Νέα

Βγάζει περισσότερα από εμένα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Το χωνεύεις ;;

  • Τι να κάνω;;Το δέχομαι και μούγκα..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν χωνεύεται..αλλά την παλεύω..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Με κάνει πύραυλο...Γαμώ το ^&*@@^*%&$^

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μια χαρά..ποιος έχει όρεξη να κάνει δεύτερη δουλειά..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Είναι πολύ καλή....το αξίζει..

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Ωμός ευνουχισμός..χωρίζω ΤΩΡΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Ενα hot θέμα....και για αυτούς που δεν το έχουν ζήσει...μπορούν να το φανταστούν...ευκολααα...

Αν έβγαζε περισσότερα χρήματα απο εσένα....??? Πως θα το έβλεπες??


Και για να τοποθετηθώ περί του θέματος...Δυστυχώς δεν θα την πάλευα...
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Γιατί όχι βρε συνάδελφε; Εμείς τόσους αιώνες το τρώμε αυτό το πακετάκι :)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.380
Κριτικές
5
Like
64.892
Πόντοι
12.056
Oσο και να βγαζει...μην ξεχναμε οτι:[youtube=425,350]1Kufo_5C0hg[/youtube]
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Πολύ δύσκολα ...
Εδώ μανουριάζουν που είναι από κάτω, φαντάσου να κονομάνε και περισσότερα  :toilet:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ενα hot θέμα....και για αυτούς που δεν το έχουν ζήσει...μπορούν να το φανταστούν...ευκολααα...

Αν έβγαζε περισσότερα χρήματα απο εσένα....??? Πως θα το έβλεπες..


Και για να τοποθετηθώ περι του θέματος...Δυστυχώς δεν θα την πάλευα...

Μου χει τύχει και δεν έτρεχε κάστανο. Μάλιστα μιλάμε για ΠΟΛΛΑ περισσότερα.
 
OP
OP
A

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Γιατί όχι βρε συνάδελφε; Εμείς τόσους αιώνες το τρώμε αυτό το πακετάκι :)
Αν και δεν μου εχει τύχει...τουλάχιστον μέχρι στιγμής (ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερώνει.. :rolleyes: )

Δεν θα την πάλευα.....Δυστυχώς λέγω....και αυτο γιατι μια απο της βασικές γονιδιακές πληροφορίες του ανδρός είναι η '' προστασία '' της συντρόφου...και ακόμα και αν αυτο δεν γίνεται στη πραγματικότητα..εστω η αίσθηση..

Ε λοιπόν αυτο...παει περίπατο....το επόμενο βημα..ειναι να σε πάρει αγκαλιά...για να μην κλαις...

Βέβαια...υπάρχουν και οι μαγκιόρισες ..που με αριστοτεχνικό τροπο διατηρούν τις ισορροπίες...αλλα υπάρχουν και οι άλλες..γαματαααα....που θα σε ξεσκισουν.......ετσιιιι για να θυμάσαι..και να μην ξεχνάς (Αιντααα εγω που σε έκανα ανθρωπο...)

Και μην μου πεις για υπερβατικοτητα ,αγαπες και αρχιδια....εν βρασμώ ψυχής πολλά ομορφα ακούγονται..
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
φανταζομαι υπαρχουν πολλοι που ειναι στη φαση "δε ξερω" γιατι δε τους εχει τυχει, ενας ειμαι κι εγω. Αν γινεται ας προστεθει η επιλογη...αλλιως πραγματικα προς το παρον, δε με εκφραζει καμια αλλη..
 
OP
OP
A

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
φανταζομαι υπαρχουν πολλοι που ειναι στη φαση "δε ξερω" γιατι δε τους εχει τυχει, ενας ειμαι κι εγω. Αν γινεται ας προστεθει η επιλογη...αλλιως πραγματικα προς το παρον, δε με εκφραζει καμια αλλη..
Ok man...μόλις προστέθηκε
 

tsokos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
103
Like
13
Πόντοι
1
Τέλεια. Ειδικά αν αυτή βγάζει περισσότερα από μένα, κι όχι εγώ λιγότερα από αυτή :)
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
δειτε την ταινια ''το ρεμαλι της φωκιωνος νεγρη''και παιρνετε οι νεωτεροι μαθηματα
 

Επισκέπτης
Μπορουμε ν απαντησουμε κι εμεις πως ειναι να βγαζουμε περισσότερα? :P  :2funny: Παντως το θεμα εχει εξαιρετικο ενδιαφερον!
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Ok man...μόλις προστέθηκε

Ωραιος  :thumbsup: ψηφισα κιολας..

ΠΑντως απ'οσο με ξερω, αν δεν ειχε εκεινη τουπε κι υφακι, δε νομιζω κι εγω να χα προβλημα...βεβαια, κι εγω ειμαι σπουδαγμενος κι εργαζομενος σε ενα συγκεκριμενο ειδος βιομηχανιας και αν ηταν κι εκεινη του ιδιου χωρου με περισσοτερα..σιγουρα θα εβαζα σε συγκριση τον εαυτο μου..τωρα τι θα εβγαινε..  :think:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Αν και δεν μου εχει τύχει...τουλάχιστον μέχρι στιγμής (ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερώνει.. :rolleyes: ) Δεν θα την πάλευα.....Δυστυχώς λέγω....και αυτο γιατι μια απο της βασικές γονιδιακές πληροφορίες του ανδρός είναι η '' προστασία '' της συντρόφου...και ακόμα και αν αυτο δεν γίνεται στη πραγματικότητα..εστω η αίσθηση..
Ε λοιπόν αυτο...παει περίπατο....το επόμενο βημα..ειναι να σε πάρει αγκαλιά...για να μην κλαις...
Βέβαια...υπάρχουν και οι μαγκιόρισες ..που με αριστοτεχνικό τροπο διατηρούν τις ισορροπίες...αλλα υπάρχουν και οι άλλες..γαματαααα....που θα σε ξεσκισουν.......ετσιιιι για να θυμάσαι..και να μην ξεχνάς (Αιντααα εγω που σε έκανα ανθρωπο...)
Και μην μου πεις για υπερβατικοτητα ,αγαπες και αρχιδια....εν βρασμώ ψυχής πολλά ομορφα ακούγονται..
Αν και δεν μου εχει τύχει...τουλάχιστον μέχρι στιγμής (ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερώνει.. :rolleyes: )
Δεν θα την πάλευα.....Δυστυχώς λέγω....και αυτο γιατι μια απο της βασικές γονιδιακές πληροφορίες του ανδρός είναι η '' προστασία '' της συντρόφου...και ακόμα και αν αυτο δεν γίνεται στη πραγματικότητα..εστω η αίσθηση..
Ε λοιπόν αυτο...παει περίπατο....το επόμενο βημα..ειναι να σε πάρει αγκαλιά...για να μην κλαις...
Βέβαια...υπάρχουν και οι μαγκιόρισες ..που με αριστοτεχνικό τροπο διατηρούν τις ισορροπίες...αλλα υπάρχουν και οι άλλες..γαματαααα....που θα σε ξεσκισουν.......ετσιιιι για να θυμάσαι..και να μην ξεχνάς (Αιντααα εγω που σε έκανα ανθρωπο...)
Και μην μου πεις για υπερβατικοτητα ,αγαπες και αρχιδια....εν βρασμώ ψυχής πολλά ομορφα ακούγονται..

Καλή η προστασία, αλλά καλύτερη μου φαίνεται η ζωή μου. Να με πάρει αγκαλιά να μην κλαίω, ναι, γιατί οι άντρες δεν κλαίνε... κλάνουν μόνο. Και φυσικά είναι δική μου δουλειά να κρατήσω τις ισορροπίες, έτσι; ( απορία: τους άντρες τους έχουμε για να τις χαλάνε μόνο; ). Και σιγα μη σου πω για υπερβατικότητα, προτιμώ να σε στείλω σε ρωσίδα  :thefinge:

Προς θεού μόνο, μην πάρεις τίποτα προσωπικά, σκόρπιες σκέψεις ήτανε :)


 
OP
OP
A

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Καλή η προστασία, αλλά καλύτερη μου φαίνεται η ζωή μου.
Αν μιλας για τη ζωης σου...μάλλον δεν πρόκειται να συμβει το συγκεκριμένο θεμα...γιατι θα εισαι μονη σου..Εγω ομιλώ για κοινή ζωή σε κοινό οίκημα με κοινά.......
Να με πάρει αγκαλιά να μην κλαίω, ναι, γιατί οι άντρες δεν κλαίνε... κλάνουν μόνο.
Ενίοτε κλαίνε..αλλα συνήθως δεν το δείχνουν..αν τωρα τον θέλεις υπεραισθητό ας ετοιμάσει και καπέλο με τρύπες για το κέρατο...Και μετα μη πεις οτι δεν το ήξερες και απλα ηταν μαλακοκαυλης...και που πηγαν οι γαμημένοι οι άνδρες?? :rolleyes:...και τελικα βρηκα χαρα στα σκελια μου απο τον Μπάμπη τον νταλικέρη που το ρίχνει και το ράπισμα του κατα το σεξ αμα λαχει.. ;)

Και φυσικά είναι δική μου δουλειά να κρατήσω τις ισορροπίες, έτσι; ( απορία: τους άντρες τους έχουμε για να τις χαλάνε μόνο; ).
Στη συγκεκριμένη περίπτωση (οσον αφορα το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θεμα) φυσικα και είναι δικη σου δουλειά..

Και σιγα μη σου πω για υπερβατικότητα, προτιμώ να σε στείλω σε ρωσίδα  :thefinge:
Εγω δεν παίζω ετσι...αν θες καμια φίλη σου.....μεσααα :grin:

Προς θεού μόνο, μην πάρεις τίποτα προσωπικά, σκόρπιες σκέψεις ήτανε :)
Αλίμονο...παρομοίως.. :)



 

Επισκέπτης
Αν και δεν μου εχει τύχει...τουλάχιστον μέχρι στιγμής (ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερώνει.. :rolleyes: )

Δεν θα την πάλευα.....Δυστυχώς λέγω....και αυτο γιατι μια απο της βασικές γονιδιακές πληροφορίες του ανδρός είναι η '' προστασία '' της συντρόφου...και ακόμα και αν αυτο δεν γίνεται στη πραγματικότητα..εστω η αίσθηση..

Ε λοιπόν αυτο...παει περίπατο....το επόμενο βημα..ειναι να σε πάρει αγκαλιά...για να μην κλαις...

Βέβαια...υπάρχουν και οι μαγκιόρισες ..που με αριστοτεχνικό τροπο διατηρούν τις ισορροπίες...αλλα υπάρχουν και οι άλλες..γαματαααα....που θα σε ξεσκισουν.......ετσιιιι για να θυμάσαι..και να μην ξεχνάς (Αιντααα εγω που σε έκανα ανθρωπο...)

Και μην μου πεις για υπερβατικοτητα ,αγαπες και αρχιδια....εν βρασμώ ψυχής πολλά ομορφα ακούγονται..

Εισαι λαθος.
Δεν ειναι κακο να εχεις φραγκατη γκομενα, αρκει να την εχεις του χεριου σου.
Πριν μερικα χρονια ειμουν με μια Μολδαβη (Υπερδνειστερια για την ακριβια) η οποια δεν ειχε χαρτια, εκανε οτι δουλεια εβρισκε και ηταν σχεδον μονιμως αφραγκη. Ακομα κι οταν ειχε λεφτα τα εστελνε στουςδικους της. Καλη κοπελα τη γουσταρα, τα βρισκαμε σχεδον σε ολα, αλλα ειχα κουραστει να της κανω τον σπονσορα. Χωρισαμε και μειναμε φιλαρακια.
Μετα γνωριζω την κοπελα με την οποια τα εχω μεχρι σημερα (2 χρονια σχεση και ισως την παντρευτω τελικα). Η κοπελα απο Β.Π. φραγκατη οικογενεια, αλλη νοοτροποια, αλλη συμπεριφορα με καλη δουλεια και φυσικα με αλλες παρεες και συνηθειες. Στην αρχη υπηρχε αυτο που λεω "διαφορετικοι κοσμοι και αντιληψεις". Εγω να πινω, να μαστουρωνω με φιλους, να γουσταρω συναυλιες, να μην πηγαινω Αθηνα να τη βλεπω, να μη γουσταρω θεατρα και μαλακιες που πηγαινε αυτη. Με τον καιρο αυτα ξεπεραστηκαν. Αυτος ειμαι καλη μου. Αν με γουσταρεις παει καλα, αν οχι βρες καποιον που να σου ταιριαζει. Δεν γουσταρεις να φας κοντοσουβλι στην πλατεια του χωριου και θελεις αστακομαροναδα σε κυριλε εστιατοριο στην πολη. Πληρωνε και παμε. Εχω χρωσταω και δεν μπορω να κανω περιτα εξοδα. Σε ενοχλει που δεν εχω κλιματιστικο στο σπιτι μου ? Αγορασε ενα για να εχουμε γιατι εχω εχω συνηθησει και στη ζεστη και στο κρυο.
Οσο για το "εγω σε εκανα ανθρωπο" το ακουσαμε καποια στιγμη, αλλα ακουσαμε και το "τι εχανα τοσο καιρο που δεν σε ειχα γνωρισει" και το ποσο λαθος ημουν σε αυτα που πιστευα, σε ευχαριστω για αυτα που μου εμαθες".
Στο χερι μας ειναι αδερφε να τις εχουμε οπως εμεις θελουμε να ειναι, αλλιως καλυτερα μονοι να εχουμε και το κεφαλι μας ησυχο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom