Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
51
Like
133
Πόντοι
0
θελει κουβεντα τ μωρο δεν ειναι κακο ομωρφο πολυ ναι κ στ 50 αρικο αλλωστε τ χουν πει κ αλλοι
θελει ομως προσπαθια.....εμενα μ αρεσε αλλα λογο τ οτυ ειναι καρακαιντρο και ξερω τ σαβουρα που παει εμηνα στ τιπηκα καποτα σ ολα και ενεργιτηκο απο μενα μ τελιωμα εκτος !!!
Γιατί τελείωμα εκτός ρε βατραχακο τόσο δυνατή εκσπερμάτωση έχεις που τρυπάει και τις καποτες;
 

sgamaw25

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0

Ξέρει κανεις κατι Η μέσο επικοινωνίας ? φαίνεται καλο..
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Ρε παιδιά ,τι κτήνη ήρθαν στην πόλη μας ?
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
180
Πόντοι
0
Γειά σας ρε άρχοντες. Τελικά αυτή η Maria Isis τον έχει σαν καραμανλιδικο λουκάνικο; από whatsup ζήτησε 200€ για μια ώρα ααλα οταν ρρώτησααν τι εχει το μενου δεν απάντησε
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Για αυτήν εδώ έχουμε πληροφορίες,κάποιος που να έχει βρεθεί μαζί της;
 

Dimis1989

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές …αποψη για ένα πολύ δυνατό cross_skg στο ινστα έχει κανενας;
 

Mr Anal-yzed

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2022
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα,

*ακολουθεί σεντόνι*

(μην με κάνετε bullying )

Λέω ύστερα από καιρό,
να επιστρέψω στο σπορ

In no particular order:

1) Sexy Trans... 6942833306

2) ΧΑΡΑ ΤΡΑΝΣ ΚΑΥΤΟ ΜΩΡΟ

3) ΚΑΥΤΟ ΑΝΩΜΑΛΟ ΤΡΑΒΕΛΑΚΙ!!!

4) Σε περιμένω να με πάρεις????

5)

6)

7)

8)

9)


10)


11)


Διευκρινήσεις:

1) Σκοπεύω αύριο απόγευμα, άρα, οποιαδήποτε βοήθεια έως τότε άκρως εκτιμητέα

2) Ναι, ξέρω, οι περισσότερες είναι του περίεργου κλαμπ, αλλά, όσο είναι safe, κανένα πρόβλημα

3) Για την 5, επιβεβαιωμένο, μόνο παθητικό; Αν ναι, προσπερνάμε.

4) Για 6 άκουσα καλά λόγια.

5) η 7 μοιάζει ιντριγκαδόρικο μωρό

6) η 8 είναι το μόνο standard της λίστας, η θεά Μαλεβή!

7) για 9 και 10, έχω ακούσει ότι είναι φίνο ενεργητικό

8)
Είμαι βαθιά anal-υτικός με τρομερό FOMO.
Παρακαλείστε όπως επαρκώς κατά γνώσιν κατατοπίσατε!

9) Με τρελαίνει απίστευτα φώτο και περιγραφή του 1

10) Υπάρχει πάντα και η θεσπέσια Αμάντα (αν είναι ακόμα εδώ και δέχεται, καθώς δεν την βρήκα τελευταίο μήνα στο kanesex)


11)
Ιδανικά, πλήρη ώρα, χωρίς ρολόι, με υπομονή, ειδικά, αν τείνει προς gfe.

Σάς ευχαριστώ a priori για την εξαιρετικά πολύτιμη βοήθειά σας!

Μάκια και safe καύλες!
 

Faker23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομάδα λοιπόν πρώτη φορά πάω να δοκιμάσω παθητικό και βλέπω αυτό το πολυβόλο δεν υπάρχει πιο επαγγελματίας πιο καθαρή και ότι πιο τίμιο δεν θα λυπηθείς τα λεφτά σου πίστεψε με δεν περιγράφω είναι άλλο level ίσως ότι καλύτερο για Ελλάδα μιλάω είναι από Θεσσαλονίκη η κοπέλα τώρα έχει πάει Αθήνα για λίγες μέρες
⭐⭐⭐⭐⭐ Αθήνα για λίγες μέρες ⭐⭐⭐⭐⭐
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
419
Κριτικές
1
Like
1.056
Πόντοι
201
11)


Υπάρχει κάποιος που έχει συναντήσει τη συγκεκριμένη; Το έχω μεγάλη περιέργεια πως είναι στα του αγώνα.
Δεν έχω εμπειρία, την έχω δει έξω στο δρόμο όμως πολλές φορές (στην Αθήνα).
Δε μπορείς να καταλάβεις ότι είναι τρανς. Ίσως λίγο το ύψος να σε κάνει να σκεφτείς, αλλά μόνο άτομα έμπειρα. Όλοι οι υπόλοιποι θα την κάνουν για γυναίκα έξω.
Είχα προσπαθήσει να επικοινωνήσω 2 φορές. Τη πρώτη φορά πριν 2 ή 3 χρόνια μου ζητούσε φωτογραφία (!) για να με συναντήσει. Και όταν της αρνήθηκα μου άρχισε κάτι για στερεότυπα, και ότι δε πρέπει να ντρέπομαι που πηγαίνω με τρανς. Ασυναρτησίες που δε τα ακούς από επαγγελματία (λογικό ίσως, θα ήταν 19-20 τότε). Μετά με μπλόκαρε.
Μετά από ένα χρόνο της έστειλα από ένα άλλο νούμερο, αλλά έλεγε ότι κάνει μόνο πίπα και όχι σεξ. Και σε καβάτζα, όχι σε χώρο. Δεν ασχολήθηκα πάλι.
 

Faker23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιος που έχει συναντήσει τη συγκεκριμένη; Το έχω μεγάλη περιέργεια πως είναι στα του αγώνα.
Δεν έχω εμπειρία, την έχω δει έξω στο δρόμο όμως πολλές φορές (στην Αθήνα).
Δε μπορείς να καταλάβεις ότι είναι τρανς. Ίσως λίγο το ύψος να σε κάνει να σκεφτείς, αλλά μόνο άτομα έμπειρα. Όλοι οι υπόλοιποι θα την κάνουν για γυναίκα έξω.
Είχα προσπαθήσει να επικοινωνήσω 2 φορές. Τη πρώτη φορά πριν 2 ή 3 χρόνια μου ζητούσε φωτογραφία (!) για να με συναντήσει. Και όταν της αρνήθηκα μου άρχισε κάτι για στερεότυπα, και ότι δε πρέπει να ντρέπομαι που πηγαίνω με τρανς. Ασυναρτησίες που δε τα ακούς από επαγγελματία (λογικό ίσως, θα ήταν 19-20 τότε). Μετά με μπλόκαρε.
Μετά από ένα χρόνο της έστειλα από ένα άλλο νούμερο, αλλά έλεγε ότι κάνει μόνο πίπα και όχι σεξ. Και σε καβάτζα, όχι σε χώρο. Δεν ασχολήθηκα πάλι.
Καλησπέρα φίλε μου όσες φορές έχω πάρει τηλέφωνο δεν απάντησε ποτέ είτε πρωινές ώρες είτε απόγευμα είτε βράδυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: VaR22

JP_nick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Περα απο την Τζοάνα ( ινστα: cross.skg ) εχουμε κανενα αναλογο τετοιο αστερι κρος απο Θεσσαλονίκη? Η συγκεκριμένη είναι απιθανη απλα δεν κάνει συνεχεια συναντησεις
 

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Κριτικές
25
Like
118
Πόντοι
10
Υπάρχει κάποιος που έχει συναντήσει τη συγκεκριμένη; Το έχω μεγάλη περιέργεια πως είναι στα του αγώνα.
Δεν έχω εμπειρία, την έχω δει έξω στο δρόμο όμως πολλές φορές (στην Αθήνα).
Δε μπορείς να καταλάβεις ότι είναι τρανς. Ίσως λίγο το ύψος να σε κάνει να σκεφτείς, αλλά μόνο άτομα έμπειρα. Όλοι οι υπόλοιποι θα την κάνουν για γυναίκα έξω.
Είχα προσπαθήσει να επικοινωνήσω 2 φορές. Τη πρώτη φορά πριν 2 ή 3 χρόνια μου ζητούσε φωτογραφία (!) για να με συναντήσει. Και όταν της αρνήθηκα μου άρχισε κάτι για στερεότυπα, και ότι δε πρέπει να ντρέπομαι που πηγαίνω με τρανς. Ασυναρτησίες που δε τα ακούς από επαγγελματία (λογικό ίσως, θα ήταν 19-20 τότε). Μετά με μπλόκαρε.
Μετά από ένα χρόνο της έστειλα από ένα άλλο νούμερο, αλλά έλεγε ότι κάνει μόνο πίπα και όχι σεξ. Και σε καβάτζα, όχι σε χώρο. Δεν ασχολήθηκα πάλι.
Τώρα κατάλαβα ποιά είναι.
Αυτήν την είχα γνωρίσει πριν πολλά χρόνια, από Ρόμεο. Δεν είχε βάλει ακόμα βυζιά τότε.
Καυλαντίζαμε λίγο από μηνύματα, αλλά πάντα όταν ήταν να βρεθούμε με ακύρωνε.
Κάτι παρόμοια μου έλεγε και εμένα, ήταν και υπερβολική, μέχρι που της ξέφυγε κάτι και κατάλαβα ότι ήταν ακόμα ανήλικη τότε, οπότε την μπλόκαρα αυτόματα.
Μετά κανά χρόνο είχα δει κάτι αγγελίες σε ξενοδοχείο κοντά κολωνό, αλλά δεν ασχολήθηκα, πολύ ότι να 'ναι.
Κρίμα γιατί εμφανισιακά είναι μεγάλο ταλέντο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: VaR22

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
419
Κριτικές
1
Like
1.056
Πόντοι
201
Τώρα κατάλαβα ποιά είναι.
Αυτήν την είχα γνωρίσει πριν πολλά χρόνια, από Ρόμεο. Δεν είχε βάλει ακόμα βυζιά τότε.
Καυλαντίζαμε λίγο από μηνύματα, αλλά πάντα όταν ήταν να βρεθούμε με ακύρωνε.
Κάτι παρόμοια μου έλεγε και εμένα, ήταν και υπερβολική, μέχρι που της ξέφυγε κάτι και κατάλαβα ότι ήταν ακόμα ανήλικη τότε, οπότε την μπλόκαρα αυτόματα.
Μετά κανά χρόνο είχα δει κάτι αγγελίες σε ξενοδοχείο κοντά κολωνό, αλλά δεν ασχολήθηκα, πολύ ότι να 'ναι.
Κρίμα γιατί εμφανισιακά είναι μεγάλο ταλέντο.
Ακριβώς το ίδιο πράγμα που λες.
Την είχα γνωρίζει και γω στο Ρομέο αρχικά, πριν εμφανιστούν αγγελίες κτλ. Από την αρχή που μιλήσαμε, άρχισε να με ρωτάει κάτι ασυναρτησίες, αν θα κάνω σχέση μαζί της, αν την αγαπάω...... Εκεί κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά. Όταν μου είπε ότι ήταν και 17 χρονών, την μπλόκαρα.
Γενικά κάτι παίζει. Παίζει να έχει θέματα η κοπέλα.
Εμφανισιακά αυτό που λες. Είναι γυναικάρα, δεν υπάρχει περίπτωση να μη γυρίσεις να τη κοιτάξεις αν τη δεις στο δρόμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom