Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.269
Πόντοι
8.006
Δεν ξέρω ρε αρχηγέ αν μπορώ να σε θεωρήσω αξιόπιστη πηγή μιας κ απ'οτι έχω δει προτιμάς τις τροφαντές εως χοντρές.. :rolleyes:
Δυστυχως όμως, μονο με μενα πρεπει να πορευτείς, γιατι μονο εγω εχω ιδία αντίληψη  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.269
Πόντοι
8.006
Εν τω μεταξυ, παλι στις βολτες το εχει ριξει το χρυσούλι μου.
Κατσε να γυρισει και θα τα πουμε  :s&m_2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ελεγα και εγω ........................ τοση αλληλεγγυη και συμπαρασταση δεν εξηγειται διαφορετικα!!  :grin:
βέβαια ακούστηκαν και φήμες για κωλοδαχτυλα και στραπον αλλά δεν επιβεβαιωνονται
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
βέβαια ακούστηκαν και φήμες για κωλοδαχτυλα και στραπον αλλά δεν επιβεβαιωνονται


Τυπε τα διαβασα και δεν μπορουσαν να πιστεψουν τα ματια μου τα σοδομα και γομορρα που εγιναν!
 

Σουηδός

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Δυστυχως όμως, μονο με μενα πρεπει να πορευτείς, γιατι μονο εγω εχω ιδία αντίληψη  :grin:

Κατάλαβα..ωραία θα πορευτώ μαζί σου λοιπόν..πες μου οσο πιο αντικειμενικά κ ειλικρινά μπορείς την γνώμη σου χωρίς να επηρέαζεσαι απο τις φιλικές τάσεις προς το πρόσωπο της κ λαμβάνοντας υπόψην τα γούστα του μέσου αντρός παγκοσμίως..οι 2 μας μιλάμε..πρόκειται λοιπόν για μουνέτο ή μπαζάρα;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.269
Πόντοι
8.006
Κατάλαβα..ωραία θα πορευτώ μαζί σου λοιπόν..πες μου οσο πιο αντικειμενικά κ ειλικρινά μπορείς την γνώμη σου χωρίς να επηρέαζεσαι απο τις φιλικές τάσεις προς το πρόσωπο της κ λαμβάνοντας υπόψην τα γούστα του μέσου αντρός παγκοσμίως..οι 2 μας μιλάμε..πρόκειται λοιπόν για μουνέτο ή μπαζάρα;

Ενταξει, θα προσπαθήσω, αν και σαφως δεν μπορω να είμαι απολυτως αντικειμενικος για καποια που συμπαθω ιδιαιτέρως.
Θα σου πω ότι είναι μια κοπελα, η οποια είμαι βέβαιος ότι θα αρεσε πολύ στους επτα από τους δεκα ανδρες που θα την συναντουσαν.
Τα γουστα είναι υποκειμενικα βεβαια, αλλά θεωρω ότι είναι πολύ πανω από το μεσο ορο.
Και σε μυαλο, και σε εμφανιση, και σε προσωπικοτητα.
Σε καλυψα?
Αληθεια, εσυ γιατι εχεις τοση περιεργεια?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ενταξει, θα προσπαθήσω, αν και σαφως δεν μπορω να είμαι απολυτως αντικειμενικος για καποια που συμπαθω ιδιαιτέρως.
Θα σου πω ότι είναι μια κοπελα, η οποια είμαι βέβαιος ότι θα αρεσε πολύ στους επτα από τους δεκα ανδρες που θα την συναντουσαν.
Τα γουστα είναι υποκειμενικα βεβαια, αλλά θεωρω ότι είναι πολύ πανω από το μεσο ορο.
Και σε μυαλο, και σε εμφανιση, και σε προσωπικοτητα.
Σε καλυψα?
Αληθεια, εσυ γιατι εχεις τοση περιεργεια?

Θελει να την γαμησει βρε τυπε, αλλα τι πολιτικαντης που εισαι!  :grin:

Να σου μεταφρασω τα γραφομενα σου. Γαμησιμο το μωρο με εχτρα κιλα και παισηματακια. Φεμινηστρια και απελευθερωμενη, κωλο δεν θα σου δωσει αλλα το τσιμπουκι το κατεχει!

Επεσα μεσα?  :think: :grin:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Θελει να την γαμησει βρε τυπε, αλλα τι πολιτικαντης που εισαι!  :grin:

Να σου μεταφρασω τα γραφομενα σου. Γαμησιμο το μωρο με εχτρα κιλα και παισηματακια. Φεμινηστρια και απελευθερωμενη, κωλο δεν θα σου δωσει αλλα το τσιμπουκι το κατεχει!

Επεσα μεσα?  :think: :grin:
Αχαχαχααα τι πουτανιάρης είσαι  :rockon:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Τυπε αμα σου λεει ο φιλος για φιλη οτι ναι μεν ειναι ωραια γκομενα, ΑΛΛΑ εχει προσωπικοτητα μυαλο κτλ κτλ καταλαβαινεις... ΜΠΑΖΟ !!!!
 

Σουηδός

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ενταξει, θα προσπαθήσω, αν και σαφως δεν μπορω να είμαι απολυτως αντικειμενικος για καποια που συμπαθω ιδιαιτέρως.
Θα σου πω ότι είναι μια κοπελα, η οποια είμαι βέβαιος ότι θα αρεσε πολύ στους επτα από τους δεκα ανδρες που θα την συναντουσαν.
Τα γουστα είναι υποκειμενικα βεβαια, αλλά θεωρω ότι είναι πολύ πανω από το μεσο ορο.
Και σε μυαλο, και σε εμφανιση, και σε προσωπικοτητα.
Σε καλυψα?
Αληθεια, εσυ γιατι εχεις τοση περιεργεια?

Μάλιστα..την ανέβασες πολύ αρχηγέ..πρόκειται για μουνέτο λοιπόν κατα τη γνώμη σου αλλά η μαλακία δυστυχώς είναι οτι υπάρχει μόνο η δική σ άποψη..αλλα δν γαμιέται..θα κάνω πως σε πιστεύω :grin:

Με εξιτάρουν δικέ μου οι γκόμενες π μπαίνουν σε ενα μπουρδελοσάιτ γεμάτο ψωλές κ δν είναι του επαγγέλματος γι αυτο κ η περιέργεια ;)
 

Σουηδός

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Τυπε αμα σου λεει ο φιλος για φιλη οτι ναι μεν ειναι ωραια γκομενα, ΑΛΛΑ εχει προσωπικοτητα μυαλο κτλ κτλ καταλαβαινεις... ΜΠΑΖΟ !!!!

Ναι αυτό με προβλημάτισε κ μένα είναι η αλήθεια αρχηγέ..για εμφάνιση ρώτησα όχι για τον ψυχικό της κόσμο αλλά ίσως ο άλεξ ήθελε να κάνει λεπτομερή ανάλυση για να με κατατοπίσει πλήρως :rockon:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Το ξερετε ότι η Ερη εχει να ποσταρει δυο εβδομάδες?
Ναι είναι τόσο βαρετά τα βράδια τωρα  :(
Εχετε κολλήσει και οι υπόλοιποι στα αθλητικά και στα θρεντ επιπέδου, που είναι ιδιαιτερα αισθητη η απουσία της.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ναι είναι τόσο βαρετά τα βράδια τωρα  :(
Εχετε κολλήσει και οι υπόλοιποι στα αθλητικά και στα θρεντ επιπέδου, που είναι ιδιαιτερα αισθητη η απουσία της.

Μαλλον ερωτευμενη ειναι και την βγαζει χωρις λαπτοπ, ανασκελα και χωρις ρουχα!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom