Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Λύστε μου μια απορια η μαλλον δυο:Πριν κανα διμηνο Ξανθο γκομενακι γυρω στα 35 καρε μαλλι και  προστυχα γυαλακια που το σκισαμε στα μπροστινα καθισματα και επειτα στο καπνηστηριο ποιος το ειχε οργανωσει; πιτσι εσυ;τιμη και δοξα αν ησουν εσυ.. Δυνατο το γκομενακι. Και η δευτερη απορια μου. Ποιος καριολης ενω εργαζομουν πανω στο αιδοιο της νεαρας  ηρθε και μου εγλειψε το αυτι; δεν τον προλαβα τον πουστη. Χαθηκε μεσα στον οχλο που παρατηρουσε.  :s&m_1:

Ρε γαμω το σπιτι τους κανουν κατι τετοια αψυχολογητα τα πουστρακια εκει μεσα. Εχω φαει και εγω τετοια φωλα με χαϊδεμα σε αναλογο σκηνικο.
Παιζει οντως πολυς κοσμος που αντι να γαμαει περιμενει να δει να γαμαμε για να παρει ματι ψωλη. Εχουμε χαζεψει τελειως. Το αποκορυφωμα ειναι οταν τους παρακαλας να γαμησουν για να μη ξενερωσει η γκομενα και θελει να φυγει, που απο τους 10, την γαμανε οι 2.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Λύστε μου μια απορια η μαλλον δυο:Πριν κανα διμηνο Ξανθο γκομενακι γυρω στα 35 καρε μαλλι και  προστυχα γυαλακια που το σκισαμε στα μπροστινα καθισματα και επειτα στο καπνηστηριο ποιος το ειχε οργανωσει; πιτσι εσυ;τιμη και δοξα αν ησουν εσυ.. Δυνατο το γκομενακι. Και η δευτερη απορια μου. Ποιος καριολης ενω εργαζομουν πανω στο αιδοιο της νεαρας  ηρθε και μου εγλειψε το αυτι; δεν τον προλαβα τον πουστη. Χαθηκε μεσα στον οχλο που παρατηρουσε.  :s&m_1:

χαχαχα άκου τι έπαθε ο φίλος!  :vomit: :vomit:
θα έπρεπε να το κυνηγήσεις με την ψωλη έξω να τον βρεις και να τον ξεφτιλίσεις  :tickedoff: :tickedoff:  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_1: :s&m_1: μπροστά στους ¨σωστούς¨ συναγωνιστές για παραδειγματισμό και μόνο, γιατί το έχουν παρακάνει οι πουστρόγεροι! :effemine:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
χαχαχα άκου τι έπαθε ο φίλος!  :vomit: :vomit:
θα έπρεπε να το κυνηγήσεις με την ψωλη έξω να τον βρεις και να τον ξεφτιλίσεις  :tickedoff: :tickedoff:  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_1: :s&m_1: μπροστά στους ¨σωστούς¨ συναγωνιστές για παραδειγματισμό και μόνο, γιατί το έχουν παρακάνει οι πουστρόγεροι! :effemine:
οχι ρε καλυτερα να μαζευτουν ολοι οι μυστες να γινει φαση bukake να χει να το θυμαται ο καθενας τους χαχαχα
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
οχι ρε καλυτερα να μαζευτουν ολοι οι μυστες να γινει φαση bukake να χει να το θυμαται ο καθενας τους χαχαχα

τύπε εγώ και ο μύστης Zoren σε έχουμε πελώρια ανάγκη για καταδρομικές αιφνιδιαστικές επιθέσεις
στο σκοτεινό μέτωπο της πιάτσας!!! που έχεις εξαφανιστεί ?  :'( :'( :'( :'(
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
τύπε εγώ και ο μύστης Zoren σε έχουμε πελώρια ανάγκη για καταδρομικές αιφνιδιαστικές επιθέσεις
στο σκοτεινό μέτωπο της πιάτσας!!! που έχεις εξαφανιστεί ?  :'( :'( :'( :'(
στο επομενο εγω και η μουστακα μου θα κατεβουμε  :grin:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
οχι ρε καλυτερα να μαζευτουν ολοι οι μυστες να γινει φαση bukake να χει να το θυμαται ο καθενας τους χαχαχα

δε ξέρω για σας ρε παιδιά αλλά εγώ δεν τους τον δίνω με τίποτα! δε γαμαω ζόμπι, πουστρόγερους που παίζουν πάντα έτσι ύπουλα! δε τους κάνω αυτό το χατίρι!
καλύτερα μόνος μου και μαλακια να βλέπω και πόσο μακριά πετάω τα φλόκια μου!
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
δε ξέρω για σας ρε παιδιά αλλά εγώ δεν τους τον δίνω με τίποτα! δε γαμαω ζόμπι, πουστρόγερους που παίζουν πάντα έτσι ύπουλα! δε τους κάνω αυτό το χατίρι!
καλύτερα μόνος μου και μαλακια να βλέπω και πόσο μακριά πετάω τα φλόκια μου!
αυτο ειναι το μπουκακε πανω κατω μυστη τουσ χυνεις
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
ενα απλο googlarisma ειναι η λεξη...bukkake

χαχαχα εντάξει φίλος τώρα σε έπιασα!
όπως και να έχει αυτό είναι που αναζητούν  και γω δεν είμαι διατεθειμένος να τους το δώσω...
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16

ptsolias

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχα άκου τι έπαθε ο φίλος!  :vomit: :vomit:
θα έπρεπε να το κυνηγήσεις με την ψωλη έξω να τον βρεις και να τον ξεφτιλίσεις  :tickedoff: :tickedoff:  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_1: :s&m_1: μπροστά στους ¨σωστούς¨ συναγωνιστές για παραδειγματισμό και μόνο, γιατί το έχουν παρακάνει οι πουστρόγεροι! :effemine:
Ειχα πιο σημαντικα θεματα να ασχοληθω εκεινη τη στιγμη  :fuck2: γι αυτο και δεν εδωσα ιδιαιτερη βαρυτητα. Θα εισηγηθω στο ταμειο εκτος απο προφυλακτικα, να μας εφοδιαζει και με ακουστικα. Παντως περαν της πλακας, θα πρεπει με καποιο τροπο, να εξαλειφθει το φαινομενο των ζομπι πουστροπαππουδων που επειδη δεν τους σηκωνεται ουτε με κλαρκ, να γινονται ενοχλητικοι μεχρι αηδιας."Να φυγετε κυριοι.. Να πατε αλλου." η καλυτερα "ΣΤΟ ΑΒΕΡΩΦ ΑΔΕΛΦΕΣ ΜΟΥΥ. ΣΤΟ ΑΒΕΡΩΦ..."
 

Επισκέπτης
:fuck2:
Το ξεσκι του Σαββατου ηταν φοβερο :)
Υπογειο μεστην καυλα κ διαδρομοι γεματοι καυλες
Οσο για ενοχλητικους ολων των ειδων,απλα δεν ασχολεισαι!!
Καλο απογευμα :) σε οσους γουσταρουν
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
:fuck2:
Το ξεσκι του Σαββατου ηταν φοβερο :)
Υπογειο μεστην καυλα κ διαδρομοι γεματοι καυλες
Οσο για ενοχλητικους ολων των ειδων,απλα δεν ασχολεισαι!!
Καλο απογευμα :) σε οσους γουσταρουν

Νικολέτα εγγύηση  :grin:
 

ptsolias

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
:fuck2:
Το ξεσκι του Σαββατου ηταν φοβερο :)
Υπογειο μεστην καυλα κ διαδρομοι γεματοι καυλες
Οσο για ενοχλητικους ολων των ειδων,απλα δεν ασχολεισαι!!
Καλο απογευμα :) σε οσους γουσταρουν
Ετσι. Παντα τετοια. Και τα δελτια που βγαινουν τωρα τελευταια οταν οργανωνεται φαση, ειναι ολα τα ευρω.Λεω να το τιμησω σημερα μιας και αναφερθηκα σε γεγονοτα που αφορουν το ιδρυμα. Ειδομεν. Οι Δευτερες ειναι περιεργες μερες. Η κανεις τρομερη φαση η τη βγαζεις με καναδυο μαλακιες και πας για σουβλακια μετα.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Ετσι. Παντα τετοια. Και τα δελτια που βγαινουν τωρα τελευταια οταν οργανωνεται φαση, ειναι ολα τα ευρω.Λεω να το τιμησω σημερα μιας και αναφερθηκα σε γεγονοτα που αφορουν το ιδρυμα. Ειδομεν. Οι Δευτερες ειναι περιεργες μερες. Η κανεις τρομερη φαση η τη βγαζεις με καναδυο μαλακιες και πας για σουβλακια μετα.
ψηφίζω το 2 γιατί όλες τις Δευτέρες  που έχω πάει είναι μούφα...
καλή τύχη πάντως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom