Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (0 μέλη και 78 επισκέπτες)

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
να δοκιμάσουμε ή μήπως να περιμένουμε κάποια άλλη μελλοντική στιγμή, οπότε η βεβαιότητα/αποφασιστικότητα θα κυριαρχεί ;
εάν δεν είστε 100% σίγουροι μην διανοηθείτε καν να επιχειρήσετε . . . ! ! ! !
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Λοιπόν, boyz & girls. Κατάφερα τελικά να "παρασύρω" τον σύντροφό μου να επισκεφτούμε ένα "ανταλλακτήριο" εμπειριών και λέω να ξεκινήσουμε από το συγκεκριμένο (δίχως να είμαι καθόλου βέβαιη ότι είναι αναγκαία η βέλτιστη επιλογή). Στο site με οδήγησε η google αναζήτηση, ώσπου έπεσα πάνω στις κριτικές (κάπως παρωχημένες, ομολογουμένως). Το ερώτημα από μένα είναι το εξής, εάν ας πούμε οι επιφυλάξεις/αναστολές μας, σαν ζευγάρι, βρίσκονται σήμερα στην ίδια ακριβώς αναλογία (50/50) με την ενδοτική μας διάθεση, να δοκιμάσουμε ή μήπως να περιμένουμε κάποια άλλη μελλοντική στιγμή, οπότε η βεβαιότητα/αποφασιστικότητα θα κυριαρχεί ; Εννοώ το εξής, ότι ναι μεν οι αφηγήσεις για τα δρώμενα στον πάνω όροφο προσωπικά με εξιτάρουν απίστευτα σαν σκέψη, αλλά από την άλλη ομολογώ πως δεν ορκίζομαι ότι θα μπορούσα να αποτελώ μέρος αυτού του σκηνικού for real. Είναι αυτό το 50/50 που με σκοτώνει :cheesy: Γνώμες, στην αφελή μου απορία, διαρκώς ευπρόσδεκτες !
Κατάφερες να πας με τον σύντροφό σου ....δηλαδή του έλεγες να πάτε και δεν ειθελε....και γιατί δεν έκανες σε έναν από εμάς πρόταση....και εάν τον πήγε με το ζόρι δώστου απολυτήριο...και βρες έναν ετοιμο από εδώ....
 

fifiris

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
17
Like
18
Πόντοι
0
Λοιπόν, boyz & girls. Κατάφερα τελικά να "παρασύρω" τον σύντροφό μου να επισκεφτούμε ένα "ανταλλακτήριο" εμπειριών και λέω να ξεκινήσουμε από το συγκεκριμένο (δίχως να είμαι καθόλου βέβαιη ότι είναι αναγκαία η βέλτιστη επιλογή). Στο site με οδήγησε η google αναζήτηση, ώσπου έπεσα πάνω στις κριτικές (κάπως παρωχημένες, ομολογουμένως). Το ερώτημα από μένα είναι το εξής, εάν ας πούμε οι επιφυλάξεις/αναστολές μας, σαν ζευγάρι, βρίσκονται σήμερα στην ίδια ακριβώς αναλογία (50/50) με την ενδοτική μας διάθεση, να δοκιμάσουμε ή μήπως να περιμένουμε κάποια άλλη μελλοντική στιγμή, οπότε η βεβαιότητα/αποφασιστικότητα θα κυριαρχεί ; Εννοώ το εξής, ότι ναι μεν οι αφηγήσεις για τα δρώμενα στον πάνω όροφο προσωπικά με εξιτάρουν απίστευτα σαν σκέψη, αλλά από την άλλη ομολογώ πως δεν ορκίζομαι ότι θα μπορούσα να αποτελώ μέρος αυτού του σκηνικού for real. Είναι αυτό το 50/50 που με σκοτώνει :cheesy: Γνώμες, στην αφελή μου απορία, διαρκώς ευπρόσδεκτες !
Ολοι ετσι ξεκινανε.Η θα σας κατσει και θα το φχαριστιοσαστε η θα χωρισετε.Στη θεση σου θα δοκιμαζα κατι πιο amateur πχ γνωριμια με ενα ζευγαρι εκτος ,ποτα χαλαρα και οτι προκυψει.Αν θες πληροφοριες πως,πες μου ,αν και νομιζω ολοι εδω λιγο πολυ ξερουν να σου πουν.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Ολοι ετσι ξεκινανε.Η θα σας κατσει και θα το φχαριστιοσαστε η θα χωρισετε.Στη θεση σου θα δοκιμαζα κατι πιο amateur πχ γνωριμια με ενα ζευγαρι εκτος ,ποτα χαλαρα και οτι προκυψει.Αν θες πληροφοριες πως,πες μου ,αν και νομιζω ολοι εδω λιγο πολυ ξερουν να σου πουν.
και αν ειμαι αγορι και ψαχνω τετοιο ζευγαρι
υπαρχουν μερη εκτος απο αυτα τα κλαμπ που μπορω να βρω και να γνωρισω ?
 

Honey2022

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
180
Πόντοι
0
Λοιπόν, boyz & girls. Κατάφερα τελικά να "παρασύρω" τον σύντροφό μου να επισκεφτούμε ένα "ανταλλακτήριο" εμπειριών και λέω να ξεκινήσουμε από το συγκεκριμένο (δίχως να είμαι καθόλου βέβαιη ότι είναι αναγκαία η βέλτιστη επιλογή). Στο site με οδήγησε η google αναζήτηση, ώσπου έπεσα πάνω στις κριτικές (κάπως παρωχημένες, ομολογουμένως). Το ερώτημα από μένα είναι το εξής, εάν ας πούμε οι επιφυλάξεις/αναστολές μας, σαν ζευγάρι, βρίσκονται σήμερα στην ίδια ακριβώς αναλογία (50/50) με την ενδοτική μας διάθεση, να δοκιμάσουμε ή μήπως να περιμένουμε κάποια άλλη μελλοντική στιγμή, οπότε η βεβαιότητα/αποφασιστικότητα θα κυριαρχεί ; Εννοώ το εξής, ότι ναι μεν οι αφηγήσεις για τα δρώμενα στον πάνω όροφο προσωπικά με εξιτάρουν απίστευτα σαν σκέψη, αλλά από την άλλη ομολογώ πως δεν ορκίζομαι ότι θα μπορούσα να αποτελώ μέρος αυτού του σκηνικού for real. Είναι αυτό το 50/50 που με σκοτώνει :cheesy: Γνώμες, στην αφελή μου απορία, διαρκώς ευπρόσδεκτες !
Το σίγουρο είναι ότι η μεταξύ σας ερωτική ζωή θα απογειωθεί. Θυμάμαι πριν 10 χρόνια περίπου όταν είχαμε με τη δικιά μου τις ίδιες ανησυχίες και βρεθήκαμε σε ένα άλλο μαγαζί τότε του χώρου όταν είδαμε τι γίνεται εκεί μέσα μείναμε με το στόμα ανοιχτό.
Όταν γυρίσαμε δε στο σπίτι γαμιομασταν όλη την επόμενη μέρα. Σηκωνομασταν μόνο για κατουρημα
Σήμερα δε μετα από τόσα χρόνια επισκεπτομαστε το συγκεκριμένο μαγαζί συνήθως τις Πέμπτες και τις Κυριακές καθώς μου έχει βγει μια τάση να την βλέπω να την παίρνουν άλλοι.
Αυτά όμως είναι γούστα.
Να πάτε και θα βρείτε το δρόμο σας.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Το σίγουρο είναι ότι η μεταξύ σας ερωτική ζωή θα απογειωθεί. Θυμάμαι πριν 10 χρόνια περίπου όταν είχαμε με τη δικιά μου τις ίδιες ανησυχίες και βρεθήκαμε σε ένα άλλο μαγαζί τότε του χώρου όταν είδαμε τι γίνεται εκεί μέσα μείναμε με το στόμα ανοιχτό.
Όταν γυρίσαμε δε στο σπίτι γαμιομασταν όλη την επόμενη μέρα. Σηκωνομασταν μόνο για κατουρημα
Σήμερα δε μετα από τόσα χρόνια επισκεπτομαστε το συγκεκριμένο μαγαζί συνήθως τις Πέμπτες και τις Κυριακές καθώς μου έχει βγει μια τάση να την βλέπω να την παίρνουν άλλοι.
Αυτά όμως είναι γούστα.
Να πάτε και θα βρείτε το δρόμο σας.
Εάν θέλετε περιμένω μύνημα σας να βρεθούμε
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Το σίγουρο είναι ότι η μεταξύ σας ερωτική ζωή θα απογειωθεί. Θυμάμαι πριν 10 χρόνια περίπου όταν είχαμε με τη δικιά μου τις ίδιες ανησυχίες και βρεθήκαμε σε ένα άλλο μαγαζί τότε του χώρου όταν είδαμε τι γίνεται εκεί μέσα μείναμε με το στόμα ανοιχτό.
Όταν γυρίσαμε δε στο σπίτι γαμιομασταν όλη την επόμενη μέρα. Σηκωνομασταν μόνο για κατουρημα
Σήμερα δε μετα από τόσα χρόνια επισκεπτομαστε το συγκεκριμένο μαγαζί συνήθως τις Πέμπτες και τις Κυριακές καθώς μου έχει βγει μια τάση να την βλέπω να την παίρνουν άλλοι.
Αυτά όμως είναι γούστα.
Να πάτε και θα βρείτε το δρόμο σας.
Εσύ γαμάς ή μόνο κάθεσαι βλέπεις και μαλακίζεσαι ;
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
Ψηλό ψήνομαι σήμερα να κατέβω Σάββατο θα έχει κόσμο αλλά από την άλλη σκέφτομαι δύο φορές έχω πάει τίποτα δεν έχω κάνει κοίτα με κοιτάνε κανείς δεν παίρνει πρωτοβουλίαβασικά θέλει υπομονή και να κάτσεις μέχρι αργά να έχουνε φτιάξει όλοι λίγο κεφάλι να είναι πιο ανάλαφρη ατμόσφαιρα αλλά μέχρι το πρωί δεν αντέχω εγώ αν έχει όρεξη κάνεις θα στείλει pm άλλο να είσαι με παρέα είναι διαφορετικά
Υ.γ. Όταν λέω παρέα δεν σημαίνει ότι σων και καλά ότι θα γίνει κάτιαπλά να μην είμαστε μόνοι και το άλλο ζευγάρι να έχει κάποιους
 

WASP4

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
3
Like
204
Πόντοι
1
Εγώ θα πάω ένα βράδυ Πέμπτης στο εν λόγω κλαμπ μόνος μου και ότι καταφέρω. Κατά πάσα πιθανότητα θα φύγω με το πουλί στο χέρι.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.431
Πόντοι
1.436
Εγώ θα πάω ένα βράδυ Πέμπτης στο εν λόγω κλαμπ μόνος μου και ότι καταφέρω. Κατά πάσα πιθανότητα θα φύγω με το πουλί στο χέρι.
Για αρχή μακάρι να καταφέρεις να μπεις μεσα
 

Dimsam8

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Σάββατο πήγε κανείς; είχε τίποτα; νομίζω έχει πέσει λίγο η φάση
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Ψηλό ψήνομαι σήμερα να κατέβω Σάββατο θα έχει κόσμο αλλά από την άλλη σκέφτομαι δύο φορές έχω πάει τίποτα δεν έχω κάνει κοίτα με κοιτάνε κανείς δεν παίρνει πρωτοβουλίαβασικά θέλει υπομονή και να κάτσεις μέχρι αργά να έχουνε φτιάξει όλοι λίγο κεφάλι να είναι πιο ανάλαφρη ατμόσφαιρα αλλά μέχρι το πρωί δεν αντέχω εγώ αν έχει όρεξη κάνεις θα στείλει pm άλλο να είσαι με παρέα είναι διαφορετικά
Υ.γ. Όταν λέω παρέα δεν σημαίνει ότι σων και καλά ότι θα γίνει κάτιαπλά να μην είμαστε μόνοι και το άλλο ζευγάρι να έχει κάποιους
Καλημερα... Να πας με κοπελα... Αλλιως μαλλον τιποτα δεν θα γινει εκτος αν εισαι ο Σπαλιαρας!!!!
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
80
Like
106
Πόντοι
0
Σάββατο πήγε κανείς; είχε τίποτα; νομίζω έχει πέσει λίγο η φάση
Το Σάββατο είχε 50 ζευγάρια περίπου . Αρχικά στη σκηνή ανέβηκε ζευγάρι κάνοντας παιχνίδια υποταγής. Το ίδιο ζευγάρι πηγε στο κλουβί και συνέχισε το παιχνίδι χωρις να ακολουθήσει κανένας . Στη γωνία του μπαρ ηταν ο γνωστός αυνάνας με μπλουτζην, φουτερ και αθλητικά υποδήματα, συνοδευόμενος από αδιάφορη κυρία, παίρνοντας μάτι το ζευγάρι και παίζοντας το όργανό του κατά προσφιλή τρόπο. Μετα τις 1 άρχισε η άνοδος των ζευγαριών στο πατάρι όπου κατέκλεισαν σχεδόν όλα τα δωμάτια. Αρκετά ζευγάρια ήταν στο διάδρομο με τους άντρες να έχουν πάρει σοβαρά το ρόλο του οφθαλμόλουτρου και τις συνοδούς να χαμογελούν σαν χαμένα... Φυσικά μας τίμησε με την παρουσία του ο Αυνάνας με πολλαπλούς οργασμούς στο προφυλακτικό που φοράει κατά την διάρκεια όλης της νύχτας!!!!
Χαρακτηρισμοί όπως "αξιόπιστα" " 'αξια" ,όμορφα" "νεαρά" κλπ θα τους δώσουν άλλοι κριτικοί που είναι αυτοχαρακτηρισμένοι ως "μανεκεν".....
Τα υπόλοιπα θα πρέπει να τα δεις με τα δικά σου μάτια και τους δικούς σου χαρακτηρισμούς...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.493
Κριτικές
61
Like
42.781
Πόντοι
22.785
:globeos-cigar:
 

Συνημμένα

  • received_3418828421773199.mp4
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 0

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Καλησπέρα σε όλη την παρεα
Λέω να πάω μια βόλτα απόψε από το μαγαζι
Λετε να έχει κόσμο;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.493
Κριτικές
61
Like
42.781
Πόντοι
22.785
:wanker: :kiss-mark: :kiss-mark: :kiss-mark: :wanker:
 

Συνημμένα

  • received_728890558236650.jpeg
    received_728890558236650.jpeg
    139,2 KB · Εμφανίσεις: 71
  • received_3370216593257453.jpeg
    received_3370216593257453.jpeg
    45,9 KB · Εμφανίσεις: 76

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom