Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Καλησπερα παιδια πηγαινετε στο BILL ART DESIGN HOTEL κεραμεων απεναντι απο PRIVE HOTEL αψογο κανουν ανακαινηση τα αφεντικα ριζικη θα τρελαθειτε οσοι πηγαν δεν πανε αλλου μετα χαμος τιμηστε το αξιζει κ σε τρελη τιμη σε σχεση με αυτο που δινει!!!!!!! :knockinb:
Άντε, καλές δουλειές κ.Πέτρο!  :grin:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Παιδες ξερετε ποσο εχει ημιδιαμονη απλο δωματιο στο areos hotel και στο radison blue? ( πρωην park )
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
καλησπερα θελω να κλεισω δωματιο στο ξενοδοχειο ΖΕNITH υπαρχει καποιο τηλ να επικοινωνησω :huh:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
καλησπερα θελω να κλεισω δωματιο στο ξενοδοχειο ΖΕNITH υπαρχει καποιο τηλ να επικοινωνησω :huh:
και βεβαια  :grin:  www.trivago.gr/%CE%B1%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1-447485/%CE%BE%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%B5%CE%B9%CE%BF/zenith-147372]http://www.trivago.gr/%CE%B1%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1-447485/%CE%BE%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%B5%CE%B9%CE%BF/zenith-147372[/url]
Τηλέφωνο: +30(210)5245000 | Φαξ:+30(210)5240530
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Χτες λοιπον για δευτερη φορα που ειχα βγει για ποτο περιξ στο κεντρο της Αθηνας με παρεα,αναμεσα τους και η αδερφη της πρωην μου,την οποια εδω και δυο βδομαδες τις τον ριχνω κανονικα συνηθως καθε Σαββατο :fuck2: :knockinb: ,Την παιρνω την πρωτη φορα αφου τελειωσε η βολτα και την πηγαινω στο Αθηναικον χοτελ στην ευρριπιδου :grin: ,παιρνω δωματιο και μεσα σε ενα μισαωρο χτυπαει απο την ρεσεψιον ο γερος ο μπανιστιρτζης στο τηλεφωνο και μας λεει παιδια παρακαλω καντε λιγο ησυχια,ομολογουμενος η γκομενα λιωνει απο καυλα και ουρλιαζει και φωναζε ποναω κανω ρανω,φωναζα και σαν Σουκερας εγω :rockon: :grin: αλλα τι στο διαολο σε εκκλησια ηρθα να γαμησω :tickedoff:  τεσπα,οταν εφυγα λεει συγνωμη αλλά με πηραν απο διπλα δωματιο.
Xτες λοιπον αφου βγηκα με την ιδια παρεα αφου τελειωσε η βολτα επρεπε να των ριξω,και πηγα σαν τον ηλιθιο παλι στο ιδιο ξενοδοχειο θολωμενος απο το σουφριδι της αλλης,και μπαινω μεσα...και λεει ο κωλογερος παλι καλως τους :S θα σας δωσω ενα δωματιο αλλα παρακαλω με ησυχια γιατι εχω κοσμο :S ,οταν τελειωσαμε  :fuck2: ψιλοξαπλωσα και ξηγηθηκε ενα χαλαρωτικο τσιμπουκακι τελειωτικο οπου εκει παρεδωσα πνευμα για καμμια ωρα,φευγοντας σπασμενος για τον μαλακα γερο που μας ειπε να κανουμε ησυχια για δευτερη φορα,κατεβαινω....και βλεπω....να μου αφαιρουν πινακιδες και μια ωραια κλησουλα στο παρμπριζ του αυτοκινητου,....απο κει και περα καταλαβαινετε πως εγινα :tickedoff: >:( :headbang: :tickedoff: :tickedoff:  :cussing: :ak:  :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: .
Οσο για το προστιμο περαστικα μου,,,..Αλλα για το χοτελ απαραδεκτο ,ξεχναει ο κωλογερος που γαμουσαμε εκει μεσα σε αφρικανικους ρυθμους...και τωρα νομιζει οτι δουλευει στο Μεγαλη Βρετανια :tickedoff:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Χτες λοιπον για δευτερη φορα που ειχα βγει για ποτο περιξ στο κεντρο της Αθηνας με παρεα,αναμεσα τους και η αδερφη της πρωην μου,την οποια εδω και δυο βδομαδες τις τον ριχνω κανονικα συνηθως καθε Σαββατο :fuck2:
μαυρη τυπε? :think:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Tοοοσα ξενοδοχεια.... στην Ευριπιδου βρηκες κ εσυ να πας...?!! :headbang:
Ποιο παρακμη περιοχη..δεν υπαρχει!!
 

Messalina

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
295
Like
0
Πόντοι
1
ας γραψει καποιος καποιο καλο χοτελ στη γυρω περιοχη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom