Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ektor lopez άλλη ζωή δεν έχεις ρε τύπε?? :S .Τι μαλακοσχόλια είναι αυτά..όλο εξυπνάδες-βρισίδια.Πρέπει να την έχεις 3 πόντους.Φούλ κόμπλεξ ,αδερφέ.
Μονοποντος ειναι και κερατας κατα δηλωση του το δευτερο που συμβαδιζει με το πρωτο γιατι αν δεν ηταν μονοποντος δεν θα ηταν και κερατας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παιζει ομως να ειναι και απατημενη γυνη αρα μπαζο η στριμμενη διαφορετικα δεν θα ηταν απατημενη και να βγαζει τα απωθημενα της οπου βρει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Στοιχειωδης λογικη αγαπητε Γουατσον ....  :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Κανονισε να μου τραβηξεις παλι καζανακι....μου εγραψες, να μην σου ξαναπαραθεσω και αυτο εκανα....

οχι να μην γραφω γενικα και αοριστα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[move]Σε παω λεμε..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
Εγω δεν σε παω και σπασε λεμεεεεεεεεεε !!!!!!!!!  :tickedoff:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μονοποντος ειναι και κερατας κατα δηλωση του το δευτερο που συμβαδιζει με το πρωτο γιατι αν δεν ηταν μονοποντος δεν θα ηταν και κερατας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παιζει ομως να ειναι και απατημενη γυνη αρα μπαζο η στριμμενη διαφορετικα δεν θα ηταν απατημενη και να βγαζει τα απωθημενα της οπου βρει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Στοιχειωδης λογικη αγαπητε Γουατσον ....  :grin:

Ρε αχαχουχα τι σχέση εχεις εσυ με την λογική? ελεος.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν με πας, γιατι ειμαι φτωχος......αλλα που θα παει;; Θα αγορασω και εγω κανενα ακριβο ρολοι...να ειμαι τυπας σαν και σενα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Δεύτερος για τον οποίον πλυθήκατε.  :)

Ο πρώτος ήτο ο κ. Πιντερόφις  :)

Εύχομαι να μην τριτώσει το κακό.  :)
ε τωρα θα πλυθω στα μπανια στον θερμαικο. Γιατι εκεί θα μας επιτρέψουν οι νεοφιλελε
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
αλλα φοβαται την δεσμευση, ο μπαγασας.....

ειδεμη τον κανει κεφι.... μια χωρισμενη με παιδι και αυτος την εχει στο κλασιμο...

αντι να χαιρεται, που θα εχει και παιδι ετοιμο.....χωρις να κουραστει...

Μήπως αυτός είναι ο μόνος τρόπος να αποκτήσει παιδί;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.876
Like
74.003
Πόντοι
12.756
Μήπως αυτός είναι ο μόνος τρόπος να αποκτήσει παιδί;

seal-man.gif
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Kαλε μου ΠΡΩΗΝ φιλε (ευτυχως γιατι την μαλακια σου δεν την αντεχει κανεις) - χτυπωντας φιλικα την πλατουλα

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ και ξαναδιαβασε τις μαλακιες που γραφεις συχνα πυκνα ......

Θα καταλαβεις πολλα για σενα ξαναδιαβαζοντας τα ποστ σου και πιστευω θα βρεις την δυναμη να διορθωσεις τις οποιες ατελειες εχεις στον βαθμο που μπορεις
ωστε να μην κρεμιεσαι απο τα @@ κανενος για επιβεβαιωση και αποδοχη και [size=20pt]το κυριωτερο θα παψεις να δινεις δικαιωματα να σε περιγελει το συμπαν  ;)[/size]

Φιλικα
Ο πρωην φιλος σου  :)

Αχαχούχα να σου υπενθυμίσω ότι σε ΑΥΤΟ το σάιτ τουλάχιστον περιγελούμε μόνο ΕΣΕΝΑ και όχι τον Παίχτουρα!

 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Εσυ βγαινεις με ατομα απο το ιντερνετ και παρακαλας σαν τις πουτανες να σε κανουν παρεα....

Να συνεχισω;;;

Αλήθεια είναι Μήτσο; Παρακαλάς σαν την πουτάνα για να σε κάνουν έξω παρέα; Δε χορτασες εξευτελισμούς στα ποδόσφαιρα, θες και να σε γαμήσουνε μήπως άτομα του φέησμπουκ; :2funny:

Μην σπαταλας τα λεφτα σου, σε αηδιες(κομικς) και πηγαινε να ξελαμπικαρεις .... 20 ευρω ειναι....

Μόνο με κόμικ τη βρίσκει το ανάπηρο. Η φύση είναι σοφή. Δεν επιτρέπει στα λάθη της να εξαπλώνονται. :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.846
Κριτικές
90
Like
36.979
Πόντοι
25.467
Αλήθεια είναι Μήτσο; Παρακαλάς σαν την πουτάνα για να σε κάνουν έξω παρέα; Δε χορτασες εξευτελισμούς στα ποδόσφαιρα, θες και να σε γαμήσουνε μήπως άτομα του φέησμπουκ; :2funny:

Μόνο με κόμικ τη βρίσκει το ανάπηρο. Η φύση είναι σοφή. Δεν επιτρέπει στα λάθη της να εξαπλώνονται. :grin:

Μπά... Μην το λέτε...

Άλλωστε εσείς αποτελείτε χειροπιαστό παράδειγμα.  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom