Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ειναι "γιγαντας" ο αχαχου....και μας προεκυψε και συμβουλατορας τωρα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Περα απο την πλάκα ολο αυτο που γινεται δεν σε τιμάει .. τον αχαχουχα πανω κατω τον ξέρουμε

οποτε δώσε ένα τέλος εσυ για να λήξει ολο αυτο.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Kαλε μου ΠΡΩΗΝ φιλε (ευτυχως γιατι την μαλακια σου δεν την αντεχει κανεις) - χτυπωντας φιλικα την πλατουλα

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ και ξαναδιαβασε τις μαλακιες που γραφεις συχνα πυκνα ......

Θα καταλαβεις πολλα για σενα ξαναδιαβαζοντας τα ποστ σου και πιστευω θα βρεις την δυναμη να διορθωσεις τις οποιες ατελειες εχεις στον βαθμο που μπορεις
ωστε να μην κρεμιεσαι απο τα @@ κανενος για επιβεβαιωση και αποδοχη και το κυριωτερο θα παψεις να δινεις δικαιωματα να σε περιγελει το συμπαν  ;)

Φιλικα
Ο πρωην φιλος σου  :)
Αν εγραφες παντως το ιντερνετικο συμπαν.....θα ησουνα ευστοχος.

Γι αυτο σε ξαναρωτω(καθοτι οχι μονο εσυ, αλλα κι αλλος κοσμος, μπερδευει το ιντερνετ με την πραγματικη ζωη)...

Ποσες μερες εχεις να πας για να γαμησεις;;;

Μην σπαταλας τα λεφτα σου, σε αηδιες(κομικς) και πηγαινε να ξελαμπικαρεις .... 20 ευρω ειναι....

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
36.999
Πόντοι
25.467
πήρα μία φόλα cg ....

πολύ πατάτα ......

κλαίω τα λεφτά μου ...........

Καλά... Και αντί να βγείτε καμιά βόλτα να ξεσκάσετε, σηκωθήκατε με ακόμα την προφύλαξη στο πέος, για να απαντήσετε στο Bou;

Ήμαρτον Κύριε..  :S
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εφαγε πολυ χαστουκι και κλοτσο και αποφασισε να αλλαξει διαιτολογιο
Να μην διαβαζει πολλα κομικς.Αυτα παθαινουν οι ρομαντικοι ανδρες, αμα τους πληγωσει καμμια γυναικα, οπως τον φιλο μας... τον αχαχουχα, που τον πληγωσε στο παρελθον η Αγγελικουλα...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Καλά... Και αντί να βγείτε καμιά βόλτα να ξεσκάσετε, σηκωθήκατε με ακόμα την προφύλαξη στο πέος, για να απαντήσετε στο Bou;

Ήμαρτον Κύριε..  :S

καλα τον πιστευεις? πες του να γραψει κριτικη να δεις πως εξαφανιζεται
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλά... Και αντί να βγείτε καμιά βόλτα να ξεσκάσετε, σηκωθήκατε με ακόμα την προφύλαξη στο πέος, για να απαντήσετε στο Bou;

Ήμαρτον Κύριε..  :S
ηθελε να σας προστατευσει απο την φολα ρε μαν


μονο που δεν ειπε πως την λενε απο τον ενθουσιασμο του
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Και κερατας ρε ?

Ηξερα οτι εισαι κοτα και μπασμενος αλλα και κερατας ?

Πας για Ναυαρχος εσυ με τοσα παρασημα ευγε σου  !!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σκασμος κουφε. γαβ γαβ κουδουνι πηγαινε να δεις ποιος ειναι
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ωπ παιχτουρα τι σου ελεγα? λιρα εκατο ειμαι ο κιαρατας.
Και κερατας ρε ?

Ηξερα οτι εισαι κοτα και μπασμενος αλλα και κερατας ?

Πας για Ναυαρχος εσυ με τοσα παρασημα ευγε σου  !!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Θα σου υπενθυμισω  επισημανσεις που σε αφορουν και δεν ειναι απο μενα μονο, αλλα κι αλλοι σου τα εχουν πει ,ειτε γραψει στο παρελθον.
Αυτα που μου εγραψες,  :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired:

:tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired: :tired:

:woldman: :woldman: :woldman:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΛΟΙΠΟΝ ΝΑΟΥΜΕ ΥΠΕΡΤΙΤΑΝΟΜΕΓΓΙΣΤΕ ΠΑΝΣΟΦΕ ΩΝ ΠΟΥ ΣΚΟΡΠΑΣ ΤΟ ΦΩΣ ΠΑΝΤΟΥ
ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ


Αντε να χαρεις γιατι μου τα εχεις κανει τσουρεκια με τις μαλακιες σου και δεν γουσταρω
Τραβα να κανεις κανα λαικ η καμια καλη παρουσιαση και χεσε με  :tickedoff:
 

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ektor lopez άλλη ζωή δεν έχεις ρε τύπε?? :S .Τι μαλακοσχόλια είναι αυτά..όλο εξυπνάδες-βρισίδια.Πρέπει να την έχεις 3 πόντους.Φούλ κόμπλεξ ,αδερφέ.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
σκασμος κουφε. γαβ γαβ κουδουνι πηγαινε να δεις ποιος ειναι
Αζωρ κοψτου μια δαγκωνια του μαλακα ΚΕΡΑΤΑ Γκρρρρρρρρρρρρρ γαβ γαβ γαβ γκρρρρρρρρρρρρρρρρ γκραααααοοοοοουυυυυυυυυυυρρρρρρρρρρρρρ
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
σκασμος κουφε. γαβ γαβ κουδουνι πηγαινε να δεις ποιος ειναι
Τον πανε παντως οι γκομενες.Στο φατσοβιβλιο εχει βγει με πολλες.Τις μαμαει και την κανει μετα.....
Αλλα ειναι σοβαρος στο καμακι του ....

γραφει στο φατσοβιβλιο καθε μερα....

Καλημερα και καλα κουραγια σε ολους και ολες.....

και τις πεθαινει τις γκομενες..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλα φοβαται την δεσμευση, ο μπαγασας.....

ειδεμη τον κανει κεφι.... μια χωρισμενη με παιδι και αυτος την εχει στο κλασιμο...

αντι να χαιρεται, που θα εχει και παιδι ετοιμο.....χωρις να κουραστει...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ΛΟΙΠΟΝ ΝΑΟΥΜΕ ΥΠΕΡΤΙΤΑΝΟΜΕΓΓΙΣΤΕ ΠΑΝΣΟΦΕ ΩΝ ΠΟΥ ΣΚΟΡΠΑΣ ΤΟ ΦΩΣ ΠΑΝΤΟΥ
ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ


Αντε να χαρεις γιατι μου τα εχεις κανει τσουρεκια με τις μαλακιες σου και δεν γουσταρω
Τραβα να κανεις κανα λαικ η καμια καλη παρουσιαση και χεσε με  :tickedoff:
Ο.Κ.
Δεν σε προσβαλλα παντως.Αν επιθυμεις, να μην σου παραθετω, ουτε εδω στο μπου.....αυτο θα κανω. :)

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εμ, αν δεν ησουν κοπανος, θα εκανες παρεα με τον κοπανο διπλα;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω σου γραφω ωραια και οτι εισαι γκομενακιας, ανεβαζοντας τις διαδικτυακες μετοχες σου ...στο μπου ..στα ματια των αλλων μελων....

και εσυ μου γραφεις να μην σου ξαναπαραθεσω και οτι σου τα εχω κανει τσουρεκια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τελικα, μημπως αυτοι, που υποστηριζουν οτι γουσταρεις τα μπινελικια και μπαινεις στα σαιτ αυτα...μημπως εχουν δικιο;;;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κανονισε να μου τραβηξεις παλι καζανακι....μου εγραψες, να μην σου ξαναπαραθεσω και αυτο εκανα....

οχι να μην γραφω γενικα και αοριστα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[move]Σε παω λεμε..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom