Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Έχει γράψει άπειρα ποστ στο νήμα εργασία στο εξωτερικο!
Επίσης η μαλακια που είχε πει ως προτροπή για τον κάθε νέο
επίδοξο μετανάστη,να δουλεύει εκατό ώρες η κάτι τέτοιο την
εβδομάδα την στιγμή που το «νόμιμο» και υγιές είναι σαράντα
τον έκανε αμέσως τον νούμερο ένα αρχιδολογο
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Ρε πόστερ τι έχεις βάλει επιλογή "του τρώνε τα λεφτά" κάτω από "ναυάγιο". Εμείς δηλαδή που είμαστε ενδιάμεσα τι να επιλέξουμε???

Πέρα από την πλάκα δεν τον ξέρω τον τυπά όντας καινούργιο μέλος αλλά τον (ψιλο)λυπάμαι. 'Ελεγα να του καθόμουν τζάμπα να στανιάρει αλλά δεν είμαι στο target group του σνιφ σνιφ.

Κman στείλε μου τουλάχιστον τις παππουσωβράκες σου να τις έχω για ενθύμιο. Περιμένω μείλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
και να του κατσεις, δεν θα συμβει...σε καμια καρεκλα το πολυ πολυ να κατσεις και αυτο στη περιπτωση που εισαι οντως γυναικα και δεν εισαι κλωνακι.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ρε πόστερ τι έχεις βάλει επιλογή "του τρώνε τα λεφτά" κάτω από "ναυάγιο". Εμείς δηλαδή που είμαστε ενδιάμεσα τι να επιλέξουμε???

Πέρα από την πλάκα δεν τον ξέρω τον τυπά όντας καινούργιο μέλος αλλά τον (ψιλο)λυπάμαι. 'Ελεγα να του καθόμουν τζάμπα να στανιάρει αλλά δεν είμαι στο target group του σνιφ σνιφ.

Κman στείλε μου τουλάχιστον τις παππουσωβράκες σου να τις έχω για ενθύμιο. Περιμένω μείλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ
Είσαι με τα καλά σου ?? :grin: Ξέρεις τι ζητάς ?? :grin:

Το σώβρακο της "αρχηγάρας" κάποτε θα πουληθεί στο sotheby's εναντι εκατομυρίων ευρώ. :grin:

Κάτι σαν τη ζακέτα του curt cobain.

Αρχηγέ μην ακους τις σειρήνες, προσπαθούν να σε κλέψουν !! :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε πόστερ τι έχεις βάλει επιλογή "του τρώνε τα λεφτά" κάτω από "ναυάγιο". Εμείς δηλαδή που είμαστε ενδιάμεσα τι να επιλέξουμε???

Πέρα από την πλάκα δεν τον ξέρω τον τυπά όντας καινούργιο μέλος αλλά τον (ψιλο)λυπάμαι. 'Ελεγα να του καθόμουν τζάμπα να στανιάρει αλλά δεν είμαι στο target group του σνιφ σνιφ.

Κman στείλε μου τουλάχιστον τις παππουσωβράκες σου να τις έχω για ενθύμιο. Περιμένω μείλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ

Μπράβο.Από εμένα θα μάθεις πολλά σα female coach.Αν γράφεις τις μαλακίες που λες για συναστρίες κτλ δε θα σε πάρει κανείς σοβαρά υπόψιν.
Αν θες να έχεις πελατεία,γράψε ακριβώς τα ίδια με εμένα χωρίς να είσαι εγώ.
Είναι δοκιμασμένη συνταγή.
Το έκανε ο roosh και κονόμησε.
Βγάλε ένα βιβλίο στα αγγλικά όπου απλά μεταφράζεις τσιτάτα δικά μου και δε χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο.
Θα τρελαθούν όλοι,μνημειώδες θα το αποκαλέσουνε.
Εκπληκτικό,φανταστικό,go for it girl.
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
631
Like
183
Πόντοι
6
Καμαν σου Αφιερώνω το Μη Βρόντο τυπάς τις Χάντρες το Πιλοφορι το Μυστρι!!!!!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μα αυτό σκέφτονται όλοι.Α ρε να είχα αυτά τα λεφτά και τη γκόμενα αυτή δίπλα μου.Παπάδες θα έκανα,θα την ξέσκιζα,θα της έδινα το μουνί στο πιάτο.
Πρώτα πρώτα η λογική είναι ελαττωματική.
1.Γιατί να έχεις αυτά τα λεφτά?
2.Γιατί να έχεις αυτή τη γκόμενα δίπλα σου?
Δηλαδή αυτά έγιναν αυτόματα?Αν έγιναν εύκολα γιατί δε δοκιμάζεις να το κάνεις και εσύ?
Και αν το κάνεις πώς ξέρεις οτι
3.Θα την ξεσκίσεις?
Είσαι απλά υπεραισιόδοξος,μπερδεύεις τις προυποθέσεις,δεν καταλαβαίνεις πώς λειτουργεί το παίγνιο.
Για να σου δώσει η μουνάρα το δικαίωμα να είσαι δίπλα της και να έχεις ευκαιρία να γαμήσεις θέλει πολύ συγκεκριμένα βήματα.Δεν το παίρνεις σα δεδομένο.
Είναι σα να λες άμα ήμουνα στον τελικό Μίλαν Γιουβέντους θα το έβαζα το πέναλτυ που έχασε ο άλλος που πληρώνεται πέντε μύρια το χρόνο.
Ωραία λογική αλλά απλά δε θα ήσουνα ποτέ στη θέση του σουτέρ.Οπότε μιλάς υποθετικά.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ή δεν λαμβανεις τιποτα ή λαμβανεις αλλα δεν σε πιανουν...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Κρισεις πανικου και στριφογυρισματα συνεχως, νευρα, βρισιες, καταρες, ισως και κοπανηματα στους τοιχους ή κλωτσιες σε αντικειμενα...θλιβερες καταστασεις μεσα στο αποθηκακι...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε πόστερ τι έχεις βάλει επιλογή "του τρώνε τα λεφτά" κάτω από "ναυάγιο". Εμείς δηλαδή που είμαστε ενδιάμεσα τι να επιλέξουμε???

Πέρα από την πλάκα δεν τον ξέρω τον τυπά όντας καινούργιο μέλος αλλά τον (ψιλο)λυπάμαι. 'Ελεγα να του καθόμουν τζάμπα να στανιάρει αλλά δεν είμαι στο target group του σνιφ σνιφ.

Κman στείλε μου τουλάχιστον τις παππουσωβράκες σου να τις έχω για ενθύμιο. Περιμένω μείλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ

Πάντως δείχνεις να ενδιαφέρεσαι για την άποψη της αντίθετης όχθης.Πώς βλέπουν οι άντρες την κατάσταση δηλαδή.Αυτό θετικό είναι,πολλές γκόμενες είναι απίστευτα μονοδιάστατες και κολλημένες στη φεμινιστική,θηλυκή τους θέση.
Ειδικά άμα μιλάνε και πολύ είναι φοβερή ενόχλα.
Η καλύτερη γκόμενα είναι αυτή που μιλάει λίγο,κερδίζει πόντους.Είναι η αυτού τελειότης.
Αλλά δύσκολα φτάνουν σε τέτοιο επίπεδο τελειότητας,μόνο μερικές Ρωσίδες προσπαθούν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εχει δημιουργησει οσους πιο πολλους κλωνους μπορει για να ανεβασει τον αριθμο των σελιδων του στο νημα του ωστε καποιος ασχετος νεο μελος, οταν διαβαζει και τον βλεπει ως νηματοθετη και 100 τυπακια (που στην ουσια ειναι κλωνακια) τον αποδεχονται, τον λαμβανουν στα σοβαρα και τον θαυμαζουν (ειδικα αυτο το κανει σε γελοιο βαθμο φαιδρο εντελως) να εντυπωσιαζεται και να τον λαβει και αυτος στα σοβαρα και να πεσει στη παγιδα και να τον πιστευει στα οσα γραφει...

Μιλαει συνεχως με τον εαυτο του για να ανεβασει αριθμο προβολων και σελιδων, οταν δεν μπαινει καποιος να τον κραξει, βαριεται και νεκρωνει το νημα, οταν μπαινει καποιος να τον κραξει ριχνει στη μαχη τα κλωνακια και ζωντανευει το νημα.

Πριν κατι μερες ειχε πει σε ερωτηση που του ειχαν κανει, 150.000 οτι εχει χαλασει, τωρα ειπε 300.000....μετα ειπε οτι καθε 3 ετη μπορει να αγοραζει ενα σπιτι των 100.000...

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε παιδιά ας βγεί κάποιος με το γιωρικα για ποτό,μας έχει σπάσει τα... :tn04: :tn04:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ελα να μας τα πεις απο κοντα ελα που λες οτι κατουρας ολο το κοσμο οτι κινεις παγκοσμιες οικονομιες και εχεις υποταξει τα μουνετα, ελα μη φοβασαι, ποτα θα πιουμε χαβαλε θα κανουμε με την αφραγκια που σε δερνει αλυπητα, χρονιαρες μερες ειναι πλακα θα εχει

ουτε τα λεφτα για να κερασεις μια γυρα ποτα σε σοβαρο μαγαζι δεν εχεις φουκαριαρη
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τράβα ρε καμενε παρακάτω,που θα χάσω έστω και 5 λεπτά από τη ζωή μου για σένα...σουργελο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Πάντως δείχνεις να ενδιαφέρεσαι για την άποψη της αντίθετης όχθης.Πώς βλέπουν οι άντρες την κατάσταση δηλαδή.Αυτό θετικό είναι,πολλές γκόμενες είναι απίστευτα μονοδιάστατες και κολλημένες στη φεμινιστική,θηλυκή τους θέση.
Ειδικά άμα μιλάνε και πολύ είναι φοβερή ενόχλα.
Η καλύτερη γκόμενα είναι αυτή που μιλάει λίγο,κερδίζει πόντους.Είναι η αυτού τελειότης.
Αλλά δύσκολα φτάνουν σε τέτοιο επίπεδο τελειότητας,μόνο μερικές Ρωσίδες προσπαθούν.

Τυπε μιας και πας συνεχεια κατα εκει, δε μπορεις να βρεις καμια νυφη για μερικους λεβεντες εδω που ψαχνουν σλαβες νυφες;
Νομιζω θα ητανε καλο ταιριασμα
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μπαμ κανουν τα κλωνακια σου το ενα μετα το αλλο...απο χιλιομετρα βρωμανε οτι ειναι δικα σου, οπως ακριβως σου ειπε η χοντρομπουτα που πληρωσες αλλα δεν σε αφησε ουτε το χερι να πιασεις και σε εκανε ρεζιλι σε ολα τα φτηνομαγαζα που τη πηγες...ακομα και ο σερβιτορος σου φεροταν σαν να εισαι σκλαβακι...ολο πλατη σε ειχε και στην απαξιωση...σου εκανε τα νευρα κουρελι...

τι ρεζιλι ηταν αυτο διδασκαλε; τι φαπες ηταν αυτες; τρεχαν μετα τα κλωνακια σου να σε σωσουν και να υψωσουν το ονομα σου σε οσους δεν σε ξερουν τι μουφας εισαι
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
να το σιγα σιγα το χοντραινει το παιχνιδι...

μετα το δασκαλικι....τωρα θα αναλαμβανει να βρισκει και νυφες....

τωρα αποκαλυψες τι πραγματικα εξυπηρετουν ολα αυτα....

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Γιωρικα τραγουδα,δεν είμαι αυτός που νομίζεις, είσαι πιο μεγάλο καρναβάλι από αυτούς που κοροϊδεύεις για να το παίζεις άντρας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom