Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Οκ ανέβηκε και η ανάρτηση για την κρητική μου
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
Από 27 μέχρι 50 πλας θα δεις
και εμεις ειμαστε 30 με τη δικια μου και θελουμε να παμε να δουμε, κυριως για κανενα αλλο ζευγαρι ή μονο τη γυναικα απο το ζευγαρι ενδιαφερομαστε. το κοινο τις πεμπτες πως ειναι ; πανε γυναικες μονες καθολου;
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
και εμεις ειμαστε 30 με τη δικια μου και θελουμε να παμε να δουμε, κυριως για κανενα αλλο ζευγαρι ή μονο τη γυναικα απο το ζευγαρι ενδιαφερομαστε. το κοινο τις πεμπτες πως ειναι ; πανε γυναικες μονες καθολου;
Το κοινό της πέμπτες είναι 10 θα δείτε 4 άντρες μονους γυναίκες μόνες σπάνια θα δούμε το Σάββατο
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
και εμεις ειμαστε 30 με τη δικια μου και θελουμε να παμε να δουμε, κυριως για κανενα αλλο ζευγαρι ή μονο τη γυναικα απο το ζευγαρι ενδιαφερομαστε. το κοινο τις πεμπτες πως ειναι ; πανε γυναικες μονες καθολου;
Οι Πέμπτες δε σας κανουν και κοπέλες μόνες είναι πρακτικά απιθανο να πετύχετε. Αν βρείτε κάποια έχει έρθει με παρέα.
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
Οι Πέμπτες δε σας κανουν και κοπέλες μόνες είναι πρακτικά απιθανο να πετύχετε. Αν βρείτε κάποια έχει έρθει με παρέα.
οταν λες με παρεα εννοεις ως ζευγαρι με τον δικο της , σωστα;

ενταξει και για αλλο ζευγαρι ειμαστε ανοιχτοι με την συμμετοχη ή οχι του αντρα.

θα προτεινατε καποια αλλη μερα;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
οταν λες με παρεα εννοεις ως ζευγαρι με τον δικο της , σωστα;

ενταξει και για αλλο ζευγαρι ειμαστε ανοιχτοι με την συμμετοχη ή οχι του αντρα.

θα προτεινατε καποια αλλη μερα;
Εννοώ με άλλο ζευγάρι ή ζευγάρια. Αν είναι με το σύντροφό της δεν είναι μόνη. Είναι ζευγάρι. Παρασκευή ή Σάββατο είναι καλύτερα. Αλλά μιλάμε πάντα για ζευγάρια. Τη μόνη γυναίκα ξεχάστε την.
Πέμπτη και Κυριακή είναι μέρα μπαλαντέρ. Έχει αρκετούς μόνους άντρες.
 

Paranagua7

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
245
Πόντοι
20
Παιδες καλησπερα και από μενα...θελω και γω να παω με την κοπελα μου αλλα η αλήθεια ειναι οτι ντρεπομαστε και ψιλοφοβομαστε..είμαστε και απο πειραια και κυκλοφορουμε πολυ,οποτε λεμε μην μας δει και κανα ματι..πιο πολυ η κοπελα...δεν ξερω και ποσο διακριτικοι μπορει να ειναι καποιοι εκει..θα μου πεις γιατι αυτοι το βγαζουν ντελαλι???νομιζω θα με καταλαβετε..συγνωμη για τον χρονο σας
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Το 2+2 είναι ωραίο μαγαζί έχει εύκολα πάρκινγκ και έχει καθαρά ποτά και ευγενικό προσωπικό προς τον πελάτη και ο υπεύθυνος του όταν πας εκεί σε κάνει να νιώθεις σαν το σπίτι σου
Μονο σαν αστειο θα το παρω αυτο που λες. Απο πότε εχει καθαρά ποτα !!!!! και ειναι ευγενικός ο θεμης. Είπαμε να λεμε και καμία μαλακία αλλά μην το γαμαμε
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Θα τα αναφέρω εδώ κατά της 12 το βράδυ έκανα την βόλτα μου είχε εύκολο πάρκινγκ μέχρι της 01:30 είχαν μαζευτεί περίπου 20 ζευγάρια γνωρίσα ένα ζευγάρι και έγινε παιχνίδι και στο παιχνίδι ήρθαν αλλά 2 ζευγάρια πέρασα πολύ καλά ο χώρος ήταν καθαρός και τά ποτά νορμάλ γύρω στις τέσσερις έφυγα αλλά κράτησα επαφή με το ζευγάρι
Εσυ και ο πινοκιο ενα πραμα. Ειπαμε να λες παπατζες αλλα οχι και ετσι πραγματικά.
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
612
Like
1.321
Πόντοι
206
Παιδες καλησπερα και από μενα...θελω και γω να παω με την κοπελα μου αλλα η αλήθεια ειναι οτι ντρεπομαστε και ψιλοφοβομαστε..είμαστε και απο πειραια και κυκλοφορουμε πολυ,οποτε λεμε μην μας δει και κανα ματι..πιο πολυ η κοπελα...δεν ξερω και ποσο διακριτικοι μπορει να ειναι καποιοι εκει..θα μου πεις γιατι αυτοι το βγαζουν ντελαλι???νομιζω θα με καταλαβετε..συγνωμη για τον χρονο σας
Στειλε pm
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Παιδες καλησπερα και από μενα...θελω και γω να παω με την κοπελα μου αλλα η αλήθεια ειναι οτι ντρεπομαστε και ψιλοφοβομαστε..είμαστε και απο πειραια και κυκλοφορουμε πολυ,οποτε λεμε μην μας δει και κανα ματι..πιο πολυ η κοπελα...δεν ξερω και ποσο διακριτικοι μπορει να ειναι καποιοι εκει..θα μου πεις γιατι αυτοι το βγαζουν ντελαλι???νομιζω θα με καταλαβετε..συγνωμη για τον χρονο σας
Το ίδιο κι εμείς φίλε, όχι τόσο για swinging αλλά για την εμπειρία και για να σπάσει ο πάγος και βλέπουμε αλλά μαθαίνω από έναν φίλο μας, γκέι πως είναι πολύ τακτικός εκεί και παίζει μπαλαντέρ συνέχεια.
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
612
Like
1.321
Πόντοι
206
Παιδες καλησπερα και από μενα...θελω και γω να παω με την κοπελα μου αλλα η αλήθεια ειναι οτι ντρεπομαστε και ψιλοφοβομαστε..είμαστε και απο πειραια και κυκλοφορουμε πολυ,οποτε λεμε μην μας δει και κανα ματι..πιο πολυ η κοπελα...δεν ξερω και ποσο διακριτικοι μπορει να ειναι καποιοι εκει..θα μου πεις γιατι αυτοι το βγαζουν ντελαλι???νομιζω θα με καταλαβετε..συγνωμη για τον χρονο σας
Εχει παρκινγκ σε σημειο που δεν περναει ψυχη το βραδυ..Ε αν δεις κανα γνωστο μεσα μιση ντροπη σου μιση δικη του...Δεν κανεις κανα εγκλημα στο κατω κατω..Δεν ντρεπονται αυτοι που κλεβουν που πουλανε ναρκωτικα που χτυπανε τις γυναικες τους δε θα ντραπουμε εμεις που ημεθα λιγο καβλιαρηδες παραπανω
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Το ίδιο κι εμείς φίλε, όχι τόσο για swinging αλλά για την εμπειρία και για να σπάσει ο πάγος και βλέπουμε αλλά μαθαίνω από έναν φίλο μας, γκέι πως είναι πολύ τακτικός εκεί και παίζει μπαλαντέρ συνέχεια.
O γκέι παίζει μπαλαντέρ συνέχεια; Με ποιές; Τις γυναίκες;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Παιδες καλησπερα και από μενα...θελω και γω να παω με την κοπελα μου αλλα η αλήθεια ειναι οτι ντρεπομαστε και ψιλοφοβομαστε..είμαστε και απο πειραια και κυκλοφορουμε πολυ,οποτε λεμε μην μας δει και κανα ματι..πιο πολυ η κοπελα...δεν ξερω και ποσο διακριτικοι μπορει να ειναι καποιοι εκει..θα μου πεις γιατι αυτοι το βγαζουν ντελαλι???νομιζω θα με καταλαβετε..συγνωμη για τον χρονο σας
Εκει που είναι και τα δύο ποιός να σας δει; Στην τελική αν φοβάται η κοπέλα ας βάλει ένα μαντήλι ή ένα καπέλο στο κεφάλι και τελειώνει το θέμα. Πόσο "επώνυμοι" είστε πια που θα σας αναγνωρίσει ο κάθε τυχαίος που με μηδενική πιθανότητα θα συναντήσετε απ' έξω;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
O γκέι παίζει μπαλαντέρ συνέχεια; Με ποιές; Τις γυναίκες;
Αυτός έχει μεγάλο κύκλο λόγω επαγγέλματος, εκεί πάει ζευγαρωμενος από ότι μου είπε και εκεί γίνονται γνωριμίες. Οι περισσότερες φάσεις παίζονται στα σπίτια ή σε ξενοδοχεία μετά. Εν τω μεταξύ αυτός παίζει και ενεργητικά και με γυναίκες και με άντρες, με απ'ολα!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Εκει που είναι και τα δύο ποιός να σας δει; Στην τελική αν φοβάται η κοπέλα ας βάλει ένα μαντήλι ή ένα καπέλο στο κεφάλι και τελειώνει το θέμα. Πόσο "επώνυμοι" είστε πια που θα σας αναγνωρίσει ο κάθε τυχαίος που με μηδενική πιθανότητα θα συναντήσετε απ' έξω;
Αδερφέ ο Πειραιάς είναι ένα μικρό, πολύ μικρό χωριό ?πίστεψέ με ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom