Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέρασε αρκετός καιρός από τότε που εντάχθηκα στην κοινότητα του site. Στο διάστημα αυτό, όπως ακριβώς μεγάλωσε η λίστα των προς αξιολόγηση κοριτσιών και υπηρεσιών του αθλήματος, έτσι μεγάλωσα και εγώ. Με ειλικρίνεια καταθέτω πως κάθε φορά που σχεδίαζα εξόρμηση ακολασίας, δεν έκανα βήμα, δίχως να μελετήσω ενδελεχώς τις πολύτιμες κριτικές από "φίλους" άγνωστους, οι οποίοι είτε είχαν την τόλμη να δοκιμάσουν και την παρρησία να μοιραστούν πρώτοι την εμπειρία τους, είτε να συνεισφέρουν ακολούθως με τις περιγραφές τους, φωτίζοντας το σκοτάδι της έκπληξης που συνήθως κρύβει ένα portfolio ψηφιακών φωτογραφιών. Δεν είναι άλλος ο λόγος που γράφω τα παραπάνω, παρά για να ευχαριστήσω από τη μεριά μου όλα τα "ενεργά" μέλη, που με τον τρόπο τους βοήθησαν και εμένα, στις κατά καιρούς ανάγκες εκπλήρωσης των βρώμικων φαντασιώσεών μου. Εννέα χρόνια μετά λοιπόν και έπειτα από αναρίθμητες συναντήσεις - οι περισσότερες μάλιστα με κορίτσια ορφανά αξιολογήσεων, αξιώνομαι για πρώτη φορά να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας.

Να διευκρινίσω ότι η συνάντηση έγινε με την συμμετοχή ακόμα μιας κορασίδας του γραφείου, τη Margarita, ως DUO δηλαδή, εξ ου και το κόστος της συνάντησης. Ως εκ τούτου στην περιγραφή μου θα αναφέρω στοιχεία και για εκείνη, εστιάζοντας όμως στην Milana, για λόγους ευνόητους.
Νωρίς το πρωί και πριν ακόμα ανοίξει το τηλεφωνικό κέντρο του γραφείου Glamour - για το οποίο μόνο θετικές εντυπώσεις έχω να αναφέρω όσον αφορά την επικοινωνία και την συνεννόηση, έπειτα από περίπου ένα χρόνο γόνιμης συνεργασίας μας - βιάστηκα να ζητήσω τις δυο μελαχρινές φίλες που μόλις είχαν φτάσει στην χώρα μας. Αθεράπευτα αναποφάσιστος, θεώρησα ότι αυτή θα ήταν μια ασφαλής επιλογή, μιας και οι νεαρές, νεοαφιχθείσες ούσες, δεν θα είχαν ακόμα προλάβουν να χάσουν την φρεσκάδα λόγω φόρτου εργασίας, κάτι που όντως αποδείχθηκε σοφό. Η συνάντηση επιβεβαιώθηκε ακριβώς την ώρα που το γραφείο άνοιξε τις γραμμές για το κοινό...

Το αυτοκίνητο με την παρέα έφτασε, αρκετά νωρίτερα, στον χώρο που είχα υποδείξει και σε λίγα λεπτά κλήθηκα να ανοίξω την εξώθυρα. Αντίκρυσα, κυρίως όσον αφορά την Milana, ακριβώς αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες (κάτι που ομολογουμένως δεν μου έχει τύχει με αρκετα - ίσως τα περισσότερα κορίτσια - που έως τώρα ατυχώς έχω επιλέξει...). Προχωρώντας στο εσωτερικό του διαμερίσματος, πάσχιζα να υπολογίσω μέσω απλούστατης μαθηματικής πράξης, πόσα χρόνια πέρασαν από τότε που ήμουν Λύκειο. Διότι ένιωθα βέβαιος ότι έτσι ακριβώς ήταν οι σιλουέτες των καλλίγραμμων μαθητριών του τμήματός μου. Έχω την αίσθηση ότι δεν κατάφερα ποτέ να βρώ σωστή λύση στο 40-18. Η Milana (και η Margarita) είναι οι συμμαθήτριές μας από την τρίτη Λυκείου. Είναι τόσο φρέσκες, τόσο ψηλές, τόσο ανέμελες, τόσο μικρές, τόσο ευγενικές. Πιθανολογώ λοιπόν ότι τα στοιχεία που αναφέρονται στο site είναι ακριβή με εξαίρεση το ύψος ίσως. Η Milana μιλάει καλά Αγγλικά (φανταστείτε πάλι το επίπεδο τρίτης Λυκείου) και μπορεί κανείς να συνεννοηθεί εύκολα. Όχι τόσο η Margarita.

Ξεπερνώντας τις πρώτες στιγμές αμηχανίας,σαν εκείνες που συμβαίνουν όταν γνωρίζονται έφηβοι άγνωστοι από διαφορετικά σχολεία, προχωράμε στον ευρύχωρο μπεζ γωνιακό καναπέ. Ζητάω με ευγένεια στα κορίτσια να γδυθούνε χωρίς βιασύνη και αρχίζω να φιλάω βαθιά την Milana, την οποία προφανώς είχα ξεχωρίσει εξ αρχής. Ασταμάτητα έψαχνα λύση στο 40-18... Αφήνοντας το στήθος της και βουτώντας στην δροσιά της, σταμάτησα να σκέφτομαι τον γρίφο... Ήταν μάλλον διότι η έτερη φίλη της είχε ξεκινήσει δυναμικά να αγωνίζεται να με ευχαριστήσει. Η πρώτη ολοκλήρωση, που δεν καθυστέρησε όσο κι αν προσπαθούσα, με βρήκε να φιλιέμαι πάλι με τη Milana...

Η συνέχεια δόθηκε στο κρεβάτι. Και τα δυο κορίτσια προσφέρουν υπηρεσίες όμοιες. Προσπαθούν - σαν καλές μαθήτριες - να συμπεριφερθούν επαγγελματικά και με σεβασμό στον πελάτη και τα καταφέρνουν. Δεν προσφέρονται για προχωρημένες καταστάσεις καθώς το επίπεδο δεν είναι πανεπιστημιακό. Ανταποκρίνονται σε ότι ζητηθεί έντιμα χωρίς υπερβολές. Ενδέχεται να προσφέρονται για καταστάσεις προσομοίωσης συντρόφου, όταν λειτουργήσουν μόνες τους. Μικροκαμωμένες, αφράτες, απαλές, γλυκιές με την Milana να κερδίζει τις εντυπώσεις εμφάνισης. Προσπάθησα να μην αφήσω καμμια της παραπονεμένη, ούτε την Milana, ούτε την Margarita, ούτε την λύσσα μου να ζήσω όσο γίνεται περισσότερο την ηδονή της αμαρτίας. Έκανα ότι μπορούσα. Δεν τα κατάφερα. Με καμμία απ' τις τρεις. Οι τίτλοι έπεσαν με εμένα να μουγκρίζω παλεύοντας να σταθώ στα πόδια μου, αντικρύζοντας ιεραποστολικά την Milana. Είκοσι Δυο, σκέφτηκα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
440€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
leonidas75
Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, dimdav, ΜrKavlopoulos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2018
440 Ευρώ??? Χμμμ;

Πραγματική ληστεία... Κεφάλι σε τοίχο!
28 Ιανουαρίου, 2018
Παιχνίδι μεταξύ τους έκαναν καθόλου;
30 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι καθόλου dimdav δυστυχώς. Μου ξεκαθάρισαν απο την αρχή ότι πρόκειται για DUO και όχι λεσβιακό.
30 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

440 ευρώ για ένα duo σκέτο είναι σαν να πηγές σε ζαχαροπλαστειο κ να ψωνισες κουλουράκια για διαβητικους!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4