Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

giorgosss27

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
18
Like
8
Πόντοι
0
Χθες νωρίς το βραδάκι το γνωστό μιλφ χάρισε απλόχερα ηδονή και καύλα. Μπράβο σας!!! Το κροσάκι στην δεύτερη καμπίνα διακριτικό και περιποιημένο παρότι δεν είναι το ζητούμενο μου τα κρος απλά το αναφέρω ως συμπεριφορά ότι δεν ενόχλησε με την στάση του.
Τι ώρα ήταν εκεί περίπου θυμάσαι ?
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
340
Πόντοι
21

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.816
Κριτικές
126
Like
7.994
Πόντοι
7.885
Τα ζόμπι περιφέρονταν πεινασμένα και χθες το βράδι στο ίδρυμα. Τελικά την πλήρωσε νεαρός γύρω στις 03:10 ο οποίος παρτουζωθηκε στον πρώτο καναπέ του πάνω ορόφου. Ο τύπος είχε τεράστια ανάγκη να φάει πουτσα και ζητούσε συνέχεια κι άλλες :confused::confused:. Κάτι άλλο σε θηλυκό δεν πρόσεξα.
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
379
Like
3.194
Πόντοι
441
Τα ζόμπι περιφέρονταν πεινασμένα και χθες το βράδι στο ίδρυμα. Τελικά την πλήρωσε νεαρός γύρω στις 03:10 ο οποίος παρτουζωθηκε στον πρώτο καναπέ του πάνω ορόφου. Ο τύπος είχε τεράστια ανάγκη να φάει πουτσα και ζητούσε συνέχεια κι άλλες :confused::confused:. Κάτι άλλο σε θηλυκό δεν πρόσεξα.
Μπροστά σε όλους?
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
3
Like
2.151
Πόντοι
736
Mr Bean Waiting GIF by Bombay Softwares
:coffee:
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
626
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
6
Χθες νωρίς το βραδάκι το γνωστό μιλφ χάρισε απλόχερα ηδονή και καύλα. Μπράβο σας!!! Το κροσάκι στην δεύτερη καμπίνα διακριτικό και περιποιημένο παρότι δεν είναι το ζητούμενο μου τα κρος απλά το αναφέρω ως συμπεριφορά ότι δεν ενόχλησε με την στάση του.
Το κροσάκι έφαγε τίποτα ή μπα;
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
21
Μια ερωτηση και μην πεσετε να με φατε το εχω απορια μπορει καποιος μυστης να μου εξηγησει ποιος ο λογος να πας τσοντοσινεμα αν δεν εισαι αυτο που λεμε λιγο κουνιστος και σου αρεσει ξερετε..... Αν μαζευε τπτ κοπελες που γουσταρανε φαση η τπτ ζευγαρια που θελανε ανταλλαγη τοτε ναι. Αν οχι τοτε τι το ωραιο υπαρχει. Αν ειναι ευκολο να παντησει κανας γνησιο μυστης οπως για παραδειγμα @kostakis27
Λοιπόν θα σου απαντήσω εγώ . Με την δικιά μου πήγαμε άπειρες φορές στο συγκεκριμένο μαγαζί. Η δικιά μου Δεν γουσταρε επαφές με τους υπόλοιπους παρά μόνο μάτι και για μας και για αυτούς . Το ότι το μαγαζί είχε ανάμικτο κοινό σχετικά με τις σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός. ουδέποτε μας ενόχλησε.περασαμε καλά και μετά από κάποιους μήνες επιλέξαμε ένα άλλο παιχνίδι με την δικιά μου και πήγαμε παρακάτω.
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
21
Σκεφτόμαστε αύριο βράδυ να κάνουμε μια επίσκεψη ... Θα είναι κανένας αξιόλογος άντρας εκεί εκτός από τα γνωστά ζόμπι ; :grin:
Θα κάνεις τέτοια κέντα και θα τιμήσεις το σινεμά ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom