Νέα

Βρήκα γκόμενα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jormakka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
3
Like
9.616
Πόντοι
1.336
αντε και στα δικα μου
Μάθε κι εσύ από αντλίες! Όλο και κάποια θα σε βάλει να την αποφράξεις. Στο χασάπικο δεν έχεις πολλές ελπίδες αν δεν το παίξεις λουκανικολόγος.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Να γράψω και εγώ μια ιστορία πριν λίγες μέρες με γνωστό μου 45αρη, μπακουρι και ποτέ παντρεμένο.
Φίλε
μου λέει
Χτες βγήκα με γκόμενα, πάμε τσιπουραδικο. Και λέει η γκόμενα να παραγγείλουμε να φάμε, αλλά εγώ είχα φάει. Και φέρνει την ποικιλία και την τρώει η γκόμενα. Και μετά ήρθε ο λογαριασμός.
Και δεν μου λες;
λέει ο δικός μου
Ποιος πληρώνει τον λογαριασμό; Εγώ δεν έφαγα τιποτα!
Ποιος πληρώνει;

Σκέφτηκα σκέφτηκα σκέφτηκα λέω δεν υπάρχει νήμα στο bou. Ελεηεληνας.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Και πάλι εδώ φίλτατοι! Dejavu!

Μετά από ένα μεγάλο διάστημα αυτοκαταστροφής με ύποπτες ουσίες και πολύ φτηνό αλκοόλ, περνώντας από τα σοκάκια του αγοραίου έρωτα προσπαθώντας να σταθώ στα πόδια μου, βρέθηκα στην αγαπημένη μου κοινότητα που πάντα με κρατάει δυνατό. Γέλασαμε, κλάψαμε, μαλωσαμε, ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και γι’ αυτό άλλωστε είμαστε εδώ. Τον τελευταίο καιρό, όσο έσπαγα αρχιδια και ο Αντισθενης με περισσή υπομονή επέκτεινε το καλωσόρισμα του, προσπαθούσα να βρω το επόμενο ταίρι μου και να έρθω σε μια ισορροπία στην προσωπική μου ζωη. Η κοινότητα αυτή λειτούργησε ως το απόλυτο αγχολυτικό όπως ένας συναγωνιστής τόσο εύστοχα ανέφερε σήμερα. Αυτή η μέρα επιτελους ήρθε απόψε, όταν μια πολύ ενδιαφέρουσα και προσφάτως προστηθείσα γυναικεία ύπαρξη στον κοινωνικό μου περίγυρο, αποφάσισε να με προσεγγίσει και να είμαστε πλέον στην αρχή μιας - ελπίζω - πολύ όμορφης ιστορίας.

Οι δυο προηγούμενες καταστροφικές σχέσεις μου με κοπέλες του χώρου, με αποκορύφωμα την πιο πρόσφατη, με έκαναν να τον απεχθάνομαι όσο τίποτα άλλο. Ειμαι άνθρωπος που λατρεύει τον έρωτα, με κάνει να νιώθω πιο ζωντανός από ποτέ. Κοιτάω λοιπόν μπροστά σε ένα νέο κεφάλαιο στη ζωη και χαμογελώ, όχι πολύ όμως γιατί τα δόντια μου είναι θεόστραβα σαν τρικυμία.

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που με αγκάλιασαν και αυτά με ανέχτηκαν. Κρατώ όλες τις αναμνήσεις και τα πικάντικα σχόλια και τα παίρνω μαζί μου.

Κάθε φορά που χωρίζω επιστρέφω. Ευχηθείτε λοιπόν να πάνε όλα καλά γιατί η απόσταση μεταξύ χιλίων και δυο χιλιάδων ποστ είναι τεράστια και επίπονη.

Γεια και χαρά!

B91A63AA-298F-4AE0-BB89-C0508E95489A.jpeg
Δεν πιστεύω τίποτα. Το πιθανότερο κάποια γκόμενα σου έκανε κατά λάθος η από λυπηση like στο facebook σε κάποιο σχόλιο για το στοιχημα, και εσύ αυτό το like ελεημοσύνης, το νόμισες για ερωτικό κάλεσμα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.951
Like
22.728
Πόντοι
5.506
Μην τους ακούς. Θα μας λείψεις!!!
Ελπίζω η καινούργια κοπελιά να μην έχει πεάκη, αλλά και πάλι....καλή καρδιά πρωτίστως και μετά όλα τα άλλα!!!!!!!!!!!!!

Μία μορφή πυροτέχνημα που έλαμψε για λίγο στο σκοτεινό αυτό φόρουμ.
Δέχτηκε πυρά, ύβρεις αλλά στάθηκε σαν βατραχος.
Έδωσε φως για λίγο στα μίζερα νήματα με τους -κλαίωτηνμοίραμου- τύπους
Με το σύστημα jormakka πλούτισαν ακόμα περισσότεροι ΈΛΛΗΝΕΣ!!
Και γενικώς γλέντησε αρκετούς η αλήθεια είναι αφού δεν πήραν γραμμή του τι εστί jormakka ούτε μετά από 3 βδομάδες!
Το σιαξα
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Και πάλι εδώ φίλτατοι! Dejavu!

Μετά από ένα μεγάλο διάστημα αυτοκαταστροφής με ύποπτες ουσίες και πολύ φτηνό αλκοόλ, περνώντας από τα σοκάκια του αγοραίου έρωτα προσπαθώντας να σταθώ στα πόδια μου, βρέθηκα στην αγαπημένη μου κοινότητα που πάντα με κρατάει δυνατό. Γέλασαμε, κλάψαμε, μαλωσαμε, ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και γι’ αυτό άλλωστε είμαστε εδώ. Τον τελευταίο καιρό, όσο έσπαγα αρχιδια και ο Αντισθενης με περισσή υπομονή επέκτεινε το καλωσόρισμα του, προσπαθούσα να βρω το επόμενο ταίρι μου και να έρθω σε μια ισορροπία στην προσωπική μου ζωη. Η κοινότητα αυτή λειτούργησε ως το απόλυτο αγχολυτικό όπως ένας συναγωνιστής τόσο εύστοχα ανέφερε σήμερα. Αυτή η μέρα επιτελους ήρθε απόψε, όταν μια πολύ ενδιαφέρουσα και προσφάτως προστηθείσα γυναικεία ύπαρξη στον κοινωνικό μου περίγυρο, αποφάσισε να με προσεγγίσει και να είμαστε πλέον στην αρχή μιας - ελπίζω - πολύ όμορφης ιστορίας.

Οι δυο προηγούμενες καταστροφικές σχέσεις μου με κοπέλες του χώρου, με αποκορύφωμα την πιο πρόσφατη, με έκαναν να τον απεχθάνομαι όσο τίποτα άλλο. Ειμαι άνθρωπος που λατρεύει τον έρωτα, με κάνει να νιώθω πιο ζωντανός από ποτέ. Κοιτάω λοιπόν μπροστά σε ένα νέο κεφάλαιο στη ζωη και χαμογελώ, όχι πολύ όμως γιατί τα δόντια μου είναι θεόστραβα σαν τρικυμία.

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που με αγκάλιασαν και αυτά με ανέχτηκαν. Κρατώ όλες τις αναμνήσεις και τα πικάντικα σχόλια και τα παίρνω μαζί μου.

Κάθε φορά που χωρίζω επιστρέφω. Ευχηθείτε λοιπόν να πάνε όλα καλά γιατί η απόσταση μεταξύ χιλίων και δυο χιλιάδων ποστ είναι τεράστια και επίπονη.

Γεια και χαρά!

B91A63AA-298F-4AE0-BB89-C0508E95489A.jpeg
ισως το μεγαλυτερο ναυαγιο που περασε ποτε απο εδω μεσα για αυτο μαλλον και η συγκεκριμενη φωτο ..τουλαχιστον ειχες αυτογνωσια ..
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.839
Πόντοι
8.346
Πείτε οτι θελετε για τν βάτραχο, αλλα ειναι ο μονος που εχει ενωσει ολα τα μελη του μπου και ολοι μαζι του ρίχνουμε πινελικια. Σε πολιτικα,ποδοσφαιρικα κτλ μπορει να κοντραριζομαστε εδω ομως υπάρχει εθνική ενότητα
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
Πείτε οτι θελετε για τν βάτραχο, αλλα ειναι ο μονος που εχει ενωσει ολα τα μελη του μπου και ολοι μαζι του ρίχνουμε πινελικια. Σε πολιτικα,ποδοσφαιρικα κτλ μπορει να κοντραριζομαστε εδω ομως υπάρχει εθνική ενότητα

Και πάλι εδώ φίλτατοι! Dejavu!

Μετά από ένα μεγάλο διάστημα αυτοκαταστροφής με ύποπτες ουσίες και πολύ φτηνό αλκοόλ, περνώντας από τα σοκάκια του αγοραίου έρωτα προσπαθώντας να σταθώ στα πόδια μου, βρέθηκα στην αγαπημένη μου κοινότητα που πάντα με κρατάει δυνατό. Γέλασαμε, κλάψαμε, μαλωσαμε, ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και γι’ αυτό άλλωστε είμαστε εδώ. Τον τελευταίο καιρό, όσο έσπαγα αρχιδια και ο Αντισθενης με περισσή υπομονή επέκτεινε το καλωσόρισμα του, προσπαθούσα να βρω το επόμενο ταίρι μου και να έρθω σε μια ισορροπία στην προσωπική μου ζωη. Η κοινότητα αυτή λειτούργησε ως το απόλυτο αγχολυτικό όπως ένας συναγωνιστής τόσο εύστοχα ανέφερε σήμερα. Αυτή η μέρα επιτελους ήρθε απόψε, όταν μια πολύ ενδιαφέρουσα και προσφάτως προστηθείσα γυναικεία ύπαρξη στον κοινωνικό μου περίγυρο, αποφάσισε να με προσεγγίσει και να είμαστε πλέον στην αρχή μιας - ελπίζω - πολύ όμορφης ιστορίας.

Οι δυο προηγούμενες καταστροφικές σχέσεις μου με κοπέλες του χώρου, με αποκορύφωμα την πιο πρόσφατη, με έκαναν να τον απεχθάνομαι όσο τίποτα άλλο. Ειμαι άνθρωπος που λατρεύει τον έρωτα, με κάνει να νιώθω πιο ζωντανός από ποτέ. Κοιτάω λοιπόν μπροστά σε ένα νέο κεφάλαιο στη ζωη και χαμογελώ, όχι πολύ όμως γιατί τα δόντια μου είναι θεόστραβα σαν τρικυμία.

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που με αγκάλιασαν και αυτά με ανέχτηκαν. Κρατώ όλες τις αναμνήσεις και τα πικάντικα σχόλια και τα παίρνω μαζί μου.

Κάθε φορά που χωρίζω επιστρέφω. Ευχηθείτε λοιπόν να πάνε όλα καλά γιατί η απόσταση μεταξύ χιλίων και δυο χιλιάδων ποστ είναι τεράστια και επίπονη.

Γεια και χαρά!

B91A63AA-298F-4AE0-BB89-C0508E95489A.jpeg
Δεν θέλω να ρίξω αγωνιστική βενζίνη σε πυρωμένη πολλαπλή από V12 αλλά η γκόμενα το ξέρει ;
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.335
Πόντοι
1.056
Ο βάτραχος ήταν ωραίο τυπακι:angel:
 

woopsie

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
573
Κριτικές
12
Like
2.449
Πόντοι
1.196

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
μην τον λοιδορειτε τον τυπο τζουμερκα...εχασε και 1 χιλιαρικο στο στοιχημα χθες...
κανονικα απο εκει επρεπε να τον πεταξεις...εχει κατι χαραδρες δεν θα τον βρισκανε ποτε
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
αμα η κατα φαντασια σχεση του τζουμπακα ειναι οσο αχαστη οσο τα στοιχηματα του και οσο αληθινη οσο τα χιλιαρικα που επαιζε, σε 5-6 ωρες θα επιστρεψει για να ξεκινησει τον κλωνοάθλο των 2.000 ποστ μαλακιας σε ενα μηνα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
εγω πιστευω δεν εχει τι να κανει και πετάει διάφορες πιπες-thread ετσι για να του δώσουμε λίγη σημασία...εερε μλκ τι μουρλα υπάρχει στο κόσμο.Αυτα...αντε και πολυ ασχολήθηκα με τον τράβελο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.876
Πόντοι
27.261
Και πάλι εδώ φίλτατοι! Dejavu!

Μετά από ένα μεγάλο διάστημα αυτοκαταστροφής με ύποπτες ουσίες και πολύ φτηνό αλκοόλ, περνώντας από τα σοκάκια του αγοραίου έρωτα προσπαθώντας να σταθώ στα πόδια μου, βρέθηκα στην αγαπημένη μου κοινότητα που πάντα με κρατάει δυνατό. Γέλασαμε, κλάψαμε, μαλωσαμε, ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και γι’ αυτό άλλωστε είμαστε εδώ. Τον τελευταίο καιρό, όσο έσπαγα αρχιδια και ο Αντισθενης με περισσή υπομονή επέκτεινε το καλωσόρισμα του, προσπαθούσα να βρω το επόμενο ταίρι μου και να έρθω σε μια ισορροπία στην προσωπική μου ζωη. Η κοινότητα αυτή λειτούργησε ως το απόλυτο αγχολυτικό όπως ένας συναγωνιστής τόσο εύστοχα ανέφερε σήμερα. Αυτή η μέρα επιτελους ήρθε απόψε, όταν μια πολύ ενδιαφέρουσα και προσφάτως προστηθείσα γυναικεία ύπαρξη στον κοινωνικό μου περίγυρο, αποφάσισε να με προσεγγίσει και να είμαστε πλέον στην αρχή μιας - ελπίζω - πολύ όμορφης ιστορίας.

Οι δυο προηγούμενες καταστροφικές σχέσεις μου με κοπέλες του χώρου, με αποκορύφωμα την πιο πρόσφατη, με έκαναν να τον απεχθάνομαι όσο τίποτα άλλο. Ειμαι άνθρωπος που λατρεύει τον έρωτα, με κάνει να νιώθω πιο ζωντανός από ποτέ. Κοιτάω λοιπόν μπροστά σε ένα νέο κεφάλαιο στη ζωη και χαμογελώ, όχι πολύ όμως γιατί τα δόντια μου είναι θεόστραβα σαν τρικυμία.

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που με αγκάλιασαν και αυτά με ανέχτηκαν. Κρατώ όλες τις αναμνήσεις και τα πικάντικα σχόλια και τα παίρνω μαζί μου.

Κάθε φορά που χωρίζω επιστρέφω. Ευχηθείτε λοιπόν να πάνε όλα καλά γιατί η απόσταση μεταξύ χιλίων και δυο χιλιάδων ποστ είναι τεράστια και επίπονη.

Γεια και χαρά!

B91A63AA-298F-4AE0-BB89-C0508E95489A.jpeg

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom