Νέα

Υπουργός ο ΑΔΩΝΙΣ - Impossible is Nothing Nr001

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Metr69

Προμότορας
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
201
Like
8.865
Μια θρασύ αποτυχία είναι ο άνθρωπος!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Ο αδωνης αν δεν του ταξει η νδ υπουργηλικι και βγει ο συριζα και του πει ελα ως υπ.αναπτυξης σε ενα λεπτο γινεται συριζαιος και θα τον εχετε στα καναλια να σας βριζει.
XΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Λοιπόν άκου, εάν γίνει ποτέ αυτό, θα σου δώσω όλη την περιουσία μου. Αν πάει ποτέ ο Άδωνις στον τσίριζα ως υπουργός, εγώ θα σου δώσω όλη την περιουσία μου. Μάρτυρες όλοι του bou! Πάρε και screenshot!!!

Εάν όμως όχι, τότε θα μου δώσεις εσύ το σπίτι σου. Δεν με νοιάζει που είναι των γονιών σου, αυτό κανόνισέ το εσύ μαζί τους. Πάει? Και ποιος είναι ο χρονικός ορίζοντας? Μέχρι τις εκλογές? Απάντησε αν είσαι άντρακλας με αρχίδια αν συμφωνείς ή σε περίπτωση που είσαι μια κοινή πουτανίτσα ζαιούλα απάντα ότι δεν συμφωνείς.

Το 2023 ο Άδωνις Υπουργός του τσίριζα.

Ζαν: Ναι
Μπαρμπαπήδουλας: Όχι
Τίμημα: περιουσία


Περιμένω καντινιεράκο! :grin:
χαζοθειτσο ο δικος σου ο μπουμπουκος μια ζωη θα εχει υπουργιλικη στη νδ αλλιως θα τους απειλει να φυγει κατι που η νδ δεν θα θελει.
Απλα χωρις υπουργειο και αδωνης στη νδ δεν μενει.
Έβγαλα σημερα 500 γιουρια βαλε μου λογαριασμο δικο σου οτι εχεις πανω απο 1 εκ ευρω μιας και βγαζεις 3500 χιλιαρικα καθε μερα και ειναι δικα σου.
Αν δεν βαλεις λογαριασμο θα σου δωσω το δικο μου να μου καταθεσεις 500.
Πολύ ωραία. Αφού λοιπόν, δεν το πας άρα είσαι μια αδερφάρα που φοράς φουστίτσες. Τα βανταμαλίκια και τα κραβμαγκιλίκια είναι για το θεαθήναι. Μια πουτανίτσα είσαι τελικά, οπότε από εδώ και πέρα θα σε φωνάζω μανταμίτσα.

Μανταμίτσα βανταμίτσα για την ακρίβεια με φρου φρου, αρώματα, νυχάκι κόκκινο, τακουνάκι, κραγιονάκι, καλσόν και μαλλάκια πιασμένα κότσο!

Αυτό ακριβώς είσαι... μιας και ο ίδιος το προκάλεσες με τις παπάρες που λες.

Τα λέμε Μανταμίτσα βανταμίτσα! :grin:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Πρωινή αφόδευση στο νήμα του Άδωνι.:shit::shit::shit:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ηθικό διδαγμα: ποτέ μην εμπιστεύεσαι άτομο που πουλάει βιβλία στην τηλεόραση λες και είναι στη λαχαναγορά :tooth:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Άδωνις: «Ούτε οι ίδιοι οι εστιάτορες δεν θέλουν να ανοίξουν»

Το λιανεμπόριο και η συνολική λειτουργία της αγοράς ήταν από τις βασικές αλάγές στα νέα περιοριστικά μέτρα που ανακοινώθηκαν για τα μεγάλα αστικά κέντρα.

Ο υπουργός ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης, μιλώντας στο δελτίο ειδήσεων του MEGA, σχολίασε τα νέα μέυτρα αλλά και την κατάσταση που έχει διαμορφωθεί στην εστίαση.

«Το Υπ. Ανάπυτξης κι εγώ προσωπικά έχουμε κάνει μεγάλη προσπάθεια να μείνει η αγορά όσο γίνεται

Εισηγηθήκαμε να μείνει η αγορά το μεγαλύτερο δυνατό ανοιχτή. Θέλαμε οι λοιμωξιολόγοι να κάτσουν μόνοι τους ανεπηράστοι γι αυτό δεν υπήρχαν Υπουργοί. Δεν θεωρώ την απόφαση αυτή καταστροφική για την αγορά στην παρούσα φάση» είπε ο κ. Γεωργιάδης.

«Είναι ένα κρίσιμο σημείο της πανδημίας και πρέπει να είμαστε προσεκτικοί. Η δικιά μου θέση είναι η αγορά να μην κλείνει.

Αυτό πρέπει να συμβαδίζει με την πανδημία και την υγεία», πρόσθεσε, ενώ αναφέρθηκε σε συνάντησή του με εστιάτορες και όπως είπε «οι ίδιοι καταλαβαίνουν τους λόγους που μένει η εστίαση κλειστή.

Ανακοινώσαμε με τον κ. πρωθυπουργό δέσμη μέτρων επιπλέων για την εστίαση, γιατί καταλαβαίνουμε τα προβλήματα που δημιουργούν οι διαδοχικές καραντίνες στην αγορά» είπε.

Και συνέχισε: «Στη συνάντηση δεν ήταν οι θεσμικοί τους εκπρόσωποι. Αλλά συμμετείχα στη συνεδρίαση της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εστιατορικών & Συναφών Επαγγελμάτων (Π.Ο.Ε.Σ.Ε.) υπό τον κ. Καββαθά, για να τους εξηγήσω τη νέα δέσμη μέτρων. Ζήτησα συγγνώμη από τους θεσμικούς εκπροσώπους. Ήθελα να πω ότι οι επιχειρήσεις έχουν αξία γι αυτό μπορώ να πάρω τα κλειδιά. Ερμηνεύτηκε ανάποδα η φράση μου».

Αναφορικά στον χρονικό προσδιορισμό για το πότε μπορεί να ανοίξει η εστίαση, τόνισε: «δεν θέλω να δώσω ημερομηνία. Η πανδημία κινείται με τρόπους που δεν μπορούμε να υπολογίσουμε.

Η μέθοδος ακορντεόν στο λιανεμπόριο εν μέρει λειτουργεί. Όμως αυτό δεν μπορεί να γίνει στην εστίαση. Όταν είμαστε έτοιμοι θα ανοίξουμε. Αυτή την στιγμή είναι παντελώς αδύνατο να ανοίξει η εστίαση. Ούτε οι ίδιοι δεν το θέλουν».

[video]https://viralgreece.eu/adonis-oute-oi-idioi-oi-estiatores-den-theloun-na-anoixoun?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR2CZFu4ONESkwXbp7kDEBG8w307VxSsEci6CRRpA62YLiGxouNK0YBc2XU[/video]
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Κάθε μέρα που κάτι ακούμε για αυτόν τον άνθρωπο καταλαβαίνουμε όλο και περισσότερο το πόσο φαιδρό πρόσωπο είναι.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Κάθε μέρα που κάτι ακούμε για αυτόν τον άνθρωπο καταλαβαίνουμε όλο και περισσότερο το πόσο φαιδρό πρόσωπο είναι.
Eσύ τράβα να σε γαμησει κάνα τραβέλι κι άσε τα πολιτικά... έχεις άλλα ενδιαφέροντα.
Ξέρεις πολύ καλά για ποιο πράγμα μιλάω έτσι? :grin:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.836
Πόντοι
5.506
:2funny::2funny::2funny::2funny: ολα ρολοι

Έκτακτο: Κανονικά η λειτουργία του take away τα Σαββατοκύριακα
- Γεωργιάδης: Συγγνώμη για την αναστάτωση -
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Κάθε μέρα που κάτι ακούμε για αυτόν τον άνθρωπο καταλαβαίνουμε όλο και περισσότερο το πόσο φαιδρό πρόσωπο είναι.
Eσύ τράβα να σε γαμησει κάνα τραβέλι κι άσε τα πολιτικά... έχεις άλλα ενδιαφέροντα.
Ξέρεις πολύ καλά για ποιο πράγμα μιλάω έτσι? :grin:

Εγώ σε βρίζω; Αλλά αφού βρίζεις θα σε βρίζω και εγω. Με ότι θέλω θα ασχολούμαι γαμημένε. Γαμώτο σπίτι σου.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Ήρθε ο άλλος ο υπάνθρωπος να μας βρίσει λες και τον βρίσαμε πρώτοι. Και όπως και η κάθε κλασσική κότα πετάει τη μπάλα στην εξέδρα. Κότα ε κότα. Τεκμηρίωσε την υποστηριξή σου για τον υπουργό Άδωνη και άσε αν πάω εγω με πουτάνες και τραβέλια. Ξεφτιλισμένε. Το αν πάω εγώ με τραβέλια είναι δικό μου θέμα σκατένιε υπάνθρωπε. Δεν έχει σχέση με τα πολιτικά. Κάτσε στα αυγά σου βρωμόσκυλο και μην κάνεις τον αστυνόμο εδώ μέσα. Δεν βρίζω κανένα μέλος ποτέ εδώ μέσα και σχόλιάζω κόσμια.Αλλά φού ήρθες και έβρισες πρώτος φυσικά θα σε βρίσω.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Ήρθε ο άλλος ο υπάνθρωπος να μας βρίσει λες και τον βρίσαμε πρώτοι. Και όπως και η κάθε κλασσική κότα πετάει τη μπάλα στην εξέδρα. Κότα ε κότα. Τεκμηρίωσε την υποστηριξή σου για τον υπουργό Άδωνη και άσε αν πάω εγω με πουτάνες και τραβέλια. Ξεφτιλισμένε.
Ναι, σωστά... όταν τεκμηριώσεις κι εσύ αυτό που είπες, τότε ξαναμιλάμε :grin:



Μέχρι τότε, τράβα ξεφτιλίσου στο γαμήσι από γυναίκα (?) με βυζιά, πούτσα και αρχίδια. Γιατι ναι, ΕΙΣΑΙ ξεφτιλισμένος. Δεν είμαι του political correct και εγώ κάτι τέτοιους πάντα ΠΟΥΣΤΡΕΣ τους έλεγα. Και ΠΟΥΣΤΡΕΣ θα τους λέω. Sorry!
 

Συνημμένα

  • μενεδημοσ_τεκμηρίωση.png
    μενεδημοσ_τεκμηρίωση.png
    91,6 KB · Εμφανίσεις: 70

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Εγώ σε βρίζω; Αλλά αφού βρίζεις θα σε βρίζω και εγω. Με ότι θέλω θα ασχολούμαι γαμημένε. Γαμώτο σπίτι σου.
Προς το παρόν γαμάς μόνο την κωλοτρυπίδα σου με μακρινάρια πλαστικά, ξύλινα, κρεάτινα, δερμάτινα. Keep on.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Ήρθε ο άλλος ο υπάνθρωπος να μας βρίσει λες και τον βρίσαμε πρώτοι. Και όπως και η κάθε κλασσική κότα πετάει τη μπάλα στην εξέδρα. Κότα ε κότα. Τεκμηρίωσε την υποστηριξή σου για τον υπουργό Άδωνη και άσε αν πάω εγω με πουτάνες και τραβέλια. Ξεφτιλισμένε.
Ναι, σωστά... όταν τεκμηριώσεις κι εσύ αυτό που είπες, τότε ξαναμιλάμε :grin:



Μέχρι τότε, τράβα ξεφτιλίσου στο γαμήσι από γυναίκα (?) με βυζιά, πούτσα και αρχίδια. Γιατι ναι, ΕΙΣΑΙ ξεφτιλισμένος. Δεν είμαι του political correct και εγώ κάτι τέτοιους πάντα ΠΟΥΣΤΡΕΣ τους έλεγα. Και ΠΟΥΣΤΡΕΣ θα τους λέω. Sorry!


Γαμημένε υπάνθρωπε ναι γουστάρω να με πηδάνε τραβέλια. ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΙΔΡΟ ΠΡΟΣΩΠΟ το απεύθυνα στον ΑΔΩΝΙ ΓΕΛΟΙΕ ΑΓΡΑΜΜΑΤΕ.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
ΝΑΙ γαμημένε υπάνθρωπε. Το τι κάνω στη ζωή μου είναι δικό μου θέμα και ευτυχώς είμαι πιο σοβαρός απο σένα. Πατέρας σου είναι ο Άδωνης; Και σιγά το πράγμα; Φαιδρό τον είπα. Όχι, κάτι άλλο. Τόσο ευέξαπτος είσαι;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Και επίσης βλάκακο, φαιδρό τον λένε και άλλοι και επώνυμα. Δεν είναι και δα βρισιά. Ενώ η δική σου ύπαρξη είναι βρισιά.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Ήρθε ο άλλος ο υπάνθρωπος να μας βρίσει λες και τον βρίσαμε πρώτοι. Και όπως και η κάθε κλασσική κότα πετάει τη μπάλα στην εξέδρα. Κότα ε κότα. Τεκμηρίωσε την υποστηριξή σου για τον υπουργό Άδωνη και άσε αν πάω εγω με πουτάνες και τραβέλια. Ξεφτιλισμένε.
Ναι, σωστά... όταν τεκμηριώσεις κι εσύ αυτό που είπες, τότε ξαναμιλάμε :grin:



Μέχρι τότε, τράβα ξεφτιλίσου στο γαμήσι από γυναίκα (?) με βυζιά, πούτσα και αρχίδια. Γιατι ναι, ΕΙΣΑΙ ξεφτιλισμένος. Δεν είμαι του political correct και εγώ κάτι τέτοιους πάντα ΠΟΥΣΤΡΕΣ τους έλεγα. Και ΠΟΥΣΤΡΕΣ θα τους λέω. Sorry!



Βριζεις αλλους για αναρτησεις την στιγμη που κλειδωσες το προφιλ σου για να μην κανουμε screen shot την ξεφτιλα σου

Εκεινη που ελεγες οτι σε σουταρε η γυναικα σου και γυρισες στο παιδικο σου δωματιο
Και την εβγαζες μονο μεταξι


Αναδρο τυπε
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.836
Πόντοι
5.506
ρε μενεδημε μην εισαι ευγενικος με τον φιτσουλα...γαμα του τα πρεκια
ψοφιμι ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Ήρθε ο άλλος ο υπάνθρωπος να μας βρίσει λες και τον βρίσαμε πρώτοι. Και όπως και η κάθε κλασσική κότα πετάει τη μπάλα στην εξέδρα. Κότα ε κότα. Τεκμηρίωσε την υποστηριξή σου για τον υπουργό Άδωνη και άσε αν πάω εγω με πουτάνες και τραβέλια. Ξεφτιλισμένε.
Ναι, σωστά... όταν τεκμηριώσεις κι εσύ αυτό που είπες, τότε ξαναμιλάμε :grin:



Μέχρι τότε, τράβα ξεφτιλίσου στο γαμήσι από γυναίκα (?) με βυζιά, πούτσα και αρχίδια. Γιατι ναι, ΕΙΣΑΙ ξεφτιλισμένος. Δεν είμαι του political correct και εγώ κάτι τέτοιους πάντα ΠΟΥΣΤΡΕΣ τους έλεγα. Και ΠΟΥΣΤΡΕΣ θα τους λέω. Sorry!



Βριζεις αλλους για αναρτησεις την στιγμη που κλειδωσες το προφιλ σου για να μην κανουμε screen shot την ξεφτιλα σου

Εκεινη που ελεγες οτι σε σουταρε η γυναικα σου και γυρισες στο παιδικο σου δωματιο
Και την εβγαζες μονο μεταξι


Αναδρο τυπε

Κάποιο λάθος κάνεις αδερφέ. Δεν βρίζω ποτέ κανέναν. Και δεν πήγαινα Μετάξι αλλά στον Πειραιά καθότι πειραιά μένω. Εδώ και 30 χρόνια. Γυναίκα δεν είχα ποτέ. Τι γελοίος που είσαι.

Κοίτα τι έκανες:
ΗΡΘΕΣ, ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ "ΦΑΙΔΡΟ" τον Υπουργό και αντί να μου πεις δυο επιχειρήματα το γύρισες στο αν με γαμάνε τραβέλια... Προφανώς είσαι 20 χρονών το πολύ.... Καμία αίσθηση σοβαρότητας δεν έχεις.

Ακου λέει η γυναίκα σου.... χαχαχα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
ΝΑΙ γαμημένε υπάνθρωπε. Το τι κάνω στη ζωή μου είναι δικό μου θέμα και ευτυχώς είμαι πιο σοβαρός απο σένα. Πατέρας σου είναι ο Άδωνης; Και σιγά το πράγμα; Φαιδρό τον είπα. Όχι, κάτι άλλο. Τόσο ευέξαπτος είσαι;
Άκου να δεις ποιος έχει το πρόβλημα... πιστεύω θα το καταλάβεις:

1. Λες μια μαλακία "φαιδρός ο Άδωνις" έτσι για να το πεις. Χωρίς τεκμηρίωση.
2. Σου την πέφτω και σου λέω "ρε τράβα γαμήσου με κάνα τραβέλι" (κάτι που κάνεις ούτως ή άλλως) ακριβώς επειδή πέταξες την παπάρα έτσι για να την πετάξεις.
3. Ενώ το ΚΑΝΕΙΣ, παρεξηγείσαι και μου την λες!!! Άρα μάντεψε ποιος είναι ο κομπλεξάρας!!! Είναι σαν να μου πεις εσύ "ρε άντε τράβα γάμα κάνα μουνί ρε μαλάκα!!!" και να παρεξηγηθώ και να αντιδράσω!!!

Κατάλαβες τώρα? Από την άλλη έχεις δίκιο, ποσώς με ενδιαφέρει ακόμα κι αν βάζεις 10 κιλά κρέας κάθε μέρα. Πραγματικά με αφήνει παγερά αδιάφορο! :grin:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Και επίσης βλάκακο, φαιδρό τον λένε και άλλοι και επώνυμα. Δεν είναι και δα βρισιά. Ενώ η δική σου ύπαρξη είναι βρισιά.



Tυπε μπαρμπαπηδουλας κλειδωσε το προφιλ του απο την καζουρα που του καναμε για τα παραμυθια του

Μας ελεγε οτι βγαζει 7k μηνιαιως και ειχε κριτικες απο μεταξι

Πριν αρχισει να το παιζει φραγκατος μας ειχε πει οτι τον σουταρε η γυναικα του και γυρισε να μεινει με την μαμα του


Κλειδωσε το προφιλ του απο την στιγμη που αρχισαμε να τον ξεφτιλιζουμε για τα ψεματα του

Και σαν ΠΟΥΣΤΗΣ κλειδωσε το προφιλ του ενω κανει screen shot προφιλ αλλων..

Πιο πατος δεν παει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom