Νέα

Βιζιτάκια-ταλέντα του Hayate Network

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα grasdas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 12M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 104 άτομα (4 μέλη και 100 επισκέπτες)

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Ότι υπάρχουν άτομα που τον υπερασπίζονται τόσο σθεναρά δεν το περίμενα.

Εδω υπαρχουν εκατονταδες χιλιαδες ατομα που υπερασπιζονται τον μητσοτακη τον τσιπρα κλπ που το μονο που κανανε ειναι να τους πηδανε και να δινουν φραγκα στους δικους τους

Και απορεις που μερικοι μιλανε υπερ καποιου που τουλαχιστον εδωσε και καποιο κοντεν οσο χαμηλου επιπεδου και αν ηταν ουτε λεφτα με το ζορι τους πηρε σαν τους κουλοτσιπρες
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Αυτά υπάρχει σοβαρός άνθρωπος που τα θεωρεί άξια να ασχοληθείς δηλαδή? Στο δικό σου το μάτι πως φαίνονται αυτά δηλαδή? Σε ποια κατηγορία θα κατατάξεις κάποιον που πληρώνει για να βλέπει τον αρχηγό να βαράει ένα χαζό?
Απο οτι είχα δεί πάντως πιο συχνά οι χαζοί παίζανε ξύλο μεταξύ τους , και πιο σπάνια αν βάρεσε κανέναν ο αρχηγός.
Απο οτι έβλεπα δηλαδή απο άλλα κανάλια που είχαν κάποια highlights απο το stream.
Και αν δεν υπήρχανε οι donators νομίζω πως και να πήγαινε να γίνει κάτι θα τους χώριζε.
Δεν ξέρω κιόλας γιατί τελευταία δεν παρακολουθούσα καθόλου το stream , παλιά που έπαιζε lol έβλεπα και αργότερα λίγο όταν έφερνε κανένα μοντέλο , τελευταία με τα αμέα δεν παρακολουθούσα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.349
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Απο οτι είχα δεί πάντως πιο συχνά οι χαζοί παίζανε ξύλο μεταξύ τους , και πιο σπάνια αν βάρεσε κανέναν ο αρχηγός.
Απο οτι έβλεπα δηλαδή απο άλλα κανάλια που είχαν κάποια highlights απο το stream.
Και αν δεν υπήρχανε οι donators νομίζω πως και να πήγαινε να γίνει κάτι θα τους χώριζε.
Δεν ξέρω κιόλας γιατί τελευταία δεν παρακολουθούσα καθόλου το stream , παλιά που έπαιζε lol έβλεπα και αργότερα λίγο όταν έφερνε κανένα μοντέλο , τελευταία με τα αμέα δεν παρακολουθούσα.
Δεν κάθομαι να κρίνω εγώ τώρα το αν έκανε κανένα έγκλημα αυτός ή όχι.

Εγώ τονίζω την κατάντια της κοινωνίας...να έχει κοινό κάποιος με αυτό το "content"
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Εντομεταξυ το Αλβανος και το Πακιστανος δεν εχει πλεον κανενα νοημα στην πολυπολιτισμικη:headbang:, ειδικα το Αλβανος:jerking:, που ηταν βαφτισμενος χριστιανος,υπηρετησε ελληνικο στρατο απλα κρινουμε το ξυλο που εριχνε σε ατομα που δεν ειχαν την δυνατοτητα να αντιδρασουν , ειναι τερμα γελοιο να βγαινει ρατσισμος απο στομα ελληνων με τοσους στο εξωτερικο ,και με 11 εκατομμυρια ελληνες που διαπρεπουν εξωτερικο και περιμενουν να βγουν συνταξη να μην πεθανουν στα ξενα :2funny::2funny:

Τύπε μου δεν είμαστε 15 ετών. Θυμόμαστε πολύ καλά πώς ήταν η Ελλάδα πριν την επέλαση των βαρβάρων.
Και από πρώην ΕΣΣΔ και από Αλβανία. Να γίνεται και λίγη αυτοκριτική, δεν είναι όλοι ίσα και όμοια.

Φυλακές, αστυνομικά δελτία τα μονοπωλούν δεκαετίες τώρα.
"Πολυτισμική" είμαστε με εισαγωγικά, με το ζόρι και από το μπάτε σκύλοι αλέστε. Δεν είμαστε Νέα Υόρκη ή Λονδίνο να μαζεύουμε την αφρόκρεμα των εργαζομένων.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
Τύπε μου δεν είμαστε 15 ετών. Θυμόμαστε πολύ καλά πώς ήταν η Ελλάδα πριν την επέλαση των βαρβάρων.
Και από πρώην ΕΣΣΔ και από Αλβανία. Να γίνεται και λίγη αυτοκριτική, δεν είναι όλοι ίσα και όμοια.

Φυλακές, αστυνομικά δελτία τα μονοπωλούν δεκαετίες τώρα.
Ένα σωρό ρεπορτάζ με σκουπιδοελληνες που βιάζουν μαστροπιζουν ανήλικα , Έλληνες μαφιόζοι να αλληλοσκοτωνονται με ρωσοποντιους και Αλβανούς για πάσης φύσεως λαθρεμποριο ...ελληνόπουλα να κοπανανε αλλά ελληνόπουλα γιατί νομίζουν είναι μαγκιά να σαι gangsta όπως βλέπουν να κάνουν οι δήθεν μοβοροι τραπερ ράπερ και κάθε λογής σελεμπριτοσκουπιδι ......αυτά τα " πριν έρθουν οι ξένοι δεν γίνονταν τέτοια πράγματα " είναι ο ορισμός της παπατζας ....και επειδή έχω ζήσει στην επαρχία πριν την επέλαση Αλβανών Αράβων Ρώσων κλπ έχω να σου πω πως η ελληνική κοινωνία ήταν πάντα μια χωματερή στην οποία ασφαλώς και συνέβαιναν εγκλήματα απλά είτε δεν υπήρχε η διάδοσή της πληροφορίας όπως σήμερα που αστραπιαία μαθαίνεις κάτι που γίνεται στο τελευταίο κουτσοχωρι είτε έπεφτε ομερτα και δεν ασχολούνταν ούτε οι αρχές ειδικά άμα ήταν σεξουαλικο το έγκλημα δεν το μαθαινε ποτέ κανείς άντε να γινόταν καμιά αντεκδίκηση και μέχρι εκεί
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
3
Like
3.194
Πόντοι
736
ΩΠΑ...ένας κουραδομαγκας του πληκτρολογιου που βγάζει κακίες σε ένα γκρουπ σαν το μπουρδελα..
Αρχηγο τον λέω γιατί έτσι λέγεται στο gaming community.
Φλοριαν Αλβανό κτλ τον φωνάζουν οι κομπλεξικοί έχουν φίλους αλβανούς,αλλά δεν τους φωνάζω ούτε με το ονομα το αλβανικό τους αλλά με αυτό που βαφτίστηκαν..
Είσαι αρχή μαλακας..
Διότι βγάζεις 750 ευρώ και διότι ξαφνικά κάποιος έβγαλε 2 χιλ και 5 και 10 βγάζεις κακίες..
Εάν έχει βιάσει 15 χρόνια θα σαπιζε φυλακες.
Φιλαράκι Άιντε πάρε τον Μπουλο από αυτό το γκρουπ
Εάν δεν σου αρέσει το γκρουπ Μπουλέλε.
Προφανώς και λέω για αυτές ρε χαζούλη..Αλλά εγώ δει το στριμ και τις ξέρω.. εσύ πως και από εδώ από τα μέροι μας?Άιντε Τραβά και πήγα από τον γκρεμό γκομπιν του πληκτρολογιου
Εάν είχες 100000 IQ δεν θα ήσουν σε αυτο γκρουπ Ονοματη Hayate ARMY..Αφου οπως λες δεν εχεις δει πότε
Έλα Πινόκιο.. Τραβά και ξυρίσου
ο συγκεκριμενος δεν υπηρχε στο gaming community μονο κατι 15χρονα τον εβλεπαν να τσουβαλιαζει την helenalive και το διασκεδαζαν....μετα τον παρατησε (και καλα του εκανε τετοιος που ηταν) και το γυρισε στη solo καριερα (ανεξαρτητα που απεκτησε και η ιδια κονε με πραγματικους gamers οπως ο admiral bulldog aka dota2 international winner και οχι ενα σκουπιδι οπως hayate). τοσο εξυπνος που οταν ειχε σκασει στο νετ της περιοχης μου ο σολωμονιδης να streamarei εκανε skype call τον hayate και ο αλλος αρχισε να τον βριζει μπροστα μας (καθομουν ακριβως διπλα) και οταν ενα απο τα παιδια νευριασε με αυτα που του ελεγε και τον προκαλεσε να ερθει να τα πει μπροστα μας για να τις αρπαξει ο αλλος αρχισε τις απειλες και εκλεισε το skype call αρων αρων. ψευτομαγκας που εκμεταλευοταν καταστασεις ανθρωπων για να βγαλει ευκολο χρημα. ναι εμεις δουλευουμε για 750 ευρω αλλα δεν καταπαμε ατομα με προβληματα για να βγαλουμε περισσοτερα εχουμε καποιες ηθικες αξιες. 5 λεπτα αντεξα να δω live του και ηθελα να βγαλω τα ματια μου οπως ο οιδηποδας.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
3
Like
3.194
Πόντοι
736
Δες Νίκο παπουτσή στο youtube τα λεει ωραία..
όχι φίλε το ίδιο ήταν, εξεφτελιζοντουσαν και εκει και περνάνε μεροκάματο.
Γιατί ο ρεντ?που πήγε σε όλα τα Δωδεκάνησα?Ταλιμαν που έφερνε λεφτά φαγητό,και όλοι τους εκεί
ΑΚΟΜΑ και οι μουναρες,Γκουγκου κτλ χαρηε αυτων εγιναν φιρμα και τις ξερουμε εμεις..
Εντωμεταξύ ο αρχηγός το ίδιο έκανε μια αντιγραφή της Πανιας.
Τεσπα ειναι μεγαλη συζήτηση αλλα τα τα ιδια εκανε με την πανια μονο που η αννιτα δεν τους ειχε σπιτη της.
Επισης
πληρώνει τις μαλακές του..έπρεπε μόνο στο τικτοκ να ήταν χωρίς να έχει τον Γιώργο και την Νίκη σπιτη του,τους φέρθηκε ωραία και τώρα τσακ βρήκανε αφορμή και αντε γεια..
Θα φαει φυλακή τσαμπα...Θα την είχε σκαπουλαρει τώρα...Αλλά καλός μαλακας και αυτός.. αφού βλέπεις είσαι στο μάτι της αστυνομίας από τον Δεκέμβριο,και περιμένουν την λάθος κίνηση σου,η αστυνομία μαζί με τους haters κρατα low profile..
Έβλεπα Λευτερη,και τι δεν τους έκανε εκεί.. τους είχε σαπίσει στο ξύλο..
Απλά όπως σας είπα μάγκες μου
ΔΕΛΑΚΑΣ...αυτός είναι πίσω από ολα
η πανια ποτε δεν χτυπησε κανεναν τους Live ουτε κωλοσκαμπιλιζε ουτε εβριζε. μην μπερδευεις καταστασεις (επισης ατομα οπως ο ταμπακης ειχαν υπογραψει συμβολαια και ειχαν κανονικο μισθο οχι χαρτζιλικι οπως ο hayate). ολα αυτα τα εχει πει ο ιδιος ο ταμπακης οταν ξετρυπωσαν καποια χρονια αργοτερα να δουλευει σε λα'ι'κη και ελεγε οτι θα το ξαναεκανε γιατι τα φραγκα που του εδιναν ηταν πολυ περισσοτερα απο οσα εβγαζε αλλα οταν σηκωσε μπα'ι'ρακη και το επαιξε ιστοριας στην πανια η αλλη τον σουταρε και δεν τον ξαναδεχτηκε πισω.και ο leuteristv και ο hayate ειναι αποβρασματα της κοινωνιας μεγαλυτερη αξια εχει ενα σκατο απο αυτους τους δυο μαζι.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
3
Like
3.194
Πόντοι
736
Αυτή τη δουλειά της κάνει. Δε θα βγει δημόσια να πει ότι ναι τους χτυπούσε.
υπαρχουν ολα τα βιντεο στο youtube που το δειχνουν δεν χρειαζεται να το πει και δημοσια
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
ο συγκεκριμενος δεν υπηρχε στο gaming community μονο κατι 15χρονα τον εβλεπαν να τσουβαλιαζει την helenalive και το διασκεδαζαν....μετα τον παρατησε (και καλα του εκανε τετοιος που ηταν) και το γυρισε στη solo καριερα (ανεξαρτητα που απεκτησε και η ιδια κονε με πραγματικους gamers οπως ο admiral bulldog aka dota2 international winner και οχι ενα σκουπιδι οπως hayate). τοσο εξυπνος που οταν ειχε σκασει στο νετ της περιοχης μου ο σολωμονιδης να streamarei εκανε skype call τον hayate και ο αλλος αρχισε να τον βριζει μπροστα μας (καθομουν ακριβως διπλα) και οταν ενα απο τα παιδια νευριασε με αυτα που του ελεγε και τον προκαλεσε να ερθει να τα πει μπροστα μας για να τις αρπαξει ο αλλος αρχισε τις απειλες και εκλεισε το skype call αρων αρων. ψευτομαγκας που εκμεταλευοταν καταστασεις ανθρωπων για να βγαλει ευκολο χρημα. ναι εμεις δουλευουμε για 750 ευρω αλλα δεν καταπαμε ατομα με προβληματα για να βγαλουμε περισσοτερα εχουμε καποιες ηθικες αξιες. 5 λεπτα αντεξα να δω live του και ηθελα να βγαλω τα ματια μου οπως ο οιδηποδας.
Ήθελε τώρα και μια helenalive να ρίχνει κλάμα έξω από το Α.Τ για τον χαγιατε ......μην είσαι απολυτος ... ορισμένα στριμ με αυτο το κοκαινοζευγαρο πετραν Μαρίλια ήταν αστεία ....και μην μας πεις πως είναι το ίδιο ΑΜΕΑ και ναρκομανείς.....και κάποια άλλα στριμ στην καραντίνα που μάζευε κόσμο πορνοστάρ βίζιτες σφιχτές γυμναστηριακους πρώην φυλακοβιους κλπ που δεν εδερνε ή ξευτιλιζε τα ΑΜΕΑ ήταν διασκεδαστικα
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
Αν εξαιρέσουμε τη βία απέναντι σε θεωρητικά αδύναμους αυτό το περιθώριο αυτός ο βούρκος έχει μερικές στιγμές ενοχης απόλαυσης
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
3
Like
3.194
Πόντοι
736
Ήθελε τώρα και μια helenalive να ρίχνει κλάμα έξω από το Α.Τ για τον χαγιατε ......μην είσαι απολυτος ... ορισμένα στριμ με αυτο το κοκαινοζευγαρο πετραν Μαρίλια ήταν αστεία ....και μην μας πεις πως είναι το ίδιο ΑΜΕΑ και ναρκομανείς.....και κάποια άλλα στριμ στην καραντίνα που μάζευε κόσμο πορνοστάρ βίζιτες σφιχτές γυμναστηριακους πρώην φυλακοβιους κλπ που δεν εδερνε ή ξευτιλιζε τα ΑΜΕΑ ήταν διασκεδαστικα
και για οσους ξερουν απο dota2 ο admiralbulldog τον καρφωσε στην helenalive με 7k. της εβαλε και τα εξοδα για να παει σουηδια η κυρια και μετα τις πεταγε μπηχτες στα live που εκανε μαζι της. αλλα ο τυπος οταν βγαζει 7k μονο απο το stream του το μηνα προφανως του περισσευαν. η helenalive δεν υπηρχε περιπτωση να σκασει εξω απο κανενα ΑΤ να βαλει τα κλαματα για τον hayate το ποιο πιθανον ειναι να του πεταγε ντοματες και να τον εβριζε και να του ευχοταν να σαπισει εκει μεσα (τοση αγαπη του ειχε γιατι το ειχε παραξυλωσει μαζι της και οταν του ζητησε να το κοψει και την εκανε ξεφτυλα σε live και της ειχε ριξει και σφαλιαρα).
 

GTOwizard

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
121
Like
481
Πόντοι
21
και για οσους ξερουν απο dota2 ο admiralbulldog τον καρφωσε στην helenalive με 7k. της εβαλε και τα εξοδα για να παει σουηδια η κυρια και μετα τις πεταγε μπηχτες στα live που εκανε μαζι της. αλλα ο τυπος οταν βγαζει 7k μονο απο το stream του το μηνα προφανως του περισσευαν. η helenalive δεν υπηρχε περιπτωση να σκασει εξω απο κανενα ΑΤ να βαλει τα κλαματα για τον hayate το ποιο πιθανον ειναι να του πεταγε ντοματες και να τον εβριζε και να του ευχοταν να σαπισει εκει μεσα (τοση αγαπη του ειχε γιατι το ειχε παραξυλωσει μαζι της και οταν του ζητησε να το κοψει και την εκανε ξεφτυλα σε live και της ειχε ριξει και σφαλιαρα).
από τι έλεγε η Έλενα στα στριμ της, ότι πήγε κοπεχαγη... δεν το αποκλείω να πήγε Σουηδία!
όταν είχανε πιάσει το άλλο σκουπίδι τον Νοέμβρη, κ την είχανε ρωτήσει στα λαιβ στριμ της για τον χαγιατε κ ευχότανε να τον πιάσουνε με αυτά που έχει κάνει!
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Εγω θα προτεινα υποχρεωτικη στειρωση στον Αρχηγο, σε ολους/ολες εχουν περασει απο το stream του καθως και δωρεαν τσεκ για αυτισμο σε ειδικα κεντρα για οσους τον παρακολοθουσαν..
Για μισό λεπτό γιατί έχουμε χάσει τη μπάλα και το θέμα είναι πολύ πιο σημαντικό και γενικό στην κοινωνία.

Έχετε μεγαλώσει οι περισσότεροι σε μια γυάλα και ένα αποστειρωμένο περιβάλλον όπου όλα είναι ρυθμισμένα, δεν διατρέχετε κανένα κίνδυνο μου φαίνεται.

Προσωπική εμπειρία με κλώτσησε αξιωματικός στον στρατό επειδή έκανα βασικό λάθος σε βολή.

Τι είναι αυτό άσκηση βίας; Ρε μαλακές άντρες είμαστε. Μπάλα δεν έχετε παίξει; Παίζαμε ποδόσφαιρο στο σχολείο και το αν ήταν off side το αποφασίζαμε με ξύλο και γυρναγαμε σπίτι με αίματα στη μπλούζα.
Δεν καταλαβαίνετε ότι αυτό είναι υγεία;
Πως τα λέτε σήμερα αυτα; Τοξική συμπεριφορά και αναπαραγωγή bullying?
Μπορείτε ρε σταθείτε σαν άντρες και να επιβιώσετε ή θα σας κλέψει το γυφτάκι το κινητό από το χέρι;

Στα αρχίδια μου για αυτό το χαγιατ. Αύριο δεν θα τον ξέρει κανένας αλλά η αδυναμία, η φλωριά και η απάθεια θα παραμείνει.

Μετά λέμε για τους LGBTQ. Προφανώς και θα υπάρχουν. Αν γίνεστε γυναικωτοί και δεν υπάρχει αυτή η ένταση και η αίσθηση ότι βράζει το αίμα σου θα προσαρμοστείς στην αδυναμία. Βασική θεωρία εξέλιξης. Αυτό θέλετε οι νέοι;
Διάλογο και χάιδεμα;
Ότι υπάρχουν άτομα που τον υπερασπίζονται τόσο σθεναρά δεν το περίμενα.
Εμένα μου φαίνεται ότι χωρίς να τον ξέρω θα αρχίσω να τον υποστηρίζω. Βγαίναμε για ουίσκι και ο ένας στον άλλον έριχνε στάχτη από το τσιγάρο κρυφά για να τον κάνουμε να ξερασει. Ο άλλος έφαγε τούρτα από το πάτωμα και κάνετε λες και τον βασάνισαν.

εάν αυτή είναι η έρευνα δεν είσαι καν κοντά, μια μόνο τα έκανε αυτά κ ούτε μεθυσμένη ήταν ουτε τίποτα κ δεν ήταν σε καθημερινή βάση

Δεν ασχολήθηκα τόσο πολύ ρε φίλε γιατί και να ήταν δεν έγινε και τίποτα . Δηλαδή αν τράβαγαν και 2 μπάφους τι θα έλεγαν τα κανάλια;

Ασυδοσία και ναρκωτικά σε άντρο ακολασίας.

Που πάμε ρεεεεε ξυπνάτε. Θα έρθει ο Τούρκος και θα σας κατακτήσει χωρίς μια σφαίρα.... Στείλε ρομπατακια εσείς στο πεδίο τηλεκατευθυνόμενα.
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
και για οσους ξερουν απο dota2 ο admiralbulldog τον καρφωσε στην helenalive με 7k. της εβαλε και τα εξοδα για να παει σουηδια η κυρια και μετα τις πεταγε μπηχτες στα live που εκανε μαζι της. αλλα ο τυπος οταν βγαζει 7k μονο απο το stream του το μηνα προφανως του περισσευαν. η helenalive δεν υπηρχε περιπτωση να σκασει εξω απο κανενα ΑΤ να βαλει τα κλαματα για τον hayate το ποιο πιθανον ειναι να του πεταγε ντοματες και να τον εβριζε και να του ευχοταν να σαπισει εκει μεσα (τοση αγαπη του ειχε γιατι το ειχε παραξυλωσει μαζι της και οταν του ζητησε να το κοψει και την εκανε ξεφτυλα σε live και της ειχε ριξει και σφαλιαρα).
Καμιά λυπηση για άτομα που δεν έχουν αυτοσεβασμό ....άντε τα ΑΜΕΑ έχουν μειωμένο καταλογισμό δεν αντιλαμβάνονται απόλυτα την γελοιοποίηση αλλά την τύπισσα την έκανε κυριολεκτικά σκουπίδι όχι μόνο σε ένα αλλά σε αρκετά στριμ και αυτή συνεχιζε να πηγαίνει...το ίδιο και αυτήν την μελαχρινή κωλαρου την κομπλεξικη με την μύτη της .... Αυτά τα κοριτσάκια δεν είναι ΑΜΕΑ να χρειάζονται προστασία ούτε ανήλικα ....όπως ο χαγιατε τις χειραγωγουσε και τις εξευτελιζε το ίδιο θα κάνουν όλοι οι χειριστικοι που κυκλοφορούν εκεί έξω
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
382
Like
744
Πόντοι
81
Σκουπιδοκατασταση ηταν κ ο Λευτερης -Μπραβος Τιβι κ ο Μιχαλης...ο πατος του youtube ηταν,αλλα απο την αλλη δεν μπορουμε να αρνηθουμε αξιοσημειωτες στιγμες γελιου με Τζανετο κ Αλβανιδες (αυτη η καριολα η Φαιδρα ειναι ακομη στο κλαρι?),τζανετο κ αρχη του τελους που μπουκαρει απο το πουθενα κ πλακωνεται στα μπουκετα με τον αλλον στο σπιτι του αρχηγου (ο Αερακης ηταν δεν θυμαμαι...) κτλ...με Σολομωνιδη κ λοιπα Αμεα δεν εβγαζε η κατασταση γελια μονο παρακμη κ λυπηση...ουτε Βαρδος εβγαζε γελιο,ουτε στην Πανια (αλλη καριολα) ουτε κ μετα...
τωρα οι αργοσχολοι εχουν αναβαθμιστει με Σιντερελες,Κρις Κογιες,Γιανελη,Ορεινη μελισα,Μανος κτλ
η κατρακυλα κ το σωου συνεχιζεται απο τους αρνητες της παραδοσιακης μισθωτης εργασιας.
Ειναι η γενια Ζ (κ πισω) που αρνειται να συμβιβαστει κ τα τσεπωνει παθητικα απο τα views,τους φολοουερς,τα of κ ενιοτε απο την βιζιτα.Αρκεί το μεροκάματο να βγαινει.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
Τα ρεζιλια της πανια ήταν χειρότερα γιατί ήταν σε πανελλαδικης εμβέλειας κανάλι τα έβλεπαν ολοι

Εδώ έπρεπε να το ψαξεις, να είσαι ενημερωμένος τι θα δεις
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
Σκουπιδοκατασταση ηταν κ ο Λευτερης -Μπραβος Τιβι κ ο Μιχαλης...ο πατος του youtube ηταν,αλλα απο την αλλη δεν μπορουμε να αρνηθουμε αξιοσημειωτες στιγμες γελιου με Τζανετο κ Αλβανιδες (αυτη η καριολα η Φαιδρα ειναι ακομη στο κλαρι?),τζανετο κ αρχη του τελους που μπουκαρει απο το πουθενα κ πλακωνεται στα μπουκετα με τον αλλον στο σπιτι του αρχηγου (ο Αερακης ηταν δεν θυμαμαι...) κτλ...με Σολομωνιδη κ λοιπα Αμεα δεν εβγαζε η κατασταση γελια μονο παρακμη κ λυπηση...ουτε Βαρδος εβγαζε γελιο,ουτε στην Πανια (αλλη καριολα) ουτε κ μετα...
τωρα οι αργοσχολοι εχουν αναβαθμιστει με Σιντερελες,Κρις Κογιες,Γιανελη,Ορεινη μελισα,Μανος κτλ
η κατρακυλα κ το σωου συνεχιζεται απο τους αρνητες της παραδοσιακης μισθωτης εργασιας.
Ειναι η γενια Ζ (κ πισω) που αρνειται να συμβιβαστει κ τα τσεπωνει παθητικα απο τα views,τους φολοουερς,τα of κ ενιοτε απο την βιζιτα.Αρκεί το μεροκάματο να βγαινει.
Respect για φωτό mariana Cordoba.....τώρα για τους influencer που λες δίκιο έχεις αλλά δεν υπάρχει σύγκριση ....αν παραβλέψουμε το περιεχόμενο το να βγάζεις πολλαπλάσια χρήματα από το σπίτι σου κάνοντας χαβαλε ή να καταγράφεις με μια κάμερα το αραλικι τον καφέ το φαγητό εκτός σπιτιού δεν συγκρίνεται με τπτ με το υποχρεωτικό ωράριο το τρέξιμο τον δερβέναγα προϊστάμενο/αφεντικό να σε τραμπουκιζει ( μέσο αφεντικό ιδιωτικού τομέα = χαγιατε χωρίς την σωματική βία )
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Διάβασα κάτι σχόλια για αυτούς τους καθυστερημένους και τρελάθηκα.

Ξέρει κανείς αν είναι αλήθεια ότι αυτός ο ντραγκον γάμησε και επίσης γάμησαν και υπόλοιποι προβληματικοί;

Θυμάμαι ήταν ένας μπακαλιάρος (νομίζω τον έλεγαν αμεακη) και έλεγε ότι είχε και γκόμενα από εκεί. Που ζούμε ρεεεεε. Αυτή είναι η νέα γενιά;

Εντάξει και τελευταίο που ήταν ένας χοντρός που είχε γυρίσει τσόντα με μια που έχει και νημα εδώ μέσα.

Θυμάμαι μάλιστα την συγκεκριμένη ήθελα να την πάρω μέχρι που είχα δει αυτό το πλάσμα να την πηδάει.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Διάβασα κάτι σχόλια για αυτούς τους καθυστερημένους και τρελάθηκα.

Ξέρει κανείς αν είναι αλήθεια ότι αυτός ο ντραγκον γάμησε και επίσης γάμησαν και υπόλοιποι προβληματικοί;

Θυμάμαι ήταν ένας μπακαλιάρος (νομίζω τον έλεγαν αμεακη) και έλεγε ότι είχε και γκόμενα από εκεί. Που ζούμε ρεεεεε. Αυτή είναι η νέα γενιά;

Εντάξει και τελευταίο που ήταν ένας χοντρός που είχε γυρίσει τσόντα με μια που έχει και νημα εδώ μέσα.

Θυμάμαι μάλιστα την συγκεκριμένη ήθελα να την πάρω μέχρι που είχα δει αυτό το πλάσμα να την πηδάει.

Φίλε αν ήξερες τι λιγδιάρηδες και βρωμογεροι τις γ@μανε, δεν θα ήθελες ούτε να τις ακουμπήσεις!
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
Διάβασα κάτι σχόλια για αυτούς τους καθυστερημένους και τρελάθηκα.

Ξέρει κανείς αν είναι αλήθεια ότι αυτός ο ντραγκον γάμησε και επίσης γάμησαν και υπόλοιποι προβληματικοί;

Θυμάμαι ήταν ένας μπακαλιάρος (νομίζω τον έλεγαν αμεακη) και έλεγε ότι είχε και γκόμενα από εκεί. Που ζούμε ρεεεεε. Αυτή είναι η νέα γενιά;

Εντάξει και τελευταίο που ήταν ένας χοντρός που είχε γυρίσει τσόντα με μια που έχει και νημα εδώ μέσα.

Θυμάμαι μάλιστα την συγκεκριμένη ήθελα να την πάρω μέχρι που είχα δει αυτό το πλάσμα να την πηδάει.
Είχαν εκεί μια τύπισσα που τσιμπουκωνε τα ΑΜΕΑ τους βαραγε μαλακια και έχει ειπωθεί πως την πήδηξε και ο ντραγκον...πιο πίσω στο νήμα έχει και ένα βίντεο που τον τσιμπουκωνει ....για τον μπακαλιάρο που λες τυπε αν βγεις στον εκτός bou κόσμο θα διαπιστώσεις πως αυτό το μετροσέξουαλ στυλακι περνάει στις μικρές ηλικίες ...αν ισχύουν τα όσα λέγανε στα στριμ έχει σπρώξει καλά μουνάκια που αραζανε εκεί και τσάμπα ε όχι σαν εδώ στο bou που είναι πρόθυμοι να πληρώσουν για να τις γαμησουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom