Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (8 μέλη και 46 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μετα απο αναζητηση στυλ Νικολουλη επιβεβαιωνω οτι η Αιντα απο Περγαμου 1 που ειχε χαθει για ενα διαστημα γιατι ηταν στην Κρητη επεστρεψε αρχικα στο Φωκαιας 27 και πλεον εδω και 2 εβδομαδες στο Φωκαιας 24 (απεναντι απο το 27) στον πρωτο οροφο. Πλεον λεγεται Κορινα και μην της πειτε οτι την ξερετε απο παλια ως Αιντα γιατι για καποιο λογο δε θελει να γινει συνδεση με την προηγουμενη θητεια της στην Περγαμου. Εμενα μου ειπε μια ηλιθια δικαιολογια οτι δεν ειναι η Αιντα αν και ειμαι σιγουρος 100% οτι ειναι αυτη. Οι βυζολαγνοι που τη χαρηκαν στην Περγαμου ας ξανακανουν μια βολτα απο Φωκαιας 24 (ειναι καθε μερα μετα τις 17:00, και τα Σαββ/ριακα) για να θυμηθουν τα δυνατα 4αρια της.
Στηθεσπέσια νέα τύπε... :hi:

Από υπηρεσίες τι λέει, βελτιώθηκε καθόλου;
 

heretic1978

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, ξέρω ότι δεν ταιριάζει απόλυτα στο θέμα αλλά αν γνωρίζετε κα΄ται σχετικά με αυτό:
Θυμάστε την Αλεξάνδρα που δούλευε πρώην Αρκαδίας 4-8 ? Ξέρεις κανείς που έχει πάει?
Ήταν στην κατηγορία των βυζαρούδων αλλά δούλευε εκεί. Ευχαριστώ.
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Αυτή ειναι.....πήγα και την ειδα το απογευμα.
Το βυζι της εχει σακουλιασει πολύ....δεν τρελαθηκα πολυ. Εχει ωραια σκληρη ρόγα, μονο αυτο.  Της Γιασμίν στο Περγάμου 1 ειναι πολυ πιο γεματο το βυζι της!!!
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Χαιρετίζω εγκάρδια τον κ. Παχουλοκομψό, που με το μήνυμά του για τη βυζοΚορίνα μοιράστηκε με όλους μας κάτι που αυτός το θεωρεί όμορφο.
Έτσι είμαστε εμείς οι αιδοιομανείς, συναντάς κάθε καρυδιάς καρύδι: Από ευγενείς ψυχές σαν αυτήν του κ. Παχουλοκομψού, μέχρι αγνώμονες γάιδαρους που διαβάζουν, γαμάνε αλλά δεν ενημερώνουν.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960

1.Οπου **** kanesex (Μη το λεμε συνεχεια)
2.Αν δεν ειναι αληθινες οι φωτο να πανε να γαμηθουνενε!
3.Αν ειναι, τοτες αρχισε η πορνοαναπτυξη του τοπου!
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Κάτι μου λέει ότι είναι φωτό από ρωσίδες από φεϊσμπούκια και ινσταγράμμες...αν είχαμε τέτοια κομμάτια ελεύθερα δεν θα ερχόμασταν εδώ.  :'( Τις τσιμπάω πάντως τι φωτό. :grin: :dancing:
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Κάτι μου λέει ότι είναι φωτό από ρωσίδες από φεϊσμπούκια και ινσταγράμμες...αν είχαμε τέτοια κομμάτια ελεύθερα δεν θα ερχόμασταν εδώ.  :'( Τις τσιμπάω πάντως τι φωτό. :grin: :dancing:
Κατι τετοιο μου λεει και μενα, αλλα λενε αληθινες φωτο!
Το θεμα ειναι οτι αμα μπω στη διαδικασια να παρω τηλ. και μου πει ειμαι αυτη που βλεπεις, εχω φυσικες βυζαρες και η ταριφα ειναι 100€ θα σκαλωσω και θα παω..οποτε το αποφευγω λιγο μηπως και ρωτησει κανας αλλος και μας πει!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
την είχες πάρει περγάμου;

URL]]
 

kostas1204

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στο group γνωριζει καποιος για αυτην εχει παει ,ειναι αληθινη?
Γίνε το πρώτο μέλος που του αρέσει αυτό το post
όντως  είναι άλλη φωτό ,  και ακούγεται σαν τρανς  η κοπέλα στο τηλέφωνο,  αλλά όταν  πήγα στο σπίτι  στη Δάφνη πέρασα  πολύ ωραία,, αμέσως της είπα ότι δεν είναι ίδια και ζήτησα να δω στήθος , αφού ήταν όμορφη φάτσα, και μόλις μου το πετάει έξω το πιάνω να σιγουρευτώ ότι έιναι φυσικό και τηης έδωσα αμέσως το πενηντάρικο,  απίστευτο ΦΥΣΙΚΟ στήθος 5+, λίγα κιλά παραπάνω αλλά ωραίες καμπύλες όχι οι σαν αυτές με την κοιλιά και το στήθος και άκωλες, σαν να ήμουν με γκόμενα γλωσόφιλα , ευγενικιά , όμορφη χωρίς καθόλου πίεση χρόνου και το στοματικό  της με έστειλε στα ουράνια αφού το κάνει τέλεια και φυσικά τέλειωσα στο στόμα της ελεύθερα !!!  αξίζει τα λεφτά της. αρνητικό ?  το μόνο που  βρήκα τα μαλλιά της που παραδέχτεικε ότι δεν είναι τα δικά της για ευνόητους λόγους .
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Επισκεψη σημερα στο Αριστοτελους 6 στην Καλλιθεα για να τσεκαρω τη νεα βυζαρου Τζεσσυ. Προκειται για ψηλη και μπαμπατσικια λατινα γυρω στα 30 η λιγο κατω απο 30 με 4αρια βυζια και αφρατο κωλο με τατουαζ δρακο. Ευγενεστατη ηρθε για χειραψια αλλα οσο εκατσα στο σαλονακι ειχε το κινητο σκουλαρικι και ελεγε μι αμιγκο και μι αμορ και ελ σαλβαδορ και κατι τετοια. Δυστυχως επεσα παλι στη λουμπα κι ενω ειχα παει για Τζεσσυ πηρα Βικτωρια γιατι φορουσε ενα πορνωδες σουτιεν που πιεζαν τα βυζια της και τα εκαναν να φαινονται 6 νουμερο. Υπερ πιστεως πηγε το 50αρι.
 

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
83
Like
36
Πόντοι
0
Καληςπερα Συναγωνιστές.
Εχει πάρει κανεις την Αννέτα απο Ωλένου τελευταία???
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Πήγα χτες το απόγευμα (2η βάρδια) και σήμερα το πρωί στο Φωκαίας 24 για την Κορίνα (πρώην Αίντα), αλλά υπήρχε στη θέση της άλλη εργαζόμενη, παντελώς αδιάφορη. Σε ερώτηση στην τσα2 "πότε δουλεύει η Κορίνα", και οι 2 σχεδόν μαζί απάντησαν πως έφυγε για την πατρίδα της. Γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο? Ο Αρης δεν ήταν εκεί και στις 2 περιπτώσεις.
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Επισκεψη σημερα στο Αριστοτελους 6 στην Καλλιθεα για να τσεκαρω τη νεα βυζαρου Τζεσσυ. Προκειται για ψηλη και μπαμπατσικια λατινα γυρω στα 30 η λιγο κατω απο 30 με 4αρια βυζια και αφρατο κωλο με τατουαζ δρακο. Ευγενεστατη ηρθε για χειραψια αλλα οσο εκατσα στο σαλονακι ειχε το κινητο σκουλαρικι και ελεγε μι αμιγκο και μι αμορ και ελ σαλβαδορ και κατι τετοια. Δυστυχως επεσα παλι στη λουμπα κι ενω ειχα παει για Τζεσσυ πηρα Βικτωρια γιατι φορουσε ενα πορνωδες σουτιεν που πιεζαν τα βυζια της και τα εκαναν να φαινονται 6 νουμερο. Υπερ πιστεως πηγε το 50αρι.

Επειδη σκεφτομαι να την δοκιμασω, την Τζεσυ λογω αδυναμιας στους μεγαλους βυζους, γιατι ακριβως δεν την πηρες? Να ξερω μην παω τσαμπα. Οσο για την Βικτωρια οντως ειναι χασιμο χρονου κ χρηματων. Ευχαριστω.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Πήγα χτες το απόγευμα (2η βάρδια) και σήμερα το πρωί στο Φωκαίας 24 για την Κορίνα (πρώην Αίντα), αλλά υπήρχε στη θέση της άλλη εργαζόμενη, παντελώς αδιάφορη. Σε ερώτηση στην τσα2 "πότε δουλεύει η Κορίνα", και οι 2 σχεδόν μαζί απάντησαν πως έφυγε για την πατρίδα της. Γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο? Ο Αρης δεν ήταν εκεί και στις 2 περιπτώσεις.
Χτες άλλος συναγωνιστής ανέφερε ότι η Κορίνα - Άιντα ήταν στο Φ24 το πρωί.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Χτες άλλος συναγωνιστής ανέφερε ότι η Κορίνα - Άιντα ήταν στο Φ24 το πρωί.
Κι εγώ αυτό είδα και πήγα σήμερα το πρωί, αλλά ήταν άφαντη. Αν έχει τα υδραυλικά της, τότε λογικά θα φανεί πάλι την άλλη εβδομάδα. Ελπίζω να την  πετύχω στο επόμενο ταξίδι μου στην Αθήνα σε 2 εβδομάδες.


 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Χθες πρωι πηγα και εγω φωκαιας για αιντα αλλα δεν ηταν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom