Νέα

Βυζάκια από γυναίκες-κοπέλες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trimis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 406K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (10 μέλη και 55 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.433
Κριτικές
5
Like
66.834
Πόντοι
12.056
Ρε σοβαρεψου θα στείλω στοιχεία μιας γυναίκας σε έναν άγνωστο; ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ!!!! Τράβα μία μαλακία και θα είσαι εντάξει

Oχι μονο αυτο,η μαλακια τους χτυπαει ταβανι οταν σου ζητανε inbox να τους κανεις και κονε για να την γαμησουν :jerking:
 

Dimitris85ba

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2024
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
157
Πόντοι
0
......
 

Συνημμένα

  • IMG-20231105-WA0027(1)~3.jpg
    IMG-20231105-WA0027(1)~3.jpg
    405,3 KB · Εμφανίσεις: 15

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
8
Like
9.396
Πόντοι
1.336
Oχι μονο αυτο,η μαλακια τους χτυπαει ταβανι οταν σου ζητανε inbox να τους κανεις και κονε για να την γαμησουν :jerking:
Γιατί και η συγκεκριμένη έχει μεγάλο πρόβλημα να βρει γαμιά...
Περιμένει τους επιβήτορες του bou...
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
8
Like
9.396
Πόντοι
1.336
Χατ τρικ της μουφας ο απόστρατος

Αφού αποκαλύπτεται το παραμυθι, αντί να πει οκ μαλακια ή να το κάνει γαργαρα, το δικαιολογεί πως το έκανε γιατί έβαλε στοίχημα με φίλο του ...

Κ στο καπάκι το κορυφώνει ..οτι δουλεύει 14 ώρες τη μέρα...ο απόστρατος !

Τελικά η κατάταξη είναι:
1.αποστρατοι
2.κυνηγοι
3.ψαραδες
Γιατί όπως είναι γνωστό, οι στρατιωτικοι είναι πολύ δουλευταράδες. Τώρα αντί να δουλεύει στο ΚΨΜ δουλευει στο καφενειο των ναυαγίων.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
3
Like
3.280
Πόντοι
736
Μετά την τελευταία μας φορά αφού τελείωσα μέσα της ένιωσα υπέροχα καθώς μου εξομολογήθηκε πως ήταν η πρώτη φορά που ένιωσε τόσο όμορφα. Με την προηγούμενη της σχέση η οποία ήταν και ο πρώτος της άνδρας δεν ένιωσε ποτέ ετσι. Βέβαια είχαμε συζητήσει πολύ όλο αυτό το διάστημα και είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα στη σχέση μας, το γάμο. Πάντως μου είπε ότι στο μπάτσελορ μου θα χορέψει η ίδια. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ κατάλαβα αυτό που μου είπε και απλώς το προσπέρασα καθώς η αίσθηση ευφορίας που ένιωθα λόγω των αδειων αρχιδιων μου δεν μου επέτρεπε να σκεφτω . Το είπα στον κολλητό μου και από εκείνη την ώρα έχει πάει τρεις φορές στο μπάνιο. Φάγαμε ντολμάδες τι στον πουτσο είχαν βάλει μεσα
αχ αυτη η ava adams τι σου κανει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom