Νέα

Βυζάκια από γυναίκες-κοπέλες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trimis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (11 μέλη και 61 επισκέπτες)

Jeta3829

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2021
Μηνύματα
243
Like
14.778
Πόντοι
2.241
Ειρήνη υμίν τέκνα μου..
 

Συνημμένα

  • IMG20241012211446.jpg
    IMG20241012211446.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 25
  • IMG_20241016_000432.jpg
    IMG_20241016_000432.jpg
    4,5 MB · Εμφανίσεις: 26
  • IMG20241012211514.jpg
    IMG20241012211514.jpg
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 25

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
8
Like
9.386
Πόντοι
1.336
Σ' ευχαριστώ. Δεν μου απάντησες όμως, σε ποια κατηγορία από αυτές που ανέφερα ανήκεις. Δεν χρειάζεται να το κάνεις, αδιαφορώ ούτως ή άλλως. Θα σου συνιστούσα όμως να δώσεις την απάντηση στον εαυτό σου και να πορευτείς ανάλογα.
Καληνύχτα. Εκτιμώ τον χρόνο σου και μου αρέσει η μέχρι τώρα συζήτηση. Δυστυχώς, πρέπει να την πέσω, αύριο ξυπνάω στις 5....
Εγώ ξυπνάω στις 4 μπάρμπα. Και δεν ανήκω σε καμία κατηγορία από αυτές
 

Leoman

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
212
Like
652
Πόντοι
81
ρε τι κάθεστε και απαντάτε στον καθυστερημένο που βαριέται και τρολαρει και εδώ και στο αλλο νήμα με τα πόδια; Γράφτε τον και πάμε παρακάτω για φοτο κλπ. Τέτοιους πάντα είχαμε και θα έχουμε. Τους δίνετε αξία με το να τους ανοίγετε και συζήτηση. Ξεμπρόστιασμα στα φίδια και προχωράμε. Μήπως να φτιάχναμε και κανένα νήμα με οκά τα γνωστά φίδια σαν φάση κατάλογος/registry..?
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
151
Like
490
Πόντοι
21
Σ' ευχαριστώ. Δεν μου απάντησες όμως, σε ποια κατηγορία από αυτές που ανέφερα ανήκεις. Δεν χρειάζεται να το κάνεις, αδιαφορώ ούτως ή άλλως. Θα σου συνιστούσα όμως να δώσεις την απάντηση στον εαυτό σου και να πορευτείς ανάλογα.
Καληνύχτα. Εκτιμώ τον χρόνο σου και μου αρέσει η μέχρι τώρα συζήτηση. Δυστυχώς, πρέπει να την πέσω, αύριο ξυπνάω στις 5....
Χατ τρικ της μουφας ο απόστρατος

Αφού αποκαλύπτεται το παραμυθι, αντί να πει οκ μαλακια ή να το κάνει γαργαρα, το δικαιολογεί πως το έκανε γιατί έβαλε στοίχημα με φίλο του ...

Κ στο καπάκι το κορυφώνει ..οτι δουλεύει 14 ώρες τη μέρα...ο απόστρατος !

Τελικά η κατάταξη είναι:
1.αποστρατοι
2.κυνηγοι
3.ψαραδες
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.063
Like
9.288
Πόντοι
1.056
Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
Καλέ μου φίλε μήπως κατά τύχη διάβασες την κατηγορία του νήματος???Αν όχι κανε έναν κόπο και διάβασε τη και σταμάτα σε παρακαλώ να εισαι εριστικός ...Αν ο κάθε ένας έβαζε μια φώτο από το ίντερνετ τότε ποιος ο λόγος της κατηγορίας αυτής...Άρα και εσύ αργόσχολος εισαι αφού εχεις χρόνο για καφενεία...Άρα εισαι και εσύ σε αυτή την κατηγορία με τους μαλάκες γιατι υποτιμάς την νοημοσύνη των άλλων.. Δεν ξέρεις τίποτα για τον καθένα που ειναι μέλος εδώ μέσα ..Να περνάς καλά πάντα..:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.063
Like
9.288
Πόντοι
1.056
ρε τι κάθεστε και απαντάτε στον καθυστερημένο που βαριέται και τρολαρει και εδώ και στο αλλο νήμα με τα πόδια; Γράφτε τον και πάμε παρακάτω για φοτο κλπ. Τέτοιους πάντα είχαμε και θα έχουμε. Τους δίνετε αξία με το να τους ανοίγετε και συζήτηση. Ξεμπρόστιασμα στα φίδια και προχωράμε. Μήπως να φτιάχναμε και κανένα νήμα με οκά τα γνωστά φίδια σαν φάση κατάλογος/registry..?
Και γιαυτό καλέ μου φίλε να ευχαριστήσουμε τον καλό μας φίλο Altec73: που τον έβγαλε στη σέντρα...:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.647
Πόντοι
3.506
Άρα είσαι ένας σκλάβος που δεν έχεις άλλα ενδιαφέροντα. Και μαλακας. Μπορούσες να το πεις με λιγότερες λέξεις
Mak(akas)_Apostratos... Το φωνάζει από μακρυά ο ψωλοβρόντης. Δυνατό φαβορί για Mr. Malakas 2024.
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
237
Like
839
Πόντοι
81
Mak(akas)_Apostratos... Το φωνάζει από μακρυά ο ψωλοβρόντης. Δυνατό φαβορί για Mr. Malakas 2024.
παιδιά μην περιμένετε να σας απαντήσει άμεσα ο δουλευταράς και δημιουργικός απόστρατος! Σήμερα είναι Τετάρτη και έχει ρεπό. Θα τη βγάλει στο καφενείο με τον φίλο του!!!
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.063
Like
9.288
Πόντοι
1.056
Ρε φίλε με γάμησες...
Όχι γιατί ανακάλυψες ότι η δημοσίευση είναι φούμαρο. αλλά για άλλο λόγο. Στο καφενείο ένας φίλος μου είπε ότι αν βάλω ψεύτικη ανάρτηση, όλο και κάποιος αργόσχολος θα βρεθεί να το ψάξει.
- Μα καλά, θα κάθεται κάποιος να ελέγχει την γνησιότητα φωτό αγνώστων γυναικών;
- Μην υποτιμάς τους μαλάκες...
- Αποκλείεται να έχει κανείς τέτοια διάθεση.
- Πάμε στοίχημα 50€;
- Πάμε...
Όπως καταλαβαίνεις έχασα. Σε υποτίμησα, συγνώμη. Αν σε παρηγορεί πάντως, αύριο θα το πληρώσω με 50€ και καζούρα....
:jerking2:
 

open4all

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
153
Like
437
Πόντοι
21

tasoskatan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Κριτικές
5
Like
448
Πόντοι
280
Τι ρωγαρες ειναι αυτες...!

Βγαλε και μια οταν τις εχεις πασαλείψει...
Εννοείται θα βγάλω αν και τα απλώνει πάνω της ενώ μου καθαρίζει τον πούτσο με το στόμα της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom