Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρακολουθώ το site τα τελευταία 4-5 χρονια αν και οι συναντήσεις μου με κορίτσια του χώρου στο διάστημα αυτό είναι ελάχιστες κ για αυτό δεν είχα κριτικες εως τώρα. Ο λόγος είναι ότι έχουμε εξαιρετική ερωτική ζωή με τη γυναίκα μου και προσπαθούμε βήμα βήμα να πραγματοποιούμε όλες τις (λογικές) σεξουαλικες ανωμαλίες που φανταζόμαστε. Τον τελευταίο χρόνο έχουμε πάρει 2-3 call girls για να κάνουμε τρίο. Ενδεικτική η ημερομηνία και αφού ψάχναμε τα site είμασταν ανάμεσα σε Αμυγδαλιά Magic ( για κάτι μικρό κ μπαμπατσικο) και στη Venera (για κάτι μοντελε αδυνατουλι ρωσιδακι). Η Αμυγδαλιά δεν ήταν διαθέσιμη όποτε κλείσαμε Venera μετά κ από σύσταση του γραφείου ότι ήταν καλή με ζευγαρια (πολύ καλή κ άμεση επικοινωνία με το γραφείο μέσω what’s up). Την υποδεχθήκαμε σε Airbnb που είχαμε κλείσει κοντά στο κέντρο. Σε σχέση με τις φωτογραφίες το σώμα της ήταν σχεδόν ίδιο με φοβερά απαλό δέρμα, λίγα tattoo, μικρά στητα βυζακια με μικρή ρώγα και κωλαρακι μικρό για ξέσκισμα. Το πρόσωπο χωρις να είναι φυσικά άσχημη έχει επεξεργαστεί πολύ κ απέχει από τη λάμψη των φωτό. Χαμογελαστή με καλή συμπεριφορά κ Αγγλικά για αποδεκτή συνεννόηση. Αφού συστηθήκαμε κ της είπαμε ότι δεν θελουμε φιλια στο στόμα (τα κρατάμε μόνο για μεταξύ μας) ξεκίνησε το τριπλό. Μπάνιο είπε είχε κάνει από πριν (θα θέλαμε να ξανακάνει ) και ενώ δεν υπήρχαν άσχημες μυρωδιές θα τη θέλαμε πιο μυρωδάτη. Ξεκίνησαν με τη γυναίκα μου γλυψιματα στα βυζακια τους και χαϊδέματα στα μουνακια τους και μετά έστησα τη δικιά μου στα τέσσερα για σφυροκόπημα ενώ έγλειφε το μουνακι της Venera όπου μετά από λίγο πήγα κι εγώ κ της το γλυφαμε μαζί ( κατέβαζε υγρά χωρίς άσχημες μυρωδιές). Μετά η δικια μου ξεκίνησε με ένα δονητή να τρίβει την κλειτορίδα της κ εγώ έβαλα τη Venera για στοματικό όπου ναι μεν είχε λάγνες ματιές αλλά ήταν μέτριο χωρίς πολύ περιποίηση στις γύρω περιοχές. Με καβάλησε κ την ξεκίνησα ένα δυνατό γαμησι ενώ μου έγλυφε το αυτί και η δικια μου έπιανε κ εγλυφε τα αρχιδια. Συνεχισαμε με εναλλαγές προφυλακτικών κ γαμησι κ στις 2 κ έχυσα στο πισωκολλητο με Venera ενώ γλωσσοφιλιαζα τη γυναίκα μου κ βγάζοντας την καποτα τα έριξα στη πλάτη της. Πήγαμε όλοι για μπανάκι κ έγινε ένα παρόμοιος πιο γρήγορος 2ος γύρος όπου κατάφερα να ξανά τελειώσω στη 1 ώρα (δε το συνηθίζω). Σε γενικές γραμμές ήταν μια ευχάριστη παρουσία με καλή συμπεριφορά, δεκτική να δοκιμάσουμε (όχι εξεζητημένα) διαφορα. Παρόλα αυτά θεωρούμε ότι καθώς έχουμε δοκιμάσει έμπειρη milf δεν είναι και η καταλληλότερη για ζευγαρι καθώς θα θέλαμε να καθοδηγεί λίγο τη συνάντηση κ να συμμετέχει περισσότερο στο λεσβιακό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
el_pero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
497
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, TOMCRUISE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2022
Συμφωνώ με την άποψή σας για έμπειρες milf.
Μπράβο παιδιά! Πολύ σας χαίρομαι!!
review reaction 1 hornyasfuck, el_pero
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1