Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Καλώς σας βρήκα μετά τις διακοπές...Μετά το πλούσιο βυζο-οφθαλμόλουτρο στις παραλίες, ήρθε η ώρα για βυζογαμήσι στις παλιές αγάπες.Από ότι πήρε το μάτι μου έχουμε νέο πουλέν στη Φυλής 92;Για να επιληφθεί κάποιος του θέματος και να δώσει αναλυτική ενημέρωση.Την Παρασκευή θα πάω κι εγώ να τσεκάρω.Τα λέμε τρελιάρηδες...
 

Επισκέπτης
Χτες πάλι απόγευμα (Τρίτη) που είχε αναφερθεί η Νικόλ στο Φ92 δεν ήταν ,οπότε κατηφόρισα προς Αχιλλέως 40 για την Ειρήνη η οποία έδωσε ρεσιταλ.

Αδέρφια ξαναλέω πρέπει να βρούμε πότε δουλεύει η Νικόλ αλλά να ενημερώσουμε άμεσα να προλάβουν κι άλλοι και οποιος την πετύχει ας τη ρωτήσει πότε εχει βάρδια
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Αχιλλέως 40???
Που πέφτει... Κοντά στη Λενορμαν, Μεταξουργείο???
Πότε δουλεύει εκεί η Ειρήνη???
Από  :boobies: τι λέει???
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Η Ειρηνη εχει συμμετοχη?Η θα μας ξενερωσει?

Παντως η Αγαπη δεν εχει και τις τοσο Βυζαρες,οπως ουτε και η Ολγα?

Η Ειρηνη εχει μεγαλυτερες?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Τρομερο στηθος η Ειρηνη σαν της Ολγας αλλα πιο καυλε!Κορμαρα για την ηλικια της και για μενα τρομερη πιπα!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Η Ειρηνη εχει συμμετοχη?Η θα μας ξενερωσει?

Παντως η Αγαπη δεν εχει και τις τοσο Βυζαρες,οπως ουτε και η Ολγα?

Η Ειρηνη εχει μεγαλυτερες?

Φίλε μου, η Ειρήνη έχε ιπολύ ωραία βυζιά... φυσικά..
είναι τρελό βυζομίλφ, να φόραγε και high heels θα ταν όνειρο..χαχα...

πάρα πολύ καλή συμμετοχή...
αν δε βαριέσαι, ρίξε μια ματιά εδώ...
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Τρομερο στηθος η Ειρηνη σαν της Ολγας αλλα πιο καυλε!Κορμαρα για την ηλικια της και για μενα τρομερη πιπα!!
Ρε σεις, τι λέτε στον κόσμο; Αυτά διάβαζα και εγώ και είπα να πάω... Ακόμα τα κλαίω τα 20... Σουβλάκια να τα έτρωγα, τουλάχιστον θα μου έμενε η χόρταση!
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε μου, η Ειρήνη έχε ιπολύ ωραία βυζιά... φυσικά..
είναι τρελό βυζομίλφ, να φόραγε και high heels θα ταν όνειρο..χαχα...

πάρα πολύ καλή συμμετοχή...
αν δε βαριέσαι, ρίξε μια ματιά εδώ...
Ναι, ναι... πολύ καλή συμμετοχή... Αλλά το κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι έχει καλύτερη συμμετοχή από αυτήν. Καλύτερα να ρωτήσετε πόσο πάει να μπείτε μέσα και να μείνετε μόνοι με το κομοδίνο. Εγγυημένα θα περάσετε καλύτερα.
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Ναι, ναι... πολύ καλή συμμετοχή... Αλλά το κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι έχει καλύτερη συμμετοχή από αυτήν. Καλύτερα να ρωτήσετε πόσο πάει να μπείτε μέσα και να μείνετε μόνοι με το κομοδίνο. Εγγυημένα θα περάσετε καλύτερα.
Eχεις αδικο
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Τελικα υπαρχει ρε παιδια τιποτα αλλο περα απο τη Λαουρα?Δεν εχω παει ακομα σ'αυτην.

Αυτη εχει τουλαχιστον συμμετοχη?
 

Επισκέπτης
Εδω κοιτάμε να βρούμε την Νικόλ και εσεις ασχολειστε με τη Λάουρα-Τζούλια
 

Επισκέπτης
Αυτο το ποστ ειναι αντιγραφη απο αλλο thread, αλλα πρεπει να μπει και εδω.

Η νταρντανα εχει πραγματι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ βυζαρες (και γνησιες), πρεπει να ειναι νουμερο 6 και ανω. Παρασκευη σημερα, επιβεβαιωνω το συναγωνιστη (ηταν εκει).
Επισης εμαθα οτι θα ειναι στο ιδιο στεκι (Φ92) και την Τριτη το πρωϊ.

Μιλαμε για γυναικα με τεραστιες βυζαρες και ΟΜΟΡΦΗ, οχι τις χοντρες της Τροφωνιου. Συν η καλη περιποιηση (οπως ειπε και ο mounolatris), αρα τι θελετε ρε παιδια?

Κοιτάχτε τι λένε οι συναγωνιστές και ενωθείτε να την βρούμε
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
επιστροφη απο Ειρηνη, ολα τελεια!!!!!!!Απορω πως εχουμε 8εοποιησει ορισμενες στα STUDIOS και η Ειρηνη την παλευει στο Μεταξουργειο με ενα εικοσαρι!! Οποιος εχει δοκιμασει ξερει τι ενοω
 

BLACK LABEL

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Κοιτάχτε τι λένε οι συναγωνιστές και ενωθείτε να την βρούμε


Ποια ειναι αυτη η Νικολ, και δεν την εχω παρει, η μηπως την εχω παρει και δε το ξερω, ακουω παντως οτι εχει ζητηση, οντως λεει πολλα? και το βυζι το 6αρι φουσκωτο ειναι?...παντως πρεπει να δουλευει και εκτος φυλης.
 

dpierr

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει να απατομαι αλλα καποιος συναδελφος ειπε οτι η Νικολ δουλευει και σε Studio, βρηκα μια Καρολινα με 5 στηθος συμφωνα με την δηλωση του site να δουλευει στο studio Paradise Αγιου Μελετιου () ισως αλλαζει ονομα απο σπιτι σε σπιιτ, ας μας πει καποιος που την εχει επισκεφτει στην Φυλης αν προκειτε για το ιδιο προσωπο.
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Μπορει να απατομαι αλλα καποιος συναδελφος ειπε οτι η Νικολ δουλευει και σε Studio, βρηκα μια Καρολινα με 5 στηθος συμφωνα με την δηλωση του site να δουλευει στο studio Paradise Αγιου Μελετιου () ισως αλλαζει ονομα απο σπιτι σε σπιιτ, ας μας πει καποιος που την εχει επισκεφτει στην Φυλης αν προκειτε για το ιδιο προσωπο.

Ε οχι και 5 αυτο 3,5 ειναι.

Αυτη η Νικολ ειναι Φυλης 92?Ε?
Τελικα μαλλον θα τιμησω την Ειρηνη.Ελληνιδα ειναι?
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Πριν κανά δυο ώρες στο κατάστημα της Περγάμου 27, ξανθούλα μικρή από Ρουμανία με αξιοπρόσεχτο στήθος (σε καμία περίπτωση Λάουρας, για να ξέρουμε τι λέμε) με έκανε και μπήκα να την δοκιμάσω.
Δεν το μετάνιωσα καθώς με άφησε ν' ασχοληθώ με το στήθος της, ανέβηκε από πάνω χωρίς πρόβλημα και τέλος στήθηκε πολύ καλά στα 4 χωρίς να βιάζεται.
Τ' όνομά της Καρίνα ή κάπως έτσι τέλοςπάντων.
Επαναλαμβάνω για να μην παρεξηγηθώ, δεν ανήκει σε καμία περίπτωση στην κατηγορία Αγάπης ή Λάουρας.
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Πριν κανά δυο ώρες στο κατάστημα της Περγάμου 27, ξανθούλα μικρή από Ρουμανία με αξιοπρόσεχτο στήθος (σε καμία περίπτωση Λάουρας, για να ξέρουμε τι λέμε) με έκανε και μπήκα να την δοκιμάσω.
Δεν το μετάνιωσα καθώς με άφησε ν' ασχοληθώ με το στήθος της, ανέβηκε από πάνω χωρίς πρόβλημα και τέλος στήθηκε πολύ καλά στα 4 χωρίς να βιάζεται.
Τ' όνομά της Καρίνα ή κάπως έτσι τέλοςπάντων.
Επαναλαμβάνω για να μην παρεξηγηθώ, δεν ανήκει σε καμία περίπτωση στην κατηγορία Αγάπης ή Λάουρας.

Ρε συναγωνιστη μιας και με ενδιαφερει οταν ειδικα δεν ειναι πολυσυχναστο μερος.
Ποσα ευροπουλα παει το μαλι?Η κοπελα καλη στο κρεβατι(ανεση χρονου?)?

Ποσο μικρη ειναι?
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Ε οχι και 5 αυτο 3,5 ειναι.

Αυτη η Νικολ ειναι Φυλης 92?Ε?
Τελικα μαλλον θα τιμησω την Ειρηνη.Ελληνιδα ειναι?
Οχι, Ρωσσιδα. Αντε και δεν 8α χασεις! 8α με 8υμη8εις!!!Απογευμα μετα τις 6.30
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom