Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.737
Κριτικές
126
Like
7.773
Πόντοι
7.885
Θα παιζει τιποτα τωρα;

Δύσκολες ώρες τύπε,αλλά ποτέ δεν ξέρεις.Λες να την στήσεις απέναντι στην στάση των λεωφορείων και να κόψεις κίνηση τι μπαινοβγαίνει,όπως κάνουν κάτι τελειωμένοι βλάκες που μπαίνουν σαν επισκέπτες στο θρεντ
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
κοστακη ξιγιεσαι ναυλον! Μια ερωτηση εκανα. Θα μπορουσες να μην γραψεις τιποτα απ το να πεις την μαλακια σου χωρις να με ξερεις και να ξερεις τι κανω. Αιντε ολοι ξυπνητζηδες!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.737
Κριτικές
126
Like
7.773
Πόντοι
7.885
κοστακη ξιγιεσαι ναυλον! Μια ερωτηση εκανα. Θα μπορουσες να μην γραψεις τιποτα απ το να πεις την μαλακια σου χωρις να με ξερεις και να ξερεις τι κανω. Αιντε ολοι ξυπνητζηδες!

Τύπε γιατί παρεξήγηθηκες???Μήπως είσαι κι εσύ απ'αυτούς που πάτε και στήνεστε με τις ώρες απέναντι στην στάση και περιμένετε να ορμήξετε μόλις μπει κανα ζευγάρι ή κανα τραβεστί???
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
Αυτα τα κανεις εσυ μαλλον η τα εχεις κανει! Ελα πες το μην ντρεπεσαι!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.737
Κριτικές
126
Like
7.773
Πόντοι
7.885
Αυτα τα κανεις εσυ μαλλον η τα εχεις κανει! Ελα πες το μην ντρεπεσαι!

Τύπε δεν είμαι τόσο γύφτος να μην πληρώσω είσοδο και να στήνομαι στη στάση απ'έξω,ούτε περιμένω στο μπου να μάθω αν παίζει κάτι μέσα για να πάω.Αν γουστάρω θα μπω κι ας είμαι και μόνος.Εσύ κάτσε εδώ να περιμένεις πότε θα σου απαντήσουν βλάκα
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
133
Like
124
Πόντοι
1
Ειναι αρκετοι που τριγυριζουν απεξω και μετα τους βλεπω μεσα...
 

Nikos_Cuck

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Like
137
Πόντοι
0
θελει κανεις να δει φωτος της γυναικας μου πριβε εκει?Pm me
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Καλύτερα να την φέρεις στο σινεμά. Φωτογραφίες να φάνε και οι κότες.
Όλο και κάποιος θα σε βολέψει και σένα γιατί αυτό γουστάρεις και άσε τη γυναίκα σου στους άλλους να την ''διορθώσουν'' λίγο.
:zombie: :zombie:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.737
Κριτικές
126
Like
7.773
Πόντοι
7.885
Τις φωτο τι να τις κανουμε να τραβηξουμε μαλακια σκεπτομενοι;;; Φερτη αμα θελει στο σινεμα να το συζητησουμε

Τύπε άμα την φέρει εσύ το πιο πιθανόν είναι να μείνεις αγάμητος,οπότε μάλλον δεν σε συμφέρει
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.737
Κριτικές
126
Like
7.773
Πόντοι
7.885
Κι εσυ πως ξερεις τι θελω και τι θα γινει αμα τη φερει;;;;

Ρε τύπε εσύ δεν έλεγες πριν 2 σελίδες ότι γουστάρεις να σε γαμάνε στις πάνω καμπίνες μέσα από το παραθυράκι???Τι σ'ενδιαφέρει για την γκόμενα του άλλου??Ίσα ίσα που άμα έρθει γκόμενα εσύ θα μείνει αγάμητος όπως σου έγραψα,οπότε δεν σε συμφέρει.Τι δεν καταλαβαίνεις σε αυτό που γράφω???
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
133
Like
124
Πόντοι
1
Ρε τύπε εσύ δεν έλεγες πριν 2 σελίδες ότι γουστάρεις να σε γαμάνε στις πάνω καμπίνες μέσα από το παραθυράκι???Τι σ'ενδιαφέρει για την γκόμενα του άλλου??Ίσα ίσα που άμα έρθει γκόμενα εσύ θα μείνει αγάμητος όπως σου έγραψα,οπότε δεν σε συμφέρει.Τι δεν καταλαβαίνεις σε αυτό που γράφω???

Οχι δεν εχω πει κατι τετοιο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.737
Κριτικές
126
Like
7.773
Πόντοι
7.885
τυπε εχω καιρο να δω τον μαλλια...αλλαξε ωρες?η γαμησε τον τυπο με το κολαν και χαθηκε? :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Τύπε μην ανησυχείς,ο μαλλιάς έχει κάτι περιόδους αποχής για να μαζέψει λεφτά και να κάνει συνεχόμενες καταδρομικές μόλις επιστρέψει  :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Τον τύπο σίγουρα τον γάμησε και από το γαμήσι ξέχασε τι έχει γράψει 2 σελίδες πίσω  :think: :think: :2funny: :2funny:.
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
τυπε εχω καιρο να δω τον μαλλια...αλλαξε ωρες?η γαμησε τον τυπο με το κολαν και χαθηκε? :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Κι ο τυπος με το κολαν εχει καιρο, απο την τελευταια φορα που τον θυμαμαι με κολαν και ροζ κορμακι :headbaning1:
Αφου ειναι εδω ας απαντησει μηπως τα φτιαξανε με το μαλλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom