Νέα

Βριλησσού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Ήρθα τεταρτη φορα να βρω τη Μαντονα χθες, και παλι βρηκα καποια ασχετη.
Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι?
Πρεπει δηλαδη να βλεπουμε εδω τις αλλαγες μεχρι τελευταια στιγμη?
Μια φορα ενταξει, δυο φορες ενταξει, τρεις φορες ενταξει, αλλά πού θα παει αυτο?
Μήπως θα ηταν καλυτερα να μην βγαζατε καθολου προγραμμα στο σαιτ, αφού δεν το τηρειτε ΠΟΤΕ?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Ήρθα τεταρτη φορα να βρω τη Μαντονα χθες, και παλι βρηκα καποια ασχετη.
Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι?
Πρεπει δηλαδη να βλεπουμε εδω τις αλλαγες μεχρι τελευταια στιγμη?
Μια φορα ενταξει, δυο φορες ενταξει, τρεις φορες ενταξει, αλλά πού θα παει αυτο?
Μήπως θα ηταν καλυτερα να μην βγαζατε καθολου προγραμμα στο σαιτ, αφού δεν το τηρειτε ΠΟΤΕ?
Αφου βλεπεις οτι δεν τη πετυχαινεις τη Μαντονα γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο πρωτα στο μαγαζι?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Αλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Μαριανα - Μαριανα - Μιρελα
Βριλησου 60(πανω): Ελενα - Μιχαελα - Ιρενα
 

Επισκέπτης
Αφου βλεπεις οτι δεν τη πετυχαινεις τη Μαντονα γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο πρωτα στο μαγαζι?
Συγνώμη, αυτό τωρα είναι απάντηση ή θρασσος? Πάλι καλά που δεν μας προτείνετε να την στήνουμε καραούλι απέξω για να βλέπουμε ποια έρχεται για δουλειά! Σαν τους γεροντους που περιμενουν απο το πρωϊ εξω απο τις τραπεζες! Ημαρτον δηλαδή!

Σοβαρευτείτε κ.Λιτσα! κακό κανετε στην δουλεια σας!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Καλά, είναι απάντηση αυτή;

Και πες ότι μια-δυο φορές δικαιολογείται, συμβαίνει κάτι απρόοπτο και αλλάζει το πρόγραμμα. εδώ μιλάμε ότι σας πήρε χαμπάρι όλος ο κόσμος και σας παίρνει στο ψιλό μόλις δημοσιεύετε το πρόγραμμα με τη Μαντόνα. Έλεος!

Ενταξει, ειναι προφανες γιατι το κανουν.
Βαζουμε τη Μαντονα στο προγραμμα ωστε να παει κοσμος να την βρει, και μετα εστω λιγοι αν ντραπουν να φυγουν βλεποντας την ασχετη, κατι κερδιζουμε.
Εγω παντως δεν προκειται να ξαναπαω, αρκετα πια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Και το εκπληκτικο ειναι οτι πριν λιγες μερες, ειχε βγει προγραμμα που εγραφε ΜΟΝΟ την Μαντονα στη βαρδια 17:00-00:00 ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ χωρίς να συμπληρωθουν οι αλλες βαρδιες.
Τοση βεβαιοτητα δηλαδη.
Και βεβαια δεν ισχυσε καμια απο τις 4 μερες.
 

Επισκέπτης
Και το εκπληκτικο ειναι οτι πριν λιγες μερες, ειχε βγει προγραμμα που εγραφε ΜΟΝΟ την Μαντονα στη βαρδια 17:00-00:00 ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ χωρίς να συμπληρωθουν οι αλλες βαρδιες.
Τοση βεβαιοτητα δηλαδη.
Και βεβαια δεν ισχυσε καμια απο τις 4 μερες.
το αλλο εκπληκτικο ειναι πως η δημοσιευση της αλλαγης γινεται 15-20 λεπτα πριν την αλλαγη της βαρδιας! Ωστε να "εξασφαλιστει" πως οσοι ερχονται απο μακρια για τη Μαντονα θα φτασουν σιγουρα στο βουνο! Ε, ενταξει η κοροϊδια εχει και τα ορια της!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
το αλλο εκπληκτικο ειναι πως η δημοσιευση της αλλαγης γινεται 15-20 λεπτα πριν την αλλαγη της βαρδιας! Ωστε να "εξασφαλιστει" πως οσοι ερχονται απο μακρια για τη Μαντονα θα φτασουν σιγουρα στο βουνο! Ε, ενταξει η κοροϊδια εχει και τα ορια της!

Και καλα, εγω πες οτι ειμαι καλο παιδι και οταν δω την ασχετη, βαζω κατω το κεφαλι, λεω "οχι ευχαριστω" και φευγω.
Αν ερθει κανενας μοβορος και τα παρει στο κρανιο και αρχισει να βριζει, τι θα γινει?
 

sensi

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
80
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Ελεος πια με το δουλεμα ρε λιτσα

μαντονα ακουμε και αρχιδια παιρνουμε
Αν δεν μπορεις να κουμανταρεις τα μαγαζια σου τοτε κλεισε μερικα γιατι χανεις την μπαλα
και τι μαλακια ειναι αυτο με τις διπλοβαρδιες,την μαριαννα λουρι την εχεις κανει,
14ωρο καθε μερα,οσο καλη και να ειναι εχει αρχισει και ρεταρει και αυτη.

Κριμα γιατι ειχες ξεκινησει καλα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Φωνη λαου...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Παρακαλω πολυ να μου πειτε αν αξιζει να πονταρω σε αλλαγή της βαρδιας της Μαντονας σε 45 λεπτα, σε αποδοση 1,15.
Θελω να ριξω μεγαλο πακετο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom