Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (6 μέλη και 60 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Εμένα παιδιά μου αρέσει πολύ. Δεν νομίζω ότι είναι τόσο νταρντάνα απλά γεμάτη. Στο δωμάτιο παιχνιδιάρα σου τρίβει τις βυζάρες στα μπαλάκια.
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Βυζοκαβλιαριδες  για όσους δεν το ξέρουν ,στο στούντιο δοξατου2 η κυρία εν ονόματι Τζούλια οπλοφορεί μελαχρινούς βυζους Ν6  :tits2: και κάνει τα πάντα όλα με 40 ευρώ!!!Βέβαια εγώ απ`ότι διαπίστωσα δεν είναι για πολλά πολλά, αλλά σε κάποιον άλλο ίσως κάνει όποτε μια δοκιμή θα σας πείσει. Έχω ανεβάσει και κριτική.
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
Ρε Βυζοζυναδελφοι, η κυρια προεδρος Ελλη, (αχαρνων 104) ειναι τραβελι? Γνωριζει καποιος? Πως γινεται να εχει τοσο μεγαλα φυσικα μασταρια αν ειναι τραβελι?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ρε Βυζοζυναδελφοι, η κυρια προεδρος Ελλη, (αχαρνων 104) ειναι τραβελι? Γνωριζει καποιος? Πως γινεται να εχει τοσο μεγαλα φυσικα μασταρια αν ειναι τραβελι?

εεε οχι και τιν ελλη , δεν λεω μασταρια , αλλα ολο το συνολο πολλα κιλα παραπανισια , δεν ξερω πως βρηκες την τρυπα ?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Βέβαια εγώ απ`ότι διαπίστωσα δεν είναι για πολλά πολλά,

εσυ το ειπες πολυ ευγενικα , εγω θα ελεγα , οτι δεν σε αφεινη να κανεις τιποτα , δεν λεω εχει βυζια , αλλα τι να το κανω , εαν δεν μπορω να κανω τα αυτονοητα !!!!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Βυζοκαβλιαριδες  για όσους δεν το ξέρουν ,στο στούντιο δοξατου2 η κυρία εν ονόματι Τζούλια οπλοφορεί μελαχρινούς βυζους Ν6  :tits2: και κάνει τα πάντα όλα με 40 ευρώ!!!Βέβαια εγώ απ`ότι διαπίστωσα δεν είναι για πολλά πολλά, αλλά σε κάποιον άλλο ίσως κάνει όποτε μια δοκιμή θα σας πείσει. Έχω ανεβάσει και κριτική.
Kανει μπαμ απο το σαλονι η συγκεκριμενη οτι δεν γουσταρει αυτο που κανει!
Και δεν νομιζω να εχει 6αρια?!
4,5-5 πρεπει να ειναι ο οπλισμος της αλλα πεσμενος
 

opelastra

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Kανει μπαμ απο το σαλονι η συγκεκριμενη οτι δεν γουσταρει αυτο που κανει!
Και δεν νομιζω να εχει 6αρια?!
4,5-5 πρεπει να ειναι ο οπλισμος της αλλα πεσμενος
Εχει 6αρια αλλα πεσμενα.Ειχα παει προχθες το βραδυ και ειναι πολυ στα μη και στα δεν.
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Είναι και πρόεδρος ωραίο παράδειγμα δίνει. :2funny:
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
εεε οχι και τιν ελλη , δεν λεω μασταρια , αλλα ολο το συνολο πολλα κιλα παραπανισια , δεν ξερω πως βρηκες την τρυπα ?

δεν την πηρα αδερφε, γιατι μου εμοιαζε για τραβελι..
Απλα αναρωτιεμαι αν ειναι τραβελι, αν ξερει κανεις???
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
δεν την πηρα αδερφε, γιατι μου εμοιαζε για τραβελι..
Απλα αναρωτιεμαι αν ειναι τραβελι, αν ξερει κανεις???

αλλη λενε ναι !  αλλοι παλι οχι !    εγω ειμαι απο αυτους με το οχι . . . . .
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
κανενα νεο απο την εξαφανισμενη Ειρηνη????
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδια γινεται τραβελι με τετοια μασταρια, και κρεμασμενα κιολας?
συναγωνιστη ,εχω χρονια  πολλα να τη δω ,σιγουρα τραβελι πραγμα που φαινοταν πολυ σε πληροφορω οταν ηταν πιο αδυνατη.
Δεν εχει τεραστιους βυζους ,ειναι θεοχοντρη.
 

Επισκέπτης
συναγωνιστη ,εχω χρονια  πολλα να τη δω ,σιγουρα τραβελι πραγμα που φαινοταν πολυ σε πληροφορω οταν ηταν πιο αδυνατη.
Δεν εχει τεραστιους βυζους ,ειναι θεοχοντρη.
Σωστός δεν εχει τεράστια .Απλά σε μη συνηθισμένους σε τετοια μεγεθη φαίνονται τεράστια .Που να δει και της Λάουρας....
 

l1t0h0r0

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες ετσι θα πεθανουμε χωρις βυζαρες! ρε  παιδια εχει παει κανενας ολλανδια? εκει στα κοκκινα φαναρια? ας μας πει κανενας εχει θεματα απο τα δικα μας?
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κατηφόρησα εψές περί τις 15.50 στην οδό Τροφωνίου, όπου φέρεται να κατοικοεδρεύει η αγαπητή σε όλους μας Τζούλια, και -ω της φρίκης- δεν την βρήκα πουθενά ! Το ισόγειο του αρ. 11 ήταν κλειστό, ενώ στον 1ο όροφο ήταν μια άνευ μαστών. Στον αρ. 13, στον 1ο όροφο ήταν μια κοντοπίθαρη φιλιππινέζα και στο ισόγειο μια αδιάφορη ψηλή ξανθιά. Ρώτησα την αλλοδαπή τσατσά στο ισόγειο του αρ. 11 που και πότε δουλεύει η Τζούλια και μου απάντησε ότι δεν γνωρίζει καμία Τζούλια. Όταν επέμεινα, επισημαίνοντάς της μάλιστα το χαρακτηριστικό μέγεθος των βυζιών της, μου είπε ανερυθρίαστα : "Ποια λες, μια μεγάλη κυρία;;; Αυτή δεν δουλεύει σε κανένα από τα σπίτια της Τροφωνίου. Δεν ξέρω πού δουλεύει."

Μπορεί κάποιος γνώστης της υπόθεσης να ξεδιαλύνει τι συμβαίνει και να μας πει και μας;
Κανονικά σε ποιον αριθμό και όροφο δουλεύει η -εξαφανισμένη- Τζούλια;
Μήπως έπρεπε να τη ζητήσω ως Λάουρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom