Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (10 μέλη και 78 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τι πρόγραμμα κάνει η περιβόητη Κατερίνα και πόσο πάει το μαλλί-βυζί;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.177
Κριτικές
86
Like
3.958
Πόντοι
5.015
Aυτή φαίνεται αρκετά φορτωμένη... την έχει δοκιμάσει κανείς;

Μάπα το καρπούζι. Απίστευτα βυζιά, απ' τα ωραιότερα σε όψη και αφή που έχω συναντήσει στη βυζοκαριέρα μου, σώμα με τρομερά πιασίματα, ωραιότατο προσωπάκι αλλά ΜΕΓΑΛΗ ξεπέτα. Δες κριτική μου από Πειραιώς 193.

Οπτικώς, εκτιμώνται ως μη φυσικά...

Φυσικότατα είναι.
 

Olomorfos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν η Κατερίνα πιστεύω πως ειναι η μόνη που πλησιάζει (γιατι να φτάσει δε γινεται) σε μέγεθος τα βυζιά της Τζούλιας, μαζι με το νεαρό της ηλικίας νομίζω πως είναι must η δοκιμή από κάθε βυζολάτρη! Θα δουλεύει σίγουρα μέχρι τέλη Μαιου
Ξέρουμε πού δουλεύει τώρα η Τζούλια
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Για όσους ρωτάνε. ... δεν εχω προλάβει να τεστάρω την Κατερίνα. ...  

Και κάτι ακόμα. .... τι ταΐζουν τις πιτσιρίκες και εχουν τέτοια μαστάρια...
Μπορω να ανεβάσω εδω φώτο να δείτε? Κόλαση σας λεω....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
ανέβασε να χάσουμε το φώς μας....
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Για όσους ρωτάνε. ... δεν εχω προλάβει να τεστάρω την Κατερίνα. ... 

Και κάτι ακόμα. .... τι ταΐζουν τις πιτσιρίκες και εχουν τέτοια μαστάρια...
Μπορω να ανεβάσω εδω φώτο να δείτε? Κόλαση σας λεω....
Ανέβασε τι περιμένεις ?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Συνιστώ σε κάθε βυζόφρονα να συμπεριλάβει στο ραντάρ του τη Μπέτι, Τροφωνίου 13 ανώγειο, όπου εκδίδεται τα πρωινά.
 

hahas12345

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ξερετε ποιες μερες και ωρες δουλευει η Μιχαέλα στο στουντιο Κροκεων6???
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τις προάλλες τίμησα την Αλεξάνδρα, Studio Desire, Ιεροφαντών 9 Γκάζι. Το σώμα της για μένα σχεδόν το απόλυτο, μεγάλες φυσικές κρεμαστές βυζάρες (4άρια) και πολύ λεπτό κορμί με ψηλά πόδια και καθόλου πατσοκοίλια και λοιπά παρελκόμενα που απαντώνται στις περισσότερες βυζαρούδες. Πολύ μικρή σε ηλικία, μεταξύ 20 και 22, και με ιδιαίτερα όμορφο πρόσωπο. Κοινώς, από εμφάνιση σκίζει! Τα αρνητικά: έχει διάφορα τατουάζ στο σώμα της, που εμένα προσωπικά δεν είναι και το καλύτερό μου, και είναι αρκετά διεκπεραιωτική στο κρεβάτι, δηλαδή δεν έχει καμιά ιδιαίτερη συμμετοχή και, παρότι δεν είναι αγενής, φαίνεται ότι βιάζεται κάπως να τελειώνει μαζί σου και να πάει στον επόμενο. Αλλά μπροστά σε αυτή τη βυζάρα και αυτή τη σωματάρα, εγώ τουλάχιστον μπορώ και να τα παραβλέψω αυτά πάνω στην κάβλα της στιγμής. Αν και εσείς είστε εξίσου επιεικείς, σπεύσατε...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Τις προάλλες τίμησα την Αλεξάνδρα, Studio Desire, Ιεροφαντών 9 Γκάζι. Το σώμα της για μένα σχεδόν το απόλυτο, μεγάλες φυσικές κρεμαστές βυζάρες (4άρια) και πολύ λεπτό κορμί με ψηλά πόδια και καθόλου πατσοκοίλια και λοιπά παρελκόμενα που απαντώνται στις περισσότερες βυζαρούδες. Πολύ μικρή σε ηλικία, μεταξύ 20 και 22, και με ιδιαίτερα όμορφο πρόσωπο. Κοινώς, από εμφάνιση σκίζει! Τα αρνητικά: έχει διάφορα τατουάζ στο σώμα της, που εμένα προσωπικά δεν είναι και το καλύτερό μου, και είναι αρκετά διεκπεραιωτική στο κρεβάτι, δηλαδή δεν έχει καμιά ιδιαίτερη συμμετοχή και, παρότι δεν είναι αγενής, φαίνεται ότι βιάζεται κάπως να τελειώνει μαζί σου και να πάει στον επόμενο. Αλλά μπροστά σε αυτή τη βυζάρα και αυτή τη σωματάρα, εγώ τουλάχιστον μπορώ και να τα παραβλέψω αυτά πάνω στην κάβλα της στιγμής. Αν και εσείς είστε εξίσου επιεικείς, σπεύσατε...

Τι ώρα γαμήσατε;
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Τις προάλλες τίμησα την Αλεξάνδρα, Studio Desire, Ιεροφαντών 9 Γκάζι. Το σώμα της για μένα σχεδόν το απόλυτο, μεγάλες φυσικές κρεμαστές βυζάρες (4άρια) και πολύ λεπτό κορμί με ψηλά πόδια και καθόλου πατσοκοίλια και λοιπά παρελκόμενα που απαντώνται στις περισσότερες βυζαρούδες. Πολύ μικρή σε ηλικία, μεταξύ 20 και 22, και με ιδιαίτερα όμορφο πρόσωπο. Κοινώς, από εμφάνιση σκίζει! Τα αρνητικά: έχει διάφορα τατουάζ στο σώμα της, που εμένα προσωπικά δεν είναι και το καλύτερό μου, και είναι αρκετά διεκπεραιωτική στο κρεβάτι, δηλαδή δεν έχει καμιά ιδιαίτερη συμμετοχή και, παρότι δεν είναι αγενής, φαίνεται ότι βιάζεται κάπως να τελειώνει μαζί σου και να πάει στον επόμενο. Αλλά μπροστά σε αυτή τη βυζάρα και αυτή τη σωματάρα, εγώ τουλάχιστον μπορώ και να τα παραβλέψω αυτά πάνω στην κάβλα της στιγμής. Αν και εσείς είστε εξίσου επιεικείς, σπεύσατε...
α ρε τυπε

σε ειδα και θυμηθηκα τη θεικη κριτικη που ειχες γραψει καποτε για την κορινα :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Καλά, 4αρια δεν είναι με τίποτα. 3αρια ισως!

Είναι και πετσί και κόκκαλο.
thumbsdown2.gif
 

mpoukas

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
136
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
1
Τροφωνίου 11 ισόγειο αριστερα

Πήγα σήμερα Κνίδου 18 και ο τσάτσος μου είπε οτι έχει φύγει απο εκεί η Τζούλια. Τώρα μπήκα εδώ και το διάβασα ότι είναι Τροφωνίου. Τι ώρα τη βρίσκουμε ξέρουμε?  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom