Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλά ρε μη δαγκώνετε... Τόσες μαλακίες ακούγονται στο forum του site σε 'μένα βρήκατε να ξεσπάσετε? Μια γνώμη είπα με καλή πρόθεση για να μην καιγόμαστε τελείως απ' τη βυζομανία. Και κυρίως μην κάνετε διακρίσεις στον τρόπο που απαντάτε στους παλιούς & τους νέους του site, δεν είναι καλό, όλοι συναγωνιστές είμαστε...

αχ λαουρα :jerking:
 

Zutka Patka

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, είναι πιο άνετη. Και χύσιμο στα βυζιά με 20 ευρώ. Η Λάουρα (Τζούλια)παίρνει 40 για πιτσίλισμα. Καλή διασκέδαση.

Ευχαριστω φιλε.Αν και δεν εχω παει να δω τη Λαουρα,επιφυλασσομαι μιας και στις προηγουμενες σελιδες δεν γραφτηκαν και πολυ καλες κρητικες γι'αυτη.Οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι.
Τρελαινομαι για μεγαλα βυζια παντως.Αν και εχω να παω σε μπουρδελο απο το καλοκαιρι του 2005 σκεφτομαι να παω τωρα για την Αγαπη.

Παντως γαματο το site.Μαθαινει κανεις πολλα.

Ξερει κανεις αν π.χ της δωσεις 40 ή 50 Euro μπορει να κλεισει το φωτακι απ'εξω για να μη ενοχλουν αλλοι και να την γαμας για κανα μισαωρο?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ευχαριστω φιλε.Αν και δεν εχω παει να δω τη Λαουρα,επιφυλασσομαι μιας και στις προηγουμενες σελιδες δεν γραφτηκαν και πολυ καλες κρητικες γι'αυτη.Οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι.
Τρελαινομαι για μεγαλα βυζια παντως.Αν και εχω να παω σε μπουρδελο απο το καλοκαιρι του 2005 σκεφτομαι να παω τωρα για την Αγαπη.

Παντως γαματο το site.Μαθαινει κανεις πολλα.

φιλε λαουρα και ξερο ψωμι!μην σε ξεγελασουν τα κιλακια,παλια ηταν τοφαλος και με κοντο ξανθο μαλλι,δεν ξερω αν την προλαβε κανενας ετσι,ειναι μπομπα η γυναικα!
 

Zutka Patka

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
φιλε λαουρα και ξερο ψωμι!μην σε ξεγελασουν τα κιλακια,παλια ηταν τοφαλος και με κοντο ξανθο μαλλι,δεν ξερω αν την προλαβε κανενας ετσι,ειναι μπομπα η γυναικα!

Δεν νομιζω να πειραζει σε κανενα μας που γουσταρει βυζαρουδες τα παραπανω κιλα.Βεβαια αυτο δεν σημαινει και να ειναι και βουβαλια ανω των π.χ 90 κιλων.

Απλως τωρα να παω στη Λαουρα και να θελει να τελειωσω σε 5 λεπτα αυτο ειναι λιγο μαλακια.

Τελος παντως γι'αυτην την προταση που ειπα για την Αγαπη ξερει κανεις τιποτα ή αν γινεται με αλλες βυζαρουδες του θεματος τελος παντων?
 

geoxxx87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια.Τεταρτη βραδυ θα ειμαι αθηνα.κατι με μεγαλο βυζι σαν μιλφ παιζει.δεν λεω οχι σε κανενα παραπανω κιλο.αν υπαρχει κατι pm σας παρακαλω γιατι δεν κρατιεμαι...χαχα,ευχαριστω πολυ
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Anatol χαλαρωσε ρε φίλε δεν είναι τα μεγαλύτερα .Η Alexa εχει τα μεγαλύτερα .Ασε που εφυγες εκτός θέματος και τους καβλωσες όλους .Εγω τόσο καιρό που πάω Μοναχο γιατί δεν δημοσιεύω φωτό ? Γιατί τα παιδία δεν μπορουν να πανε και τη βγάζουν μόνο με τη Λαουρα και την Ειρήνη .Ελα ρε φίλε μην τους το κανεις αυτό ..

φίλε Ζάρα, δεν κάνει κάτι κακό το παλληκάρι...
καλά να ναι και μας λέε ιτις εμπειρίες του... ;)

προσωπικά δεν μ' αρέσουν τόσο μεγάλα βυζιά...
Μέχρι μέγεθος Ειρήνης άντε Αγάπης... να γεμίζει η παλάμη, όχι να εξέχει πολύ... χαχα...

βέβαια γούστα είναι... ;) ;)
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Δεν νομιζω να πειραζει σε κανενα μας που γουσταρει βυζαρουδες τα παραπανω κιλα.Βεβαια αυτο δεν σημαινει και να ειναι και βουβαλια ανω των π.χ 90 κιλων.

Απλως τωρα να παω στη Λαουρα και να θελει να τελειωσω σε 5 λεπτα αυτο ειναι λιγο μαλακια.

Τελος παντως γι'αυτην την προταση που ειπα για την Αγαπη ξερει κανεις τιποτα ή αν γινεται με αλλες βυζαρουδες του θεματος τελος παντων?

Πήγαινε νωρίς στο μπουρδέλο, πριν ανοίξει το φωτάκι και κάνε συνεννόηση. Θαναι πιο εύκολο έτσι. Συνήθως αν πληρώσεις, ΟΛΑ γίνονται.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για τη Ματιλντα που αναφέρθηκε στην Αγκυρας ξέρει κανεις τιποτα ?

Την έχω πάρει κι έχω γράψει και κριτική. Είναι Απαράδεκτη. Για λεπτομέρειες, διάβασε την κριτική μου. Τσάμπα το 20άρι.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια που ειναι σε ποιό δουλευει και πότε  να τη δούμε την Ματίλντα?
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, συναθλητές. Προχθές το βράδυ, μεταμεσονύχτια βάρδια (γύρω στις 03:30), επισκεύθηκα το Αχιλλέως 40. Ήταν η Σόνια. Είναι πολλά χρόνια στο κουρμπέτι. Τη θυμάμαι από παλιά. Την είχα πάρει δυο-τρεις φορές. Παρά το ότι με καυλώνουν απίστευτα τα μεγάλα φυσικά βυζιά της, ιδιαιτέρως όπως περπατάει στο σαλόνι και κουνιούνται, δεν μπήκα. Θεωρώ, όμως, ότι είναι must για τους λάτρεις του είδους.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Καλημέρα, συναθλητές. Προχθές το βράδυ, μεταμεσονύχτια βάρδια (γύρω στις 03:30), επισκεύθηκα το Αχιλλέως 40. Ήταν η Σόνια. Είναι πολλά χρόνια στο κουρμπέτι. Τη θυμάμαι από παλιά. Την είχα πάρει δυο-τρεις φορές. Παρά το ότι με καυλώνουν απίστευτα τα μεγάλα φυσικά βυζιά της, ιδιαιτέρως όπως περπατάει στο σαλόνι και κουνιούνται, δεν μπήκα. Θεωρώ, όμως, ότι είναι must για τους λάτρεις του είδους.

Άστο,παληκάρι. νο 3,5 και με το ζόρι...καλύτερα που δεν μπήκες...+20 ευρώ είσαι...
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Κανα δυο μέρες τώρα που περνάω απο Σολωνος αργά (στο υψος της νομικής μετα τις 12) βλέπω να κάνει πιατσα μια με αρκετά μεγάλα βυζια (λίγο πιο μικρα απο της Τζουλιας), μεγάλουτσικη στην ηλικία βέβαια. Ελεγα μηπως ξέρει κανεις λεπτομερειες.
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Αμα σου πω, περναω γρήγορα και συνηθως χαζευω τα βυζιά της :P Δεν θυμάμαι, θα την ξανατσεκάρω ομως. Ποσο μπόρει να παίρνουν αυτές (χρήμα εννοώ)?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Αμα σου πω, περναω γρήγορα και συνηθως χαζευω τα βυζιά της :P Δεν θυμάμαι, θα την ξανατσεκάρω ομως. Ποσο μπόρει να παίρνουν αυτές (χρήμα εννοώ)?
Μια ξανθιά Αλβανιδα βυζαρού που χα πάρει απο εκει ηθελε 30 στο αμάξι η 50 σε ξενοδοχείο (+20 για το δωμάτιο)
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Καλή? Απο Βυζια καλά τα είδα? είναι όντως μεγάλα? η τα εχει ζουλιξει με κανα σουτιέν? :P Για πες καμια λεπτομέρεια.
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
για σπανικο στο φυλης 92 απογευματινη βαρδια βυζοπουλα αλλα γεματουλα (τσατσος με κοτσιδα)! :thumbsup:
οποιος δοκιμασε παρακαλειτε να καταθεσει την αποψη του!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom