Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σε κάθε περίπτωση, αυτό που βλέπω εγώ είναι κάτι επιτέλους καινοτόμο και πρωτόγνωρο για τα πολιτικά πράγματα (αυτά τα 2 που αναφέρω παραπάνω). Επίσης το γεγονός ότι ο Χρυσόγελος αρνήθηκε την έδρα (ας ρίξει κανείς καμιά ιδέα, γιατί αδυνατώ να καταλάβω γιατί :think:), θα στείλει τους οικολόγους από το 2.5 στο 1.5% στις επόμενες εκλογές. :uglystupid:

Δεν είμαι ΠΑΣΟΚ-ΝΔ, αλλά θέλω να δω που θα κρυφτούν όλα τα λαμόγια-εκδότες που λοιδορούν τον Giorgos εδώ και χρόνια - αν μετά από 3 χρόνια έχει κάνει παραγωγικό έργο. Δε βγάζω την ουρά μου απ' έξω μια και είμαι ένας από τους εκατοντάδες χιλιάδες που θεωρούν απίστευτο ότι τα κατάφερε και έγινε πρωθυπουργός (ειδικά μετά τα όσα έγιναν στο ΠΑΣΟΚ πέρσι), αλλά τουλάχιστον εγώ δεν έχω εφημερίδα να επηρεάζω με δόλο όλη την επικράτεια.

Το πρώτο δείγμα με το κυβερνητικό σχήμα είναι θετικότατο - τώρα αν θα πετύχουν σαν πρόσωπα ή όχι, μένει να το δούμε. :rolleyes:

να παρακαλάς να κάνουν έργο....
διαφορετικά ούτε για διακοπές δε θα μπορώ να έρχομαι μετά από καμμιά 4ετία......

Υ.Γ.
κράτα μικρό καλάθι.....
Η ψαθόκασα που κρατούσα με τον Κωστάκη ήταν χωρίς πάτο........
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
 Ισα ισα που κερδισαν ποντους οι οικολογοι !!  Και οι αλλοι οικολογοι (ενναλακτικοι) ετσι χαθηκαν και ας εβγαλαν και βουλευτη !!!

edit πως μπορω να σωσω στον υπολογιστη το thread για να το φερω σε κανα εξαμηνο στην επιφανεια ?? (θα εχουν περασει τοτε οι 100 ημερες του μελιτος )
χαθηκε η πρασινη αναπτυξη δηλαδη τυπε?
δεν θα την κανει ο γιωργακης?
οχι ρε γαμωτο
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Αν γυρίσουμε λίγο πίσω, εκεί κάπου στο 2004, θα δούμε μια ανάλογη περίπτωση.
..............................
Γι' αυτό λέμε καμιά φορά μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις. Κάπου εδώ γύρω θα είμαστε, να δούμε τι θα γίνει. :rolleyes:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε τυπε η πρασινη αναπτυξη,δεν εχει σχεση με τις "γλαστρες" στα μπαλκονια... :2funny: :2funny: :2funny:
μη χαλιέσαι τύπε...
θα την κάνουμε εμείς στον βοτανικό.

ετσι μεγαλε τυπε :rockon:
θα εχουμε και χρυσογελο η μας φτανει ο αντονινο-τομμασο? :2funny:
 

Επισκέπτης
να παρακαλάς να κάνουν έργο....

Όλοι αυτό παρακαλάμε φιλαράκο γιατί αλλιώς μας πήρε και μας σήκωσε.

Όσο για το καλάθι εγώ ούτε δαχτηλήθρα δεν κρατάω. Ελπίζω μόνο να μη διαψευσθούν κάποιοι που κρατούν τρυγοκόφινο.
Και ξέρω τι σου λέω γιατί κάποιοι στην περιοχή μου με την ανακοίνωση του σχήματος μετά από τα προχθεσινά πανηγύρια κλαίνε ήδη με μαύρο δάκρυ!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
οχι τυπε!
αν το μαθει ο τσιπρας οτι θα εχουμε παπιες εκει θα ξανακανει φασαρια για τα απειλουμενα ειδη :2funny: :2funny:
πάπια είναι ρε ....όχι κορμοράνος.......σε λίγο ο τσίπρας θα μας κυνηγάει και για τα....απειλούμενα κοτέτσια..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
πάπια είναι ρε ....όχι κορμοράνος.......σε λίγο ο τσίπρας θα μας κυνηγάει και για τα....απειλούμενα κοτέτσια..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι παπια αλλα σπανιο ειδος δικε μου :2funny:
ασε μην εχουμε παλι κολληματα
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
καταργήθηκε το υπουργείο Μακεδονίας απο την πρώτη ημέρα.Θέλει η πουτάνα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει που λέει και ο λαός.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καταργήθηκε το υπουργείο Μακεδονίας απο την πρώτη ημέρα.Θέλει η πουτάνα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει που λέει και ο λαός.
και απο πιο αντικατασταθηκε τυπε?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
καταργήθηκε το υπουργείο Μακεδονίας απο την πρώτη ημέρα.Θέλει η πουτάνα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει που λέει και ο λαός.
Μπράβοοοοοοοο!!!
Πρέπει να ταχουμε καλά και να μην κοντράρουμε και πολύ με την υπερδύναμη σκόπια!!!
Κάτσε μην αλλάξει και το όνομα της Μακεδονίας σε Βόρεια Ελλάδα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μπράβοοοοοοοο!!!
Πρέπει να ταχουμε καλά και να μην κοντράρουμε και πολύ με την υπερδύναμη σκόπια!!!
Κάτσε μην αλλάξει και το όνομα της Μακεδονίας σε Βόρεια Ελλάδα...
 

Συνημμένα

  • uncle-sam1.jpg
    uncle-sam1.jpg
    52,7 KB · Εμφανίσεις: 14

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom