Νέα

Υπουργός ο ΑΔΩΝΙΣ - Impossible is Nothing Nr001

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Λες όμως ότι δεν είσαι νδ, αυτό είναι το νόημα
Ναι, εξάλλου έχω κατακρίνει και πολιτικές της ΝΔ. Δεν είμαι ούτε στην ΝΔ, ούτε δουλεύω για την ΝΔ. Απλά ψήφισα ΝΔ γιατί πολύ απλά δεν είχα επιλογές (πλην Τζήμερου αλλά αυτός δεν πρόκειται να βγει ποτέ).

Νομίζεις ότι είμαι κομματικοποιημένος φιλαράκι? Γι' αυτό συμφωνώ με την "κατηγορία χαζού" που σε ειπε κάποιος εδώ, όλο λες λες λες και δεν ακούς (κακό αυτό για την ηλικία σου, άκου περισσότερο). Στα παπάρια μου τα κόμματα, ψηφίζω για το συμφέρον μου και γι' αυτά που πιστεύω εγώ. Κι αυτή την στιγμή το κόμμα που αντιπροσωπεύει τα περισσότερα που πιστεύω και υποστηρίζω εγώ, είναι η ΝΔ. Απλά πράγματα. Την αριστερά όπως έχεις καταλάβει την έχω μόνο για χαβαλέ γιατί η λογική της δεν έχει καμία σχέση με την δική μου, ίσα ίσα που προσπαθεί να με εμποδίσει.

Σκέψου τώρα γιατί ψηφίζεις εσύ τσίριζα! Φαντάζομαι παίρνεις 750 ευρώ κατώτατο μισθό... ε? σωστά τα λέω??
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ναι, εξάλλου έχω κατακρίνει και πολιτικές της ΝΔ. Δεν είμαι ούτε στην ΝΔ, ούτε δουλεύω για την ΝΔ. Απλά ψήφισα ΝΔ γιατί πολύ απλά δεν είχα επιλογές (πλην Τζήμερου αλλά αυτός δεν πρόκειται να βγει ποτέ).

Νομίζεις ότι είμαι κομματικοποιημένος φιλαράκι? Γι' αυτό συμφωνώ με την "κατηγορία χαζού" που σε ειπε κάποιος εδώ, όλο λες λες λες και δεν ακούς (κακό αυτό για την ηλικία σου, άκου περισσότερο). Στα παπάρια μου τα κόμματα, ψηφίζω για το συμφέρον μου και γι' αυτά που πιστεύω εγώ. Κι αυτή την στιγμή το κόμμα που αντιπροσωπεύει τα περισσότερα που πιστεύω και υποστηρίζω εγώ, είναι η ΝΔ. Απλά πράγματα. Την αριστερά όπως έχεις καταλάβει την έχω μόνο για χαβαλέ γιατί η λογική της δεν έχει καμία σχέση με την δική μου, ίσα ίσα που προσπαθεί να με εμποδίσει.

Σκέψου τώρα γιατί ψηφίζεις εσύ τσίριζα! Φαντάζομαι παίρνεις 750 ευρώ κατώτατο μισθό... ε? σωστά τα λέω??
Συριζα ψηφίζω επειδή πιστεύω ότι είναι το καλύτερο κόμμα που μπορούμε να ψηφίσουμε...πρόσεχε, δεν είναι τέλειο.
Αλλά είναι ο,τι καλύτερο έχουμε στη Βουλή.

Ερώτηση, τότε αφού ισχυρίζεσαι ότι δεν είσαι νδ, γιατί δεν παραδέχεσαι έστω ένα λάθος που έχει κάνει η νδ...ΈΝΑ μόνο!
Θα μου πεις τώρα ότι δεν έχει κάνει ποτέ;...είσαι υπέρμαχος, για αυτο σε ρωτάω.
Μα να πεις ΕΣΥ ότι δεν είσαι νδ ενώ ξελαρυγγιαζεσαι τόσο καιρό εδώ μέσα για αυτό το κόμμα;; τουλάχιστον περίεργο!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Συριζα ψηφίζω επειδή πιστεύω ότι είναι το καλύτερο κόμμα που μπορούμε να ψηφίσουμε...πρόσεχε, δεν είναι τέλειο.
Αλλά είναι ο,τι καλύτερο έχουμε στη Βουλή.
Γιατί είναι ότι καλύτερο? Για πες!

Ερώτηση, τότε αφού ισχυρίεσαι ότι δεν είσαι νδ, γιατί δεν παραδέχεσαι έστω ένα λάθος που έχει κάνει η νδ...ΈΝΑ μόνο!
Έχω πει πολλές φορές. Γι' αυτό σου λές ότι μιλάς πολύ και λίγα ακούς. Για το μεταναστευτικό π.χ. διαφωνώ. Διαδικασίες express και απέλαση. Όπως Αμερική!

Θα μου πεις τώρα ότι δεν έχει κάνει ποτέ;...είσαι υπέρμαχος, για αυτο σε ρωτάω.
Σου απάντησα.

Μα να πεις ΕΣΥ ότι δεν είσαι νδ ενώ ξελαρυγγιαζεσαι τόσο καιρό εδώ μέσα για αυτό το κόμμα;; τουλάχιστον περίεργο!
Δεν ξελαρυγγιάζομαι, τρολάρω αριστερά! Ούτε αυτό έχεις καταλάβει. Εσύ πιστεύεις ότι ξελαρυγγιάζομαι και βγάζω καπνούς??? Ε, τι να πω... είμαι πολύ καλός σε αυτό τότε, με παραδέχομαι!!!! :tooth:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ενα ενα τα γαλαζια προβατα λακιζουν απο το μαντρι

Θα ψαχνουμε στο τελος ποιος ψηφισε τον κουλη το 19

:tooth: :tooth: :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.441
Κριτικές
36
Like
38.008
Πόντοι
18.565
Εθνικος γλυψιματιας

Τουμπας τουμπας κωλοτουμπας

Τι ψηφιζετε ρεεεεεεεεεε.....

Χαντακωσατε την χωρα με κατι τετοιους καιροσκοπους
Θελουμε να ψηφισουμε τη Φωφη, αλλα εσυ μας λες οτι ειναι στο κολπο και αυτη με τα εμβολια και θελει να μας φυτεψει το χτικιο.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Θελουμε να ψηφισουμε τη Φωφη, αλλα εσυ μας λες οτι ειναι στο κολπο και αυτη με τα εμβολια και θελει να μας φυτεψει το χτικιο.
Πασοκ θα ψηφισετε οταν βαλετε μυαλο σοβαρευτειτε και απαλλαγειτε απο ψυχοαναγκαστικες εμμονες οπως τελευταια με τον κοροιδοιο τα χτικια και τουςειδικους μουφολογους

Μεχρι τοτε να πατε αλλου
 

Zeus69

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
126
Like
111
Πόντοι
1
Πασοκ θα ψηφισετε οταν βαλετε μυαλο σοβαρευτειτε και απαλλαγειτε απο ψυχοαναγκαστικες εμμονες οπως τελευταια με τον κοροιδοιο τα χτικια και τουςειδικους μουφολογους

Μεχρι τοτε να πατε αλλου
Για την Φώφη δεν είπες όμως.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Πασοκ θα ψηφισετε οταν βαλετε μυαλο σοβαρευτειτε και απαλλαγειτε απο ψυχοαναγκαστικες εμμονες οπως τελευταια με τον κοροιδοιο τα χτικια και τουςειδικους μουφολογους

Μεχρι τοτε να πατε αλλου

Screenshot_19.jpg
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.173
Κριτικές
2
Like
18.751
Πόντοι
3.656

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Πασοκ θα ψηφισετε οταν βαλετε μυαλο σοβαρευτειτε και απαλλαγειτε απο ψυχοαναγκαστικες εμμονες οπως τελευταια με τον κοροιδοιο τα χτικια και τουςειδικους μουφολογους

Μεχρι τοτε να πατε αλλου
Θα έχει ψηφοδέλτιο του ΠΑΣΟΚ; Γιατί και γω θέλω να υπάρχει της ΕΔΑ αλλά χλωμό το βλέπω.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alex71

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
1
Like
6.160
Πόντοι
2.356
Glaskos

Παίζει να είναι πιο dumb και από τους dumb & dumber. :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
σύγχρονος δυτικοευρωπαίος πολιτικός σου λέει ο μπαμπουίνος ...ούτε στα βάθη της ανατολίας τέτοιο paranoid ούγκανο
πόση κοπριά μαζεμένη σε ένα κόμμα:2funny::2funny:?
Σου έχει βιάσει κι εσένα την κωλότρυπα ε?

Το κάνει αυτό στα σκουπίδια, δεν είσαι ο μόνος :)
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.173
Κριτικές
2
Like
18.751
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom