Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216

:takethis:

 

Συνημμένα

  • theatre.jpg
    theatre.jpg
    42,6 KB · Εμφανίσεις: 24

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.989
Πόντοι
34.538
και ναι το σινεμα τελικα ακομα ζει .
Χθεσινή βόλτα στο adult theater.ωρα άφιξης 21.20         21.30 έφτασε ζευγάρι με  κύριο μεσήλικα ψηλό και κοπέλα με στράπλες φόρεμα ελαστικό στα 30 περίπου εμφάνισημη πολύ με ωραίο στήθος και υπέροχο ποπό για ξύλο. Καθησα στον δεύτερο αριστερό καναπέ όπου και τους δόθηκε ο χρόνος να κάνουντο παιχνίδι τους έως που ένας έκανε το βήμα και πλησίασε ώστε να τους κάνει παρέα. Μετά από 10 λεπτά συζήτησης ανέβηκαν τριάδα επάνω στην καμπίνα όπου και έκαναν την Παρτουζα τους.εγω και giannis περιμέναμε από έξω την σειρά μας όπου μετά από 5 λεπτά ήρθε καθώς ο άλλος τελείωσε γρήγορα. Αφού ρωτήσαμε μπήκαμε μέσα και οι 2 και η κοπέλα βρέθηκε με 3 άντρες να απολαμβάνει την Παρτουζα της με πολλές αλλαγές στις στάσεις και ένα 2πλο όπου και περάσαμε τέλεια. Μετά από 40 λεπτά κάναμε ένα διάλειμμα για αέρα λόγο χώρου και αφού πήγαν για ένα τσιγάρο το ζευγάρι επέστρεψε για αυτό που ήθελε πολύ η κοπέλα. Να την χύσουμε και οι τρεις στο στήθος της όπου και το απόλαυσε. Στο τέλος σκούπισματακι και λίγο κους κους όπου και 23.30 αναχωρήσαμε όλοι ευχαριστημένοι. Δεν αναφέρω όνομα αλλά παιδιά σαν ευχαριστούμε.
:klapste:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
65.085
Πόντοι
12.056
Οταν παει ο Θωμας εκει πεφτουν παρτουζες...
Οταν πανε αλλα μελη εχει σαπχιους και βρωμοπουστες... :rolleyes: :rolleyes:



:coffee: :coffee: :tooth: :tooth:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Οταν παει ο Θωμας εκει πεφτουν παρτουζες...
Οταν πανε αλλα μελη εχει σαπχιους και βρωμοπουστες... :rolleyes: :rolleyes:



:coffee: :coffee: :tooth: :tooth:
απο την τελευταια φορα που ειχα γραψει για ζευγαρι εχω παει αλλες 5-6 φορες και δεν ειχε τιποτα μονο δροσερους .ειχα καιρο χασει και εγω τις ελπιδες μου μεχρι που τελικα ηρθε η καταληλη στιγμη.να ξερετε ειχα και σημερα ενημερωση για ζευγαρι στις 15.30 αλλα δεν θα μπορω να ειμαι εκει.περιμενω ομως αν καποιος ειναι να γραψει.
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Πριν από 15 ημέρες Δευτερα πρωί είμασταν δυο ζευγάρια....δεν έγραψε κανεις κάτι!!!!
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Πριν από 15 ημέρες Δευτερα πρωί είμασταν δυο ζευγάρια....δεν έγραψε κανεις κάτι!!!!
πες τα ρε  βουλα για να μην λενε.εχουμε φτασει στο σημειο μεχρι και φωτο να τους βαζω για να πιστεψουν μερικοι.και ο λογος που δεν γραφουν καποιοι ειναι επειδη δεν αντεχουν τον πολεμο που κανουν σε εμενα.αλλα το εχω πει σας γραφω ολους και κανω την καυλα μου.

ΥΓ.βουλα πες μου την επομενη σε πμ να ερθω για ρεπορταζ αν θες .φιλια.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Πριν από 15 ημέρες Δευτερα πρωί είμασταν δυο ζευγάρια....δεν έγραψε κανεις κάτι!!!!

Σιγά το πράγμα. Στο Κοσμοπολίτ προχθές βράδυ περίπου 11 η ώρα έπαιζαν γύρω στα 12 με 15 ζευγάρια. Δεν μπόρεσα καλά να μετρήσω γιατί ήταν αρκετό το σκοτάδι.
Μέχρι  και κάτι μπαγκλοπάκια πέρασαν καλά.
:shit: :shit:






 

Συνημμένα

  • cinemA.jpg
    cinemA.jpg
    60,8 KB · Εμφανίσεις: 95

KURACBIG

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Πριν από 15 ημέρες Δευτερα πρωί είμασταν δυο ζευγάρια....δεν έγραψε κανεις κάτι!!!!
αληθεια λεει η Βουλα.... την Πρωτομαγια ηταν.... (οχι την Πρωταπριλια) ηταν και ο Θωμας εκει..... και περιμενα να γραψει κατι..... γραψε ρε Θωμα, εσυ που το΄ χεις... πες πως ξεσκισαμε τις γυναικες των ζευγαριων!!!!
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Αντε ρε τυπαδες να ξαναπαρει μπροστα το θεμα....ετσι μπραβο... :heavymetalbig:
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Την πρωτομαγια ηταν κι ενας τυπος με ασπρο κολάν και ροζ στριγκοειδες. Τι παιζει;;; Τον ακολουθουσε κοσμος....
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Απο τις 22:30 μεχρι και τις μια παρα ηταν το γνωστο ζευγαρι με τον μεγαλο κυριο και την πιτστιρικα και παρτουζονοταν η μικρη στην αρχη σεκαμπινα και μετα στην σαλα οπου στο τελος οσοι ημασταν παρον γυρο στα 8 ατομα την χυσαμε στα βυζια
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
22/5/2017 ώρα άφιξης 22.10 στο adult theaters με ένα φιλικό ζευγάρι (ΕΜ) και τον φίλο μου Giannis Agiannis. Με το που μπήκαμε σινεμά καθησα μόνο το ζευγάρι στον δεύτερο καναπέ ισόγειο. Χαλαρά λίγο ταινιούλα καυλωσε και ξεκίνησαν με έναν θαμώνα το παιχνίδι επάνω σε καμπίνα όπου η μισανοικτη πόρτα για αέρα τραβούσε αρκετά βλέμματα όπου περίμεναν την κατάλληλη στιγμή να παίξουν και αυτοί. Ο χώρος σώθηκε ωραία στο παιχνίδι και μετά από 25λεπτα τελείωσε αφήνοντας με την καυλα αρκετούς προς το παρόν.μετα τσιγαράκι και κους κους τετράδα στο καπνιστήριο όπου και κάτσαμε λίγο. Συνέχεια στους καναπέδες αριστερά ισόγειο δεύτερο όπου και συνέχισαν ξεκίνησε ο δεύτερος και δυνατός γύρος.το ζευγάρι ξεκίνησε με χάδια και αφού γθυθηκαν άρχισε ο άντρας ένα πολύ ωραίο γλύψιμο παντού όπου και τράβηξε αρκετό κόσμο γύρω τους να περνούν απλά μάτι. Ο Giannis Agiannis μπήκε στο παιχνίδι για τρίο με αρκετές εναλλαγές και η κοπέλα άρχισε να αναζητά από τους γύρω της τα πρώτα χάδια όσο έγλειφε και επαιζε. Μετά από λίγο μπήκα και εγώ για την απόλυτη τετράδα ανεβάζοντας την καυλα στα ύψη. Αφού παίξαμε λιγάκι ζήτησα στην κοπέλα να στηθεί μπροστά στην σκηνή και αφού όλοι είχαν καυλωσει να απολαύσει το καυτό σπέρμα τους στο στήθος της.. Πήρε θέση και αυτό έγινε 8 άτομα την λύσαμε με το καυτό μας σπέρμα στο στήθος της όπου και έλαβε τέλος το παιχνίδι. Ευχαριστούμε πολύ (ΕΜ) και πάνω από όλα τον κόσμο που με την συμπεριφορά τους έδωσαν όπως έπρεπε χώρο στο ζευγάρι να νιώσει αλλά και να κινηθεί άνετα . τα αναχώρησης 01.00.
 

Συνημμένα

  • 18582345_318158251950236_4086915101754853556_n.jpg
    18582345_318158251950236_4086915101754853556_n.jpg
    53,2 KB · Εμφανίσεις: 41

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
22/5/2017 ώρα άφιξης 22.10 στο adult theaters με ένα φιλικό ζευγάρι (ΕΜ) και τον φίλο μου Giannis Agiannis. Με το που μπήκαμε σινεμά καθησα μόνο το ζευγάρι στον δεύτερο καναπέ ισόγειο. Χαλαρά λίγο ταινιούλα καυλωσε και ξεκίνησαν με έναν θαμώνα το παιχνίδι επάνω σε καμπίνα όπου η μισανοικτη πόρτα για αέρα τραβούσε αρκετά βλέμματα όπου περίμεναν την κατάλληλη στιγμή να παίξουν και αυτοί. Ο χώρος σώθηκε ωραία στο παιχνίδι και μετά από 25λεπτα τελείωσε αφήνοντας με την καυλα αρκετούς προς το παρόν.μετα τσιγαράκι και κους κους τετράδα στο καπνιστήριο όπου και κάτσαμε λίγο. Συνέχεια στους καναπέδες αριστερά ισόγειο δεύτερο όπου και συνέχισαν ξεκίνησε ο δεύτερος και δυνατός γύρος.το ζευγάρι ξεκίνησε με χάδια και αφού γθυθηκαν άρχισε ο άντρας ένα πολύ ωραίο γλύψιμο παντού όπου και τράβηξε αρκετό κόσμο γύρω τους να περνούν απλά μάτι. Ο Giannis Agiannis μπήκε στο παιχνίδι για τρίο με αρκετές εναλλαγές και η κοπέλα άρχισε να αναζητά από τους γύρω της τα πρώτα χάδια όσο έγλειφε και επαιζε. Μετά από λίγο μπήκα και εγώ για την απόλυτη τετράδα ανεβάζοντας την καυλα στα ύψη. Αφού παίξαμε λιγάκι ζήτησα στην κοπέλα να στηθεί μπροστά στην σκηνή και αφού όλοι είχαν καυλωσει να απολαύσει το καυτό σπέρμα τους στο στήθος της.. Πήρε θέση και αυτό έγινε 8 άτομα την λύσαμε με το καυτό μας σπέρμα στο στήθος της όπου και έλαβε τέλος το παιχνίδι. Ευχαριστούμε πολύ (ΕΜ) και πάνω από όλα τον κόσμο που με την συμπεριφορά τους έδωσαν όπως έπρεπε χώρο στο ζευγάρι να νιώσει αλλά και να κινηθεί άνετα . τα αναχώρησης 01.00.

:kneel: :kneel: :kneel:
:kneel: :kneel: :kneel:
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
466
Like
4.270
Πόντοι
441
ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη μερα και ωρα για να επισκεφθει ενα ζευγαρι για πρωτη φορα το adult??
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη μερα και ωρα για να επισκεφθει ενα ζευγαρι για πρωτη φορα το adult??
αναλογα τι ψαχνετε!καλυτερες μερες παντα ειναι π/σ κατα την γνωμη μου!
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Χαλαρά πράγματα όχι όλο το χωριό
παντα απογευμα προς βραδυ εχει τα ζομπι που λες!που ειναι κυριοτερα γκει κ οντως εχει καταντησει μαλακια τον τελευταιο καιρο..!εμενα προσωπικα πλεον με εχουν καταλαβει οτι ειμαι στην στρειτ πλευρα και δεν με ενοχλουν γτ εχουν φαει ακυρο απο την αρχη!Επισης εχεις την επιλογη αν ερθεις με την κοπελα
και θελετε επιπλεον ατομα στην παρεα σας εχεις την επιλογη να επιλεξεις τα ατομα/ο που θελετε και να μπειτε σε καμπινα με κλειστη πορτα!Οτι αλλο θες στειλε μ προσωπικο μνμ γιατι θα πουν οτι κανω διαφημιση η οτι ειμαι ο βλαστος-τομας
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
466
Like
4.270
Πόντοι
441
παντα απογευμα προς βραδυ εχει τα ζομπι που λες!που ειναι κυριοτερα γκει κ οντως εχει καταντησει μαλακια τον τελευταιο καιρο..!εμενα προσωπικα πλεον με εχουν καταλαβει οτι ειμαι στην στρειτ πλευρα και δεν με ενοχλουν γτ εχουν φαει ακυρο απο την αρχη!Επισης εχεις την επιλογη αν ερθεις με την κοπελα
και θελετε επιπλεον ατομα στην παρεα σας εχεις την επιλογη να επιλεξεις τα ατομα/ο που θελετε και να μπειτε σε καμπινα με κλειστη πορτα!Οτι αλλο θες στειλε μ προσωπικο μνμ γιατι θα πουν οτι κανω διαφημιση η οτι ειμαι ο βλαστος-τομας
δεν θελουμε να προσχεδιασουμε να παμε και οτι βγει
αν ειναι 4-5 ατομα μεσα να διαλλεαξουμε εναν η δυο και κανα δυο θεατες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom