Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή είσαι καλό κορίτσι, είμαι σχεδόν σίγουρος, ότι η πληροφορία αυτή προέρχεται είτε από φίλη σου, είτε από τον receptionist και ουχί από προσωπική εμπειρία. ;) :)
ακριβως απο καποια φιλη μου που πηγε με τον δικο της πριν μια βδομαδα
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
Επειδή είσαι καλό κορίτσι, είμαι σχεδόν σίγουρος, ότι η πληροφορία αυτή προέρχεται είτε από φίλη σου, είτε από τον receptionist και ουχί από προσωπική εμπειρία. ;) :)
τι ηθελες να σου ελεγε οτι πηγε η ιδια? την κλασικη δικαιολογια που λενε ολες μου το ειπε μια φιλη.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
τι ηθελες να σου ελεγε οτι πηγε η ιδια? την κλασικη δικαιολογια που λενε ολες μου το ειπε μια φιλη.

Η Val είναι των σαλονιών. Δεν θα άφηνε τον εαυτό της να πέσει σε τέτοιο ολίσθημα.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Παιδιά ξέρετε να προτείνετε κανένα καλό ξενοδοχείο (πχ crowne plaza) για ημιδιαμονή? με τιμη εως 60 ευρω?

Ευχαριστώ...
 

ITALIAN21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να μου προτεινει ξενοδοχειο στο κεντρο για διανυκτερευση ετσι ωστε να μπορω να κινηθω ανετα για  :knockinb: :pipa2:..
Θα ερθω για 2 μερες Αθηνα μονος οποτε θελω να ειναι καλο και διακριτικο επισης...
Το πολυ να δωσω 150 για τα 2 βραδυα...
Θα μου αρεσε καποιο σαν το Priamos με τα θεματικα δωματια αλλα δε ξερω αν βολευει(πχ αν ειναι κεντρο κλπ) θα ειμαι και χωρις αμαξι.
Ευχαριστω
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μπορει καποιος να μου προτεινει ξενοδοχειο στο κεντρο για διανυκτερευση ετσι ωστε να μπορω να κινηθω ανετα για  :knockinb: :pipa2:..

Κοίτα αυτά...

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=123901.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=123901.0[/url]
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=82289.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=82289.0[/url]

απέναντι από το δεύτερο υπάρχει ακόμη ένα, αλλά δεν θυμάμαι το όνομα αυτού.

Βέβαια τα παραπάνω είναι ημιδιαμονής, αλλά πρέπει να προσφέρουν και διαμονή.

Επίσης Κατερίνα και Στάνλεϋ (εφάπτονται στην Πλ.Καραϊσκάκη/Σταθμός Μετρό Μεταξουργείο), Ντόριαν Ινν και Chic και τα δύο στις αρχές της Πειραιώς ξεκινώντας από Ομόνοια. Αλλά δεν είναι ημιδιαμονής αυτά.
 

ITALIAN21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κοίτα αυτά...

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=123901.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=123901.0[/url]
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=82289.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=82289.0[/url]

απέναντι από το δεύτερο υπάρχει ακόμη ένα, αλλά δεν θυμάμαι το όνομα αυτού.

Βέβαια τα παραπάνω είναι ημιδιαμονής, αλλά πρέπει να προσφέρουν και διαμονή.

Επίσης Κατερίνα και Στάνλεϋ (εφάπτονται στην Πλ.Καραϊσκάκη/Σταθμός Μετρό Μεταξουργείο), Ντόριαν Ινν και Chic και τα δύο στις αρχές της Πειραιώς ξεκινώντας από Ομόνοια. Αλλά δεν είναι ημιδιαμονής αυτά.
Ευχαριστω πολυ
στα 2 που εστειλες κατεληγα κι εγω μαλλον αλλα τελικα με εβαλες σε σκεψεις και για τα αλλα που εγραψες.
Οπως και να εχει και παλι ευχαριστω
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Οπως και να εχει και παλι ευχαριστω

Νομίζω ότι ψάχνοντας στο διαδίκτυο, θα βρεις όλες τις κρίσιμες πληροφορίες οι οποίες θα σε βοηθήσουν να επιλέξεις το ξενοδοχείο που ταιριάζει στον τύπο του ταξιδιού που προτίθεσαι να κάνεις.

Καλό βόλι. :fuck1:
 

ITALIAN21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μομιζω οτι αφου θα ειμαι κεντρο ολα τα αλλα ειναι ευκολα....
Λογικα με λεωφορειο θα φτασω στο κηφισο (μη παρω αμαξι και γινει τπτ αφου το ταξιδι ειναι κρυφο) κι απο εκει καπως θα δτασω στο κεντρο...ελπιζω :)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
μομιζω οτι αφου θα ειμαι κεντρο ολα τα αλλα ειναι ευκολα....
Λογικα με λεωφορειο θα φτασω στο κηφισο (μη παρω αμαξι και γινει τπτ αφου το ταξιδι ειναι κρυφο) κι απο εκει καπως θα δτασω στο κεντρο...ελπιζω :)

Μέσα στα ΚΤΕΛ, κάνει αφετηρία το λεωφορείο 051 που τερματίζει ακριβώς κάτω από την Ομόνοια, λίγα μέτρα από την πλατεία.

Αν επιλέξεις για διαμονή κάποιο από τα δύο ξενοδοχεία ημιδιαμονής, κατεβαίνεις στη στάση που υπάρχει μετά τη υπόγεια γέφυρα που περνάει το λεωφορείο. Αλλιώς κατεβαίνεις στο τέρμα. Ή παίρνεις ταξί και ενημερώνεις για τον προορισμό σου.

Καλή διασκέδαση. ;)
 

johnyss

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
112
Like
5
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες.. Ειμαι απο θεσσαλονικη και δεν ξερω πολλα απο αθηνα..Επειδη θα ειμαι με μια κοπελα αθηνα απο τις 27-9 και θα φυγω 29-9 Υπαρχει καποιο φτηνο ξενοδοχειο στο κεντρο για 2 βραδια?  ευχαριστω :)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
καλησπερα συναγωνιστες.. Ειμαι απο θεσσαλονικη και δεν ξερω πολλα απο αθηνα..Επειδη θα ειμαι με μια κοπελα αθηνα απο τις 27-9 και θα φυγω 29-9 Υπαρχει καποιο φτηνο ξενοδοχειο στο κεντρο για 2 βραδια?  ευχαριστω :)

Κοίτα μία σελίδα πίσω.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ξεσηκωμός για ροζ ξενοδοχείο στο Περιστέρι
Πρώτη καταχώρηση: Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2012, 14:00

Για… ροζ ανάπτυξη κάνει λόγο μία ομάδα πολιτών στην περιοχή του Περιστερίου. Οι κάτοικοι έχουν ξεσηκωθεί για ένα ξενοδοχείο… ημιδιαμονής και μάλιστα απέστειλαν επιστολές στις τοπικές αρχές.

Αναλυτικά η επιστολή:

Οι υπογράφοντες την παρούσα, άπαντες κάτοικοι Περιστερίου Αττικής (Ενορία Ευαγγελιστρίας) έχουμε ήδη διαπιστώσει ότι με ταχύτατους ρυθμούς κατά το τελευταίο χρονικό διάστημα, το επί της οδού Ραβινέ μίσθιο τετραόροφο ακίνητο, διαμορφώνεται ως χώρος στον οποίο πρόκειται να λειτουργήσει κατά πληροφορίες μας, επιχείρηση Ξενοδοχείου «ημιδιαμονής» , άποψη η οποία ενισχύεται και από τον εν γένει τρόπο διακόσμησης του χώρου.Στην συγκεκριμένη περιοχή όμως εκτός από τις κατοικίες μας, υπάρχουν σχολεία, εκκλησίες, πάρκα κ.α. που παίζουν τα παιδιά μας και συνεπώς το ενδεχόμενο λειτουργίας μιας τέτοιας επιχείρησης μας βρίσκει κατηγορηματικά αντίθετους δεδομένου ότι πλέον όλων των άλλων οδηγεί και σε βέβαιη υποβάθμιση της περιοχής.

Συνεπώς θέτουμε όλα τα ανωτέρω στοιχεία υπ’ όψιν της Αρμόδιας Δημοτικής Αρχής επισημαίνοντας συγχρόνως και την σε κάθε περίπτωση ανάγκη ελέγχου της συνδρομής των προϋποθέσεων που θέτει εν προκειμένω σειρά διατάξεων (πολεοδομικών, υγειονομικών κ.α.) και ρητά δηλώνουμε ότι επιφυλασσόμαστε για την με κάθε νόμιμο τρόπο διασφάλιση των δικαιωμάτων μας, αλλά και την προστασία της περιοχής μας.



:2funny:
No pasaran  :woldman:
Επισημάνσεις δικές μου
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
ΗΜΙΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ =  :rockon: π.χ ΛΙΤΟ ΧΟΤΕΛ{καπποδιστριου41] και αλλα τετοια :humpleg: η πας δεν πας :2funny:....αλλιως χιλτον
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
παιδες ξερετε αν το ξενοδοχειο hotel kareas εχει εισοδο επι της λεοφορου?
 

petros_1924

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια πηγαινετε στο BILL ART DESIGN HOTEL κεραμεων απεναντι απο PRIVE HOTEL αψογο κανουν ανακαινηση τα αφεντικα ριζικη θα τρελαθειτε οσοι πηγαν δεν πανε αλλου μετα χαμος τιμηστε το αξιζει κ σε τρελη τιμη σε σχεση με αυτο που δινει!!!!!!! :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom