Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Λίγες βδομάδες έμειναν και ξεμπερδεύουμε από τον ανύπαρκτο .
Ο άνθρωπος που φοβάται ακόμα και στο παραπέντε να σουτάρει βατοπεδινούς ,βουλγαράκηδες  θέλει άλλη μια ευκαιρία να κυβερνήσει .

Ουστ μπουχέσα .
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
το θέμα δεν είναι αν θα φύγει ο μπουχέσας...θα φύγει να ησυχάσουμε....το θέμα είναι ποιός θα έρθει?....ο ηλίθιος?......φεύγει η μια συμμορία και έρχεται η άλλη......ας χαλαρώσουμε να το απολαύσουμε..... :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Βγαίνω να εκφράσω τη μεγάλη μου έκπληξη και απογοήτευση για το ότι ο Κ. Σημίτης δεν θα είναι στα ψηφοδέλτια του Πα.Σο.Κ. Τί να πεις για αυτόν τον άνθρωπο; Τον Παπανδρέου εννοώ. Τί να πεις; Η αγνωμοσύνη και η αχαριστία σε προσωποποίηση. Τώρα εάν δεν δεχθεί ο Παπαδήμος πάει για Τσοβόλα στο επικρατείας. Εάν μπορούσε να χάσει θα το κατάφερνε. Δεν προλαβαίνει βέβαια... Τώρα πάει για εξουσία και δεν πιστεύω ότι ο αντίκτυπος θα είναι μεγάλος.

ΥΓ: Εγώ θέλω έναν Βενιζελικό να βγει να μας πει πώς αφού δεν τον ήθελε (τον Παπανδρέου) για αρχηγό του κόμματος, τον θέλει για πρωθυπουργό...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
το θέμα δεν είναι αν θα φύγει ο μπουχέσας...θα φύγει να ησυχάσουμε....το θέμα είναι ποιός θα έρθει?....ο ηλίθιος?......φεύγει η μια συμμορία και έρχεται η άλλη......ας χαλαρώσουμε να το απολαύσουμε..... :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Κοίτα , το Πασοκ είναι 5 χρόνια εκτός - έχει αρχίσει να πέφτει πείνα . Οι τωρινοί έφαγαν καλά , έφτιαξαν κάτι κωλάρες ... Ε καιρός είναι να ανέβουν οι πασόκοι να ξαναγλύψουν τη κουτάλα.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Τεμπελης, ατολμος και απειρος. Θανασιμος συνδυασμος.
Του εφεξε ομως και εχει σαν αλλοθι την κριση.

Λίγοι τον πιστεύουν πια. Έχει καεί.

Εδώ βγαίνει ο δούκας και ουσιαστικά τον εκβιάζει δημοσίως ότι αν δεν είναι υποψήφιος θα μιλήσει για τα σκάνδαλα. Και ο κωστάκης κρύβεται.

σκέψου, αν τον εκβιάζει ο δούκας τι γίνεται με άλλους πιο δυνατούς παίκτες

Επί τι ευκαιρία, γιατί δε φωνάζει ο εισαγγελέας τον κύριο δούκα?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
έχεις δίκιο..5 χρόνια έφαγαν ότι είχαν βγάλει και τώρα θέλουν να ξαναγεμίσουν τις τσέπες τους......και μόλις τελειώσουν αυτά που έβγαλαν οι μπλέ η σειρά τους.....α ρε έλληνες...δεν βαρεθήκατε να γίνεστε γιουσουφάκια του κάθε τσεπάκια...... :S :S :S :S :S :S
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Εδώ βγαίνει ο δούκας και ουσιαστικά τον εκβιάζει δημοσίως ότι αν δεν είναι υποψήφιος θα μιλήσει για τα σκάνδαλα. Και ο κωστάκης κρύβεται.
σκέψου, αν τον εκβιάζει ο δούκας τι γίνεται με άλλους πιο δυνατούς παίκτες

Εύχομαι να κατέβει ο Βουλγαράκης υποψήφιος - γιατί από μόνος του το σκέφτεται να απέχει , όχι πως τον έδιωξε ο μπουχέσας .
 

Επισκέπτης
...η ΝΔ  είναι ανίκανη να κάνει εκτεταμένα ρουσφέτια, δεν έχει την ικανότητα και την τεχνογνωσία του ΠΑΣΟΚ.
Eισαι τεραστιο ΤΑΛΕΝΤΟ και το Κομμα χανει που δεν σε εχει στην πρωτη γραμμη να δινεις τον αγωνα κατα των(βρωμο)ΠΑΣΟΚων.
Ολη η χωρα χανει δλδ.,μιας και το γελιο ειναι υγεια.
Βγαίνω να εκφράσω τη μεγάλη μου έκπληξη και απογοήτευση για το ότι ο Κ. Σημίτης δεν θα είναι στα ψηφοδέλτια του Πα.Σο.Κ. Τί να πεις για αυτόν τον άνθρωπο; Τον Παπανδρέου εννοώ. Τί να πεις; Η αγνωμοσύνη και η αχαριστία σε προσωποποίηση.
Κανεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ:Το παντι εκανε ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ που δεν καρατομησε τον Σημιτη ΑΜΕΣΩΣ αφου εκεινος του εδωσε την αρχηγια το 2004.

Εδωσε ετσι την εντυπωση του"δοτου"Προεδρου με τον Σημιτη να τον κηδεμονευει.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
παρατηρώ μια έλλειψη εμπιστοσύνης και, τολμώ να πω, και έλλειψη σεβασμού απέναντι στο ιερό πρόσωπο του ανθρώπου που ορισμένοι αποκαλούν πρωθυπουργό

Καλώ τον Daniel72 να σας επαναφέρει στην τάξη ποστάροντας απόσπασμα ομιλίας του ατόμου αυτού

Τίποτα δε σέβεστε πια
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Λίγοι τον πιστεύουν πια. Έχει καεί.

Εδώ βγαίνει ο δούκας και ουσιαστικά τον εκβιάζει δημοσίως ότι αν δεν είναι υποψήφιος θα μιλήσει για τα σκάνδαλα. Και ο κωστάκης κρύβεται.

σκέψου, αν τον εκβιάζει ο δούκας τι γίνεται με άλλους πιο δυνατούς παίκτες

Επί τι ευκαιρία, γιατί δε φωνάζει ο εισαγγελέας τον κύριο δούκα?

Ο Δούκας έχει πεθερικές πλάτες. Δεν ήταν εύκολο να τον αφήσουν εκτός ψηφοδελτίων. Άκουσα ότι υπήρξε δείπνο μεταξύ Καραμανλή-Έβερτ για το θέμα. Δεν ξέρω τι ακριβώς φάγανε, σίγουρα φάγανε τον Δούκα.
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Ο Δούκας έχει πεθερικές πλάτες. Δεν ήταν εύκολο να τον αφήσουν εκτός ψηφοδελτίων. Άκουσα ότι υπήρξε δείπνο μεταξύ Καραμανλή-Έβερτ για το θέμα. Δεν ξέρω τι ακριβώς φάγανε, σίγουρα φάγανε τον Δούκα.
Ο Εβερτ μιλαγε και ο κωστακης ετρωγε...ο Δουκας ηταν το επιδορπιο...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Eισαι τεραστιο ΤΑΛΕΝΤΟ και το Κομμα χανει που δεν σε εχει στην πρωτη γραμμη να δινεις τον αγωνα κατα των(βρωμο)ΠΑΣΟΚων.
Ολη η χωρα χανει δλδ.,μιας και το γελιο ειναι υγεια.

...μου θυμίζεις κάτι συμφοιτητές μου αριστεριστές της καρπαζιάς, άπλυτοι και κουρελήδες που τώρα είναι στο ΠΑΣΟΚ, φορώντας πλέον lacoste και κουστούμια armani....      
:new_shocked:

... πάντως το ΠΑΣΟΚ χάνει που δεν σε έχει ανακαλύψει ακόμα. Θα μπορούσες εσύ με τον Γιωργάκη και τα άλλα παιδιά να εφαρμόσετε τον σοσιαλισμό στην πράξη....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
...μου θυμίζεις κάτι συμφοιτητές μου αριστεριστές της καρπαζιάς, άπλυτοι και κουρελήδες που τώρα είναι στο ΠΑΣΟΚ, φορώντας πλέον lacoste και κουστούμια armani....    

Πάντα υπάρχει και η άλλη πλευρά

Να ήσουν υποχρεωμένος σαν καλός οννεδίτης να φοράς lacoste και Polo και στο σπίτι κάθε μέρα φακές

 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ρε σεις..ο δούκας δε σας θυμίζει λίγο το Λεβέντη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom