Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

PoustraCross

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
63
Like
60
Πόντοι
0
Ας μην υπήρχαν οι μαλακες να βγάζουν βίντεο και φωτογραφίες και θα δεις πως θα μαζεύονται πιο εύκολα.
εεεεε ενταξει αυτα παντα θα υπαρχουν, δεν μπορεις να τα περιορισεις!!!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
εεεε και τι να κανεις μωρε? να τσακωθεις?
εμενα μου εχει τυχει να βλεπω εκει οτι με τραβανε, αλλα τι να κανω??
Ξέρω γω να υπερασπιστεις τον εαυτό σου; Λέω εγώ...
Ένας από τους κύριους λόγους που δεν έρχονται γυναίκες.
Κάποιοι άλλοι είναι ότι οι περισσότεροι πελάτες είναι σάπιοι εμφανισιακά και γενικά δεν σέβονται τίποτα
 

PoustraCross

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
63
Like
60
Πόντοι
0
Ξέρω γω να υπερασπιστεις τον εαυτό σου; Λέω εγώ...
Ένας από τους κύριους λόγους που δεν έρχονται γυναίκες.
Κάποιοι άλλοι είναι ότι οι περισσότεροι πελάτες είναι σάπιοι εμφανισιακά και γενικά δεν σέβονται τίποτα
Εεεε ενταξει βρε συ, αμα ο αντρας θελει να κανει κατι, τι μπορω να πω και εγω???
Ο αντρας ειναι αντρας και πρεπει να τον σεβομαστε!
Μπορει να μην μας αρεσουν ολα οσα θελει, αλλα και παλι δεν νομιζω οτι ειναι η θεση μας, εμεις σαν παθητικες, για να το κρινουμε!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Στα σινεμά αυτά δεν πήγαιναν ποτέ γυναίκες. Έγιναν κάποιες προσπάθειες αλλά δεν ευδοκίμησαν. Τις περισσότερες που είχα δει μέσα σε προβολή έργου ήταν στο σινέ Βένος πριν δεκαετίες. Έχουν παίξει και κάποια event αλλά τα τσοντάδικα είναι για τις παθητικές και τους κάλτ τύπους. Παλιά πήγαιναν και οι στράιτ για ξεκαύλωμα που υπήρχε πολύ πείνα. Τσοντούλα τώρα βλέπεις στον υπολογιστή σου..
 

PoustraCross

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
63
Like
60
Πόντοι
0
Στα σινεμά αυτά δεν πήγαιναν ποτέ γυναίκες. Έγιναν κάποιες προσπάθειες αλλά δεν ευδοκίμησαν. Τις περισσότερες που είχα δει μέσα σε προβολή έργου ήταν στο σινέ Βένος πριν δεκαετίες. Έχουν παίξει και κάποια event αλλά τα τσοντάδικα είναι για τις παθητικές και τους κάλτ τύπους. Παλιά πήγαιναν και οι στράιτ για ξεκαύλωμα που υπήρχε πολύ πείνα. Τσοντούλα τώρα βλέπεις στον υπολογιστή σου..

Και σκεφτομουν τελικα, οτι ισως το ιντερνετ και οι τσοντες στους υπολογιστες να εχουν κανει στην πραγματικοτητα καλο σε αυτα τα μερη αλλα και εμας που παμε καποιες φορες εκει!!
Γιατι τωρα πια, μαλακια μπορει ο καθενας αντρας να παιξει ανετα στο σπιτι του, ενω εκει θα μαει μονο οποιος θελει πραγματικα να βρει να τον χωσει σε καποια!!!
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
135
Like
128
Πόντοι
1
Eχει διάφορα θεματα η φαση εκει. Ενα βασικο ειναι η αρνηση χρησης προφυλακτικου απο καποιους.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Eχει διάφορα θεματα η φαση εκει. Ενα βασικο ειναι η αρνηση χρησης προφυλακτικου απο καποιους.
Τελευταία φωρα θυμάμαι σε έχυσα μέσα δεν πιστεύω να έγινα πατέρας και να μου ζητήσεις διατροφή
 

PoustraCross

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
63
Like
60
Πόντοι
0
Eχει διάφορα θεματα η φαση εκει. Ενα βασικο ειναι η αρνηση χρησης προφυλακτικου απο καποιους.
Ναι και εμενα μου εεχει τυχει αυτο, αλλα επειδη παντα εχω πολλα προφυλακτικα μαζι μου, οσες φορες ειπα ευγενικα οτι θα πρεπει να του το φορεσω, ποτε κανενας δεν ειπε οχι μωρε!!
 

PoustraCross

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
63
Like
60
Πόντοι
0
Κινητικότητα μου είπε δροσερός είδε στο Αβέρωφ. Καθαριστές και τέτοια. Αλλά αυτός φαντάζεται πούτσες παντού οπότε το κόβω μούφα.
Η καθαριότητα σε αυτό το σινεμά μόνο καλό δεν κάνει. Όσο περισσότερη μπίχλα τόσο περισσότερη καλτ πελατεία
:shit::zombie::shit::zombie:
ναι αλλα δεν θα εκανε κακο να βαζανε και καποιες πιο αναπαυτικες καρεκλες για να μπορει να γινεται πιο ανετα καμια φαση!!
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
εχουμε καποιο νεο, για το ποτε ανοιγουν τα τσοντοσινεμσ?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
εχουμε καποιο νεο, για το ποτε ανοιγουν τα τσοντοσινεμσ?
Ανοίγουν 28/5 και ίσως μελλοντικά για νά μπωρουμε να έχουμε πρόσβαση θα πρέπει νά έχουμε εμβολιαστεί,καλός όπως στα γυμναστήρια
 

Kariolitsa

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
Ανοίγουν 28/5 και ίσως μελλοντικά για νά μπωρουμε να έχουμε πρόσβαση θα πρέπει νά έχουμε εμβολιαστεί,καλός όπως στα γυμναστήρια
Δεν πρόκειται αγαπητέ μου να σου ζητήσουν self test στα τσόνταδικά... Απλά καλό θα ήταν οποίοι πηγαίνουν για να μν μεταφέρουν ΑΚΌΜΑ έναν κίνδυνο (αρρώστια) να έχουν κάνει έστω την μια δόση.... Λέω εγώ τώρα... ????
 

Sepoliacpl

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Νοε 2018
Μηνύματα
371
Like
9.945
Πόντοι
1.041
Μυστες έχουμε κανένα νέο για το ποτε ανοίγει το ΑΤ; έχουμε καιρό να παμε και μας έλειψε. Εχω κρατήσει ακόμα τα εισιτήρια από την πρωτη φορά που πηγαμε με τη συζυγο.
IMG_20210519_124042.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom