Νέα

Βρήκα γκόμενα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jormakka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.092
Πόντοι
10.411
Είδα τον τίτλο και ειχα την ελπιδα οτι ανοιξε το θεμα ο sub-zero, αλλά ακομη και τα θαύματα εχουν ενα οριο.
john-goodman-laughing.gif
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Είδα τον τίτλο και ειχα την ελπιδα οτι ανοιξε το θεμα ο sub-zero, αλλά ακομη και τα θαύματα εχουν ενα οριο.
οποιος φευγει απο το site επειδη βρηκε γκόμενα ειναι μεγαλύτερο ναυαγιο και απο αυτον που ειναι μεσα μπακουρι
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
the case closed.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.644
Πόντοι
7.195
Και πάλι εδώ φίλτατοι! Dejavu!

Μετά από ένα μεγάλο διάστημα αυτοκαταστροφής με ύποπτες ουσίες και πολύ φτηνό αλκοόλ, περνώντας από τα σοκάκια του αγοραίου έρωτα προσπαθώντας να σταθώ στα πόδια μου, βρέθηκα στην αγαπημένη μου κοινότητα που πάντα με κρατάει δυνατό. Γέλασαμε, κλάψαμε, μαλωσαμε, ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και γι’ αυτό άλλωστε είμαστε εδώ. Τον τελευταίο καιρό, όσο έσπαγα αρχιδια και ο Αντισθενης με περισσή υπομονή επέκτεινε το καλωσόρισμα του, προσπαθούσα να βρω το επόμενο ταίρι μου και να έρθω σε μια ισορροπία στην προσωπική μου ζωη. Η κοινότητα αυτή λειτούργησε ως το απόλυτο αγχολυτικό όπως ένας συναγωνιστής τόσο εύστοχα ανέφερε σήμερα. Αυτή η μέρα επιτελους ήρθε απόψε, όταν μια πολύ ενδιαφέρουσα και προσφάτως προστηθείσα γυναικεία ύπαρξη στον κοινωνικό μου περίγυρο, αποφάσισε να με προσεγγίσει και να είμαστε πλέον στην αρχή μιας - ελπίζω - πολύ όμορφης ιστορίας.

Οι δυο προηγούμενες καταστροφικές σχέσεις μου με κοπέλες του χώρου, με αποκορύφωμα την πιο πρόσφατη, με έκαναν να τον απεχθάνομαι όσο τίποτα άλλο. Ειμαι άνθρωπος που λατρεύει τον έρωτα, με κάνει να νιώθω πιο ζωντανός από ποτέ. Κοιτάω λοιπόν μπροστά σε ένα νέο κεφάλαιο στη ζωη και χαμογελώ, όχι πολύ όμως γιατί τα δόντια μου είναι θεόστραβα σαν τρικυμία.

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που με αγκάλιασαν και αυτά με ανέχτηκαν. Κρατώ όλες τις αναμνήσεις και τα πικάντικα σχόλια και τα παίρνω μαζί μου.

Κάθε φορά που χωρίζω επιστρέφω. Ευχηθείτε λοιπόν να πάνε όλα καλά γιατί η απόσταση μεταξύ χιλίων και δυο χιλιάδων ποστ είναι τεράστια και επίπονη.

Γεια και χαρά!
φίλε να είσαι καλά και ότι επιθυμείς εύχομαι
βλέπω εγγραφή 28 Απριλίου και 1000 ποστ
Για ένα μήνα χωρίς γκόμενα έκανες όλη αυτή την ιστορία ;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.615
Like
68.017
Πόντοι
11.956
Πάλι γκόμενα βρήκε ....θα τον πάει πάλι για παρτουζες ...θα μας λέει.. λέει...λέει ...και μετά θα μας πει για το στοίχημα ...τόσο καιρό που απέχει ψ;χάνει τινιστορια θα πει
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.803
Κριτικές
30
Like
20.693
Πόντοι
8.815
οι προηγουμενες καταστροφικες σχεσεις με κοπελες του χωρου???????????
δηλαδη τι ακριβως περιμενες φτιαχνοντας τα με πουτανα,οτι θα ανοιγες χαρουμενο σπιτικο και θα εκανες και 2-3 παιδια?
αν και αυτη που εχεις τωρα ειναι του χωρου,σε περιμενουμε παλι πισω σε καμια εβδομαδα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Χώρισα.

Ασυμφωνία χαρακτήρων.

Δεν πειράζει. Εσκορτκλαμπ τζι αρ.
Δεν ξέρω πως να αντιδράσω. Να βάλω "Λύπη" για τον χωρισμό, "Αγάπη" για το εσκορτκλαμπ ή "Χαχα" για την μεγάλη επιστροφή;
Πάρε το τρίτο το μακρύτερο για την ώρα και βλέπουμε :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.869
Κριτικές
3
Like
4.437
Πόντοι
456
Χώρισα.

Ασυμφωνία χαρακτήρων.

Δεν πειράζει. Εσκορτκλαμπ τζι αρ.
Ρε φιλαράκο δεν άντεξες ούτε ένα μήνα μαζί της;Έστω για τα μάτια του κόσμου να ρίξεις μερικά μανίκια και μέτα λήξτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom