Νέα

Βρέθηκε η σορός του Μπάμπη στο Μεσολόγγι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMCRUISE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
πισωπλατα του την εριξε...
Αντριλικι σε τελικές ταχύτητες...
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
2
Like
784
Πόντοι
81
Είχε τόσο χρήμα ο μακαρίτης ή απλώς ήταν αφελής; Ε, θα το έμαθαν και οι άλλοι οι αλεπουδιάρηδες και κοιτούσαν πώς να τα φάνε και να μην τα επιστρέψουν.
Φαίνεται ο Μπάμπης δεν πήρε το μάθημά του, ότι δεν δανείζεις γενικώς(ευτυχώς εγώ το πήρα με λίγα χρήματα), έπρεπε να φτάσουμε εκεί.
Κοίτα 60k να τα μοιράζεις σαν χαρτοπόλεμο μπορεί να το πεις αφέλεια , μπορεί να το πεις ενδεχομένως κι αλλιώς.
Το κακό είναι οτι ο χασάπακλας τον σκότωσε.
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
kreopolis_messologgi_arthro-800x449-1.webp


Από φάτσα ένοχος.
Και πίσω δεξιά διακρίνεται ο james hetfield σε νεαρή ηλικία να πίνει καφέ.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
18
Like
20.370
Πόντοι
4.546
Κοίτα 60k να τα μοιράζεις σαν χαρτοπόλεμο μπορεί να το πεις αφέλεια , μπορεί να το πεις ενδεχομένως κι αλλιώς.
Το κακό είναι οτι ο χασάπακλας τον σκότωσε.
Δεν ήθελα να πω και την άλλη εκδοχή, μόλις τον βρήκαν, από σεβασμό. Αλλά ναι, πέρασε από το μυαλό μου κάτι.
 
OP
OP
TOMCRUISE

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.244
Κριτικές
41
Like
21.484
Πόντοι
18.496
Κοίτα 60k να τα μοιράζεις σαν χαρτοπόλεμο μπορεί να το πεις αφέλεια , μπορεί να το πεις ενδεχομένως κι αλλιώς.
Το κακό είναι οτι ο χασάπακλας τον σκότωσε.
απλα εγω δεν καταλαβαινω για ποιο λογο τον σκοτωσε?
θα μπορουσε απλα να μην του επιστρεψει τα λεφτΑ...
μου κανει τελειως παραλογη συμπεριφορα,
οπως επισης δεν καταλαβαινω για ποιο λογο καποιος να δανεισει 17χιλαρικα σε μια τετοια σκατοφατσα?
ουτε 10 ευρω δεν θα τον δανειζα...
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.708
Πόντοι
216
Μάγκες εμένα κάτι μου βρωμάει
Συνήθως σκοτώνει αυτός που του χρωστάνε όχι αυτός που χρωστάει.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.542
Κριτικές
11
Like
3.434
Πόντοι
4.615
Το τι έχει γίνει, δεν το ξέρουμε και δεν είμαι βέβαιος ότι θα το μάθουμε και ποτέ στην ολότητά του. Προσωπικά, με ξενίζει το ότι το θύμα (κατά δήλωση της μητέρας του) είχε τεφτέρι με τα πρόσωπα στα οποία είχε δανείσει χρήματα και τα ποσά που του οφείλουν.

Ασχέτως κινήτρου, το έγκλημα είναι αποτρόπαιο, όποιος το έκανε (προσωπικά δεν μπορώ να είμαι 100% βέβαιος για τον κρεοπώλη- θα φανούν περισσότερα τώρα που υπάρχει το σώμα του θύματος) να σαπίσει στη φυλακή, και γενικότερα κάθε δολοφόνος να σαπίζει στη φυλακή και να μη βλέπει ποτέ το φως του κόσμου.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
10
Like
5.624
Πόντοι
2.816
Ρε τύποι επειδή έχω μια ανάγκη..

Ποιος θα με δανείσει 17.000€ ;;

Θα του κάνω δώρο ένα τετράδιο να σημειωθεί κ το δάνειο..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
219
Like
207
Πόντοι
21
Κάτι άλλο είναι εδώ...
Τοκογλυφία? Ίσως,..
Κρίμα το παιδί παντως.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.577
Πόντοι
3.656
απλα εγω δεν καταλαβαινω για ποιο λογο τον σκοτωσε?
θα μπορουσε απλα να μην του επιστρεψει τα λεφτΑ...
μου κανει τελειως παραλογη συμπεριφορα,
οπως επισης δεν καταλαβαινω για ποιο λογο καποιος να δανεισει 17χιλαρικα σε μια τετοια σκατοφατσα?
ουτε 10 ευρω δεν θα τον δανειζα...

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.370
Κριτικές
1
Like
35.447
Πόντοι
6.256
Είχε τόσο χρήμα ο μακαρίτης ή απλώς ήταν αφελής; Ε, θα το έμαθαν και οι άλλοι οι αλεπουδιάρηδες και κοιτούσαν πώς να τα φάνε και να μην τα επιστρέψουν.
Φαίνεται ο Μπάμπης δεν πήρε το μάθημά του, ότι δεν δανείζεις γενικώς(ευτυχώς εγώ το πήρα με λίγα χρήματα), έπρεπε να φτάσουμε εκεί.
Λες να ταν εισπρακτορας μεγαλοτοκογλύφων;
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.696
Like
1.463
Πόντοι
216
Τοκογλυφος ο Μπαμπης
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936

Τα παιδια τα παιδια τα φιλαρακια τα καλα. Σαν Αλμπαν φαινεται ο δραστης.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.577
Πόντοι
3.656
Τελευταία τροποποίηση:

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
786
Κριτικές
39
Like
8.487
Πόντοι
7.613

Τα παιδια τα παιδια τα φιλαρακια τα καλα. Σαν Αλμπαν φαινεται ο δραστης.
Εκτός από την σκατοφάτσα, είναι και βαψομαλλιας.
Και συνήθως οι βαψοτετοιοι είναι γλιτσες. Τουλάχιστον από τη δική μου εμπειρία.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.370
Κριτικές
1
Like
35.447
Πόντοι
6.256
Κοίτα 60k να τα μοιράζεις σαν χαρτοπόλεμο μπορεί να το πεις αφέλεια , μπορεί να το πεις ενδεχομένως κι αλλιώς.
Το κακό είναι οτι ο χασάπακλας τον σκότωσε.
Ε , ενταξει, κατι λεφτουδάκια ειχε ο μακαριτης και μ αυτα ζουσε..
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
48
Like
283
Πόντοι
20
Καρκίνο εύχομαι ολόψυχα στο μουνόπανο τον 50αρη τον χασάπη άντε να τον χωσουν φυλακή να σαπίσει το μουνόπανο γαμω τη μάνα που τον γέννησε τέτοια λαμόγια όχι φυλακή αλλά επιτόπου θανατική ποινή τους αξίζει να ξεβρωμιζει ο τόπος,θέλουμε μια υγιή κοινωνία με επίπεδο και όσο υπάρχουν αυτά τα κτήνη σα το χασάπη δε θα γίνει αυτό οπότε όχι φιλακιση αλλά θανατική ποινή και στους βιαστές και στους δολοφόνους και στους τραμπούκους που δε είναι δολοφόνοι αλλά είναι αλήτες μπας και ξεβρωμισει η χώρα μας.Καρκινο στα μουνόπανα τέλος.
Λιγο δυσκολο αυτο που προτεινεις,αν και συμφωνω. Θα πρεπει να μπει φυλακη το 70 ο/ο της κωλοκοινωνιας,οπως την καταντησαν βεβαια. Σωστα εγραψε καποιος πιο πανω οτι η βια, το εγκλημα κλπ, διαφημιζονται συνεχως απο τα πορνοκαναλα. Ολο και χειριτερα...το να εισαι πλεον καθαρμα εχει αναχθει σε τιτλο τιμης. Δεν κανω ρητορικη φανφαρα, ετσι ΕΙΝΑΙ η κατασταση. Αρκει να δει κανεις τις συμπεριφοες της νεολαιας ατο μετρο και καταλαβαινει,αν εχει λιγη νοηση. Ευχαριστω .
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Λιγο δυσκολο αυτο που προτεινεις,αν και συμφωνω. Θα πρεπει να μπει φυλακη το 70 ο/ο της κωλοκοινωνιας,οπως την καταντησαν βεβαια. Σωστα εγραψε καποιος πιο πανω οτι η βια, το εγκλημα κλπ, διαφημιζονται συνεχως απο τα πορνοκαναλα. Ολο και χειριτερα...το να εισαι πλεον καθαρμα εχει αναχθει σε τιτλο τιμης. Δεν κανω ρητορικη φανφαρα, ετσι ΕΙΝΑΙ η κατασταση. Αρκει να δει κανεις τις συμπεριφοες της νεολαιας ατο μετρο και καταλαβαινει,αν εχει λιγη νοηση. Ευχαριστω .
Οι νεολαία 15-25 έχει επηρεαστεί τραγικά από τη Τραπ πιστεύω που ακούνε τώρα οι γέροι 40-50 δε ξέρω γιατί έχουν καταντήσει έτσι πάντως οι γέροι 40-50 που δε ακούνε Τραπ χειρότεροι και από τους νέους είναι.Οι γέροι είναι χειρότεροι και από τους νέους δηλαδή είναι της άποψης πρωτα θανάτωση στους γέρους γιατί είναι γέροι και δε δικαιολογείται να κάνουν τέτοια πρέπει να έχουν λίγο μυαλό στο κεφάλι τους και μετά θανάτωση στα παιδιά 15-25 που κάνουν μαλακίες και βλάπτουν την κοινωνία.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Που κολλάει η γελοία η τραπ με το θέμα ρε Τζιμιμικο;
Στο ότι η τραπ έχει επηρεάσει τους νέους 15-25 που την ακούνε και παίζουν ξύλο οι νέοι μεταξύ τους κλέβουν και κάνουν όλο μαλακίες γενικά.
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
837
Like
1.801
Πόντοι
206
Κριμας το παιδί είχε όλη την ζωή μπροστά του .
Αλλά αυτό που βλέπω στο Ίντερνετ το site με εξοργίζει ασχολούνται με τον σκύλο που βρήκε το πτώμα και όχι με τον αδικοχαμένο άνθρωπο ήμαρτον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom