Νέα

Υπουργός ο ΑΔΩΝΙΣ - Impossible is Nothing Nr001

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.024
Like
22.769
Πόντοι
5.506
barock

εαν αλλαχτει ο συγκεκριμενος υπουργος και μετα την χθεσινη δηλωση που εκανε τα πραγματα καπως θα κατασταλαξουν


Ο συγκεκριμένος υπουργός έχει κάνει δουλειά σε όσα υπουργεία έχει περάσει. Υπάρχουν δεκάδες άλλοι που δεν έχουν αλλαξει χρόνια τώρα που ήταν διακοσμητικοί.
Απλά εσύ είσαι εμμονικός με τη ΝΔ και πρώτο απ όλους τον Άδωνη.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
τεσπα

βλεπουμε και κανουμε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
barock

εαν αλλαχτει ο συγκεκριμενος υπουργος και μετα την χθεσινη δηλωση που εκανε τα πραγματα καπως θα κατασταλαξουν
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι λόγω αυτού του υπουργού δεν έχουν κάτσει τα πάντα. Και το click away δική του ιδέα ήταν, την οποία βέβαια δεν ήθελε κανένας και τώρα παρακαλάνε για click away. Άσε ρε μεγάλε.... τώρα αν μου λες ότι τον βρίζει ο κυνηγός, θα σου πω τα εξής:

Α) Δηλαδή τη στιγμή που υπάρχει Lockdown και κλείνουν επιχειρήσεις, ο έλλος να κάνει το χόμπι του κανονικά!!! Έ? Σωστά?
Β) ΔΕΝ είναι υπεύθυνος ο Άδωνις για τους κυνηγούς και τους ψαράδες. Αυτή η αρμοδιότητα είναι σε ΑΛΛΟ υπουργείο!

Κατάλαβες τώρα? :grin:

Βλέπεις με κόκκινα γυαλιά (που έλεγε κι ο Συρίγος!). Δεν έχει νόημα να σου εξηγώ τελικά... πίστευε ότι θες...!
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
barock

εαν αλλαχτει ο συγκεκριμενος υπουργος και μετα την χθεσινη δηλωση που εκανε τα πραγματα καπως θα κατασταλαξουν
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι λόγω αυτού του υπουργού δεν έχουν κάτσει τα πάντα. Και το click away δική του ιδέα ήταν, την οποία βέβαια δεν ήθελε κανένας και τώρα παρακαλάνε για click away. Άσε ρε μεγάλε.... τώρα αν μου λες ότι τον βρίζει ο κυνηγός, θα σου πω τα εξής:

Α) Δηλαδή τη στιγμή που υπάρχει Lockdown και κλείνουν επιχειρήσεις, ο έλλος να κάνει το χόμπι του κανονικά!!! Έ? Σωστά?
Β) ΔΕΝ είναι υπεύθυνος ο Άδωνις για τους κυνηγούς και τους ψαράδες. Αυτή η αρμοδιότητα είναι σε ΑΛΛΟ υπουργείο!

Κατάλαβες τώρα? :grin:

Βλέπεις με κόκκινα γυαλιά (που έλεγε κι ο Συρίγος!). Δεν έχει νόημα να σου εξηγώ τελικά... πίστευε ότι θες...!
Να τον ξανά ψηφίσεις αρχιμαλακα. Μας έχεις ζαλίσει τα παπαρια με το βλαμμένο. Υπουργός ανάπτυξης σε μια χώρα με πολυετή ύφεση. Και εσύ χειροκροτας. Χαμένο υποκείμενο..
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.480
Like
13.827
Πόντοι
3.656
Ο Άδωνης πρέπει να λύνει και να δένει μέσα στη ΝΔ γιατί με μία δήλωση 10 δευτερόλεπτα πρέπει να έχασε η ΝΔ καμιά 5Κ ψήφους έτσι για το καλημέρα και δεν τον κούνησε κανείς :confused:


Βέβαια αν η κυβέρνηση ήθελε να ελαφρύνει τον πολίτη δεν θα πληρώναμε στο τέλος του μήνα το 100% του τέλους κυκλοφορίας με το 50% του έτους σε απαγόρευση κυκλοφορίας.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Ο Άδωνης πρέπει να λύνει και να δένει μέσα στη ΝΔ γιατί με μία δήλωση 10 δευτερόλεπτα πρέπει να έχασε η ΝΔ καμιά 5Κ ψήφους έτσι για το καλημέρα και δεν τον κούνησε κανείς :confused:
ΕΓΩ είμαι η κυβέρνηση!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Να τον ξανά ψηφίσεις αρχιμαλακα. Μας έχεις ζαλίσει τα παπαρια με το βλαμμένο. Υπουργός ανάπτυξης σε μια χώρα με πολυετή ύφεση. Και εσύ χειροκροτας. Χαμένο υποκείμενο..
Σάλτα γαμήσου ρε... που πετάγεσαι σαν την πούτσα!

Όχι θα κοιτάξω να σε ρωτήσω ρε μπινέ και τι θα ψηφίσω... ουστ!

Τριμάλακα ε τριμάλακα... που ούτε το κωλοnickname σου δεν ξέρεις να γράψεις σωστά! Αμόρφωτο ζωάδι! :grin:

tomahawk ρε ΜΑΛΛΛΑΚΑ!!!! :tooth:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.480
Like
13.827
Πόντοι
3.656
Ο Άδωνης πρέπει να λύνει και να δένει μέσα στη ΝΔ γιατί με μία δήλωση 10 δευτερόλεπτα πρέπει να έχασε η ΝΔ καμιά 5Κ ψήφους έτσι για το καλημέρα και δεν τον κούνησε κανείς :confused:
ΕΓΩ είμαι η κυβέρνηση!
η κυβέρνηση είμαι εγώ:confused:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Να τον ξανά ψηφίσεις αρχιμαλακα. Μας έχεις ζαλίσει τα παπαρια με το βλαμμένο. Υπουργός ανάπτυξης σε μια χώρα με πολυετή ύφεση. Και εσύ χειροκροτας. Χαμένο υποκείμενο..
Σάλτα γαμήσου ρε... που πετάγεσαι σαν την πούτσα!

Όχι θα κοιτάξω να σε ρωτήσω ρε μπινέ και τι θα ψηφίσω... ουστ!

Τριμάλακα ε τριμάλακα... που ούτε το κωλοnickname σου δεν ξέρεις να γράψεις σωστά! Αμόρφωτο ζωάδι! :grin:

tomahawk ρε ΜΑΛΛΛΑΚΑ!!!! :tooth:
Πάλι τα ίδια γράφει το χαμένο υποκείμενο.. Κάθε φορά που δε ξέρει τι να γράψει, γράφει τα ίδια.. Ο παλιόμαλακας..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.024
Like
22.769
Πόντοι
5.506
Να τον ξανά ψηφίσεις αρχιμαλακα. Μας έχεις ζαλίσει τα παπαρια με το βλαμμένο. Υπουργός ανάπτυξης σε μια χώρα με πολυετή ύφεση. Και εσύ χειροκροτας. Χαμένο υποκείμενο..
Σάλτα γαμήσου ρε... που πετάγεσαι σαν την πούτσα!

Όχι θα κοιτάξω να σε ρωτήσω ρε μπινέ και τι θα ψηφίσω... ουστ!

Τριμάλακα ε τριμάλακα... που ούτε το κωλοnickname σου δεν ξέρεις να γράψεις σωστά! Αμόρφωτο ζωάδι! :grin:

tomahawk ρε ΜΑΛΛΛΑΚΑ!!!! :tooth:
Πάλι τα ίδια γράφει το χαμένο υποκείμενο.. Κάθε φορά που δε ξέρει τι να γράψει, γράφει τα ίδια.. Ο παλιόμαλακας..


E και συ πάνω κάτω τα ίδια γράφεις. :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Πάλι τα ίδια γράφει το χαμένο υποκείμενο.. Κάθε φορά που δε ξέρει τι να γράψει, γράφει τα ίδια.. Ο παλιόμαλακας..
Ε, πως να σε πω? Αφού τριμάκας είσαι!!! ΚΑΙ κάνεις λάθος το nickname σου!!! Γαμώ το φελέκι σου μέσα γαμώ!!!! :grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Καληνύχτα βλακες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.024
Like
22.769
Πόντοι
5.506

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Παραλίγο να ξεχάσω να αφοδεύσω σε αυτό το νήμα σήμερα.:shit::shit::shit:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
146490494_3523586257770409_2089158131798948363_n.jpg

:tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom