Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
το ειπε τυπε
θα φαμε με χρυσα κουταλια ειπε

Ρε μήπως το είπε ο Πακιστανός; Δεν μίλαγε και καλά ελληνικά. Αντρέα  Παπαντρέα κατάλαβα, Αλλαγή... Αλλά ούτε και ο Γιώργος είναι :cheesy: Λυσίας
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
''το ειπε τυπε
θα φαμε με χρυσα κουταλια ειπε''
Δεν άκουσες καλά θα ΤΟΝ ΦΑΜΕ με χρυσά κουτάλια είπε..
Τώρα νιώθω ασφάλεια...
τυπε μηπως ειπε θα ΦΑΩ με χρυσα κουταλια :think:
δεν θυμαμε :2funny:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
οχι θα μας ταισει ολους.εμενα μου ειπε οτι θα με κανει υπουργο τουρισμου.
θα ειμαι μυκονο απο 1 απριλιου εως 30 οκτωμβριου με ολα τα εξοδα πληρωμενα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
οχι θα μας ταισει ολους.εμενα μου ειπε οτι θα με κανει υπουργο τουρισμου.
θα ειμαι μυκονο απο 1 απριλιου εως 30 οκτωμβριου με ολα τα εξοδα πληρωμενα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

είσαι έτοιμος να κανεις τέτοια θυσία για το καλο τις πατρίδας?
 

Επισκέπτης
Ανάσταση, Πάσχα είναι κοντά. Τα μπέρδεψε ο άνθρωπος. Ευτυχώς που δεν είπε Καλά Χριστούγεννα.

Νομίζω στις ευρωεκλογές είχε πει "όλοι μαζί στις κάλτσες" αντί "κάλπες".

Θα γελάσουμε τουλάχιστον.

έχει να πέσει γέλιο αν δεν βγεί αυτοδύναμος στις 4 Οκτώβρη ;) :2funny:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
είσαι έτοιμος να κανεις τέτοια θυσία για το καλο τις πατρίδας?
ναι ρε φιλε.ο αρης πιο μαγκας ειναι απο εμενα νομιζεις? και ειναι και μπινες και δεν γαμαει.εγω θα γαμησω και 50 τουριστριες και θα διαφημισω και την χωρα στα περατα του κοσμου.αυτη ειναι η καλυτερη διαφημηση για τον τουρισμο και οχι η μαλακιες που κανουν και πετανε τοσα φραγκα.
 

Επισκέπτης
ναι ρε φιλε.ο αρης πιο μαγκας ειναι απο εμενα νομιζεις? και ειναι και μπινες και δεν γαμαει.εγω θα γαμησω και 50 τουριστριες και θα διαφημισω και την χωρα στα περατα του κοσμου.αυτη ειναι η καλυτερη διαφημηση για τον τουρισμο και οχι η μαλακιες που κανουν και πετανε τοσα φραγκα.

o Άρης εδώ και καιρό δεν είναι υπουργός τουρισμού ;)
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ναι ρε φιλε.ο αρης πιο μαγκας ειναι απο εμενα νομιζεις? και ειναι και μπινες και δεν γαμαει.εγω θα γαμησω και 50 τουριστριες και θα διαφημισω και την χωρα στα περατα του κοσμου.αυτη ειναι η καλυτερη διαφημηση για τον τουρισμο και οχι η μαλακιες που κανουν και πετανε τοσα φραγκα.

Συμφωνώ με όσα λες και νομίζω ότι η επιλογή που έγινε στο πρόσωπο σου είναι πολύ σωστή. Είμαστε όλοι εδώ σίγουροι ότι θα κρατήσεις ψηλά τη σημαία και θα τιμήσεις τα εθνικά χρώματα

Αλλα στη Μύκονο? θέλω να πω φέτος εκεί απαγορεύτηκαν οι mini φούστες γιατί φαινόντουσαν t αρχίδια. Ο Aρης έχει λόγο να πάει. Εσύ όμως όχι. Έχεις κάποιο σχέδιο ώστε να επαναφέρεις τη μύκονο στα ισα της?
 

Επισκέπτης
ε και τι εγινε.

θα ξαναγινουν αμεσως εκλογες και θα βγει αυτοδυναμος.

αν κρατηθεί ενωμένο το ΠΑΣΟΚ ίσως.Anyway...το Μάρτιο θα τις χάσει γιατί εν τω μεταξύ θα έχει βουλιάξει την οικονομία και θα έχει κωλώσει να βάλει βέτο στην είσοδο των Σκοπίων στο ΝΑΤΟ.
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Συμφωνώ με όσα λες και νομίζω ότι η επιλογή που έγινε στο πρόσωπο σου είναι πολύ σωστή. Είμαστε όλοι εδώ σίγουροι ότι θα κρατήσεις ψηλά τη σημαία και θα τιμήσεις τα εθνικά χρώματα

Αλλα στη Μύκονο? θέλω να πω φέτος εκεί απαγορεύτηκαν οι mini φούστες γιατί φαινόντουσαν t αρχίδια. Ο Aρης έχει λόγο να πάει. Εσύ όμως όχι. Έχεις κάποιο σχέδιο ώστε να επαναφέρεις τη μύκονο στα ισα της?
θα απαγορευτη αυστηρα η εισοδος σε πουστηδες,μπινεδες,τραβελια,για τα επομενα 3 χρονια.η δημοτικη αστυνομια του νησιου θα ειναι υπευθηνη για αυτο.
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
αν κρατηθεί ενωμένο το ΠΑΣΟΚ ίσως.Anyway...το Μάρτιο θα τις χάσει γιατί εν τω μεταξύ θα έχει βουλιάξει την οικονομία και θα έχει κωλώσει να βάλει βέτο στην είσοδο των Σκοπίων στο ΝΑΤΟ.
και γιατι να χασει τις εκλογες τον Μαρτη αφου η ΝΔ ειναι σοβαρη και δεν θελει να εκβιαζει για προωρες εκλογες οπως το κακο ΠΑΣΟΚ
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Είπε ο Γιώργος ότι θα γίνουμε εμιράτο;

Είπε τέτοια μαλακία; Ξέρετε πόσο κοστίζουν τα C.T. στα Εμιράτα; 500-1000 Ευρώ την ώρα!
Άμα διαρεύσει η παπαριά τον βλέπω να χάνει τις εκλογές!! :grin: :grin: :grin:
Από εμένα πάντως μαύρο, γιατί όλα καλά αλλά όχι και να ακριβύνουν τόσο οι πουτάνες. Χαθήκαμε!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
αν κρατηθεί ενωμένο το ΠΑΣΟΚ ίσως.Anyway...το Μάρτιο θα τις χάσει γιατί εν τω μεταξύ θα έχει βουλιάξει την οικονομία και θα έχει κωλώσει να βάλει βέτο στην είσοδο των Σκοπίων στο ΝΑΤΟ.

πιο πολύ σαν ευσεβής πόθος ενός χαμένου μου ακούγεται αυτό παρα σαν πολιτική ανάλυση

Έχεις σκεφτεί την περίπτωση να προκαλέσει εκλογές η ΝΔ και να χάσει? Αν γίνει αυτό τότε έχει πάρει πούλο από την εξουσία για αρκετό καιρό
 

Επισκέπτης
και γιατι να χασει τις εκλογες τον Μαρτη αφου η ΝΔ ειναι σοβαρη και δεν θελει να εκβιαζει για προωρες εκλογες οπως το κακο ΠΑΣΟΚ

την περίπτωση ο Παπούλιας να μην είναι υποψήφιος την σκέφτηκες? η ΝΔ έχει δεσμευτεί να ψηφίσει μόνο Παπούλια για Πρόεδρο ;)
 

Επισκέπτης
πιο πολύ σαν ευσεβής πόθος ενός χαμένου μου ακούγεται αυτό παρα σαν πολιτική ανάλυση

Έχεις σκεφτεί την περίπτωση να προκαλέσει εκλογές η ΝΔ και να χάσει? Αν γίνει αυτό τότε έχει πάρει πούλο από την εξουσία για αρκετό καιρό

είπαμε μόνο μια διάνοια σαν εσένα είναι ικανή να κάνει πολιτικές αναλύσεις! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom