Νέα

Απορώ γιατί πηγαίνει κανείς σε μασατζίδικα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
πάνε μερικοί σε μασατζάδικα αφού είναι αμφίβολο αν θα γα..σουν και όχι στα στούντιο που είναι σίγουρο το παιχνίδι. Ας μου απαντήσει κάποιος!
 

Επισκέπτης
εγω πιστευω πωσ ο καθε καυλιαρισ  εχει τον δικο του τροπο σκεψης!!!λεγοντας αυτο ενοο ποσ ο καθενασ τιν βρεισκι οπος του καυλοσει και οποσ του αρεσει,και κοιταο το καθετι που τον ικανοποιει περισοτερο!!!!!!τα σιμπερασματα δικα σας αγαπιτοι σινεμπουρδελιαριδες!!!!
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
θα συμφωνησω με savalla για το xl προγραμματακι πως δεν λεει..εχει δοκιμασει φιλος και ξενερωσε..το μασαζ ειναι στα ορια της κουλτουρας ισως και μια πιο ομαλη εισοδο στο μπουρδελοχωρο για καποιον που θελει να κανει μια αρχη..αν βεβαια η κοπελα γνωριζει τη τεχνη τοτε αξιζει (αυτο τουλαχιστον απεδειξε προσφατη ερευνα στο βουκουρεστι)

περι ορεξεως..
 

Επισκέπτης
Για τον εξής απλό λόγο . Γουστάρουμε να μας κάνουν ένα μασάζ αισθησιακό και μετά να γαμήσουμε με μια σχετική άνεση χρόνου  . Αυτό είναι μια στάνταρ φαντασίωση όλων των αντρών .
Απο εκεί αρχίζει η μαλακία . Έχουν στήσει ολόκληρη βιομηχανία κάποιοι παίζοντας με την κάβλα μας . Υποτίθεται ότι κρύβονται οι "κοπέλες" απο την αστυνομία ( ε ρε τρομάρα σας , τον ύπνο του δικαίου κοιμάστε αν νομίζετε ότι δεν ξέρουν ) και πρέπει να πας 2 η 3 φορές να σε "μάθουν" προκειμένου να πάρεις το "πλήρες πακέτο" .
Αν φυσικά σε καλύπτει μια μαλακία η ένα χλιαρό γαμήσι απο μια γκόμενα είτε μεγάλης ηλικίας είτε μέτρια σε εμφάνιση .
Στο στούντιο αντίθετα είσαι με περιορισμένο χρόνο που σου φαίνεται λιγότερος επειδή πέφτεις αμέσως στο ψαχνό
Τέτοια μαλακία μας βαράει και εμάς που θέλουμε χρόνο και προκαταρκτικά .
Προσωπικά πιστεύω ότι εάν έπαιζε μασάζ με γαμήσι κανονικό από μουνάρες ή όμορφες πουτάνες , χωρίς να σε παιδεύουν οι τιμές θα ήταν άνω των 150 Ευρώ ( αν γινόταν όπως το ονειρευόμαστε σε χρόνο και ποιότητα ) . Βέβαια στην Ελλάδα πότε και που συμβάδισε η ποιότητα υπηρεσιών με το χρήμα που πληρώνουμε
Μέχρι να αλλάξει αυτό κάποιοι θα παίζουν  με την κάβλα μας .
 
OP
OP
P

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Συμφωνώ με τον φίλο πιο πάνω έτσι είναι. Στην Πράγα μια ώρα σεξ περιλαμβάνει μασαζάκι και όλα τα σχετικά. Πολύ μεγάλη η ποιότητα των υπηρεσιών. Αλλά ας αφήσουμε το εξωτερικό. Η ΑΝΕΣΗ ΧΡΟΝΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΑ ΜΑΣΑΖ. Αλλά γιατί όχι ένα cg σε ξενοδοχειάκι. Περίπου στην ίδια τιμή είναι. Τέλος πάντων. Εγώ πάντως σε μάσαζ πάω στην Γ΄ΣΕΠΤΕΜΒΙΡΟΥ. Εκει γα.. σίγουρα αν και οι γκόμενες δεν είναι κάτι το αξιόλογο. Αλήθεια ξέρει κανείς τι παίζει εκεί τώρα μια και την Τετάρτη θα είμαι Αθήνα;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω πιστευω πωσ ο καθε καυλιαρισ  εχει τον δικο του τροπο σκεψης!!!λεγοντας αυτο ενοο ποσ ο καθενασ τιν βρεισκι οπος του καυλοσει και οποσ του αρεσει,και κοιταο το καθετι που τον ικανοποιει περισοτερο!!!!!!τα σιμπερασματα δικα σας αγαπιτοι σινεμπουρδελιαριδες!!!!

καυλιαρι πιτσιλιστι συνεχα να ενωνεις την συνμπουρδελιακη κοινοτητα με τα συνεχη και απαιχτα ποσταρισματα σου!
 

Επισκέπτης
εγω πιστευω πωσ ο καθε καυλιαρισ  εχει τον δικο του τροπο σκεψης!!!λεγοντας αυτο ενοο ποσ ο καθενασ τιν βρεισκι οπος του καυλοσει και οποσ του αρεσει,και κοιταο το καθετι που τον ικανοποιει περισοτερο!!!!!!τα σιμπερασματα δικα σας αγαπιτοι σινεμπουρδελιαριδες!!!!

Λοιπον, το ανωτερω κειμενο προτείνω να κρατηθει και να παρουσιάζεται σε case studies ως υπόδειγμα σαφήνειας, δομής και ουσίας.... :2funny:

α ρε πιτσιλιστττηηηηηη! χαχαχα
 

Επισκέπτης
Για τον εξής απλό λόγο . Γουστάρουμε να μας κάνουν ένα μασάζ αισθησιακό και μετά να γαμήσουμε με μια σχετική άνεση χρόνου  . Αυτό είναι μια στάνταρ φαντασίωση όλων των αντρών .
Απο εκεί αρχίζει η μαλακία . Έχουν στήσει ολόκληρη βιομηχανία κάποιοι παίζοντας με την κάβλα μας . Υποτίθεται ότι κρύβονται οι "κοπέλες" απο την αστυνομία ( ε ρε τρομάρα σας , τον ύπνο του δικαίου κοιμάστε αν νομίζετε ότι δεν ξέρουν ) και πρέπει να πας 2 η 3 φορές να σε "μάθουν" προκειμένου να πάρεις το "πλήρες πακέτο" .
Αν φυσικά σε καλύπτει μια μαλακία η ένα χλιαρό γαμήσι απο μια γκόμενα είτε μεγάλης ηλικίας είτε μέτρια σε εμφάνιση .
Στο στούντιο αντίθετα είσαι με περιορισμένο χρόνο που σου φαίνεται λιγότερος επειδή πέφτεις αμέσως στο ψαχνό
Τέτοια μαλακία μας βαράει και εμάς που θέλουμε χρόνο και προκαταρκτικά .
Προσωπικά πιστεύω ότι εάν έπαιζε μασάζ με γαμήσι κανονικό από μουνάρες ή όμορφες πουτάνες , χωρίς να σε παιδεύουν οι τιμές θα ήταν άνω των 150 Ευρώ ( αν γινόταν όπως το ονειρευόμαστε σε χρόνο και ποιότητα ) . Βέβαια στην Ελλάδα πότε και που συμβάδισε η ποιότητα υπηρεσιών με το χρήμα που πληρώνουμε
Μέχρι να αλλάξει αυτό κάποιοι θα παίζουν  με την κάβλα μας .

Ετσι! Εξαιρετικη προσεγκιση. Υπαρχει κενο αγορας εδω. Και βεβαια, αρκετοι ενεργητικοι καταθλιπτικοί hobby fuckers (myself included) που αναζητούν την ιδανική διέξοδο...
 

Επισκέπτης
καυλιαριδες μου εσεις!!!!!χαχαχαχα!!!!!!!ι καυλα μασ ενονει ρεεεεεε παρτε το χαμπαρι!!!γεννιθικα καυλιαριδεσ ,και θα σινεχισουμε να ειμαστε καυλιαριδεσ μεχρι το τελοσ του κοσμου!!!!χεχε!!!
 

Επισκέπτης
Ετσι! Εξαιρετικη προσεγκιση. Υπαρχει κενο αγορας εδω. Και βεβαια, αρκετοι ενεργητικοι καταθλιπτικοί hobby fuckers (myself included) που αναζητούν την ιδανική διέξοδο...

Αυτό είναι . Είμαι περίεργος αν κάποτε κάποιος αποφασίσει ( αν τον αφήσουν κιόλας  ) να φτιάξει ένα σωστό studio μασάζ πόσο θα το χρεώσει λόγω του κενού αγοράς και τι καρτέλ θα σχηματιστεί , απο αυτά που βυθίζουν τα πάντα στη μετριότητα
 

Επισκέπτης
Αυτό είναι . Είμαι περίεργος αν κάποτε κάποιος αποφασίσει ( αν τον αφήσουν κιόλας  ) να φτιάξει ένα σωστό studio μασάζ πόσο θα το χρεώσει λόγω του κενού αγοράς και τι καρτέλ θα σχηματιστεί , απο αυτά που βυθίζουν τα πάντα στη μετριότητα

αν γινει, δε θα χρειαστει να εκτεθει. θα δουλευει με πελατεία μονιμη απο στωμα σε στωμα. κανεις δεν θα καταλαβει τιποτα. αρκετες πατσαβουρες θα χασουν πελατες και 30-40 ατομα θα λαβουν τις υπηρεσιες που τους αξιζουν. αν ημουν δε του ρισκου, μη σου πω ότι θα το εκανα εγω το βεντσιουρ...υπάρχει καλύτερος business planer απο τον end user?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες βραδυ, οπως εγραψα και στην ημερησια ενημερωση στα στουντιο εκλαψα 50 γιουρακια σε 10 λεπτα.. στα μασατζιδικα αυτο σπανια μου συμβαινει..

προσωπικα προτιμω να περασω 40-50 λεπτα με μια κοπελα σε ευχαριστο, φιλικο κλιμα κι ας μην εχει τις αναλογιες μοντελου, παρα να περασω 10 λεπτα με μια εντυπωσιακη κοπελα, στα οποια 10 λεπτα θα πρεπει να ακολουθηθει η διαδικασια (καβλωνω-ερχομαι σε στυση-γαμαω-χυνω-σκουπιζομαι-φευγω) και με ποσοστα επιτυχιας (απο πλευρας υπηρεσιων) 50-50 (για να μην πω 70-30). και αυτα χωρις να ανα φερθει και η συμπεριφορα της κοπελας που πολλες φορες (τις περισοτερες θα ελεγα) απ το πολυ ''κρεας'' που τρωνε φρικαρουν και σου συμπεριφερονται σαν να το κανουν τσαμπα..
δεν ειναι και ολες σαν τη σονια..
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
Λοιπον, το ανωτερω κειμενο προτείνω να κρατηθει και να παρουσιάζεται σε case studies ως υπόδειγμα σαφήνειας, δομής και ουσίας.... :2funny:

α ρε πιτσιλιστττηηηηηη! χαχαχα

επισης και ορθογραφιας και συντακτικου....
(σινε-μπουρδελιαριδες......)   :2funny:    :2funny:    :2funny:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ρε παιδια με απλα λογια πρεπει να εξηγησει καποιος οτι ειναι διαφορετικο πραγμα το ...ρδελο αλλο το στουντιο , αλλο το μασαζα και αλλο το cg. Τωρα οσον αφορα το επιμαχο θεμα για το μασαζ. Προσωπικα εγω φιλαρακι θα κοψω μαγαζια οπως Μαρνης, Γ΄Σεπτεμβριου και Φρατζη οσον αφορα το κομματι του μασαζ,, εκει θα πηγαινω μονο για sex Κατευθειαν χωρις μασαζ κλπ κλπ.
Αυτο γιατι τα κοριτσια εκει οχι μονο δεν ξερουν απο μασαζ αλλα μπορει να σου κανουν και ζημια.
Οσον αφορα μασατζιδικα τα οποια σου κανουν καποιο σχετικα καλο μασαζακι σε χαλαρωνουν και σε κερνανε και φραπεδακι αυτο ειναι χομπυ και ως γνωστον τα χομπυ πληρωνονται.
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές νομίζω την απάντηση στο ερώτημα την παίρνει κάποιος από τον τελικό του απολογισμό.Για να βοηθήσω όμως κι  αυτούς που δεν έχουν αρκετά στοιχεία για τον δικό τους απολογισμό σας παραθέτω τον δικό μου μου μετά από 70 περίπου επισκέψεις στα πιο γνωστά μασατζίδικα.
70Χ100=7.000 Ε (100 περίπουτην επίσκεψη).
ΠΗΡΑ:
60 φραπέδες διαφόρων ποιοτήτων
8 πεογλυψήματα,καμμία σχέση με επαγγελματικές πίπες
2 τρίλεπτα βιαστικά μουνομπασήματα σε  μετρίου ωραιότητος κοπέλες
20 διαφορετικές μασαζούδες εκ των οποίων μόνο οι τρεις επαγγελματίες
10 φορές καλό μασάζ και τις υπόλοιπες κοροιδία έως μέτριο.
Σήμερα αποφάσισα να διώξω αυτον τον εθισμό με την προσδοκία της ευχαρίστησης. Γίνεται τόσο ερασιτεχνικά και κακότεχνα το άθλημα στην Ελλάδα!!Κοστίζει ΠΟΛΥ δε!!
Αποφάσισα συνέχηση του αθλήματος με σταθερές επισκέψεις σε ένα η δύο καθαρά,επιλεγμένα στουντιάκια όπου υπάρχει ροή διαφορετικών κοριτσιών και μπορεί να δημιουργήσει συναλλαγή υψηλών προδιαγραφών.

 

Επισκέπτης
παιδια οι μπουρδελιαρηδες χωριζονται σε κατηγοριες αυτους που εννοουν το αγοραιος ερωτας ως ερωτας=σεξ..... και αυτοι που εννοουν το ερωτας ως προκαταρτικα και κουβεντα και μετα χαμουρεμα και τελος σεξ..... αυτοι που ανηκουν στην 1η κατηγορια θελουν γρηγορο γαμησι και γρηγορο χυσιμο ενω οσοι ανηκουμε στην 2η κατηγορια θελουμε χρονο, προκαρτικα και συνηθως μικρες και ομορφες πουτανιτσες που πουλανε και λιγο συναισθημα (συνηθως οχι σε μπουρδελα).... οποτε οι οπαδοι της 2ης κατηγοριας ψαχνουνε κατι μεγαλο σε διαρκεια που παραπεμπει σε μασαζ με σεξ (εστω αμφιβολο).... επεισης εγω (πχ) δεν χυνω ευκολα οποτε πρεπει να παιξει και λιγο συναισθημα για να καβλωσω εντελως...... χωρις να σημαινει οτι εγω (πχ) δεν γαμαω σε μπουρδελα 5 λεπτα...... απο τον εαυτο μου εχω παρατηρησει οτι πλεων κολλαω σε πουτανες δηλαδη γαμαω μονο καποια συγκεκριμενη οποτε αφου περασει λιγος καιρος παντα αυτη χαλαρωνει και γαμιεται καλυτερα..... οποτε μπορεις να καταλαβεις πως ειναι αναλογα τι ψαχνεις αν πας σε στουντιο μασαζ η μπουρδελο..... ασε που το κακο στην κατηγορια μου ειναι οτι πιο πολυ σκεφτομαι την εκαστοτε πουτανα (ντενιζ, θεα μιλανα!!!) παρα την κοπελια μου και αυτο ειναι πολυ υποτιμητικο για αυτην αλλα στ'αρχιδια μου ας γινει ανθρωπος να γινω και εγω ......
 

user

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
το μασάζ όταν γίνεται σωστά είναι θεραπευτικό...

τώρα κατά πόσο η Svetlana από το Kiev ξέρει να κάνει θεραπευτικό μασάζ...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
το μασάζ όταν γίνεται σωστά είναι θεραπευτικό...

τώρα κατά πόσο η Svetlana από το Kiev ξέρει να κάνει θεραπευτικό μασάζ...
Αυτο ακριβως λεω και εγω φιλαρακι και ξαναεξηγω υπαρχουν μαγαζια που προσφερουν υπηρεσιες σεξ και ειναι καλημενα σαν μασαζ γιατι δεν μπορουν να λειτουργησουν αλλιως και υπαρχουν και αλλα μαγαζια τα οποια προσφερουν υπηρεσιες μασαζ και σε αυτα μπορει να παιξει κατι αν υπαρξει σωστη προσεγγιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom