Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

boy25

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Εννοω αργα οτι το ζευγαρι ηταν ηδη μεσα.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
:think:
συνεχιζει κανονικα και βγαινει και το αλλο τευχος σε λιγο καιρο .
καληνυχτα.ακολουθα το φβ του πριν μιλησεις.

Το πρώτο τεύχος που μπορούμε να το βρούμε εμείς που είμαστε άσχετοι; Για Ελληνική έκδοση μιλάμε.
Στο facebook δεν αναφέρονται κάποιες δραστηριότητες πέρα από κάποιες φωτογραφίες και αναζήτηση πέους με φωτογένεια για φωτογράφιση.

:think:

 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Χθεσινη επισκεψη στο ιδρυμα 19.30
Περιπου 15 ατομα υπολογιζοντας τα 10 ηταν παππουδες που φαινοταν να ενδιαφερονται για ματι και κουβεντουλα στα διαφορα πηγαδακια που εκαναν ανα 2αδες.Οι υπολοιποι θαμμωνες που εχω ξεχωρισει κατα καιρους που πηγαινω.

Μεχρι της 21.30 ειχε γεμισει το μαγαζι και οι ηλικιες αναμεικτες.
Οι περισσοτεροι να κοβουν βολτες πανω κατω και να κανουν την ατμοσφαιρα εκνευριστικη καθως μερικοι εχουν πολυ επιθετικο περπατημα και αλλοι δεν σεβονται καθολου αυτους που αραζουν να δουν το εργο.
Σε μια φαση δεξια στον καναπε ενας δροσερος με ενα αλλο τυπακι παιζανε με το κινητο!
Φυσικα ο δροσερος του χαιδευε το καυλι και σε χρονο μηδεν σκυβει και του το αρπαζει με το στομα!
Γυρω μερικοι αλλοι δροσεροι να ξερογλυφονται,να παιρνουν ματι και να φευγουν!
Ο τυπακος να πινει αναψυκτικο,να χαζευει το εργο και να κοιταει γυρω γυρω.
Δεν λιγουρευομουν το σκηνικο,απλα ετυχε να ειμαι αραχτος στον πισω καναπε και να γινεται μπροστα μου.

Περιπου 12.30 μπαινει ζευγαρι ΚΑΙ μετα απο λιγο τραβεστι.
Το ζευγαρι το εχω δει ξανα,ειχα ρωτησει και παλιοτερα αν ηταν καποιος να διηγηθει το σκηνικο γιατι εγω ειχα μπει στα τελειωματα.

Το ζευγαρι ηταν ενας ψηλος με ξυρισμενο κεφαλι και μια κοπελα μελαχροινη χαμηλου αναστηματος,λεπτη με πολυ μικρο στηθος.
Καθησαν στην κεντρικη αιθουσα,αριστερα στον πρωτο καναπε,οπως ειχαν καθησει και την προηγουμενη φορα που τους ειχα δει.

Αμεσως μαζευτηκαν ολοι μπροστα απο τον καναπε και εκαναν ενα κυκλο.
Στην πρωτη μου βολτα επαιζε μαζι με τον δικο της.Φιλια και της χαιδευε το μουνακι μαζι με το εσωρουχο που το ειχε πλαγιασει το οποιο ειχε ανοιχτο στο κοινο της που ηταν μπροστα.Ακριβως διπλα καθοταν ενας συναγωνιστης.
Επεστρεψα στον επανω οροφο να συνεχισω να δω το εργο,αλλα και να παιρνω ματι για το τι παιζει και κατω στο σημειο του ενδιαφεροντος.

Στην δευτερη μου βολτα,η κοπελα ειχε καβαλησει τον διπλανο συναγωνιστη και χοροπηδαγε επανω του βγαζοντας νεκρες κραυγουλες.

Στην τριτη βολτα ηταν στα γονατα αν παρατηρησα καλα και πιπωνε αλλους συναγωνιστες που την ειχαν περικυκλωσει.Δεν ηταν στον καναπε.

Στην τεταρτη βολτα μου ο δικος της ειχε ανοιξει τον φακο απο το κινητο του και ειχαν πιτσιλισει την κοπελα στα μπουτακια της.Ακουσα "βιαστικατε παιδια".
Αφου σκουπιστικε εσπασε σιγα σιγα ο κοσμος και το ζευγαρι αποχωρησε.
Ο ενας απο τους δυο ταμιες σε ολη την διαρκεια επεβλεπε.Ηταν στον επανω οροφο και μερικες φορες εκανε βολτες και κατω στην αιθουσα.


Η τραβεστι ψηλη,δυο μετρα μαζι με τις γοβες στιλετο-πλατφορμα.
Ξανθια μεχρι την μεση το μαλλι.Πρασινο κολλητο φορεμα με διχτυωτο καλσον και ζαρτιερες.
Μπηκε στο ιδρυμα ετσι-δεν αλλαξε μεσα.
Αρχικα πηγε και εριξε ενα βλεφαρο τι γινεται με το ζευγαρι.
Πηγε επανω και κλειστικε σε μια καμπινα.
Κατεβηκε ξανα κατω και αραξε στην καμπινα με το μεγαλο τζαμι.
Πηγε στο υπογειο και καθησε στον χωρο που εχει κατι σαν τουαλετες(?)
Γενικα δεν παλουκωνοταν πουθενα και ειχε απαξιωση απο ολους εκει μεσα εκτος απο τρια ατομα συμπεριλαμβανοντας και εμενα που την κατασκοπευαμε διακριτικα.

Δεν ηθελε παρεα απο κανεναν.Και εκανε συνεχεια βολτες πανω κατω.
Απερριψε το ενδιαφερον μου και συνεχισα να βλεπω το εργο ατον επανω οροφο.
Αποχωρησα 01.30.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
κατι καλο ερχεται μεσα στο σαββατοκυριακο θα το μαθετε τελευταια στιγμη ομως .
και οποιος μπορει ερχετε .
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
και για να βοηθησω θα ειναι Σαββατο .
Ωρα 1 ωρα πριν θα ανακοινωθει .
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Το ζευγάρι που ήρθε κατά τις 4 παρά το μεσημέρι και που ήταν κάποιας ηλικίας αρκετά προχωρημένη θα έλεγα ανέβηκαν κατευθείαν και κλείστηκαν σε μια καμπίνα στον όροφο. Αυτό όμως όχι για πολύ, γιατί μόλις έβγαλαν τα ρούχα τους άνοιξαν πόρτες, παράθυρα και κουρτινάκια και τσιμπουκωνοτουσαν σε κοινή θέα. Δεν άργησαν να μαζευτούν κάποιοι θαμώνες τριγύρω με την πουτσα έξω να την ετοιμάζουν!
Σε κάποια φάση βγήκε ο άντρας του ζευγαριού και έδειξε ακριβώς τι ήθελε και τι έψαχνε με το να χουφτώσει τα παπάρια ενός συναγωνιστή που με την κίνηση αυτή ξενέρωσε και έφυγε! Ξαναμπήκε μέσα και συνέχισε το τσιμπούκι με την γυναίκα ώσπου κάποιος που γούσταρε το παιχνίδι τους και τις ηλικίες τους μπήκε στη καμπίνα και άρχισαν ένα Bi τρίο όπου έγλειφαν όλοι όλους μέχρι να κλείσουν την πόρτα και να γαμηθούν. Από τα πλαϊνά παράθυρα φαίνονταν ότι ο άντρας του ζεύγους μετά από ένα βαθύ τσιμπούκι που έκανε στον συναγωνιστή που μπήκε τον έστησε στα 4 και τον περιποιήθηκε  :S. Ως εκεί είδα την φάση οπότε δεν έχω κάτι να προσθέσω περισσότερο. Δεν ξέρω δηλαδή αν γόμησαν και την γυναίκα.
Η όλη φάση κράτησε περίπου στο μισάωρο και μετά την έκαναν.
Ελπίζω να μη κούρασα γιατί δεν είμαι και καλός στις περιγραφές και να τα είπα όλα όπως έγιναν για να μη αδικήσω κανέναν.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Το ζευγάρι που ήρθε κατά τις 4 παρά το μεσημέρι και που ήταν κάποιας ηλικίας αρκετά προχωρημένη θα έλεγα ανέβηκαν κατευθείαν και κλείστηκαν σε μια καμπίνα στον όροφο. Αυτό όμως όχι για πολύ, γιατί μόλις έβγαλαν τα ρούχα τους άνοιξαν πόρτες, παράθυρα και κουρτινάκια και τσιμπουκωνοτουσαν σε κοινή θέα. Δεν άργησαν να μαζευτούν κάποιοι θαμώνες τριγύρω με την πουτσα έξω να την ετοιμάζουν!
Σε κάποια φάση βγήκε ο άντρας του ζευγαριού και έδειξε ακριβώς τι ήθελε και τι έψαχνε με το να χουφτώσει τα παπάρια ενός συναγωνιστή που με την κίνηση αυτή ξενέρωσε και έφυγε! Ξαναμπήκε μέσα και συνέχισε το τσιμπούκι με την γυναίκα ώσπου κάποιος που γούσταρε το παιχνίδι τους και τις ηλικίες τους μπήκε στη καμπίνα και άρχισαν ένα Bi τρίο όπου έγλειφαν όλοι όλους μέχρι να κλείσουν την πόρτα και να γαμηθούν. Από τα πλαϊνά παράθυρα φαίνονταν ότι ο άντρας του ζεύγους μετά από ένα βαθύ τσιμπούκι που έκανε στον συναγωνιστή που μπήκε τον έστησε στα 4 και τον περιποιήθηκε  :S. Ως εκεί είδα την φάση οπότε δεν έχω κάτι να προσθέσω περισσότερο. Δεν ξέρω δηλαδή αν γόμησαν και την γυναίκα.
Η όλη φάση κράτησε περίπου στο μισάωρο και μετά την έκαναν.
Ελπίζω να μη κούρασα γιατί δεν είμαι και καλός στις περιγραφές και να τα είπα όλα όπως έγιναν για να μη αδικήσω κανέναν.
μια χαρα τα ειπες ρε Γιωργο.
αυτα ειναι ετσι να μιλαμε και λιγακι οταν παμε .
οσοι θελουν να τρολαρουν αυτους που γραφουν να πανε αλλου .
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
μια χαρα τα ειπες ρε Γιωργο.
αυτα ειναι ετσι να μιλαμε και λιγακι οταν παμε .
οσοι θελουν να τρολαρουν αυτους που γραφουν να πανε αλλου .

αφού πηρά και τα εύσημα του sex reporter του οίκου και όχι μόνο... ποιος με πιάνει!
  :rockon: :rockon: :rockon:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
και οσο περναει η ωρα τοσο ποιο κοντα ειμαστε .
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Τέλεια ερχόμαστε. Γουστάρουμε....

:orchestra:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
καλημερα και απο εμενα .
χθεσινη ξεναγηση στο χωρο σε μια φιλη μου με τον φιλο της.
μπηκαμε 24.30 στον χωρο του σινεμα .
πληρωσαμε ταμιο και με το που μπηκαμε κατσαμε κεντρικη αιθουσα μεσαια καθησματα.
το σινεμα ειχε περιπου 30 ατομα μεσα διαφορων προτιμησεων.
ο κοσμος αρχισε να ερχετε πολυ κοντα μας ασφυκτικα (λαθος για ακομα μια φορα )
η κοπελα 29 166 αδυνατη με κοκκινο κοντο φορεματακι μαλλι καρε καστανο με τα μποτακια της και με λιγα λογια (κοντοπουτανο)
αφου κατσαμε κανενα 10 λεπτο πηγαμε για ενα τσιγαρακι καπνηστηριο για χαλαρωση πριν τον αγωνα.
με το που γυρισαμε απο το τσιγαρο μπηκαμε κεντρικη αιθουσα μεσαια καμπινα εγω ο φιλος της και ο GiannisAgiannis.
ειπαμε για αρχη να κανουμε μια 4αδα παρτουζα.
στο διπλα δωματιακι μιας και τα κομμενα κουρτινακια δεν εκριβαν τιποτα ενας αλλος νεος και καλος συναγωνιστης
ειχε προλαβει να μπει για το ματι του.
το παιχνιδι ξεκινησε με εμας χα εχουμε αρχισει να χαιδευουμε την κοπελα και με την πρωτη καυλα να μην χανει
ευκαιρια να βαλει εμενα και τον  Giannis Agiannis για μια υπεροχη πιπα ταυτοχρονη.
το κοριτσι αν και αγχωμενο απο τον χωρο εδειχνε να το εχει καλα.
οταν μας καυλωσε πολυ εβγαλε το φορεματακι της και το διαφανο μικροσκοπικο ροζ βρακακι με το φιογκακι της εκανε
την  καυλα μας ακομα ποιο δυνατη.στησιμο στα 4 και εγκαινιασα το μικρο στενο  και υγρο μουνακι της.
μια φωνη ιδονης βγηκε με την εισοδο μου αλλα και το πρωτο χαστουκι στον κωλο επεσε με την κοπελα να δειχνει
οτι γουσταρει πολλα σημερα.
ξεσκισμα στα 4 για κανενα 10λεπτο και συνεχεια στον  Giannis Agiannis οπου εκανε μια απο τα ιδια .
καθολη την διαρκεια που ηταν στα 4 εγλειφε τον φιλο της που ειχε αραξει καναπε .
αφου χυσαμε και οι 2 σειρα εκανα στον φιλο απο δειπλα οπου ειχε καυλωσει πολυ.
με το που ηρθε στην διπλα καμπινα τον επαιξε για λιγο αλλα η κοπελα τελικα ειχε χορτασει.
στην διπλα καμπινα ειχε 5-6 ατομα να παιρνουν ελευθερα το ματι τους.
οταν ενημερωσα την κοπελα και τους ειδε γελασε αλλα και τους επαιξε λιγακι με τις κινησεις τους.
καποια στιγμη της ανοιξα ετσι οπως ηταν στα 4 το μουνακι της προς θεα ολων για το τι επεται να ξαναζησουν.
δυστηχως η βραδια γιαεκεινη ειχε τελειωσει εδω.
η κοπελα εκανε ενα αισθησιακο ντυσιμο για ολους και σιγα σιγα πηγε για τουαλετα να φτιαχτει.
αφου τελειωσε .καναμε μια βολτα επανω να δει και εκει τους χωρους και στην συνεχεια κατεβηκαμε και αποχωρησε με τον φιλο της.
εφυγα και εγω  και ο Giannis Agiannis.
αναμεικτες εντυπωσεις αλλα οχι αρνητικες τοσο πολυ .

και ξαναλεω ''παιδια λιγο χωρο στις κοπελες''
οσο αφορα την ενημερωση για την ωρα το κινητο με πουλησε.
αυτα συμβαινουν .
τα υπολοιπα σχολια δικα σας .

:hi: :hi:
 

playthrough

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
94
Like
236
Πόντοι
20
καλησπερα σε ολους παιδια! αληθευει οτι χθες βραδυ αγορακι 22,23 χρονων το στριμοξαν επανω διπλα στους καναπεδες; και αν ναι ηταν καποιος παρων ή παλι φημες;με κυλοτακι της μαμας του κτλ ..ετσι ακουστηκε! κ γαμωτο εφυγα νωρις εγω!
 

arisgreen

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Κανένας νεος φιτ για φαση σήμερα στο σινεμα; Οποιος ψήνεται σας στείλει PM ;)
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Με κιλοτάκια της μαμάς και σουτιέν του μπαμπά μερικοί νομίζουν
ότι θα γεμίσει οι αίθουσα με καυλιάρηδες.

:bigdick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom