Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το κορίτσι και πάντα κατ’ εμένα και τα γούστα μου εξαιρετική περίπτωση.
Στέλνω δεύτερη φορά την κριτική μου γιατί για κάποιο λόγο εχτές που την έστειλα δε καταχωρήθηκε!!
Η Λουλια είναι πανέμορφη και αν ήταν και λίγο περισσότερο περιποιημένα τα μαλλιά της θα είχε 10 αρι στο πρόσωπο, γιατί είναι πάρα πολύ γλυκιά με ένα συνεχές και μάλλον ειλικρινές θα έλεγα.. χαμόγελο.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Το σώμα της πολύ καλό αλλά δεν είναι από τα δυνατά της σημεία μπορούσε με λίγο ασχολία και γυμναστική να είναι κορυφή.
Στο γλείψιμο και στην πίπα ήταν πάρα πολύ καλή με βαθιά σαλιωμένη πίπα: kneel:ΠροσκύνημαΠροσκύνημα, με πολύ πιπίλισμα στα μπαλάκια και με πολύ καλό γλυφωκολι που της το ζήτησα και το έκανε χωρίς έχτρα χρέωση και αντίρρηση!! .
εκεί που τα έδωσε όλα ήταν στο κυρίως μενού που ενώ την περιποιήθηκα κανένα 20 λεπτο έγινε κυριολεκτικά θηρίο.. και πρέπει να έχυσε δυο τρεις φορές γιατί όλη την ώρα που την γαμουσα έτριβε με δύναμη σε όλες τις στάσεις την κλειτοριδα της!!
Στο τέλος έβγαλα την καπότα και την έβαλα με το κεφάλι να κοιτάει στο ταβάνι κει άρχισα να χύνω στο στόμα της. Την πασάλειψα λίγο αλλά δεν είπε κουβέντα, μου στράγγιξε τον πουτσο και τα κατάπιε όλα μα όλα ..με το καταπληκτικό της χαμόγελο και με μια ματιά πουτανιας και ενοχής που με απογείωσε.
Γενικά όπως καταλάβατε πολύ ευχάριστη παρουσία που θα την πρότεινα χωρίς δεύτερη σκέψη!!!
Γαματε γιατί χανόμαστε!
ξέχασα μην περιμένετε πολλα πράγματα από επικοινωνία μια και τα αγγλικά της είναι φτωχά.....Σπασίκλας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, doc_lin, Jim25jim και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού