Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Εμένα μου έχουν κάνει γλυφοκώλια απίετσυτες γκόμενες που ο άλλος θα ερωτευόταν επί τόπου.
Τέλος πάντων δείχνω ρεαλιστική κατάσταση με φωτό.
Αν θέλετε να γαμάτε επίπεδο δημητράκη και κανά πεπονάκι ή κατσικάκι πού και πού,ο δρόμος είναι ανοιχτός.

Αν θέλετε αυτό θέλει δουλειά.

NFXQD5.jpg


o4lqNg.jpg


M4oJXX.jpg


MiMbXN.jpg


Με καραπουτσαριό και χαβαλέ,ήσσονα προσπάθεια δε βγαίνει.
Ξέρω οτι θα θέλατε να μην είναι έτσι αλλά έτσι είναι αφού εγώ καθορίζω τα στάνταρτς ως κύριος του πεδίου.
ΠΑΡΑΜΙΛΑ ΟΣΟ ΘΕΣ Κ ΕΣΥ ΡΕ ΒΛΑΜΜΕΝΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΙΑ..ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ???ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΝΕ,ΑΛΛΟΥ ΠΙΝΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΥ ΠΑΝΕ Κ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ..ΤΙ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ Κ ΙΔΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΣΟΥ???ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΘΕΙ Κ ΕΣΥ..ΠΡΟΧΩΡΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΗ..ΕΔΩ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΡΟΧΑΛΕΣ ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙΣ..ΞΕΚΟΥΒΑΛΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΓΛΟΥ..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936
ΠΑΡΑΜΙΛΑ ΟΣΟ ΘΕΣ Κ ΕΣΥ ΡΕ ΒΛΑΜΜΕΝΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΙΑ..ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ???ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΝΕ,ΑΛΛΟΥ ΠΙΝΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΥ ΠΑΝΕ Κ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ..ΤΙ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ Κ ΙΔΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΣΟΥ???ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΘΕΙ Κ ΕΣΥ..ΠΡΟΧΩΡΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΗ..ΕΔΩ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΡΟΧΑΛΕΣ ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙΣ..ΞΕΚΟΥΒΑΛΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΓΛΟΥ..
:grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ θα γαμήσω Πολωνέζα σε μια βδομάδα οπότε δε με νοιάζει αυτό.
Τώρα εντάξει ο μέσος όρος έχει κοντή μνήμη,μπορεί να τα ξεχάσει κτλ και να σου πω κάτι?Στον πούτσο μου λουλούδια.Νέο υλικό,νέοι πούτσοι.Δε με ενδιαφέρει τι πιστεύει ο μέσος όρος.
Αμεταννόητος.Excess.Εκτός ορίων που λένε.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Εγώ θα γαμήσω Πολωνέζα σε μια βδομάδα οπότε δε με νοιάζει αυτό.
Τώρα εντάξει ο μέσος όρος έχει κοντή μνήμη,μπορεί να τα ξεχάσει κτλ και να σου πω κάτι?Στον πούτσο μου λουλούδια.Νέο υλικό,νέοι πούτσοι.Δε με ενδιαφέρει τι πιστεύει ο μέσος όρος.
Αμεταννόητος.Excess.Εκτός ορίων που λένε.
Βρε τραβα γαμησου οπου θες..ΑΠΛΑ ΤΟΥΜΠΕΚΙΑΣΟΥ..Σε φτυνουν..ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ???
Τ Ε Λ Ε Ι Ω Σ Ε Σ..
Δ ΤΟΠΙΚΟ Κ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΣΚΟΠΙΑΝΟΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΤΟΥ ΖΜΠΑΟΥΓΚ..
ΠΙΠΑ-ΚΩΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΙΘΗΚΙΑ..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ΠΑΡΑΜΙΛΑ ΟΣΟ ΘΕΣ Κ ΕΣΥ ΡΕ ΒΛΑΜΜΕΝΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΙΑ..ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ???ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΝΕ,ΑΛΛΟΥ ΠΙΝΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΥ ΠΑΝΕ Κ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ..ΤΙ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ Κ ΙΔΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΣΟΥ???ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΘΕΙ Κ ΕΣΥ..ΠΡΟΧΩΡΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΗ..ΕΔΩ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΡΟΧΑΛΕΣ ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙΣ..ΞΕΚΟΥΒΑΛΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΓΛΟΥ..

:2funny: :2funny: :2funny:

:hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γιατί σας αρέσουν οι ψωλαδόρικες καταστάσεις και οι κομπίνες?
Καλά το ΣΚ θα ποστάρω φωτός από τα νέα δρώμενα.Ψωλάδες και πονηρίδιδες περιμένετε.
Balkan πέος μόνο.Είναι η συνταγή.
Εχει πούτσο για όλους.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Γιατί σας αρέσουν οι ψωλαδόρικες καταστάσεις και οι κομπίνες?
Καλά το ΣΚ θα ποστάρω φωτός από τα νέα δρώμενα.Ψωλάδες και πονηρίδιδες περιμένετε.
Balkan πέος μόνο.Είναι η συνταγή.
Εχει πούτσο για όλους.

Κρυφομαλακίζονται άρχοντα με το φωτογραφικό υλικό που ανεβάζεις...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • i-am-not-able-to-have-sex-more-than-once-due-to-penis-erection-problem-please-help.jpg
    i-am-not-able-to-have-sex-more-than-once-due-to-penis-erection-problem-please-help.jpg
    289,8 KB · Εμφανίσεις: 64

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.813
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Γιατί σας αρέσουν οι ψωλαδόρικες καταστάσεις και οι κομπίνες?
Καλά το ΣΚ θα ποστάρω φωτός από τα νέα δρώμενα.Ψωλάδες και πονηρίδιδες περιμένετε.
Balkan πέος μόνο.Είναι η συνταγή.
Εχει πούτσο για όλους.

Φανταζομαι θα πουλησεις κανενα νεφρο σου τυπε για να τις πληρωσεις να κατσουν να τις γαμησεις αμα ολο αυτο το καιρο σκας πεντοχιλιαρα για να τους χαιδευεις το μπουτι και να μουγκανας σαν ουρακοταγκος... :S :S :S
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κρυφομαλακίζονται άρχοντα με το φωτογραφικό υλικό που ανεβάζεις...

Τι να πω,τι να πω?Εύχομαι τουλάχιστον η νέα γενιά να πιάσει το μήνυμα.
Για τους δικούς μας δεν ελπίζω.
Τι χάλια είναι αυτά?Οχι ρε πούστη μου.
Εμένα μου τα λέγανε οτι αυτούς θέλουν τους ψωλάδες,τα βύσματα κτλ αλλά δεν τα πίστευα.Αλλά όντως αυτά θέλουν.Τι ξεφτίλα γαμώ το κέρατό μου.
Θέλουν απλά να ξύνουν το αρχίδι και να αμπελοφιλοσοφούν,πω ρε χάλια.Δεν είναι δίκαιο δηλαδή.Δεν είμαστε τέτοιο στοκ.
Πώς προέκυψαν τέτοιοι,θέλει κάποια κοινωνική ανάλυση.
Ο Ελληνας δεν έχει τέτοια γονίδια τουλάχιστον κρίνοντας από εμένα.
Τουλάχιστον αποτυπώνουμε ιντερνετικά την αληθινή κατάσταση.
Πω πω,τόσο εκλεκτό γενετικό στοκ ήμασταν?Το έλεγαν πάντα οι πρόγονοι βέβαια.Μη φοβάσαι τίποτα ο πάππους σου τους γάμησε όλους,οι προπαππούδες τους έσφαξαν όλους τους Τούρκους κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom