Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ρε μαλάκες, τι τσακώνεστε; Είστε γαμώ τα άτομα και οι δύο, ξεκολλάτε.
Στα του θέματος τώρα :buck2: , αν υπάρχει κάποια φίλη (ή κάποιος έχει καμιά φίλη να προτείνει) να μπούμε ως ζευγάρι μόνο, κι έπειτα ας σπάσουμε, ας στείλει pm. Τσούζει πολύ το 80άρι για μπαλαντέρ, ειδικά αν δεν υπάρχουν πολλα ζευγάρια τις πέμπτες. :dunno:
Αυτό το μαγαζί σου δίνει την δυνατότητα με 80 ευρώ να πας πέμπτη η Κυριακή ενώ το νιρβάνα η αλλά καταστήματα δεν το έχουν
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Οπό να δίνεις 10 ευρα σε άλλα και να περιμένεις να έρθει ζευγάρι και όταν έρχεται να κάνει κάποιος λάθος κίνηση και να φεύγει πας εκεί και τελιονει το θέμα απλά θέλει χρόνο και υπομονη
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
νομίζω οι μόνοι άντρες είναι όσοι επιτρέψει το μαγαζί μετά από μία ώρα τρώνε πόρτα. Σίγουρα τα ζευγάρια θα είναι περισσότερα. Απλά δεν έχεις καθόλου εγγυήσεις για το τι μπορεί να συμβεί.
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Και εγώ τώρα στις γιορτές σκέφτομαι να πάω με την γυναίκα μου και λέω καλύτερα για τις 23 του μήνα ...η πριν την προτωχρονια...τι λετε
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εγώ τώρα είμαι μέσα με την σύντροφό μου και έχει λίγο κόσμο και γενικά είναι η βραδιά ήσυχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Εμείς τώρα γυρίσαμε, περάσαμε όμορφα, είχε αρκετά ζευγάρια και μόνους άνδρες και επάνω κάναμε τα ζευγάρια παιχνίδι με μπαλαντέρ.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εμείς τώρα γυρίσαμε, περάσαμε όμορφα, είχε αρκετά ζευγάρια και μόνους άνδρες και επάνω κάναμε τα ζευγάρια παιχνίδι με μπαλαντέρ.
Αρχηγέ μου αφού εισουν στο μαγαζί γιατί δεν έστελνες μήνυμα στο σάιτ εδώ να γνωριστούμε
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.468
Κριτικές
61
Like
42.655
Πόντοι
22.785
:grin: :kiss-mark: :wanker:
 

Συνημμένα

  • received_442488070951427.mp4
    1 MB · Εμφανίσεις: 0

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.117
Πόντοι
206
Εμείς τώρα γυρίσαμε, περάσαμε όμορφα, είχε αρκετά ζευγάρια και μόνους άνδρες και επάνω κάναμε τα ζευγάρια παιχνίδι με μπαλαντέρ.
Εγώ τώρα είμαι μέσα με την σύντροφό μου και έχει λίγο κόσμο και γενικά είναι η βραδιά ήσυχη
Τελικα ειχε κοσμο η οχι?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.468
Κριτικές
61
Like
42.655
Πόντοι
22.785
:kiss-mark: :kiss-mark:
 

Συνημμένα

  • received_598461238111098.mp4
    684,3 KB · Εμφανίσεις: 0

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Τι διαφορετικό θα έχει αυτό το πάρτυ και είναι ΧΧΧ;
Επίσης ποτέ δεν μάθαμε πως πήγαν τα προηγούμενα ιδιαίτερα event του μαγαζιού (EYS και το επετειακό των 8 χρόνων)
Πρέπει να πυγενεις να μαθενεις τι να κάνουμε ό άνθρωπος που το έχει το έχει πιάσει το νόημα της δουλειάς και κάθε πρωί φεύγει από το μαγαζί με γεμάτη τσέπη
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Πρέπει να πηγαίνεις να μαθαίνεις τι να κάνουμε ό άνθρωπος που το έχει το έχει πιάσει το νόημα της δουλειάς και κάθε πρωί φεύγει από το μαγαζί με γεμάτη τσέπη
Δεν πηγαίνω πλέον σε μαγαζιά από περιέργεια για να μάθω τι θα γίνει.
Πηγαίνω μόνο όταν υπάρχει λόγος και περί αυτού ρωτάω.

Και προφανώς δεν με ενδιαφέρει η τσέπη του. Ούτε η εφορία είμαι ούτε ο λογιστής του.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Δεν πηγαίνω πλέον σε μαγαζιά από περιέργεια για να μάθω τι θα γίνει.
Πηγαίνω μόνο όταν υπάρχει λόγος και περί αυτού ρωτάω.

Και προφανώς δεν με ενδιαφέρει η τσέπη του. Ούτε η εφορία είμαι ούτε ο λογιστής του.
Δεν παίζει ρόλο αυτό απλά ο άνθρωπος δουλεύει νορμάλ σε σχέση με άλλα μαγαζιά και έχει καταλάβει το νόημα και βάζει και μόνους άντρες δεν είναι αποκλειστικά για ζευγάρια άπλα εγώ που πάω τακτικά είμαι 40 χρόνον δεν έχω γνωρίσει ποτέ γυναίκα σχέση που να με βγάλει ο δρόμος εκεί μάλλον είναι νορμάλ αυτές που γνώριζω μόνο με βίζιτες πάω και μόνος μου δεν ξέρω πος οι υπόλοιποι την βρίσκουν να τους γαμανε την γυναίκα και στο σπίτι να έχουν οικογένεια με μικρά παιδιά να ζουν έτσι ωραία η παρτουζα αλλά με όρια
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Δεν παίζει ρόλο αυτό απλά ο άνθρωπος δουλεύει νορμάλ σε σχέση με άλλα μαγαζιά και έχει καταλάβει το νόημα και βάζει και μόνους άντρες δεν είναι αποκλειστικά για ζευγάρια άπλα εγώ που πάω τακτικά είμαι 40 χρόνον δεν έχω γνωρίσει ποτέ γυναίκα σχέση που να με βγάλει ο δρόμος εκεί μάλλον είναι νορμάλ αυτές που γνώριζω μόνο με βίζιτες πάω και μόνος μου δεν ξέρω πος οι υπόλοιποι την βρίσκουν να τους γαμανε την γυναίκα και στο σπίτι να έχουν οικογένεια με μικρά παιδιά να ζουν έτσι ωραία η παρτουζα αλλά με όρια
Η αρχική που ερώτηση ήταν τελείως διαφορετική. Το μαγαζί έχει κάποιες σταθερές και προσφέρει συγκεκριμένα πράγματα σε σχέση με τα άλλα μαγαζιά.
Το ερώτημα μου είναι αν οι νέες βραδιές έχουν να προσφέρουν κάτι διαφορετικό (που να δικαιολογεί και τις τιμές) σε σχέση με το συνηθισμένο μοτίβο (πχ το take-off του Σαββάτου που δεν το τηρεί κανείς).

ΥΓ Τα υπόλοιπα είναι ... περί ορέξεως.
Εγώ πχ. δεν καταλαβαίνω πως κάποιος πληρώνει "βίζιτα" για να τον συνοδεύσει κάπου και υποκρίνεται ότι είναι η γυναίκα του, προσπαθώντας να κοροϊδέψει τους άλλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom