Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (15 μέλη και 64 επισκέπτες)

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Αν παει καποιος Κολ11 ισογ.δεξια 2Β να μας πει αν ειναι ακομα εκει η κοντη Βαλερια που ανεφερε ο Χαρισματικος με τα μεγαλα βυζακια..
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Δευτερη καταδρομικη σημερα για Βαλερια Κολ11 ισογ.δεξια 2Β και δεν την ηξερε ουτε η 2τσα..
Αντιθετως ηταν μια στο υπογειο ξανθια πληθωρικη Αννα ή Ιωαννα περιπου 3μισαρι εδειχνε και μετα η Αιντα Φωκ27οροφ..
Ξεραηλα τελειως!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Δευτερη καταδρομικη σημερα για Βαλερια Κολ11 ισογ.δεξια 2Β και δεν την ηξερε ουτε η 2τσα..
Αντιθετως ηταν μια στο υπογειο ξανθια πληθωρικη Αννα ή Ιωαννα περιπου 3μισαρι εδειχνε και μετα η Αιντα Φωκ27οροφ..
Ξεραηλα τελειως!
Φίλε μπιουτι, την πήρα σήμερα, πολύ πληθωρική να φανταστείς ούτε ισπανικό δεν έκανα και παρόλα αυτά έφυγα ικανοποιημενος
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Βυζοπουλες με μεγαλο στηθος που το εχουν μεγαλο ειναι η αλινα η νταινα μαγια και η νανσυ απο φυλης το χερονται να τους το χιαδευεις και να τους το γλειφης.
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Δευτερη καταδρομικη σημερα για Βαλερια Κολ11 ισογ.δεξια 2Β και δεν την ηξερε ουτε η 2τσα..
Αντιθετως ηταν μια στο υπογειο ξανθια πληθωρικη Αννα ή Ιωαννα περιπου 3μισαρι εδειχνε και μετα η Αιντα Φωκ27οροφ..
Ξεραηλα τελειως!
Ρε φιλε που και ποτε την πετυχες την Αιντα; Θα τρελαθω. Πριν το Πασχα ειχα παει 7 φορες και στο υπογειο στο Φωκαιας 27 και στο ισογειο με τα 5 σκαλακια και στο αλλο που εχει εισοδο και απο την Αχαρνων στον 1ο οροφο. Και πρωι και απογευμα και καθημερινη και Κυριακη, δεν την πετυχα ουτε μια φορα. Δε ρωτησα βεβαια τις τσατσαδες γιατι παλιοτερα που ειχα ρωτησει για μια αλλη που εψαχνα με ειρωνευονταν "Γιατι αυτες που εχουμε δε σου κανουνε;"
Πως στο διαολο την πετυχαινετε ολοι εκτος απο μενα;
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Ρε φιλε που και ποτε την πετυχες την Αιντα; Θα τρελαθω. Πριν το Πασχα ειχα παει 7 φορες και στο υπογειο στο Φωκαιας 27 και στο ισογειο με τα 5 σκαλακια και στο αλλο που εχει εισοδο και απο την Αχαρνων στον 1ο οροφο. Και πρωι και απογευμα και καθημερινη και Κυριακη, δεν την πετυχα ουτε μια φορα. Δε ρωτησα βεβαια τις τσατσαδες γιατι παλιοτερα που ειχα ρωτησει για μια αλλη που εψαχνα με ειρωνευονταν "Γιατι αυτες που εχουμε δε σου κανουνε;"
Πως στο διαολο την πετυχαινετε ολοι εκτος απο μενα;
Εσυ δεν πετυχαινεις την Αιντα και εγω την Μαγια..Μαλλον παμε αντιθετες βαρδιες  :grin:
Τριτη 2Β στον οροφο ηταν αδερφε με ξανθο μαλλι αλα Κλεοπατρε και κορσεδες με τα βυζια να ξεχυλιζουν.
Αν ειχες παει οταν πρωτοηρθε θα νομιζεις οτι ειναι αλλη!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Αλκ 16Α η Χριστίνα... Μεγάλα αλλά πεσμένα...
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Βυζοπουλες με μεγαλο στηθος που το εχουν μεγαλο ειναι η αλινα η νταινα μαγια και η νανσυ απο φυλης το χερονται να τους το χιαδευεις και να τους το γλειφης.
Ασυμετρους ευμεγεθης μαστους σε σχεση με το σωματοτυπο τους,αν εξαιρεσεις γριες σαυρες και ορκες,*ακουγετε* οτι εχουν την τελαιυταια περιοδο  οι,
Φωκαιας 27 πανω Καρολινα και Αιντα.
Φιλιππιδου 11 Κορινα
Διδυμου 8β Μαγια
Εχω δει Αιντα!
και Ορορα Ξενια Νανσυ σε επιπεδο πιπινόβυζου!(Μαλλον και οι απο πανω κατι τετοιο πρεπει να ειναι)
Οποιος γνωριζει οτιδηποτε συμπληρωνει..
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Εσυ δεν πετυχαινεις την Αιντα και εγω την Μαγια..Μαλλον παμε αντιθετες βαρδιες  :grin:
Τριτη 2Β στον οροφο ηταν αδερφε με ξανθο μαλλι αλα Κλεοπατρε και κορσεδες με τα βυζια να ξεχυλιζουν.
Αν ειχες παει οταν πρωτοηρθε θα νομιζεις οτι ειναι αλλη!
Συγγνωμη και παλι, οταν λες Φωκαιας 27 στον οροφο, εννοεις αυτο;

www.imagebam.com/image/adb6f7821177073] [/URL]

Και 2Β λογικα εννοεις μετα τις 4 το απογευμα;

Συγγνωμη που γινομαι ενοχλας αλλα αμα παω 8η φορα και δεν την ξαναβρω θα βγω στην Αχαρνων και οποιος περναει απεξω πρωτος τη γαμησε, τον εκανα μπαουλο απο τα νευρα μου.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
..οχι αυτο, το μεσα που ανεβαινεις τις σκαλες.
Ναι 2Β ειναι δευτερη βαρδια.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Τελικα αυτή την εχει πάρει κανένας??? Να μου πει εντυπώσεις..

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι η συγκεκριμένη αγγελία είναι μούφα. Έχω πάρει τηλέφωνο πάνω από 30 φορές μέσα σε διάστημα περίπου 2 μηνών και ενώ χτυπάει κανονικά, ποτέ δεν το σηκώνει. 
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Βυζοπουλες ειναι νανσυ μαγια νταινα αλινα και σονια απο φυλης νεαρο δερμα απαλο και οχι σπασμενο.
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Ρε φιλε που και ποτε την πετυχες την Αιντα; Θα τρελαθω. Πριν το Πασχα ειχα παει 7 φορες και στο υπογειο στο Φωκαιας 27 και στο ισογειο με τα 5 σκαλακια και στο αλλο που εχει εισοδο και απο την Αχαρνων στον 1ο οροφο. Και πρωι και απογευμα και καθημερινη και Κυριακη, δεν την πετυχα ουτε μια φορα...
Μετα απο αναζητηση στυλ Νικολουλη επιβεβαιωνω οτι η Αιντα απο Περγαμου 1 που ειχε χαθει για ενα διαστημα γιατι ηταν στην Κρητη επεστρεψε αρχικα στο Φωκαιας 27 και πλεον εδω και 2 εβδομαδες στο Φωκαιας 24 (απεναντι απο το 27) στον πρωτο οροφο. Πλεον λεγεται Κορινα και μην της πειτε οτι την ξερετε απο παλια ως Αιντα γιατι για καποιο λογο δε θελει να γινει συνδεση με την προηγουμενη θητεια της στην Περγαμου. Εμενα μου ειπε μια ηλιθια δικαιολογια οτι δεν ειναι η Αιντα αν και ειμαι σιγουρος 100% οτι ειναι αυτη. Οι βυζολαγνοι που τη χαρηκαν στην Περγαμου ας ξανακανουν μια βολτα απο Φωκαιας 24 (ειναι καθε μερα μετα τις 17:00, και τα Σαββ/ριακα) για να θυμηθουν τα δυνατα 4αρια της.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Μετα απο αναζητηση στυλ Νικολουλη επιβεβαιωνω οτι η Αιντα απο Περγαμου 1 που ειχε χαθει για ενα διαστημα γιατι ηταν στην Κρητη επεστρεψε αρχικα στο Φωκαιας 27 και πλεον εδω και 2 εβδομαδες στο Φωκαιας 24 (απεναντι απο το 27) στον πρωτο οροφο. Πλεον λεγεται Κορινα και μην της πειτε οτι την ξερετε απο παλια ως Αιντα γιατι για καποιο λογο δε θελει να γινει συνδεση με την προηγουμενη θητεια της στην Περγαμου. Εμενα μου ειπε μια ηλιθια δικαιολογια οτι δεν ειναι η Αιντα αν και ειμαι σιγουρος 100% οτι ειναι αυτη. Οι βυζολαγνοι που τη χαρηκαν στην Περγαμου ας ξανακανουν μια βολτα απο Φωκαιας 24 (ειναι καθε μερα μετα τις 17:00, και τα Σαββ/ριακα) για να θυμηθουν τα δυνατα 4αρια της.
:kneel: :kneel: :kneel:
Έτσι είναι τα πουτανάκια τύπε.
Που και που λένε κανα ψεματάκι.
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Μετα απο αναζητηση στυλ Νικολουλη επιβεβαιωνω οτι η Αιντα απο Περγαμου 1 που ειχε χαθει για ενα διαστημα γιατι ηταν στην Κρητη επεστρεψε αρχικα στο Φωκαιας 27 και πλεον εδω και 2 εβδομαδες στο Φωκαιας 24 (απεναντι απο το 27) στον πρωτο οροφο. Πλεον λεγεται Κορινα και μην της πειτε οτι την ξερετε απο παλια ως Αιντα γιατι για καποιο λογο δε θελει να γινει συνδεση με την προηγουμενη θητεια της στην Περγαμου. Εμενα μου ειπε μια ηλιθια δικαιολογια οτι δεν ειναι η Αιντα αν και ειμαι σιγουρος 100% οτι ειναι αυτη. Οι βυζολαγνοι που τη χαρηκαν στην Περγαμου ας ξανακανουν μια βολτα απο Φωκαιας 24 (ειναι καθε μερα μετα τις 17:00, και τα Σαββ/ριακα) για να θυμηθουν τα δυνατα 4αρια της.
Αυτή ειναι.....πήγα και την ειδα το απογευμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom