Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (9 μέλη και 63 επισκέπτες)

Alexfran

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.046
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητοι βυζαγωνιστες,
επειδη ειμαι νεος στον χωρο,
μηπως υπαρχουν πληροφοριες/υποδειξεις/ενδειξεις/ η γενικα ..δειξεις για καμια σουπερ Βυζου (4 και ανω)
σε κανενα ρδελο η μασατζιδικο στην Αθηνα;
Ειναι Σοβατοτατο θεμα, οπως και λιαν Επειγον!
S.O.S.
Με καταλαβαινεται ε;
Σας ευχαριστω  :tits:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266
Anatol το μεγαλύτερο που εχω πάρει και το εχω γραψει παλιά ειναι μεγεθος Μ ! και φυσικό και τώρα είναι Μόναχο !!
www.rotelaterne.de/nicole_row]http://www.rotelaterne.de/nicole_row[/url]

...Την ΚΑΤΑΔΙΚΗ μου μέσα  :headbang: :headbang:...έχω φύγει εδώ και 2,5 χρόνια από κει...κι όσο ήμουν ποτέ δεν ήρθε Μόναχο η συγκεκριμένη... :headbang:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266
...TANYA...ΜΟΣΧΑ...50 ΔΟΛΑΡΙΑ η ώρα...007917574-10-15...

 

Συνημμένα

  • Tanya (Таня).jpg
    Tanya (Таня).jpg
    11,7 KB · Εμφανίσεις: 17

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Η Λάουρα/Τζουλια πήγε Κνίδου το πρωι?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Nαι Κνιδου καθημερινες και Σάββατα!
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Οχι παρέμεινε στα ίδια επίπεδα...
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Μόνικα σύμφωνα με τον γκουρού των στούντιο CHEYENNE εργάζεται πλέον στην Κόρινθο.

Στην Κόρινθο;;; Σοβαρά μιλάς;;;

Μπορείς να μου δώσεις κάποια ειδικότερη πληροφορία (ή ας μας τη δώσει ο παντογνώστης CHEYENNE);

Να το συνδυάσω άμα είναι με σουβλάκι και θέα στον ισθμό...
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
9
Like
307
Πόντοι
26
Kαλησπερα σαs  εχω νεα νεο βυζοπουλεν βρεθηκε με κατι λιγοτερο απο 5αρι οπλισμο Αγκυραs 12β πρωινη βαρδια.Η κοπελα ειναι καινουργια 25 χρονων Ρωσιδα εμφανισημη και κανει ακαποτο τσιμπουκι και κωλαρακι νομιζω δεν βιαζετε μεσα αν και εγω δεν αντεξα πανω απο 5 λεπτα επιτελουσ ηρθε η ωρα να βυζαξουμε  :tits: :dancing:με τοση ξηρασια.....για μια δοκιμη στα 20 ευρω καλα ειναι σε περιοδο κρισηs....
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Στην Κόρινθο;;; Σοβαρά μιλάς;;;

Μπορείς να μου δώσεις κάποια ειδικότερη πληροφορία (ή ας μας τη δώσει ο παντογνώστης CHEYENNE);

Να το συνδυάσω άμα είναι με σουβλάκι και θέα στον ισθμό...
Μαζί με τη Μόνικα δουλεύει και η γνωστή μας Κωνσταντίνα. (Τυχεροί οι Κορίνθιοι)...
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Kαλησπερα σαs  εχω νεα νεο βυζοπουλεν βρεθηκε με κατι λιγοτερο απο 5αρι οπλισμο Αγκυραs 12β πρωινη βαρδια.Η κοπελα ειναι καινουργια 25 χρονων Ρωσιδα εμφανισημη και κανει ακαποτο τσιμπουκι και κωλαρακι νομιζω δεν βιαζετε μεσα αν και εγω δεν αντεξα πανω απο 5 λεπτα επιτελουσ ηρθε η ωρα να βυζαξουμε  :tits: :dancing:με τοση ξηρασια.....για μια δοκιμη στα 20 ευρω καλα ειναι σε περιοδο κρισηs....
Συνάδελφε μήπως ρώτησες το όνομα της κοπέλας?  Διαβάζω τις κριτικές για το Αγκύρας 18Β αλλά δεν μπορώ να βγάλω άκρη για ποιά λες. Μήπως δεν έχει ανέβει ακόμα κριτική. Αν τη δοκίμασες την κοπέλα, προσπάθησε να ανεβάσεις μιά κριτική.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Kαλησπερα σαs  εχω νεα νεο βυζοπουλεν βρεθηκε με κατι λιγοτερο απο 5αρι οπλισμο Αγκυραs 12β πρωινη βαρδια.Η κοπελα ειναι καινουργια 25 χρονων Ρωσιδα εμφανισημη και κανει ακαποτο τσιμπουκι και κωλαρακι νομιζω δεν βιαζετε μεσα αν και εγω δεν αντεξα πανω απο 5 λεπτα επιτελουσ ηρθε η ωρα να βυζαξουμε  :tits: :dancing:με τοση ξηρασια.....για μια δοκιμη στα 20 ευρω καλα ειναι σε περιοδο κρισηs....
Αυτή λες;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266
...Victoria...γυναικάρα...1.85...Μόσχα...0079859780965...90 δολάρια η ώρα...

 

Συνημμένα

  • Viktoriya (Виктория).jpg
    Viktoriya (Виктория).jpg
    18,3 KB · Εμφανίσεις: 23

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Τελικά θα μας φωτίσει κανεις για αυτην την Ρωσιδα στο Αγκύρας 12Β?
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Μη σου πω και καπνογόνο...
Να σου πω την αλήθεια Womanholic, ακόμη και αν είχαμε περισσότερη πληροφόρηση για τη συγκεκριμένη κοπέλα,  δεν θα πήγαινα να τη δω γιατί θεωρώ αυτά τα μαγαζιά πολύ παρακμιακά. Την περιοχή τη γνωρίζω καλά, περνάω  από εκεί καμιά φορά πηγαίνοντας προς κάποιο κωλόμπαρο της περιοχής Γ' Σεπτεμβρίου. (Κατερίνα κλπ)
Μοναδική φυσικά εξαίρεση είναι το studio της Αντζελας.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.177
Κριτικές
86
Like
3.958
Πόντοι
5.015
Να σου πω την αλήθεια Womanholic, ακόμη και αν είχαμε περισσότερη πληροφόρηση για τη συγκεκριμένη κοπέλα,  δεν θα πήγαινα να τη δω γιατί θεωρώ αυτά τα μαγαζιά πολύ παρακμιακά. Την περιοχή τη γνωρίζω καλά, περνάω  από εκεί καμιά φορά πηγαίνοντας προς κάποιο κωλόμπαρο της περιοχής Γ' Σεπτεμβρίου. (Κατερίνα κλπ)

Μωρέ κι εγώ παρακμιακά τα θεωρώ (της Λιοσίων και του Μεταξουργείου περισσότερο) αλλά έχει τύχει να πάω κι εγώ κάποιες φορές που δεν έχω φράγκα για studio κ.τ.λπ. Δε με πειράζει η παρακμή αλλά θέματα καθαριότητας της κοπέλας (όχι του χώρου) και το γεγονός ότι οι περισσότερες εκεί είναι ξεπέτες... Αλλά για πες μου για τα κωλόμπαρα της Γ' Σεπτεμβρίου που είμαι φίλος των κωλόμπαρων και μ' ενδιαφέρει, έχω ξανακούσει γι' αυτήν την Κατερίνα, για πες τί παίζει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom