Νέα

Υπουργός ο ΑΔΩΝΙΣ - Impossible is Nothing Nr001

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Ήρθε ο άλλος ο υπάνθρωπος να μας βρίσει λες και τον βρίσαμε πρώτοι. Και όπως και η κάθε κλασσική κότα πετάει τη μπάλα στην εξέδρα. Κότα ε κότα. Τεκμηρίωσε την υποστηριξή σου για τον υπουργό Άδωνη και άσε αν πάω εγω με πουτάνες και τραβέλια. Ξεφτιλισμένε.
Ναι, σωστά... όταν τεκμηριώσεις κι εσύ αυτό που είπες, τότε ξαναμιλάμε :grin:



Μέχρι τότε, τράβα ξεφτιλίσου στο γαμήσι από γυναίκα (?) με βυζιά, πούτσα και αρχίδια. Γιατι ναι, ΕΙΣΑΙ ξεφτιλισμένος. Δεν είμαι του political correct και εγώ κάτι τέτοιους πάντα ΠΟΥΣΤΡΕΣ τους έλεγα. Και ΠΟΥΣΤΡΕΣ θα τους λέω. Sorry!



Βριζεις αλλους για αναρτησεις την στιγμη που κλειδωσες το προφιλ σου για να μην κανουμε screen shot την ξεφτιλα σου

Εκεινη που ελεγες οτι σε σουταρε η γυναικα σου και γυρισες στο παιδικο σου δωματιο
Και την εβγαζες μονο μεταξι


Αναδρο τυπε


Και επίσης ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΩΣ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ένα προφιλ. ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΩ και να βοηθάω όσους μπορώ. Γράφω την άποψη μου. Δεν βρίζω τα ΜΕΛΗ ΠΟΤΕ. Ναι τον Άδωνη τον είπα ΦΑΙΔΡΟ. Και ζητώ συγνώμη αν θίχτηκες.

Δεν έχω το χρόνο να ασχολούμαι με το site. Δεν είμαι αργόσχολος.

 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
Ήρθε ο άλλος ο υπάνθρωπος να μας βρίσει λες και τον βρίσαμε πρώτοι. Και όπως και η κάθε κλασσική κότα πετάει τη μπάλα στην εξέδρα. Κότα ε κότα. Τεκμηρίωσε την υποστηριξή σου για τον υπουργό Άδωνη και άσε αν πάω εγω με πουτάνες και τραβέλια. Ξεφτιλισμένε.
Ναι, σωστά... όταν τεκμηριώσεις κι εσύ αυτό που είπες, τότε ξαναμιλάμε :grin:



Μέχρι τότε, τράβα ξεφτιλίσου στο γαμήσι από γυναίκα (?) με βυζιά, πούτσα και αρχίδια. Γιατι ναι, ΕΙΣΑΙ ξεφτιλισμένος. Δεν είμαι του political correct και εγώ κάτι τέτοιους πάντα ΠΟΥΣΤΡΕΣ τους έλεγα. Και ΠΟΥΣΤΡΕΣ θα τους λέω. Sorry!



Βριζεις αλλους για αναρτησεις την στιγμη που κλειδωσες το προφιλ σου για να μην κανουμε screen shot την ξεφτιλα σου

Εκεινη που ελεγες οτι σε σουταρε η γυναικα σου και γυρισες στο παιδικο σου δωματιο
Και την εβγαζες μονο μεταξι


Αναδρο τυπε

Κάποιο λάθος κάνεις αδερφέ. Δεν βρίζω ποτέ κανέναν. Και δεν πήγαινα Μετάξι αλλά στον Πειραιά καθότι πειραιά μένω. Εδώ και 30 χρόνια. Γυναίκα δεν είχα ποτέ. Τι γελοίος που είσαι.

Κοίτα τι έκανες:
ΗΡΘΕΣ, ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ "ΦΑΙΔΡΟ" τον Υπουργό και αντί να μου πεις δυο επιχειρήματα το γύρισες στο αν με γαμάνε τραβέλια... Προφανώς είσαι 20 χρονών το πολύ.... Καμία αίσθηση σοβαρότητας δεν έχεις.

Ακου λέει η γυναίκα σου.... χαχαχα

μενέδημε έχεις μπερδέψει τις παραθέσεις
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
ΝΑΙ γαμημένε υπάνθρωπε. Το τι κάνω στη ζωή μου είναι δικό μου θέμα και ευτυχώς είμαι πιο σοβαρός απο σένα. Πατέρας σου είναι ο Άδωνης; Και σιγά το πράγμα; Φαιδρό τον είπα. Όχι, κάτι άλλο. Τόσο ευέξαπτος είσαι;
Άκου να δεις ποιος έχει το πρόβλημα... πιστεύω θα το καταλάβεις:

1. Λες μια μαλακία "φαιδρός ο Άδωνις" έτσι για να το πεις. Χωρίς τεκμηρίωση.
2. Σου την πέφτω και σου λέω "ρε τράβα γαμήσου με κάνα τραβέλι" (κάτι που κάνεις ούτως ή άλλως) ακριβώς επειδή πέταξες την παπάρα έτσι για να την πετάξεις.
3. Ενώ το ΚΑΝΕΙΣ, παρεξηγείσαι και μου την λες!!! Άρα μάντεψε ποιος είναι ο κομπλεξάρας!!! Είναι σαν να μου πεις εσύ "ρε άντε τράβα γάμα κάνα μουνί ρε μαλάκα!!!" και να παρεξηγηθώ και να αντιδράσω!!!

Κατάλαβες τώρα? Από την άλλη έχεις δίκιο, ποσώς με ενδιαφέρει ακόμα κι αν βάζεις 10 κιλά κρέας κάθε μέρα. Πραγματικά με αφήνει παγερά αδιάφορο! :grin:


ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ να τεκμηριώσω την φαιδρότητα του ΆΔΩΝΙ. απλά έβρισες. Και με πρόσβαλες. Σχολιάζοντας τη προσωπική μου επιλογή ΥΠΑΝΘΡΩΠΕ.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Και επίσης ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΩΣ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ένα προφιλ. ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΩ και να βοηθάω όσους μπορώ. Γράφω την άποψη μου. Δεν βρίζω τα ΜΕΛΗ ΠΟΤΕ. Ναι τον Άδωνη τον είπα ΦΑΙΔΡΟ. Και ζητώ συγνώμη αν θίχτηκες.
Δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγνώμη, στο bou είσαι, αν δεν το σηκωνεις... πρόβλημά σου :grin:

Xαίρομαι δε που δεν είσαι αργόσχολος όπως το σκουπιδι ο ave που ακόμα κι εδώ που μπαίνει... ούτε μια κριτική! Δεν τον παίρνεις στην παρέα σου? Μπορεί να γουστάρει τα δικά σου :tooth:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Μπαρμπαπήδουλας,

Η τεκμρίωση της φαιδρότητας του Αδωνιδος είναι 10 τόμοι. Θα πρεπει να πληκτρογραφώ 2 ώρες,
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Και επίσης ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΩΣ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ένα προφιλ. ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΩ και να βοηθάω όσους μπορώ. Γράφω την άποψη μου. Δεν βρίζω τα ΜΕΛΗ ΠΟΤΕ. Ναι τον Άδωνη τον είπα ΦΑΙΔΡΟ. Και ζητώ συγνώμη αν θίχτηκες.
Δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγνώμη, στο bou είσαι, αν δεν το σηκωνεις... πρόβλημά σου :grin:

Από εσένα ζητώ συγνώμη γιατι σου θίξαμε τον ΑΔΩΝΙ.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Και κάτι τελευταίο:

ΟΤΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΆΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ ΑΛΛΑ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΥΕΩΡΕΙ ΦΑΙΔΡΟ ΤΟΝ ΑΔΩΝΙ.

Άρα ο πραγματικός πούστης είσαι εσύ αγαπητέ. Που αντί να μου ζητήσεις να πω γιατι θεωρώ αστείο τον Άδωνι επιτίθεσαι προσωπικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Βριζεις αλλους για αναρτησεις την στιγμη που κλειδωσες το προφιλ σου για να μην κανουμε screen shot την ξεφτιλα σου

Εκεινη που ελεγες οτι σε σουταρε η γυναικα σου και γυρισες στο παιδικο σου δωματιο
Και την εβγαζες μονο μεταξι

Αναδρο τυπε
Mίλησε μια κουράδα? Καλά το κατάλαβα! Μύρισε!

Εσύ είχες πει ότι σου αρέσει να σε γαμάνε τραβελια. Θα στο επιβεβαιώσει και ο athinaios. Πουστάρα είσαι κι εσύ? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
@ΜΕΝΕΔΗΜΕ

Για τον μπαρμπαπηδουλα τα εγραφα σε αυτον απευθυνομαι

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
ΜΕΝΕΔΗΜΕ, στείλε pm στον ave! Θα τα βρείτε οι δυο σας, άκου που σου λέω!

Είχε πει πριν καιρό ότι γουστάρει. Ψάξε και το νήμα, θα βρεις ποστ του :wink:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.836
Πόντοι
5.506
πεταξτε εξω το ψωλοχυμα ρε σεις εκει στο μπου
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
ρε μενεδημε μην εισαι ευγενικος με τον φιτσουλα...γαμα του τα πρεκια
ψοφιμι ειναι
Εσύ έρχεσαι πάνω στην ώρα!!! Να 'σαι καλά!!! Έλα μούλε, άνοιξε στόμα.... έρχεται......

:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
ΝΑΙ γαμημένε υπάνθρωπε. Το τι κάνω στη ζωή μου είναι δικό μου θέμα και ευτυχώς είμαι πιο σοβαρός απο σένα. Πατέρας σου είναι ο Άδωνης; Και σιγά το πράγμα; Φαιδρό τον είπα. Όχι, κάτι άλλο. Τόσο ευέξαπτος είσαι;
Άκου να δεις ποιος έχει το πρόβλημα... πιστεύω θα το καταλάβεις:

1. Λες μια μαλακία "φαιδρός ο Άδωνις" έτσι για να το πεις. Χωρίς τεκμηρίωση.
2. Σου την πέφτω και σου λέω "ρε τράβα γαμήσου με κάνα τραβέλι" (κάτι που κάνεις ούτως ή άλλως) ακριβώς επειδή πέταξες την παπάρα έτσι για να την πετάξεις.
3. Ενώ το ΚΑΝΕΙΣ, παρεξηγείσαι και μου την λες!!! Άρα μάντεψε ποιος είναι ο κομπλεξάρας!!! Είναι σαν να μου πεις εσύ "ρε άντε τράβα γάμα κάνα μουνί ρε μαλάκα!!!" και να παρεξηγηθώ και να αντιδράσω!!!

Κατάλαβες τώρα? Από την άλλη έχεις δίκιο, ποσώς με ενδιαφέρει ακόμα κι αν βάζεις 10 κιλά κρέας κάθε μέρα. Πραγματικά με αφήνει παγερά αδιάφορο! :grin:


Και άσε τις απαριθμήσεις πιτσιρίκο. Μάθε να σέβεσαι με κάποιον που σου μιλάει. ΠΡΩΤΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ περνώντας μια επιθεση σε προσωπικο επίπεδο.

καμία σχέση δεν ε΄χει γαμημένε αν εγώ πάω με άντρες ή τραβέλια ή γυναίκες. Τον Άδωνι σχολίασα. Κοίτα λοιπόν τα ψυχολογικά σου άντε γεια.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Και κάτι τελευταίο:

ΟΤΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΆΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ ΑΛΛΑ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΥΕΩΡΕΙ ΦΑΙΔΡΟ ΤΟΝ ΑΔΩΝΙ.

Άρα ο πραγματικός πούστης είσαι εσύ αγαπητέ. Που αντί να μου ζητήσεις να πω γιατι θεωρώ αστείο τον Άδωνι επιτίθεσαι προσωπικά.
ΟΚ... αν υποθέσουμε ότι εγώ είμαι ο πούστης... εσύ γιατί ανατινάζεσαι όταν σε λένε πούστη? :grin:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
@ΜΕΝΕΔΗΜΕ

Για τον μπαρμπαπηδουλα τα εγραφα σε αυτον απευθυνομαι

Το κατάλαβα. Αυτός ο Μπαρμπα τετοιος είναι 18ετων μαξ


55ρης χωρισμενος ειναι..
Καποτε εμπαινε να γραψει τον πονο του για την συζυγο που τον σουταρε
Εγραφε και κριτικες απο μεταξι που και που

Καποια στιγμη αργοτερα αρχισε τις παπατζες

Οταν αρχισαμε να τον δουλευουμε κλειδωσε το προφιλ του
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.836
Πόντοι
5.506
για λυπηση εισαι ρε σκουπιδι
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Και κάτι τελευταίο:

ΟΤΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΆΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ ΑΛΛΑ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΥΕΩΡΕΙ ΦΑΙΔΡΟ ΤΟΝ ΑΔΩΝΙ.

Άρα ο πραγματικός πούστης είσαι εσύ αγαπητέ. Που αντί να μου ζητήσεις να πω γιατι θεωρώ αστείο τον Άδωνι επιτίθεσαι προσωπικά.
ΟΚ... αν υποθέσουμε ότι εγώ είμαι ο πούστης... εσύ γιατί ανατινάζεσαι όταν σε λένε πούστη? :grin:

ΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ με αυτο. Έχω πρόβλημα που αντί να μου απαντήσεις με Χ, Ψ πας και λες ό,τι λες. ΔΕΣ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ.... Ρώτα με: Γιατι ρε φιλε είναι φαιδρός? Και εσύ αντι να ρωτήσεις πας και μου λες" σε γαμανε τραβελια κλπ" - αυτό τι σχέση έχει με τον Αδωνι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom