Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Θελει να την γαμησει βρε τυπε, αλλα τι πολιτικαντης που εισαι!  :grin:

Να σου μεταφρασω τα γραφομενα σου. Γαμησιμο το μωρο με εχτρα κιλα και παισηματακια. Φεμινηστρια και απελευθερωμενη, κωλο δεν θα σου δωσει αλλα το τσιμπουκι το κατεχει!

Επεσα μεσα?  :think: :grin:
Καλούτσικα τα πήγες, εχω πιασιματα, δεν ειμαι φεμινιστρια, ειμαι απελευθερωμενη και δίνω κώλο  ;)
 

Σουηδός

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ναι είναι τόσο βαρετά τα βράδια τωρα  :(
Εχετε κολλήσει και οι υπόλοιποι στα αθλητικά και στα θρεντ επιπέδου, που είναι ιδιαιτερα αισθητη η απουσία της.

Η μπάλα μας τέλειωσε προς το παρόν κα έχουν μπει σε προτεραιότητα άλλα θέματα τώρα..όπως για παράδειγμα για το αν είσαι μουνάρα ή οχι κ για το που γ... βρίσκεται η ερινάλ :grin: :rockon:

Πάντως δεν μπορείς να πεις, ο άλεξ σε ανέβασε πολύ ακόμα κ χωρίς να του κάτσεις :rockon:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Η μπάλα μας τέλειωσε προς το παρόν κα έχουν μπει σε προτεραιότητα άλλα θέματα τώρα..όπως για παράδειγμα για το αν είσαι μουνάρα ή οχι κ για το που γ... βρίσκεται η ερινάλ :grin: :rockon:

Πάντως δεν μπορείς να πεις, ο άλεξ σε ανέβασε πολύ ακόμα κ χωρίς να του κάτσεις :rockon:
Είναι αμοιβαία η αδυναμία άλλωστε!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.837
Κριτικές
90
Like
36.956
Πόντοι
25.467

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Αλίμονο. Όχι μόνον πλήρως αξιόπιστη... Θέσφατο, Μεγαλειότατε.  :)
:2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως ασχετώς της άποψης του για μένα, θεωρω οτι αν μη τι άλλο έχει αποδείξει ότι είναι απόλυτα συνεπής με όλα όσα υποστηρίζει.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Ε μην μου πεις οτι δινεις κωλο στο πρωτο ραντεβου.  :grin: Ο τυπος δεν θελει ερωτες καρντια μου!
Δεν ακολουθώ πλάνο, όποτε και όπως μου βγει και αν μου βγει το οτιδηποτε. Το χω κανει σε πρωτο ραντεβου, αλλα υπαρχουν κ περ. που δεν το κανα ποτε.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δεν ακολουθώ πλάνο, όποτε και όπως μου βγει και αν μου βγει το οτιδηποτε. Το χω κανει σε πρωτο ραντεβου, αλλα υπαρχουν κ περ. που δεν το κανα ποτε.

Με μπερδευεις τωρα μωρο μου. Απο κωλο στο πρωτο ρεντεβου σε δεν το εκανα ποτε εχει μεγαλη διαφορα. Μαλλον 4 στα 5 επεσα μεσα........................φεμ φαταλ  :grin:
 

Σουηδός

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Αν ειχες δει τα χειλη του μωρου δεν θα το ελεγες!  ;)

Υπάρχει φωτό;; Τη θέλω χθες! :rockon:
Είπε 2 απο τα 5 όμως..μετά είπε 3 το διόρθωσε.. :grin: Πρέπει να μας λύσει την απορία αν αυτές οι χειλάρες ξέρουν να ευχαριστούν όπως πρέπει :rockon:

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.837
Κριτικές
90
Like
36.956
Πόντοι
25.467
Με μπερδευεις τωρα μωρο μου. Απο κωλο στο πρωτο ρεντεβου σε δεν το εκανα ποτε εχει μεγαλη διαφορα. Μαλλον 4 στα 5 επεσα μεσα........................φεμ φαταλ  :grin:

Ντσου...

Κρεμ μπρουλέ.  :)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Υπάρχει φωτό;; Τη θέλω χθες! :rockon:
Είπε 2 απο τα 5 όμως..μετά είπε 3 το διόρθωσε.. :grin: Πρέπει να μας λύσει την απορία αν αυτές οι χειλάρες ξέρουν να ευχαριστούν όπως πρέπει :rockon:

Την εχω δει αλλα δεν την εχω! Σου λεω οτι η κοπελα τα σπαει! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom