Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Μωρέ και ψέματα να λέει κι αντί να είναι γυναίκα είναι άντρας ή εξωγήινος που κάνει κοινωνιολογική έρευνα για τις σεξουαλικές συνήθειες σε άλλους πλανητές, εσάς τι σας πειράζει; Σκοτώσε κανέναν;
Έχετε γεμίσει τόσες σελίδες με ανούσιες αναρτήσεις εκτός του θέματος του συγκεκριμένου νήματος.
τυπε ποιανου κλωνος εισαι?
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Μωρέ και ψέματα να λέει κι αντί να είναι γυναίκα είναι άντρας ή εξωγήινος που κάνει κοινωνιολογική έρευνα για τις σεξουαλικές συνήθειες σε άλλους πλανητές, εσάς τι σας πειράζει; Σκοτώσε κανέναν;
Έχετε γεμίσει τόσες σελίδες με ανούσιες αναρτήσεις εκτός του θέματος του συγκεκριμένου νήματος.
κουραδα με δυο ονοματα και 3 μυνηματα τι λες?πως δεν πειραζει?δεν ειναι απατη για καποιον που ελπιζει να τη συναντησει τελικα να βγει αντι για καιτη νικος μικος?
 

tongo69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
prostixos 2000 Καλημερουδια. Το ξερω γι αυτο κι εξηγησα απο την αρχη ποια ειμαι. Γραφω εδω γιατι πολυ απλα δεν εχω να φοβηθω τιποτα. Αλλωστε το sex ειναι, ΠΟΙΟΤΗΤΑ που πηγαζει απο την καυλα που σου βγαζει καποιος-α. Ξεκαθαροι και αληθινοι ειμαστε κι εγω και η σχεση μου και βεβαια χωρις ταμπου και ορια!!!!!!!
Σωστή
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
τυπε ποιανου κλωνος εισαι?
Του Jango Fett, για περισσότερες πληροφορίες δες το Star Wars

κουραδα με δυο ονοματα και 3 μυνηματα τι λες?πως δεν πειραζει?δεν ειναι απατη για καποιον που ελπιζει να τη συναντησει τελικα να βγει αντι για καιτη νικος μικος?
Ρε φίλε, όπου και να μπεις παίζουν ψεύτικα προφίλ. Είτε είναι αληθινό είτε ειναι ψεύτικο, αν δεν κανονίσει να βρέθει μαζί του/της δεν θα μάθει τελικά αν είναι άντρας ή γυναίκα. Κι όλοι μας (κι εμάς των δύο συμπεριλαμβανομένων) είμαστε ύποπτοι, αλλά αθώοι μέχρι αποδείξεως του εναντίου.

Κι απάτη να είναι, ε και; Θα κανονίζαν να βρεθούν σε τσοντοσινεμά, θα δει ότι είναι άντρας, θα τον κράξει, θα τσαντιστεί λίγο και θα ξενερώσει, κι έληξε η όλη ιστορία. Σιγά το πράγμα. Κι απάτη να είναι, ούτε τα νεφρά θα πήγαινε να του πάρει, ούτε να του φάει τα λεφτά ούτε τίποτα. Σαν τις μανάδες κάνετε που λένε στα παιδιά τους να μην μιλάν με αγνώστους στο ίντερνετ στις φάσεις που δεν υπάρχει κανένας απολύτως κίνδυνος.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Του Jango Fett, για περισσότερες πληροφορίες δες το Star Wars
Ρε φίλε, όπου και να μπεις παίζουν ψεύτικα προφίλ. Είτε είναι αληθινό είτε ειναι ψεύτικο, αν δεν κανονίσει να βρέθει μαζί του/της δεν θα μάθει τελικά αν είναι άντρας ή γυναίκα. Κι όλοι μας (κι εμάς των δύο συμπεριλαμβανομένων) είμαστε ύποπτοι, αλλά αθώοι μέχρι αποδείξεως του εναντίου.

Κι απάτη να είναι, ε και; Θα κανονίζαν να βρεθούν σε τσοντοσινεμά, θα δει ότι είναι άντρας, θα τον κράξει, θα τσαντιστεί λίγο και θα ξενερώσει, κι έληξε η όλη ιστορία. Σιγά το πράγμα. Κι απάτη να είναι, ούτε τα νεφρά θα πήγαινε να του πάρει, ούτε να του φάει τα λεφτά ούτε τίποτα. Σαν τις μανάδες κάνετε που λένε στα παιδιά τους να μην μιλάν με αγνώστους στο ίντερνετ στις φάσεις που δεν υπάρχει κανένας απολύτως κίνδυνος.
δεν μου αρεσουν τα star wars κλωνε...οποτε πρεπει να μας πεις..
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
το χτεσινο μεσημεριανο ζευγαρι ας μου στειλει πμ.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
επίσκεψη στο μαγαζί την Παρασκευή κατά τις 00.15
αρκετός κόσμος (όχι τίποτα ιδιαίτερο) και οι περισσότεροι δροσεροί  :effemine: :effemine:
δεν είχα πολύ κέφι καθότι πολύ κουρασμένος αφού με έπιανε ο ύπνος στα καθίσματα και απορώ και γω με τον εαυτό μου γιατί πήγα, αλλά είπα δε γαμιεται έτσι για την φάση σιγά...
πολύς κόσμος μπαινόβγαινε στις καμπίνες πάνω γιατί ακουόντουσαν οι πόρτες συνέχεια να χτυπούν και να διαταράσσουν την ηρεμία μου και τον ύπνο μου  :tickedoff:
δεν έπιασα να γίνεται κάνα σκηνικό, εκτός αν έγινε κατά τα δεκάλεπτα που έχανα επαφή με τον κόσμο και ροχάλιζα!  :2funny:
τελικά ξύπνησα κατά τις 02.15 και την έκανα να πάω σπίτι να συνεχίσω...  :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz:

:hi: :hi:
 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά θυμήθηκα σήμερα την φάση με τον georgepet. Πού είσαι ρε φίλε με το τρελλό κ αξέχαστο μωρό πού είχες φέρει!!!!
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
ποιος μπορει να ξαναποσταρει την περιγραφη του georgepet??
ηταν πολυ καυλωτικη αλλα δεν την βρισκω .
ετσι να ξαναθυμηθουμε τα παλια. :orchestra:
 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Για να θυμουντε οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι:


Παράθεση από: georgepet link=topic=124411.msg6853316#msg6853316 date=1457967630
Γραψτε ο καθενας το καλυτερο σκηνικο που εχει δει η εχει ζησει στο σινεμα να πουμε ολοι τις εμπειριες μας αλλα gangbang oχι απλα παιχνιδι.οσοι ησασταν με την γκομενα που χα φερει θα θυμαστε...Wink

παω στο ΑΤ απο την πρωτη μερα που ανοιξε. Τρια ειναι τα πολυ καλα σκηνικα που εζησα:

1. Μια απο τις παρασκευες που ηταν για ζευγαρια μονο ημουνα εκει και ανεβηκε ενα ζευγαρι απο το υπογειο να πιει ενα ποτο. Επιασα την κουβεντα με τον τυπα και μου ειπε οτι η γυναικα του θελει να ξεσκιστει με πολλους. Ανεβηκαμε πανω στους καναπεδες εκει που ειναι σκοτεινα τωρα και παιξαμε μεχρι που ηρθαν και αλλοι τουλαχιστον 6 και εγινε το ελα να δεις.... Παρτουζα και ταυτοχρονα απο παντου.... Κρατησε περιπου μια ωρα και την χισαμε ολοι στο προσοπο!!! Ηταν 35αρα με μικρο στυθος αλλα ωραιο σωμα. Την ξαναπετυχε καποιες φορες αλλα κλεινοντε στα δωματια και παιζουν με ενα δυο μονο.

2. Η δικια σου θεε γιωργο!!!! Και τις δυο φορες που την πετυχα ηταν απλα το κατι αλλο!!!! Απιστευτο σωμα, προσοπο, στυθος μικρο αλλα τελειο, μουνακι παντα υγρο και στενο, κολαρακι απλα τελειο!!!!!  Τελεια πιπα.... Γαμιετε και της αρεσει κ το δειχνει!!! Δεν την χορταινε κανεις!!!!

3. Μια κυριακη περασα νωρις να δω εαν παιζει τπτ και μπηκε ενα ζευγαρι που ηξερα απο το 2+2. Πηρανε οτι υπηρχε στο μαγαζι!!!! Απο τοτε ερχοντε καποια σαββατα μετα το 2+2 για παιχνιδια με αντρες μονο.

Τα καλυτερο παραμενει η θεα του Γιωργου!!!!
 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
        Ο μεγαλος Chris 38 ειχε την καλυτερη περιγραφη:                 
GANG BANG ΓΙΑ ΟΣΚΑΡ!!! 
[/b]

Έφτασα στο σινεμά 45 λεπτά πριν την προκαθορισμένη ώρα. Δεν ήθελα να χάσω ούτε λεπτό από αυτό που θα ακολουθούσε. Άλλωστε και την προηγούμενη φορά είχε γίνει παρανόηση με την ώρα και κάποιοι χάσανε το show.

To πορνοτεμάχιο, συνοδευόμενη από τον μέγιστο georgepet, ήρθε γύρω στις 22:20. Όχι πάνω από 25 ετών, γύρω στο 1,65-1,70, με καστανά μακριά μαλλιά και ντυμένη με ένα κολάν που σκοτώνει μπήκαν μέσα στην κεντρική αίθουσα και πήγαν στα μπροστινά καθίσματα. Μου θύμιζε έντονα μέσα στο σκοτάδι την Selena Gomez, με ακόμη πιο μακριά μαλλιά. Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις , οι παρακάτω φωτογραφίες είναι της Selena και όχι της εν λόγω κορασίδας!!!










Η πρώτη σκέψη ήταν WOW!!! Η δεύτερη ήταν , στοιχηματίζω χωρίς εσώρουχα. (Αργότερα αποδείχτηκα σωστός). Η βραδιά φαινόταν ότι θα είναι υπέροχη.

Τους ακολούθησαν όλοι οι άντρες που ήδη είχαν μαζευτεί, πρόθυμοι να βρεθούν κοντά τους. Cris38, Dimitrios76, Πιτσιλιστής και άλλοι που δυστυχώς τα nick τους δεν τα συγκράτησα (Sorry guys).

Σύντομα ένας στενός κύκλος ατόμων δημιουργήθηκε γύρω της και εκείνη άρχισε να γλύφει πούτσες που εμφανιζόντουσαν γύρω από το κεφάλι της. Οι ήχοι ευχαρίστησης που έβγαζε η μουνίτσα , με μια πούτσα καρφωμένη στο λαρύγγι της ήταν φανταστικοί να τους ακούς. Προσπάθησα και εγώ να χωθώ σε αυτό τον κύκλο και μετά από λίγο ήρθε και η δική μου σειρά. Αυτό που μπορώ να σας πω είναι ότι το στόμα αυτού του κοριτσιού ήταν απίστευτα ζεστό, υγρό , μαλακό και εκπληκτικά βαθύ. Η πίπα της, με μία λέξη, σε έστελνε στα ουράνια. Στο μεταξύ τα ρούχα της είχαν εξαφανιστεί και βρισκόταν εντελώς γυμνή στα γόνατα να γλύφει 10 και πλέον πούτσες.

Τότε ο πορνοτεράστιος Cris38, που γενικώς κρατούσε τις ισορροπίες και κανόνιζε την κίνηση, πρότεινε αλλαγή σκηνικού. Να μετακινηθούμε δεξιά στους καναπέδες, είπε και έτσι έγινε. Τρεις συναγωνιστές κάθισαν στον καναπέ με τις «κρεατόβεργες» τους (kudos στον Πιτσιλιστή) να περιμένουν το στοματάκι της. Τότε ήταν που είδα πιο καθαρά το απίστευτο κορμί της κορασίδας που πραγματικά σου έκοβε την ανάσα. Λεπτή , με ένα υπέροχα απαλό δέρμα, και ένα απίστευτα όμορφο κωλαράκι που πρόσφερε τουρλωμένο, έτοιμο για τρελό σφυροκόπημα, σε μας τους υπόλοιπους. Ο Cris38 πήρε την θέση του από πίσω της και άρχισε να της καρφώνει το κοντάρι του στο μουσκεμένο της μουνάκι.

Μετά από λίγα λεπτά έντονου σφυροκοπήματος, ήρθε η σειρά μου. Αυτή η πολύ όμορφη, επιθετική, εξαιρετικά ταλαντούχα γυναίκα βρισκόταν σκυμμένη μπροστά μου δίνοντας μου πρόσβαση στον θησαυρό της. Ήταν το μουνάκι της πολύ ζεστό και υγρό και κάθε δυνατό σφυροκόπημα μου έκανε τα βυζάκια της να κουνιούνται δυνατά. Όπως καταλαβαίνεται δεν άργησα να κάνω την κατάθεση μου βαθιά μέσα στο μουνάκι της,(με προφυλακτικό πάντα), παρά τις αργοπορημένες εντολές του Cris38 να την χύσω πάνω στην πλάτη της.

Έτερος συμπολεμιστής πήρε την θέση μου, ενώ το στόμα της εναλλασσόταν γλύφοντας με λαιμαργία τα καβλιά που έβρισκε μπροστά της.

Κάπως έτσι πήγε και για τα υπόλοιπα περίπου εξήντα λεπτά που κράτησε η όλη φάση. Απίστευτα δυνατό γαμήσι, κωλοσκάμπιλα όλη την ώρα και απίστευτη αντοχή από το γκομενάκι.

Μετά αφού μας είχε κλαδέψει όλους και κανείς δεν άντεχε άλλο, άρχισε να προσπαθεί να καθαριστεί από τα χύσια που υπήρχαν σε όλο της το σώμα. Της πρόσφερα μερικά χαρτομάντιλα και άλλος αγωνιστής υγρά μαντηλάκια. Το να είσαι ευγενικός και φιλικός μετά από καταστάσεις άγριου ξεσκίσματος είναι νομίζω για μένα η καλύτερη πολιτική.

Αποσύρθηκαν με τον georgepet, στην ιδιωτικότητα που τους πρόσφερε μια πορνοκαμπίνα του σινεμά και συνέχισαν το ξέσκισμα.

Παιδιά σας ευχαριστούμε πάρα πολύ και ελπίζουμε να ζήσατε το όλο σκηνικό τόσο δυνατά και έντονα, όσο το ζήσαμε και εμείς.

Θα χαρώ λοιπόν, αν κανονιστεί κάτι ανάλογο να ξαναβρεθούμε.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
το θυμαμαι και εγω τοτε το σκηνικο!ειχε πει οτι θα την ξανα φερει...αλλα απ οτι θυμαμαι η μικρη τα ειχε μπλεξει με γερο με μεγαλο πορτοφολι...Που τετοια τυχη για ιδιο σκηνικο?
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
δεν ξερω τι λετε  για την μικρη αλλα εγω την περιμενω παλι,
γιατι την ειχα χασει την σκηνη και μου φαίνεται η καλυτερη .

ελπιζω να τα διαβαζει και να επανελθει.

τα πορτοφολια καποτε αδειάζουν αλλα τα καυλια μας θα ειναι εκει παντα ετοιμα αν ξαναερθει.
 

nikosxavales

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μετα ειχεσ φερει και ενα ξανθο,η ατακα θα σε γαμηθεις με ολο το σινεμα εγω στην ειχα πει!!!
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
για εχθες το βραδυ εχει κανενας να πει κατι; λεω εγω τωρα
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
        Ο μεγαλος Chris 38 ειχε την καλυτερη περιγραφη:                 
GANG BANG ΓΙΑ ΟΣΚΑΡ!!! 
[/b]

Έφτασα στο σινεμά 45 λεπτά πριν την προκαθορισμένη ώρα. Δεν ήθελα να χάσω ούτε λεπτό από αυτό που θα ακολουθούσε. Άλλωστε και την προηγούμενη φορά είχε γίνει παρανόηση με την ώρα και κάποιοι χάσανε το show.

To πορνοτεμάχιο, συνοδευόμενη από τον μέγιστο georgepet, ήρθε γύρω στις 22:20. Όχι πάνω από 25 ετών, γύρω στο 1,65-1,70, με καστανά μακριά μαλλιά και ντυμένη με ένα κολάν που σκοτώνει μπήκαν μέσα στην κεντρική αίθουσα και πήγαν στα μπροστινά καθίσματα. Μου θύμιζε έντονα μέσα στο σκοτάδι την Selena Gomez, με ακόμη πιο μακριά μαλλιά. Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις , οι παρακάτω φωτογραφίες είναι της Selena και όχι της εν λόγω κορασίδας!!!










Η πρώτη σκέψη ήταν WOW!!! Η δεύτερη ήταν , στοιχηματίζω χωρίς εσώρουχα. (Αργότερα αποδείχτηκα σωστός). Η βραδιά φαινόταν ότι θα είναι υπέροχη.

Τους ακολούθησαν όλοι οι άντρες που ήδη είχαν μαζευτεί, πρόθυμοι να βρεθούν κοντά τους. Cris38, Dimitrios76, Πιτσιλιστής και άλλοι που δυστυχώς τα nick τους δεν τα συγκράτησα (Sorry guys).

Σύντομα ένας στενός κύκλος ατόμων δημιουργήθηκε γύρω της και εκείνη άρχισε να γλύφει πούτσες που εμφανιζόντουσαν γύρω από το κεφάλι της. Οι ήχοι ευχαρίστησης που έβγαζε η μουνίτσα , με μια πούτσα καρφωμένη στο λαρύγγι της ήταν φανταστικοί να τους ακούς. Προσπάθησα και εγώ να χωθώ σε αυτό τον κύκλο και μετά από λίγο ήρθε και η δική μου σειρά. Αυτό που μπορώ να σας πω είναι ότι το στόμα αυτού του κοριτσιού ήταν απίστευτα ζεστό, υγρό , μαλακό και εκπληκτικά βαθύ. Η πίπα της, με μία λέξη, σε έστελνε στα ουράνια. Στο μεταξύ τα ρούχα της είχαν εξαφανιστεί και βρισκόταν εντελώς γυμνή στα γόνατα να γλύφει 10 και πλέον πούτσες.

Τότε ο πορνοτεράστιος Cris38, που γενικώς κρατούσε τις ισορροπίες και κανόνιζε την κίνηση, πρότεινε αλλαγή σκηνικού. Να μετακινηθούμε δεξιά στους καναπέδες, είπε και έτσι έγινε. Τρεις συναγωνιστές κάθισαν στον καναπέ με τις «κρεατόβεργες» τους (kudos στον Πιτσιλιστή) να περιμένουν το στοματάκι της. Τότε ήταν που είδα πιο καθαρά το απίστευτο κορμί της κορασίδας που πραγματικά σου έκοβε την ανάσα. Λεπτή , με ένα υπέροχα απαλό δέρμα, και ένα απίστευτα όμορφο κωλαράκι που πρόσφερε τουρλωμένο, έτοιμο για τρελό σφυροκόπημα, σε μας τους υπόλοιπους. Ο Cris38 πήρε την θέση του από πίσω της και άρχισε να της καρφώνει το κοντάρι του στο μουσκεμένο της μουνάκι.

Μετά από λίγα λεπτά έντονου σφυροκοπήματος, ήρθε η σειρά μου. Αυτή η πολύ όμορφη, επιθετική, εξαιρετικά ταλαντούχα γυναίκα βρισκόταν σκυμμένη μπροστά μου δίνοντας μου πρόσβαση στον θησαυρό της. Ήταν το μουνάκι της πολύ ζεστό και υγρό και κάθε δυνατό σφυροκόπημα μου έκανε τα βυζάκια της να κουνιούνται δυνατά. Όπως καταλαβαίνεται δεν άργησα να κάνω την κατάθεση μου βαθιά μέσα στο μουνάκι της,(με προφυλακτικό πάντα), παρά τις αργοπορημένες εντολές του Cris38 να την χύσω πάνω στην πλάτη της.

Έτερος συμπολεμιστής πήρε την θέση μου, ενώ το στόμα της εναλλασσόταν γλύφοντας με λαιμαργία τα καβλιά που έβρισκε μπροστά της.

Κάπως έτσι πήγε και για τα υπόλοιπα περίπου εξήντα λεπτά που κράτησε η όλη φάση. Απίστευτα δυνατό γαμήσι, κωλοσκάμπιλα όλη την ώρα και απίστευτη αντοχή από το γκομενάκι.

Μετά αφού μας είχε κλαδέψει όλους και κανείς δεν άντεχε άλλο, άρχισε να προσπαθεί να καθαριστεί από τα χύσια που υπήρχαν σε όλο της το σώμα. Της πρόσφερα μερικά χαρτομάντιλα και άλλος αγωνιστής υγρά μαντηλάκια. Το να είσαι ευγενικός και φιλικός μετά από καταστάσεις άγριου ξεσκίσματος είναι νομίζω για μένα η καλύτερη πολιτική.

Αποσύρθηκαν με τον georgepet, στην ιδιωτικότητα που τους πρόσφερε μια πορνοκαμπίνα του σινεμά και συνέχισαν το ξέσκισμα.

Παιδιά σας ευχαριστούμε πάρα πολύ και ελπίζουμε να ζήσατε το όλο σκηνικό τόσο δυνατά και έντονα, όσο το ζήσαμε και εμείς.

Θα χαρώ λοιπόν, αν κανονιστεί κάτι ανάλογο να ξαναβρεθούμε.
αυτά ειναι σκηνικά! Πολυ καλό και εξαιρετική περιγραφή . Να ρωτήσω . Σας ενημέρωσε κανένας για την όλη φάση??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom