Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
[[[Παράθεση από: Mastoratzas στις χθες στις 20:57
επίσης Αδάνων πρωινή βάρδια Μόνικα Βουλγάρα γεματούλα μόνο για τους φαν με πολύ καλά βυζιά 4-5άρια με ωραία αίσθηση: ούτε ζελεδιασμένα ούτε ξίλινα πεπόνια.... tits2

καλή 15λεπτη περιποίηση με αρκετή υπομονή παρόλο την παρουσιά και άλλου συναγωνιστή στο διπλανο δωματιο το οποίο χωρίζεται με γυψοσανίδα μάλλον...

στοιχειώδη facilities του τέστην κρεμάστρα τοίχου και νυφτήρας σε λειτουργία
σεντόνι χωρίς σπερματοχύματα... 2funny
τα παραπάνω από εμπειρία εξέχους στελέχους το Σαββάτο.
]]]


Σωστά στα μετέφερε, το εξέχον στέλεχος. Μοναδική διαφωνία, το μέγεθος του στήθους της. Πεντάρι, δεν είναι σε καμία περίπτωση. Κατά την προσωπική μου άποψη, τείνει προς το τέσσερα. Το τονίζω το "τεινει". Η περιποίησή και η δεκτικότητά της, είναι αξιομνημόνευτες. Ο υπερβάλων ζήλος της όμως, έχει ως συνέπεια την αυξημένη εφίδρωση. Κάποιους, μπορεί να τους χαλάσει, αρκετά.


μμμ μάλλον έχεις δίκιο περισσότερο προς το 4ρα σήμερα που τον ρώτησα, ίσως λόγω βυζο-ενθουσιασμού μου τα φούσκωσε λίγο...:2funny:


πάντως ρε παιδιά έχω ψάξει για κάποιον οδηγό με τα βυζονούμερα με φωτογραφίες εννοείται αλλά δεν βρήκα τίποτις αξιόπιστο
έχει κανείς καμιά ιδεά? :headbang:
 

epistithios

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
27
Like
9
Πόντοι
0
πάντως ρε παιδιά έχω ψάξει για κάποιον οδηγό με τα βυζονούμερα με φωτογραφίες εννοείται αλλά δεν βρήκα τίποτις αξιόπιστο
έχει κανείς καμιά ιδεά? :headbang:

οπως είπε και κάποιος αλλος πριν κάποια μηνυματα... τα νούμερα 1,2,3,4,5,6 κτλ μάλλον μονο εμείς στην Ελλαδα τα χρησιμοποιούμε και απ'οτι φαίνεται εσφαλμένα.
Τσέκαρε το πινακακι "cup sizes" πανω-πανω στο παρακατω link απο την φοβερη και τρομερη εγκυκλοπέδια των βυζων. Κανοντας κλικ σε κάθε μεγεθος θα σου εμφανισει ολες τις γνωστες πορνοσταρ και γυμνα μοντελα.
www.boobpedia.com/boobs/Category:cheesy:DD_cup]http://www.boobpedia.com/boobs/Category:cheesy:DD_cup[/url]
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
αγαπη τροφωνιου 11-13
τζουλια τροφωνιου 11-13,τα μεγαλυτερα,χτες ηταν εκει,μαυρο κοντο μαλλι
νταιανα βουλγαρα αλκιβιαδου 16α
μαργαριτα καλυμνου 48
αντζελα βεργας 6β
βικυ βεργας 6α
μαιρη φυλης 54β
φωτεινη διδυμου 16α
σελενα φωκαιας 17β
αντριαννα διδυμου 18
κατερινα αλκιβιαδου 18γ
φυλης 59 ελενα
αναστασια καλυμνου 48 πανω
ευα πιπινου 118 στουντιο
μαριαννα φυλης 136
καλυμνου 48 μονικα,τεραστιοι βυζοι
αλκιβιαδου 16α βερονικα
Γενικοτερα αλκιβιαδου-καλυμνου-βεργας-διδυμου μπορεις ευκολα να εντοπισεις βυζαρουδικα mlf και στη φυλης σπανιοτερα βυζαρουδικα μικροτερης ηλικιας-πιπινια που συνηθως εμφανιζονται για πολυ λιγο και μετα εξαφανιζονται
Μονικα και μαργαριτα απο Καλυμνου ποτε τις βρισκεις γιατι οποτε εχω περασει κατι μπαζα βλεπω
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
αγαπη τροφωνιου 11-13
τζουλια τροφωνιου 11-13,τα μεγαλυτερα,χτες ηταν εκει,μαυρο κοντο μαλλι
νταιανα βουλγαρα αλκιβιαδου 16α
μαργαριτα καλυμνου 48
αντζελα βεργας 6β
βικυ βεργας 6α
μαιρη φυλης 54β
φωτεινη διδυμου 16α
σελενα φωκαιας 17β
αντριαννα διδυμου 18
κατερινα αλκιβιαδου 18γ
αναστασια καλυμνου 48 πανω
ευα πιπινου 118 στουντιο
μαριαννα φυλης 136
αλκιβιαδου 16α βερονικα
Γενικοτερα αλκιβιαδου-καλυμνου-βεργας-διδυμου μπορεις ευκολα να εντοπισεις βυζαρουδικα mlf και στη φυλης σπανιοτερα βυζαρουδικα μικροτερης ηλικιας-πιπινια που συνηθως εμφανιζονται για πολυ λιγο και μετα εξαφανιζονται
Βυζομπράβο για την προσπάθεια τύπε. :thumbsup:
Ψιλοσυμπαθητικά έχουν, επίσης, η Βίκυ - Φυλής 71 - απόγευμα και η Φλώρα (νέα παραλαβή;) - Φυλής 134 - απόγευμα/βράδυ.

Μια μελαχροινή λες γύρω στο 4 πεσμένο, που δουλεύει και Φωκαίας κατά καιρούς;

καλυμνου 48 μονικα,τεραστιοι βυζοι
Τι βάρδια; :sunglasses:

το προβλημα ειναι πως της το λες τωρα που εγινε τσατσα,την βλεπω και λιγο αγριεμενη ,δοκιμαζει κανεις η οχι?
Το πολύ πολύ να φας κάνα βυζοσκάμπιλο. Σε χαλάει; :kissass:
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ας κάνει κάποιος και μια βυζολίστα από στούντιο και μασατζίδικα.

Εγώ αυτές που ξέρω είναι οι εξής (τις κατατάσσω με σειρά συνολικής εξωτερικής εμφάνισης - ομορφιάς):

1. Μόνικα Κηφισού 30 και Πειραιώς 193 (λεπτή με 3,5άρι)
2. Σίντυ Συγγρού 144 (λεπτή με 3,5άρι)
3. Ρομίνα Βουλιαγμένης 83 (λεπτή με 3,5άρι)
4. Nikki Βούρβαχη 19 και Κων/λεως 61 (κανονική με 4άρι)
5. Βίκυ Συγγρού 29 (σερίφισσα) (παχουλή με 6άρι)

Εκτός κατάταξης διότι δεν την έχω δει από κοντά: Σαμπρίνα Αντιοχείας 64 (νταρντάνα με 4άρι σύμφωνα με τις φωτό)

Σε περιποίηση - συμμετοχή η σειρά με την οποία τις κατατάσσω σύμφωνα με την προσωπική μου εμπειρία είναι:

1. Βίκυ (9/10)
2. Nikki (7,5/10)
3. Μόνικα (7/10)
4. Σίντυ (5/10)
5. Ρομίνα (3/10)

Τη Σαμπρίνα, όπως είπα, δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά πιθανολογώ, σύμφωνα με τις κριτικές που έχω διαβάσει και οι οποίες είναι πολύ θετικές, ότι θα κατατάσσεται στη 2η θέση. Όταν τη δοκιμάσω θα σας πω, πήγα εχθές αλλά έλειπε εκτάκτως διότι, όπως μου δήλωσε η τσατσά, ήταν κρυωμένη.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
H Ρομίνα έχει φοβερό στήθος αλλά δε νομίζω ότι είναι αυτό που ψάχνετε παίδες.

Επιπλέον όποιος αμφιβάλει για την ποιότητα του σέρβις της ας διαβάσει μερικές κριτικές πρώτα. Μιλάμε για μια από τις καλύτερες κοπέλες στον συγκεκριμένο τομέα.
Ειναι δυναμη η Ρομιναρα!
px75 αυτη η φωτο καποιον μου θυμιζει :) :offtopic:
 

Συνημμένα

  • celebrity-graffiti-10.jpg
    celebrity-graffiti-10.jpg
    35,1 KB · Εμφανίσεις: 23

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Βυζομπράβο για την προσπάθεια τύπε. :thumbsup:
Ψιλοσυμπαθητικά έχουν, επίσης, η Βίκυ - Φυλής 71 - απόγευμα και η Φλώρα (νέα παραλαβή;) - Φυλής 134 - απόγευμα/βράδυ.
Είδες εγω τί βυζοπουλες αναγκαζομαι να δοκιμαζω για χαρη σου? :birdman: :birdman: :birdman:
Πού κατηντησα γαμω την τυχη μου εγω ο Α-βυζολάγνος  :headbang: :headbang:

Παιδες ειναι καλα τα πουλεντα παντως, αλλά προσοχη για τους μπετονιερολάγνους, η φλώρα δεν σας κανει, ειναι αρκετα αδυνατη(εχει μοντελε σωματακι με κανονια)!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Η Μόνικα έχει 3,5άρι φοβερά ποιοτικό και είναι πολύ λεπτή (έχει χάσει 3 κιλά σε σχέση με τις φωτογραφίες), κάτι που δημιουργεί εντυπωσιακή αντίθεση με τη βυζούμπα. Μπορεί να μην έχει τα 7άρια που ψάχνουν οι πιο άρρωστοι από εμάς αλλά είναι πολύ όμορφη και με ωραίο σώμα, κάτι που όπως ξέρουμε σπανίως συνδυάζεται με μεγάλο στήθος, οπότε από αυτήν την άποψη αποτελεί πραγματικό κελεπούρι. Στο πρόσωπο είναι επίσης πολύ καυλωτική, θυμίζει γιαπωνέζικο μάνγκα.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..! Αν κ την έχω πάρει μόνο μια φορά, αλλά θέλω οπωσδήποτε να το επαναλάβω..! Στο ίδιο στυλ είναι περίπου κι η Κάρολαϊν (Ισμηνης 2), που 'χε κι αυτή αρκετά μεγάλο στήθος κ τώρα το μίκρυνε λίγο, κι η Μαντόνα που 'χω προαναφέρει..!
Κι αυτό λέω κι εγώ, πέρα απ' το απόλυτο μέγεθος του στήθους παίζει μεγάλο ρόλο κι η αναλογία με το υπόλοιπο σωμα.. Αν έχει στενη μεση κάνει το στηθος να φαίνεται μεγαλυτερο, ενώ αν είναι χοντρη στη μεση, όσο μεγαλο κι αν είναι το στηθος δεν κανει τοση αντιθεση..!
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
27
Like
1.891
Πόντοι
5.235
επισης να μην ξεχασουμε να αναφερουμε και την Λαουρα :tits: απο Κασσανδρας, η οποια εχει αδυνατο κορμι,λεπτη μεση, με 4αρι απιστευτου σχηματος και αισθησης, φυσικο! απο υπηρεσιες βεβαια οχι και σουπερ αλλα καπου στο 6/10
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
:tits:Δηλ νικητρια με διαφορα στηθους και υπηρεσιων γιατι αλλο το 3.5 και αλλο το εξαρι η βικη :rockon: :rockon: :rockon:
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σε βυζί και συμμετοχή ναι αλλά σε συνολική εξωτερική εμφάνιση όχι, διότι είναι αρκετά μεγάλη σε ηλικία (πλησιάζει 40), έχει γλυκό αλλά μέτριο πρόσωπο και μακράν το χειρότερο σώμα από όλες τις άλλες που ανέφερα (μονοκόματη μέση, κοιλιά, πλακέ κώλος). όμως αυτά για κάποιους είναι λεπτομέρειες όταν υπάρχει το ζητούμενο μέγεθος (6άρι) και η βίκυ σίγουρα ξέρει να το αξιοποιεί με τον καλύτερο τρόπο.
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..! Αν κ την έχω πάρει μόνο μια φορά, αλλά θέλω οπωσδήποτε να το επαναλάβω..! Στο ίδιο στυλ είναι περίπου κι η Κάρολαϊν (Ισμηνης 2), που 'χε κι αυτή αρκετά μεγάλο στήθος κ τώρα το μίκρυνε λίγο, κι η Μαντόνα που 'χω προαναφέρει..!
Κι αυτό λέω κι εγώ, πέρα απ' το απόλυτο μέγεθος του στήθους παίζει μεγάλο ρόλο κι η αναλογία με το υπόλοιπο σωμα.. Αν έχει στενη μεση κάνει το στηθος να φαίνεται μεγαλυτερο, ενώ αν είναι χοντρη στη μεση, όσο μεγαλο κι αν είναι το στηθος δεν κανει τοση αντιθεση..!

Σχοινοβάτη θύμησε μου σε παρακαλώ ποια είναι η Μαντόνα και πού εργάζεται για να μην ψάχνω παραπάνω.

Για την Κάρολαϊν φοβάμαι ότι θα διαφωνήσω κάθετα, διότι το στήθος της, απ' ό,τι είδα στις φωτό αλλά και στις σχετικές κριτικές, είναι πλαστικό, κάτι που για μένα είναι ικανός λόγος για να της βάλω Χ, καθώς με καυλώνουν μόνο τα φυσικά χυτά στήθη. Από το πλαστικό προτιμάω το μικρό για να μην σου πω και το ανύπαρκτο. Επίσης από ό,τι γράφουν κάποιοι συνάδελφοι έχει βάλει και κολλαγόνο στα χείλη, κοινώς είναι μια φουσκωτή μπάρμπι. Ομολογώ ότι κατά τα άλλα έχει σούπερ σώμα αλλά όλοι λένε ότι έχει αδυνατίσει πολύ σε σχέση με τις φωτό.

Είναι λοιπόν η Πάμελα Άντερσον της ψωροκώσταινας, θελκτική στην όψη και πλαστική στην αφή.

Η Λάουρα από τις φωτό μου άρεσε αλλά το βυζί της μου φέρνει περισσότερο σε 3άρι.
 

murman

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2010
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Που υπάρχουν φωτογραφίες τις Κάρολαϊν?
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
όμως αυτά για κάποιους είναι λεπτομέρειες όταν υπάρχει το ζητούμενο μέγεθος (6άρι) και η βίκυ σίγουρα ξέρει να το αξιοποιεί με τον καλύτερο τρόπο.
Ποιά είναι αυτή η Βίκυ ρε παιδιά και πού εργάζεται τώρα; Ελληνίδα είναι;
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
ρε zaras33 ωραιο το avatar σου ποια ειναι κυρια πως την λενε και που θα βρουμε περισσοτερο υλικο για μελετη για την ξανθια που εχεις σημερα 16/11/2010 λεω.
Τιποατ το ιδιαιτερο απο καποιο απο τα πολλα site που εχω θα την ειδα και την εβαλα μπας και τι βρω και ζωντανα :2funny: :2funny: γιατι ειναι τοσες πολλές ολες που δεν ξερω πια εδω που να πρωτο παω ....Τεσπα  ολα καλα και στο κυνηγι ειμαστε οι αναμενοντας τη μαργαριτα της Καλυμνου να δουμε τα τεράστια....οπως λένε
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266
Ποιά είναι αυτή η Βίκυ ρε παιδιά και πού εργάζεται τώρα; Ελληνίδα είναι;

...Πρώην cg με το όνομα Ρομίνα, μετά στο Μάρνης 28 (μασατζίδικο) και τώρα Συγγρού 29 (επίσης μασαζίδικο). Πολωνή, καστανή,γαλανομάτα, γεματούλα με καθαρό 6άρι...το μεγαλύτερο στην πιάτσα αυτή τη στιγμή...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ε.. οχι και απλώς  ..γεματουλα .. βαλτε κάτι παραπάνω ....  :cheesy: :headbang: :tits:
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
:tits:Αθτη η Μαργαριτα απο καλυμνου φαντασμα ειναι την εχει δει κανεις την εχει τεσταρει  καποιος γιατι ολο ακουμε και τιποτα δεν βλεπουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom