Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε μιας και πας συνεχεια κατα εκει, δε μπορεις να βρεις καμια νυφη για μερικους λεβεντες εδω που ψαχνουν σλαβες νυφες;
Νομιζω θα ητανε καλο ταιριασμα

Νύφες,τι να πω?Γίνεται και αυτό βέβαια.Μερικές με έχουν παρακαλέσει και με παρακαλούν ακόμα για γάμο.Ειδικά οι Ρωσίδες.Αλλά και Πολωνέζες.
Πιστεύω πολλοί ίσως και το 90% ψάχνουν πλέον νύφες ενεργητικά.Εχουν γίνει τόσο σκληρά τα πράγματα στο καμάκι και στο σπονσοριλίκι που ο άλλος ψάχνει νύφη να αράξει wife hunting κι έτσι.
Ισως νύφη στην παρούσα φάση να είναι καλή ιδέα,πού να τρέχει ο άλλος στα μπελαλίδικα,τα σπονσοριλίκια,τα καμάκια και τα γαμπριλίκια.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
δωρεαν θα βρισκεις τη νυφη τυπε ή θα ζητας αμοιβη απο τη κοπελα και το γαμπρο;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
δωρεαν θα βρισκεις τη νυφη τυπε ή θα ζητας αμοιβη απο τη κοπελα και το γαμπρο;

Σιγά μη βρίσκω νύφες.Εγώ το έχω πει,όποιος θέλει να φάει πρέπει να μοχθήσει.Πρέπει να βάλει το κεφάλι του στο ντορβά να πάρει ρίσκα.
No pain no gain φάση.Είμαι αντιψωλάς εκ πεποποιθήσεως.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Σιγά μη βρίσκω νύφες.Εγώ το έχω πει,όποιος θέλει να φάει πρέπει να μοχθήσει.Πρέπει να βάλει το κεφάλι του στο ντορβά να πάρει ρίσκα.
No pain no gain φάση.Είμαι αντιψωλάς εκ πεποποιθήσεως.

Μα δε θα το κανεις τσαμπα, θα παιρνεις το πουρσανταζ σου (προμηθεια)
Μια χαρα μπιζνα
Το τερπνον μετα του ωφελιμου για τις εξορμησεις σου προς ανατολας
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Αφού εγκρίνουν οι κλώνοι, είμαστε εντάξει, καλές δουλειές..
Μια ρεκλάμα λείπει, κάτι του στυλ, η ευχαριστημένη πελατεία μας..
 

Συνημμένα

  • 204D64BE-7577-472B-BE28-5A7979A59A82.jpeg
    204D64BE-7577-472B-BE28-5A7979A59A82.jpeg
    136,7 KB · Εμφανίσεις: 63

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Ποιος μέλος του μπου να είναι;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τωρα εξηγειται γιατι βριζει και νευριαζει και βαζει τους κλωνους να μας βριζουν οταν του λεμε οτι λεει μαλακιες....
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ελα να μας τα πεις απο κοντα ελα που λες οτι κατουρας ολο το κοσμο οτι κινεις παγκοσμιες οικονομιες και εχεις υποταξει τα μουνετα, ελα μη φοβασαι, ποτα θα πιουμε χαβαλε θα κανουμε με την αφραγκια που σε δερνει αλυπητα, χρονιαρες μερες ειναι πλακα θα εχει

ουτε τα λεφτα για να κερασεις μια γυρα ποτα σε σοβαρο μαγαζι δεν εχεις φουκαριαρη
ρεεεεεε!!!
ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΛΕΜΕ!!!
 
OP
OP
barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ρε πόστερ τι έχεις βάλει επιλογή "του τρώνε τα λεφτά" κάτω από "ναυάγιο". Εμείς δηλαδή που είμαστε ενδιάμεσα τι να επιλέξουμε???

Πέρα από την πλάκα δεν τον ξέρω τον τυπά όντας καινούργιο μέλος αλλά τον (ψιλο)λυπάμαι. 'Ελεγα να του καθόμουν τζάμπα να στανιάρει αλλά δεν είμαι στο target group του σνιφ σνιφ.

Κman στείλε μου τουλάχιστον τις παππουσωβράκες σου να τις έχω για ενθύμιο. Περιμένω μείλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ


Μάλλον θα ήθελες επιλογή να τα μπουμπουνίξεις και τα δύο;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχουν λυσαξει ολοι αφου δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν την επέλαση του άρχοντος.
 

klaparxidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2019
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Ο Σαββίδης όπως τον εχω κόψει μάλλον επιχειρεί στο χώρο της λεγόμενης εστίασης (κάνα μπαρ θα έχει) και βλέπει ότι αν ολοι εφαρμόσουν σύστημα κμαν θα χάσει τα πελατακια που του φέρνουν και λεφτά και μουνια, για αυτό έχει λυσσάξει..

Άκου εκεί να χαλάμε φράγκα στα κωλομαγαζα για να κάνουμε όνομα, καλύτερα να τα σκαμε κατευθείαν στο χέρι της άλλης. Απαξιώνουμε το ελληνικό σύστημα που δεν ευνοεί το καμακι αλλά μόνο το κέρδος του ιδιοκτήτη και παίζουμε μπάλιτσα στα σλαβικά (αλλά και ευρωπαικα) μουνολιβαδα. Όχι στο Λονδίνο φυσικά. Ψάχνουμε το καλύτερο bang for buck (όπου buck χρήμα κ ιδρώτας μας). Ψωλαδες τελειωσατε αντί να σας τα σκαμε ξενιτευομαστε σαν ιεραπόστολοι να διδάξουμε Βαλκάνια υπεροχή
 

klaparxidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2019
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Όσο για τον κμαν καλο θα ήταν παράλληλα να δίνει συμβουλές και για αυτούς που δεν ενδιαφέρονται για τον Α η β λογο για σπονσοριλικι, είτε τους παιρνει λογο ηλικιας εοτε δε τους παιρνει λογο τσέπης (βεβαια είναι δύο διαφορετικές κατηγοριες) για τους 28-35 πχ με κάποια απόκλιση που έχουν πλέον καποια χρήματα αλλα όχι αρκετα για το κλασικό σπονσοριλικι αλλα εξισοροπουν με τα νιάτα η την εμφάνιση τους. Τελείωσε τους ψωλαδες δωστους τη χαριστική βολή
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πέρα από την πλάκα,η υπόθεση του Κμαν έχει εξαντληθεί και κουράσει όσο δεν πάει
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Όσο για τον κμαν καλο θα ήταν παράλληλα να δίνει συμβουλές και για αυτούς που δεν ενδιαφέρονται για τον Α η β λογο για σπονσοριλικι, είτε τους παιρνει λογο ηλικιας εοτε δε τους παιρνει λογο τσέπης (βεβαια είναι δύο διαφορετικές κατηγοριες) για τους 28-35 πχ με κάποια απόκλιση που έχουν πλέον καποια χρήματα αλλα όχι αρκετα για το κλασικό σπονσοριλικι αλλα εξισοροπουν με τα νιάτα η την εμφάνιση τους. Τελείωσε τους ψωλαδες δωστους τη χαριστική βολή

Εχω γράψει πολλά για το ελεύθερο καμάκι και πώς να πετύχει κανείς χωρίς λεφτά.
Το πρόβλημα είναι ο ψωλισμός.Οι περισσότεροι δε θέλουν να καταβάλουν τον αναγκαίο κόπο.Βασικά δε θέλουν να μπουν στη διαδικασία free καμάκι γιατί είναι κοπιώδες,ρισκαδόρικο και χωρίς σίγουρο αποτέλεσμα.
Οι ψωλάδες θέλουν σπονσοριλίκι αλλά με λίγα λεφτά.Δηλαδή αντί να δίνουν 200 να δίνουν 50 ευρώ πού και πού.Δε θέλουν ούτε τα φρι καμάκια ούτε τα σκληρά σπονσοριλίκια.
Αυτό βέβαια είναι στη φαντασία τους,σπονσοριλίκι με τέτοια ποσά δε γίνεται ούτε κατά διάννοια και κατηγορούν για αυτό τους γνήσιους σπόνσορες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτό που λέω είναι οτι οι περισσότεροι δεν θέλουν να αφιερώσουν τις εργατοώρες που απαιτεί το καμάκι ούτε τις εργατοώρες που απαιτεί να βγάλεις λεφτά για σπόνσορινγκ γιατί δε θεωρούν οτι αξίζει τον κόπο να μοχθήσουν τόσο πολύ για το μουνί.
Το αποτέλεσμα είναι οτι είναι μη ανταγωνιστικοί και έχουν ψευδαισθήσεις,π.χ. θα μου κάθονται με δώρα 50 ευρώ το οποίο δεν ισχύει.
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Αυτό που λέω είναι οτι οι περισσότεροι δεν θέλουν να αφιερώσουν τις εργατοώρες που απαιτεί το καμάκι ούτε τις εργατοώρες που απαιτεί να βγάλεις λεφτά για σπόνσορινγκ γιατί δε θεωρούν οτι αξίζει τον κόπο να μοχθήσουν τόσο πολύ για το μουνί.
Το αποτέλεσμα είναι οτι είναι μη ανταγωνιστικοί και έχουν ψευδαισθήσεις,π.χ. θα μου κάθονται με δώρα 50 ευρώ το οποίο δεν ισχύει.

εδώ σου λενε που να τρεχεις με 20 ευρω γαμας φυλης και με 10 μεταξι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
εδώ σου λενε που να τρεχεις με 20 ευρω γαμας φυλης και με 10 μεταξι

Δεν καταβάλουν κόπο.Τα θέλουν όλα έτοιμα.
Να σου πω τελικά καλύτερα οι Ελληνίδες για αυτούς που είναι θέμα κύκλου.Αμα ο άλλος έχει κύκλο και ψωλάς να είναι θα έχει πρόσβαση,κάτι θα γαμήσει.Μερικά πράγματα δεν είναι τυχαία.
Ξέρεις πόσα ρίσκα έχει το σπόνσορινγκ,το φρι καμάκι κτλ?Σε πόσα λούκια μπαίνεις?Δεν είναι έτσι εύκολο,πήγαμε στο μπορδέλο ρίξαμε έναν,τελειώσαμε.
Αφού βλέπεις λέω πάω Κίεβο σε μια βδομάδα.Οποιος θέλει να πάρει μεζέ ας έρθει.Αλλά θα συμβάλει θα βοηθήσει.
Οχι λένε αυτοί,θέλω τα τηλέφωνα από αυτές που γαμάς να γαμήσω και εγώ.
Κανένας δε θέλει να προσπαθήσει.Ολοι θέλουν τα έτοιμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom