Νέα

Βυζάκια από γυναίκες-κοπέλες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trimis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (13 μέλη και 63 επισκέπτες)

DimKon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
55
Like
3.623
Πόντοι
440
:tits:
 

Συνημμένα

  • 447785115_1566212467612631_316574761059662038_n.jpeg
    447785115_1566212467612631_316574761059662038_n.jpeg
    59,7 KB · Εμφανίσεις: 23

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
5
Like
66.817
Πόντοι
12.056
Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
Το oτι σε γαμησα ειναι γεγονος... και χωρις σαλιο
Συνεχισε να λες μαλακιες τωρα με τους φιλους στο καφενειο πινοντας κανενα τσιπουρακι με ελια ντοματουλα και ρεγγα και πες τους να σου πουν κατι πιο εξυπνο την αλλη φορα...
Σκουπισε και τα φλοκια απο την μαπα σου και ξαναχωσου στην σπηλια σου παλι
Ατομακια σαν εσενα τα εχω παει κωλοφερατζα ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ εδω μεσα :coffee:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
5
Like
66.817
Πόντοι
12.056
Σήμερα δεν είναι τόσο στητά, ούτε τόσο σαγηνευτικά. Κάποτε όμως δεν ήταν διόλου ευκαταφρόνητα. Παρότι με την σύζυγό μου δεν είμαστε πια τόσο κοντά, πρέπει να παραδεχτώ ότι στα νειάτα της ήταν πολύ ερωτική. Στην φωτό είναι 31 ετών...
1024811425.jpg
Επισης με την συζυγο σου δεν ειστε και τοσο κοντα γιατι μαλλον στην γαμαει και στην χυνει αλλος :rockon: :2funny:
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
657
Κριτικές
10
Like
4.589
Πόντοι
5.267
Μετά την τελευταία μας φορά αφού τελείωσα μέσα της ένιωσα υπέροχα καθώς μου εξομολογήθηκε πως ήταν η πρώτη φορά που ένιωσε τόσο όμορφα. Με την προηγούμενη της σχέση η οποία ήταν και ο πρώτος της άνδρας δεν ένιωσε ποτέ ετσι. Βέβαια είχαμε συζητήσει πολύ όλο αυτό το διάστημα και είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα στη σχέση μας, το γάμο. Πάντως μου είπε ότι στο μπάτσελορ μου θα χορέψει η ίδια. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ κατάλαβα αυτό που μου είπε και απλώς το προσπέρασα καθώς η αίσθηση ευφορίας που ένιωθα λόγω των αδειων αρχιδιων μου δεν μου επέτρεπε να σκεφτω . Το είπα στον κολλητό μου και από εκείνη την ώρα έχει πάει τρεις φορές στο μπάνιο. Φάγαμε ντολμάδες τι στον πουτσο είχαν βάλει μεσα
 

Συνημμένα

  • IMG_20241015_231809.jpg
    IMG_20241015_231809.jpg
    9,8 KB · Εμφανίσεις: 18

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
46
Like
281
Πόντοι
20
Μετά την τελευταία μας φορά αφού τελείωσα μέσα της ένιωσα υπέροχα καθώς μου εξομολογήθηκε πως ήταν η πρώτη φορά που ένιωσε τόσο όμορφα. Με την προηγούμενη της σχέση η οποία ήταν και ο πρώτος της άνδρας δεν ένιωσε ποτέ ετσι. Βέβαια είχαμε συζητήσει πολύ όλο αυτό το διάστημα και είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα στη σχέση μας, το γάμο. Πάντως μου είπε ότι στο μπάτσελορ μου θα χορέψει η ίδια. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ κατάλαβα αυτό που μου είπε και απλώς το προσπέρασα καθώς η αίσθηση ευφορίας που ένιωθα λόγω των αδειων αρχιδιων μου δεν μου επέτρεπε να σκεφτω . Το είπα στον κολλητό μου και από εκείνη την ώρα έχει πάει τρεις φορές στο μπάνιο. Φάγαμε ντολμάδες τι στον πουτσο είχαν βάλει μεσα
Μας έκαψες τα σωθηκα !
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
8
Like
9.386
Πόντοι
1.336
Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
Εσύ ρε φίλε που δημιουργείς ολόκληρο story δεν είσαι αργοσχολος μαλακας; Δεν έχεις κάτι πιο ενδιαφέρον να κάνεις στη ζωή σου βρε ναυάγιο; Μόνο εδώ και τάβλι στο καφενείο;
 

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Εσύ ρε φίλε που δημιουργείς ολόκληρο story δεν είσαι αργοσχολος μαλακας; Δεν έχεις κάτι πιο ενδιαφέρον να κάνεις στη ζωή σου βρε ναυάγιο; Μόνο εδώ και τάβλι στο καφενείο;
Εργάζομαι 14+ ώρες τις καθημερινές, πλην Τετάρτης, καθώς και 8 ώρες το Σάββατο. Κυριακές και Τετάρτες πάω καφενείο, τα Σάββατα βγαίνω με την οικογένεια. Το site το ανακάλυψα πρόσφατα, χάρις στον φίλο μου, που μου έγλυψε 50€, εκμεταλλευόμενος την άγνοιά μου. Πάντως, χαβαλέ έχει, δεν μετανιώνω...
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
8
Like
9.386
Πόντοι
1.336
Εργάζομαι 14+ ώρες τις καθημερινές, πλην Τετάρτης, καθώς και 8 ώρες το Σάββατο. Κυριακές και Τετάρτες πάω καφενείο, τα Σάββατα βγαίνω με την οικογένεια. Το site το ανακάλυψα πρόσφατα, χάρις στον φίλο μου, που μου έγλυψε 50€, εκμεταλλευόμενος την άγνοιά μου. Πάντως, χαβαλέ έχει, δεν μετανιώνω...
Άρα είσαι ένας σκλάβος που δεν έχεις άλλα ενδιαφέροντα. Και μαλακας. Μπορούσες να το πεις με λιγότερες λέξεις
 

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Άρα είσαι ένας σκλάβος που δεν έχεις άλλα ενδιαφέροντα. Και μαλακας. Μπορούσες να το πεις με λιγότερες λέξεις
Όπως σου είπα, εδώ οι περισσότεροι μαλάκες είμαστε. Εκτός αν θεωρείς την ενασχόληση με το site δημιουργική. Σε τέτοια περίπτωση, εκτός από μαλάκας όπως όλοι μας, είσαι και ηλίθιος, κάτι που δεν το πιστεύω.
Ο σκλάβος δουλεύει χωρίς αμοιβή, το θύμα με μικρή αμοιβή, ο τεμπέλης καθόλου. Δεν ξέρω αν ανήκεις σε κάποια από αυτές τις κατηγορίες. Εγώ πάντως εργάζομαι πολύ, με αντίστοιχες του κόπου μου απολαβές.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
8
Like
9.386
Πόντοι
1.336
Όπως σου είπα, εδώ οι περισσότεροι μαλάκες είμαστε. Εκτός αν θεωρείς την ενασχόληση με το site δημιουργική. Σε τέτοια περίπτωση, εκτός από μαλάκας όπως όλοι μας, είσαι και ηλίθιος, κάτι που δεν το πιστεύω.
Ο σκλάβος δουλεύει χωρίς αμοιβή, το θύμα με μικρή αμοιβή, ο τεμπέλης καθόλου. Δεν ξέρω αν ανήκεις σε κάποια από αυτές τις κατηγορίες. Εγώ πάντως εργάζομαι πολύ, με αντίστοιχες του κόπου μου απολαβές.
Μπράβο φίλε, μπήκες στο μπουρδέλα για να μας πεις ότι είμαστε αργοσχολοι και εσύ δουλευταρας. Να ξέρεις ότι μπήκες δυναμικά στην λίστα για τους Μαλακες του 2024 που έχει το site. Πραγματικά συγχαρητήρια!!!
 

Mak_Apostratos

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
17
Like
94
Πόντοι
0
Μπράβο φίλε, μπήκες στο μπουρδέλα για να μας πεις ότι είμαστε αργοσχολοι και εσύ δουλευταρας. Να ξέρεις ότι μπήκες δυναμικά στην λίστα για τους Μαλακες του 2024 που έχει το site. Πραγματικά συγχαρητήρια!!!
Σ' ευχαριστώ. Δεν μου απάντησες όμως, σε ποια κατηγορία από αυτές που ανέφερα ανήκεις. Δεν χρειάζεται να το κάνεις, αδιαφορώ ούτως ή άλλως. Θα σου συνιστούσα όμως να δώσεις την απάντηση στον εαυτό σου και να πορευτείς ανάλογα.
Καληνύχτα. Εκτιμώ τον χρόνο σου και μου αρέσει η μέχρι τώρα συζήτηση. Δυστυχώς, πρέπει να την πέσω, αύριο ξυπνάω στις 5....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom