Νέα

υπαρχουν ακομη τετοιες γυναικες ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Τι ακριβώς ρωτάς; Γιατί δεν έχουν όλες οι γυναίκες αντανακλαστικά στερημένου και βασανισμένου πλάσματος; Αφού είσαι τόσο σίγουρος για τα αισθήματα της γιατί δεν κάνεις το βήμα να την παντρευτείς; Μήπως φοβάσαι ότι θα την πάθεις όπως η Βροχοπούλου, που αλλιώς τα σχεδίαζε αλλά της βγήκε ατίθασος ο Αλβανός;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
FILE αν εισαι παντρεμενος και εχεις παιδια τοτε μακρυα!!!!!!!αυτη ειναι η συμβολη μου γιατι και εγω γερο πηδηκουλα ειχα και στεναχωριομουν οταν βεβαια ημοθυν μικρος και ελπιζω αν ο πατερας σου ηταν ενταξει με την μανα σου να παρεις το παραδειγμα του και μην πληγωσεις τα παιδια σου αν μαθουν τπτ για αυτο καλυτερα 20 ευρω καισ την πουτανα παρα αυτο και εγω εχω πανω κατω την ιδια ηλικια με εσενα στα αντα αλλα
μην κανεις πραματα που δεν ηθελες να στα κανουν οταν ησουν εσυ παιδι ;) ;)
και δεν σοοου κανω κυρθγνμα αλα συμβουλη αν εχεις παιδια
:thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τυπε η γυναικα οπως της φερθεις θα φερθει,δεν ειναι σπανιο αυτο.Την ιστοριουλα που σου ειπε μην την πολυπιστευεις,ειδικα αν ειναι ανατολικη η γκομενα,ειναι γνωστο το κολπο ειδικα με τους παντρεμενους.Εχω ακουσει απειρες τετοιες ιστοριες απο ανθρωπους που χωρισαν,ξεπαραδιαστικαν,και τους πεταξαν μετα σαν σκουπιδι.Το μονο που μπορω να σε συμβουλεψω ειναι αφοσιωσου στην γυναικα και στην οικογενεια σου και ασε αυτες τις περιπετειες.

Aυτο ειναι το κακο με σενα μαστερακο....
μονο ιστοριες εισαι.... κάθεσαι και ακους και μετα εχεις να διηγεισαι

με τις ιστοριες μονο δεν γινεται δουλεια ομως... γκομενα ποτε θα βρεις? παλι σε αυτα τα θρεντ τριγυρνας κερατουκλη μετα το παιζεις και ανωτεροτητα  :P
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τι ακριβώς ρωτάς; Γιατί δεν έχουν όλες οι γυναίκες αντανακλαστικά στερημένου και βασανισμένου πλάσματος; Αφού είσαι τόσο σίγουρος για τα αισθήματα της γιατί δεν κάνεις το βήμα να την παντρευτείς; Μήπως φοβάσαι ότι θα την πάθεις όπως η Βροχοπούλου, που αλλιώς τα σχεδίαζε αλλά της βγήκε ατίθασος ο Αλβανός;
Ειναι παντρεμενος λεει ο τυπος !!!!!!!
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  παιδια   μην ξεχνατε  οτι  , αν ειχε  στο μυαλο  της   κατι  πονηρο  και οτιδηποτε παραπανω,  θα  το ειχε κανει  ηδη.    4 χρονια  ειναι εδω.  δεν την ενδιεφερε  αυτο  το θεμα.    οποιον  ηθελε  θα τον ειχε  βρει.  οπως κανουν  τοσες και τοσες .  τοσοι χορηγοι  υπαρχουν.  οχι με τα 250 τα ψιχουλα.   αλλα με πολλα περισσοτερα.  εδω στην ελλαδα ,    δοξα τον θεο,  οι  ελληνες   στην ουρα περιμενουν  για χορηγειες και τα συναφη.  
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
οταν  μια  γυναικα  γνωριζει για πρωτη φορα  στην ζωη της  , πως  ειναι η αγαπη, ο ερωτας κλπ κανει τα παντα.  εμαθε και μαλιστα γρηγορα  να κανει πιπα,


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αγάπη....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έρωτας...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

...
ας μην λερώνουμε έτσι τις λέξεις...είναι κρίμα για τα νέα παιδιά να βλέπουν τα σάπια μυαλά μας (μας είπα) έτσι φάτσα φόρα...
δεν έχει σχεση με πίπες και κόλους η αγάπη η ο έρωτας.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Aυτο ειναι το κακο με σενα μαστερακο....
μονο ιστοριες εισαι.... κάθεσαι και ακους και μετα εχεις να διηγεισαι

με τις ιστοριες μονο δεν γινεται δουλεια ομως... γκομενα ποτε θα βρεις? παλι σε αυτα τα θρεντ τριγυρνας κερατουκλη μετα το παιζεις και ανωτεροτητα  :P
:2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
τυπε μια τετοια θα ηταν ιδανικη .. με250 ευρα να γαμας ενα μηνα... νοτ μπαντ..
Κοψε την χαζομαρα τυπε αν θες να ειμαστε καλα εδω.....

Δεν ψαχνωμαι ουτε και θελω τιποτα .....

ΒΑΣΙΚΑ θελω την ηρεμια μου και την ησυχια μου !!!!!!!!!!!!!
Και δεν γουσταρω πολλα πολλα !!!!!!!!!!!!!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
   οχι με τα 250 τα ψιχουλα.   αλλα με πολλα περισσοτερα.  εδω στην ελλαδα ,    δοξα τον θεο,  οι  ελληνες   στην ουρα περιμενουν  για χορηγειες και τα συναφη.  
1)Τζερυ παλικαρι μου,250 ευρω δεν ειναι πλεον ψιχουλα,ειναι μισος μισθος με τα νεα δεδομενα....
2)Οσο για τους χορηγους,μην παιρνεις κ ορκο,τωρα με τα επισης νεα δεδομενα εχουν λιγοστεψει κ τεινουν να εκλειψουν...
3)Να εισαι καλα να χαιρεσαι την σχεση σου.Αν εχεις παιδια ομως,καλυτερα να ξεκοψεις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σιννερμαν τον προσβαλες τον αχαχουχα
μην τα λες ετσι αποτομα ...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Aυτο ειναι το κακο με σενα μαστερακο....
μονο ιστοριες εισαι.... κάθεσαι και ακους και μετα εχεις να διηγεισαι

με τις ιστοριες μονο δεν γινεται δουλεια ομως... γκομενα ποτε θα βρεις? παλι σε αυτα τα θρεντ τριγυρνας κερατουκλη μετα το παιζεις και ανωτεροτητα  :P
:2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Aυτο ειναι το κακο με σενα μαστερακο....
μονο ιστοριες εισαι.... κάθεσαι και ακους και μετα εχεις να διηγεισαι

με τις ιστοριες μονο δεν γινεται δουλεια ομως... γκομενα ποτε θα βρεις? παλι σε αυτα τα θρεντ τριγυρνας κερατουκλη μετα το παιζεις και ανωτεροτητα  :P
Βρε τυπε αυτες οι ιστοριες εχουν γραφτει και σε εφημεριδες,τα εχουν πει και στις ειδησεις,δεν ειναι ιστοριες απο το μυαλο οπως βγαζεις εσυ.Απο αυτα που εχεις πει το μονο που μπορει να γινει πιστευτο για σενα,ειναι οτι ετρωγες τυροπιτες στα παρκινγκ των σουπερ μαρκετ. :S
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Κοψε την χαζομαρα τυπε αν θες να ειμαστε καλα εδω.....

Δεν ψαχνωμαι ουτε και θελω τιποτα .....

ΒΑΣΙΚΑ θελω την ηρεμια μου και την ησυχια μου !!!!!!!!!!!!!
Και δεν γουσταρω πολλα πολλα !!!!!!!!!!!!!!
:badair: :badair:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Βρε τυπε αυτες οι ιστοριες εχουν γραφτει και σε εφημεριδες,τα εχουν πει και στις ειδησεις,δεν ειναι ιστοριες απο το μυαλο οπως βγαζεις εσυ.Απο αυτα που εχεις πει το μονο που μπορει να γινει πιστευτο για σενα,ειναι οτι ετρωγες τυροπιτες στα παρκινγκ των σουπερ μαρκετ. :S
λες και ακουω την μανα μου...
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Εκτος κι αν ξερει το τι τρεχει με σενα και το εχει δεχτει

το ξερει.  το εχει  δεχτει.   ετσι ειναι η καρδια  των  γυναικων.  οταν τυφλωθουν  και την πατησουν  για τα καλα  και μαλιστα  ειναι   και η πρωτη τους  φορα  και δεν εχουν ζησει καποια πραγματα ........   δεχονται και κανουν τα παντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom