Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
αν το μαγαζι συνεχιζει με την business culture του Σ-12, οι regular θα τρωνε με χρυσα κουταλια και οι νεοι θα περνουν τα αρχιδια τους - μερικές φορές και μεχρι σημειο αγένειας. Και ακριβα. Καθείς με τις ορεξεις του.
οπως το λες
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
η σονια παιζει στουρναρη τωρα
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εχω φαει καμια δεκαρια μπριζολεσ!!!ουτε πολλεσ ουτε λιγεσ!!!δηλαδη η σεριφισα μου πασαρε για φολεσ την χρυσα και την γωγω??
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
στουρναρη 29 παιζει!!!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιζουν δηλαδη καλυτερα κομματια στο ιδρυμα που δεν παιζει να τα δω??
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ρε φιλαρακο πηγα περασα με την γωγω οπωσ μου ειπεσ αλλα την πατησα!!!1καλα με κοροιδευεισ η γωγω δεν κανει φουλ προγραμμα!!!!!κανει μονο τα προκαταρτικα και απλη εκτονωση εωσ εκει!!!!με δουλευεισ πληρωσα τα γαμημενα και δεν εκανα τπτ!!!η χρυσα μου λεει κανει φουλ περνα μαζι τησ!!ναι καλα τησ λεω πληρωσα την πρωτη να στα ακουμπησω ολα τησ λεω και εφυγα!!!μηπωσ επειδη ηταν η πρωτη φορα εκει??απλα πηγα με "μεσο" και μου ειπε ολα οκ!!!!
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλαρακο πηγα περασα με την γωγω οπωσ μου ειπεσ αλλα την πατησα!!!1καλα με κοροιδευεισ η γωγω δεν κανει φουλ προγραμμα!!!!!!!!
Μη τρελαίνεσαι φίλε. Δε σε κοροϊδεύει κανείς. ΟΛΟΙ την έχουμε πατήσει μερικές φορές. Εδώ εγώ την έχω πατήσει(το γράφω σε άλλο thread) στο ΜΕΓΑ μπριζολάδικο της σολωμού.  :idiot: Συμβαίνουν αυτά .

Να διαβάζεις και τα ζώδια πριν πας επίσκεψη, εγώ αυτό κάνω.  :2funny:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
τι να σου πω πηγα εκει ειδα τισ κοπελεσ και η γωγω ελειπε!!!!μου λεει κανε με χρυσα θα σε ικανοποιηση!!εντομεταξυ ειναι γνωστεσ με την ελενη απο ομηρου αρα  με εμπιστευοντουσαν!!σκαει μυτη η γωγω μετα απο λιγο με ρουχα κανονικα εκεινη την ωρα επιανε δουλια και τησ λεω την γωγω θελω οπωσ μου ειπεσ!!!μου λεει η γωγω δεν κανει φουλ παρε την χρυσα δεν σου αρεσει!!σαν να ηθελε να μου πασαρει οποια αυτη ηθελε!1και φυσικα εφυγα!!!εσυ τι λεσ γι αυτο???
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
την Ελενα τη Μολδαβη την εχει παρει κανεις?
δηλωνει επαγγελματιας μασερ, και ερχεται και σπιτι με 50 την ωρα...
απλα ζητηστε την καρτα της...
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
δηλαδη τι να εκανα να περναγα και αν δεν καθοταν να εσκαγα το 100 τσαμπα??
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εσενα η γωγω σου κανει φουλ μπριζολιτσα????λεσ να ξαναπαω να παρω διπλο λεσ γωγω-χρυσα μπασ και ειναι καλητερα??
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
εσενα η γωγω σου κανει φουλ μπριζολιτσα????λεσ να ξαναπαω να παρω διπλο λεσ γωγω-χρυσα μπασ και ειναι καλητερα??
δεν εχω παρει ποτε διπλο εκει, δεν ξερω κατα ποσο ταιριαζουν.
γενικα , για το διπλο, να διαλεγετε μια κοπελα που εχετε ηδη μπριζολιαστει,
και να της λετε να φερει εκεινη οποια φιλη της θελει...
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλα τα λεσ ετσι πρεπει να γινετε απλα για να παρω την γωγω μπασ και κατσει ετσι!!!!εσενα σου εχει προσφερει μπριζολα???απο την πρωτη φορα η σου εκανε νερα??
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
καλα τα λεσ ετσι πρεπει να γινετε απλα για να παρω την γωγω μπασ και κατσει ετσι!!!!εσενα σου εχει προσφερει μπριζολα???απο την πρωτη φορα η σου εκανε νερα??
δεν την εχω παρει σ αυτο, στην Ομηρου μονο και απο τη δευτερη, την πρωτη ειχε μονο λαδωμα
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
την χρυσα την εχεισ παρει??αξιολογο κομματι φαινετε απλα κατι εχει στην φατσα που ξινιζει!!λεσ να δοκιμασω με γωγω και οτι κατσει??να τησ πασαρω οτι αλλα εκανε στην ομηρου μπασ και κατσει απο την πρωτη??πριν ποσο καιρο δουλευε η γωγω ομηρου???
 

stranger31

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
την Ελενα τη Μολδαβη την εχει παρει κανεις?
δηλωνει επαγγελματιας μασερ, και ερχεται και σπιτι με 50 την ωρα...
απλα ζητηστε την καρτα της...

Εγώ την έχω πάρει, πήγα για πρώτη φορά και αν και πολυ άνετη (δεν έπαιξε θέμα πετσέτας και τέτοια) παρόλα αυτα δεν έγινε τίποτε άλλο. Αν και με τάραξε στις ερωτήσεις (δουλειά,γάμος, σκυλιά) ήταν πολύ φιλική και άνετη. Με χάλασε το οτι το έπαιζε πού ειδική(επαγγελματίας αν και λέει οτι είναι στην ουσία δεν το έχω και πολύ, δεν έχει πτυχίο (η ίδια μου το είπε) ώστε να θεωρείται pro).  Αυτό με τα 50 μου το είπε και εμένα και μου έδωσε και κάρτα. Είμαι σε σκέψη τώρα. Να την πάρω στο σπίτι και ότι βγεί ( το πολύ πολύ να χαλάσω ένα πενηντάρικο σε τρίψιμο) ή να την ξαναεπισκεφτώ στον εν λόγω μαγαζι ? (τουλάχιστον και νη μην παίξει με αυτή θα αρχίζει να με μαθαίνει η σερίφισα με ότι αυτο συνεπάγεται :) )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom